dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lublańska

Kraków,małopolskie

233 000 zł36 m² 6 472,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie Kraków, prądnik Czerwony, ulica Lublańska. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

240 000 zł38 m² 6 241,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, nowa Huta, mistrzejowice, osiedle Bohaterów Września. Mieszkanie o powierzchni 38,45 m2 usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Młynów

Warszawa,mazowieckie

1 102 000 zł100 m² 11 013,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Warszawa Wola - nowe mieszkania dostępne od 30 czerwca 2018r. Bez prowizji od kupującego! W mieszkaniach znajdują się przeszklone loggie i balkony, które zapewniają wyciszenie. Przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł53 m² 10 442,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu do sprzedaży luksusowe 2-pokojowe mieszkanie o pow.54 m2 na Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej w inwestycji Mokotów Park. w otulinie rezerwatu Jeziorka Czerniakowskieg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

400 000 zł42 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedani trzypokojowe mieszkanie Kraków, krowodrza, ulica Poznańska. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 usytuowane na dziewiątym piętrze dziewięciopiętrowego budynku z 2017 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

320 000 zł63 m² 5 094,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, mistrzejowice, osiedle Mistrzejowice. Mieszkanie o powierzchni 62,81 m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z 1992 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

225 000 zł59 m² 3 800,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży ładne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,20m2, położone na parterze 2 piętrowego budynku w Polanicy Zdroju. Składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Rzeszów,podkarpackie

190 000 zł45 m² 4 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje | 45 m2 | ul. Kosynierów | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 45 m2. Położone jest na czwartym piętrze, w niskim bloku, na osiedlu Tysiąclecia przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

347 928 zł41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty tel. Bardzo przyjemny apartament o powierzchni 41,42m2, położony na drugim piętrze w trzynastopiętrowym budynku przy ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ogrodowe

Kraków,małopolskie

350 000 zł68 m² 5 174,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków Nowa Huta, osiedle Ogrodowe. Mieszkanie o powierzchni 67,64 m2 usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku z lat 50-tych. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szkolne

Kraków,małopolskie

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, nowa Huta, osiedle Szkolne. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 50-tych. Mieszkanie gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oświecenia

Kraków,małopolskie

319 000 zł58 m² 5 533,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, mistrzejowice, osiedle Oświecenia. Mieszkanie o powierzchni 57,65 m2 usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z 1996 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzkie

Bielsko-Biała,śląskie

168 000 zł52 m² 3 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie o pow. ok.52m2, znajdujące się na 3 piętrze, niskiego, zadbanego budynku z cegły na oś.Grunwaldzkim. Mieszkanie ustawne, dwustronne, z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 249 920 zł98 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Prestiżowa inwestycja W sercu poznania nowe apartamenty dla nowoczesnego klienta Lokalizacja : Inwestycja znajduje się tuż nad Wartą. W centrum. Inwestycja : Przeznaczona dla wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

285 000 zł42 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na poznańskiej Wildzie przy ul. 28 Czerwca 1956r. Mieszkanie mieści się na 3. piętrze 6-piętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł52 m² 6 673,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,30m2, położone przy ul. Krakowskiej na inwestycji Kamienne Ogrody. Położone na parterze do którego przylegają dwa ogródki. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Siedlce,mazowieckie

210 000 zł53 m² 3 932,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 53,4 mkw,Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

169 000 zł17 m² 9 941 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł27 m² 12 778 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe na 14 piętrze przy klimatycznej ul. Chłodnej. Mieszkanie jest spółdzielcze własnościowe z założoną księgą wieczystą. Trzy windy, ochrona w bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł66 m² 7 820 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

przytulne mieszkanie na osiedlu Alpha - rok budowy 2010, 6 pięter z windą Powierzchnia mieszkania wynosi 66,55 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym (20 m2) i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poborzańska

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł54 m² 5 607 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie 3 pokoje o powierzchni 53,4mkw, z widną, oddzielną kuchnią. Duży pokój 18m2, sypialnie: 12 i 7m2, kuchnia 7 m2, łazienka 4m2. Na podłodze klepka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

203 600 zł44 m² 4 659,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja W poznaniu! bliskość miasta I spokój natury zarazem. Kompaktowe mieszkania 2 i 3 pokojowe. Możliwość skorzystania Z dopłaty MDM. Inwestycja realizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potrzebna

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł50 m² 9 565 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie o powierzchni 49,66 m2 na drugim piętrze w II p. (winda) kameralnym bloku wybudowanym w 2012 roku. Układ pomieszczeń dwustronny z ekspozycja na południowy wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta

Białystok,podlaskie

276 864 zł54 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

! przedstawiamy Państwu najnowszą inwestycję, którą rozpoczęliśmy w sierpniu 2016 roku. W budynku znajdą się 33 mieszkania o pow. od 39 m2 do 77 m2 oraz 6 lokali usługowych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stegny

Warszawa,mazowieckie

410 095 zł46 m² 8 940 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ustawne mieszkania w nowo powstającej inwestycji z południowej części Mokotowa. Inwestycja znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym -w pobliżu przystanek autobusowy, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarpowa

Rumia,pomorskie

445 000 zł112 m² 3 962,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy nową inwestycję, której realizacja zostanie rozpoczęta na przełomie marca i kwietnia roku 2018. Inwestor uzyskał wszystkie niezbędne pozwolenia i jest w posiadaniu projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 275 000 zł112 m² 11 384 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Klimatyzowane mieszkanie na 6-tym pietrze w budynku 10-cio piętrowym z możliwością podzielenia na dwa mniejsze, wspólny przedpokój plus pralnia. Około 112 metrów kwadratowych = 65 + 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

333 000 zł64 m² 5 184,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowe 3-pok. Z miejscem postojowym! Prezentujemy na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze niskiego budynku z 2014 roku. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wachowiaka

Gdynia,pomorskie

428 000 zł93 m² 4 601,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1954

Gdynia, blisko Centrum - 4 pokojowe w dobrej cenie! Położony w kameralnej dzielnicy Gdyni budynek odznacza się ładną, modernistyczną bryłą i cechuje dociepleniem, nową elewacją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Poznań,wielkopolskie

365 000 zł79 m² 4 620,25 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 79 m2 (plus piwnica) położonego w wysokim, 16-piętrowym bloku z końca lat 80-tych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ordynacka

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł73 m² 13 562 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

mieszkanie do sprzedaż lub wynajęcia. Eleganckie mieszkanie w sercu Śródmieścia po generalnym remoncie, urządzane przy współpracy z architektem wnętrz. Wyjątkowa aranżacja, dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Książąt Pomorskich

Szczecin,zachodniopomorskie

285 000 zł63 m² 4 551,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe położone na osiedlu Książąt Pomorskich. Lokal położony na 4-tym piętrze bardzo dobrze utrzymanego niskiego bloku. Budynek ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roentgena

Warszawa,mazowieckie

382 184 zł44 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44,44 m2 w nowej, atrakcyjnej inwestycji na Ursynowie przy ul. Roentgena. Inwestycja nieopodal Lasu Kabackiego, w okolicy niska, kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

215 000 zł59 m² 3 670,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie W stanie deweloperskim. Przy zakupie kupujący nie płaci podatku pcc. Do sprzedania mieszkanie Szczawnie Zdrój o powierzchni 58,57m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cienista

Kraków,małopolskie

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47m2 zlokalizowane w dzielnicy Bieńczyce przy ul. Cienistej. Lokal usytuowany na wysokim parterze bloku 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zawady

Warszawa,mazowieckie

484 000 zł57 m² 8 536 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Gotowe, wykończone mieszkanie W pięknej okolicy! Z ogródkiem! Cena mieszkania z wykończeniem. Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu składającym się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paczkowska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł87 m² 5 172 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, ustawne mieszkanie przy ul. Paczkowskiej, osiedle huby. Lokal usytuowany jest na czwartym, ostatnim piętrze w bloku z cegły. Na jego powierzchnię -87mkw - składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

218 312 zł31 m² 6 968,15 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na jedenastym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na północ, z widokiem na miasto. Dodatkowe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł47 m² 10 212,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferujemy Państwu 2-pokojowe własnościowe mieszkanie 47 m2, usytuowane na 7 piętrze 10 piętrowego apartamentowca 2011 roku budowy na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Galeria Park, oddalone zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Zawady

Warszawa,mazowieckie

1 429 360 zł210 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2015

Nowa niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie w Wilanowie. Mieszkanie zajmuje praktycznie 1/2 kamienicy. Obok jest drugie podobne mieszkanie oraz na parterze powierzchnia handlowa. Możliwość dowolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrzetuskiego

Polkowice,dolnośląskie

169 000 zł53 m² 3 182,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferujemy mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53,10 m2 , usytuowane na IV piętrze budynku przy ul. Skrzetuskiego. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, z balkonem typu loggia. Rozkład.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij