dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krowodrza

Kraków,małopolskie

390 000 zł53 m² 7 311,59 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie dwupokojowe z dużą kuchnią w cichej i okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Ursynów

Ursynów,mazowieckie

525 000 zł84 m² 6 242,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta partnerska na wyłączność! kup bez prowizji! Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w pobliżu stacji metra. Mieszkanie znajduje się w niskim, ocieplonym budynku na bardzo zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

250 000 zł61 m² 4 098,36 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa Do sprzedania mieszkanie (super lokalizacja) na ul.Piotrkowskiej 247 w okolicy katedry Łódzkiej .Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Parkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

222 300 zł49 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe mieszkanie niedaleko Parku i z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej, w pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia oraz wiele sklepów. Budynek nowy, oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

95 000 zł36 m² 2 669 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o łącznej pow. 35,6 m.kw zlokalizowane w bloku IV-piętrowym na 3 piętrze. Osiedle Manhattan bardzo dobrze zagospodarowane, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

265 000 zł74 m² 3 558,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na parterze w odnowionej kamienicy.Świetna lokalizacja,cicha ulica,blisko Jasne Błonia,bardzo dobry dojazd do Centrum.Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

333 625 zł69 m² 4 849,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji i Podatku pcc Mieszkanie dostępne w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych (MDM) Termin oddania 2018 Opis mieszkania: przytulne, narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł56 m² 8 348 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 56,3m2, składa się z widnej kuchni z jadalnią, salonu z balkonem, z którego jest wejście do sypialni, pokoju na gabinet, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

236 852 zł54 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta bez prowizji od kupującego i podatku pcc. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstaje kameralny 2-piętrowy budynek, w których zaplanowano mieszkania o szerokim wyborze metraży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

634 000 zł67 m² 9 434,52 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta partnerska na wyłączność! kup bez prowizji! Duże i przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Woronicza. Mieszkanie składa się z salonu oraz dwóch pokoi, oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teligi

Lębork,pomorskie

159 000 zł50 m² 3 164,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Przestrzenne mieszkanie położone w Lęborku przy ulicy Teligi o powierzchni 50,25m 2. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł84 m² 2 381,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 7 apartamentów w nowo wybudowanym budynku przy jednej z najkorzystniej położonych ulic Białego Kamienia. Oferta dotyczy apartamentu o powierzchni 83,55 m2 położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe w pobliżu ul.Kiełczowskiej/Poleskiej na Psim Polu. Bardzo ładne mieszkanie w pełni rozkładowe. Powierzchnia mieszkania 46,40m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

328 000 zł27 m² 12 284,60 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje W sąsiedztwie hali mirowskiej I hali gwardii zalety mieszkania: - na niewielkiej powierzchni 2 pokoje: pokój z aneksem 17,2 m2 i sypialnia o pow. 7 m2 - bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł65 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Przestronne dwupokojowe mieszkanie na Pradze-Północ Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, przestronnego przedpokoju, odzielnej kuchni oraz łazienki. Okna z jednej strony mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

300 000 zł58 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57,5 m2 na 1 piętrze niskiego bloku z cegły na ul. Dąbrowskiego. Super lokalizacja! Mieszkanie jest do remontu. Orientacja 2-stronna wschód-zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Dębniki

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł263 m² 9 518,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Zespół Annderson prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament w budynku z 2010 roku, na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Apartament znajduje się na ostatnim piętrze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł92 m² 7 054,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Klimatyczne mieszkanie na Białołęce Niewątpliwym atutem mieszkania jest jego wysokość , sufit w salonie jest na wysokości 6,5 m co tworzy niesamowitą przestrzeń. Na dole jest salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

323 400 zł49 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal usługowy o powierzchni 49m2, wykończony z zapleczem socjalnym. Loakl znajduje się na pierwszym pietrze w galerii handlowej. Świetny punkt handlowy, blisko duże osiedle mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Śniegockiej

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł26 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Przedstawiamy Państwu ciche mieszkanie na atrakcyjnym Powiślu. Dojazd autobusem do Centrum w 5 min. W okolicy liczne sklepy, restauracje, kawiarnie oraz parki (m.in. Rydza-Śmigłego, skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

226 000 zł49 m² 4 612,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji i Podatku pcc 2% Budowa zakończona Opis mieszkania: przytulne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku w Ząbkach, pod Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

234 563 zł48 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkania prosto od dewelopera Prezentowane mieszkanie znajduje się 1. Pietrze, 2 pokojowe o całkowitej powierzchni 47,87 m2 Inwestycja obejmuje zespół czteropiętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radogoska

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł54 m² 4 981,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie położone na 1 piętrze w nowej plombie z cegły z 2001r., w okolicy Wałów Chrobrego. Powierzchnia mieszkania ok.54m2. Pokoje rozkładowe, pokój dzienny ok.18m2 razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

175 000 zł51 m² 3 404,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Do sprzedania słoneczne ,rozkładowe mieszkanie w nowej części Osiedla Piastowskiego. Lokal o powierzchni 51,40 m2 znajduje się na trzecim piętrze , składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

333 635 zł71 m² 4 699,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji i Podatku pcc Termin oddania 2016, budowa zakończona Opis mieszkania: przytulne, dwustronne czteropokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

193 000 zł50 m² 3 860 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania bardzo przyjemne dwupokojowe mieszkanie (50m 2 ) w kamienicy na 1 piętrze z widokiem na Brdę. W mieszkaniu zostały wymienione wszystkie instalacje, stan deweloperski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł50 m² 8 944,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Rozkładowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Mieszkanie z księgą wieczystą bez obciążeń i zadłużeń. W skład mieszkania wchodzi: - salon o powierzchni ok. 17 m2; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł83 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w klimatycznej, przedwojennej kamienicy w centrum Żoliborza niedaleko pl.Wilsona. W części dziennej mieszkania znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł60 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Klimatyczne mieszkanie na Ursynowie Ekspozycja okien na stronę południowo-zachodnią co sprawia, że mieszkanie jest widne Sypialnie 12.9m2 i 8.8m2. Na podłodze lita deska dębowa, olejowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złotych Piasków

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł42 m² 8 706 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Komfortowe mieszkanie na Mokotowie Mieszkanie składa się z: -salonu (16 m2) z możliwością wyjścia do ogródka, -sypialni (9 m2) z dwiema pojemnymi szafami pax, -w pełni wyposażonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

229 999 zł39 m² 5 969,35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedaż mieszkania od dewelopera znajdujące się na ulicy Dolne Migowo Mieszkanie znajduje się na parterze. 2. pokojowe o powierzchni użytkowej 38,53 m2. Jest to inwestycja z gotową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

388 088 zł54 m² 7 200,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkania na styku Sępolna i Swojczyc. W cenach promocyjnych dostępne są 2 i 3-pokojowe mieszkania o metrażach od 48 - 80 mkw. Oddanie: 08.2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

438 000 zł60 m² 7 337 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok budowanej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł55 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Kliatyczne mieszkanie w kamienicy. Na poddaszu wybudowano 14 nowych mieszkań. Wszystkie powierzchnie pod skosami dachu nadaje się do pełnego wykorzystania (powierzchnia bez skosów, 46 m kw.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Strusia

Kraków,małopolskie

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na os Strusia w nowej hucie O pow 47M ,składające się Z 3pok [16,9,6],jasnej ,kuchni[6] łazienki I przedpokoju do mieszkania przynależy piwnica ,oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Róży Wiatrów

Opole,opolskie

285 000 zł72 m² 3 980,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kolejny etap Osiedla Róży Wiatrów powstaje przy ul. Róży Wiatrów i będzie kontynuacją zrealizowanych pierwszych trzech budynków Chmielowice Apartamenty. Proponujemy na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Portofino

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł31 m² 8 226 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Oferuję do sprzedaży kawalerkę (31m2) na Stegnach. W skład mieszkania wchodzi: salon z wnęką do spania. Oddzielna widna kuchnia. Łazienka z wc. Przedpokoj z miejscem na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małe Zagórze

Sosnowiec,śląskie

196 500 zł46 m² 4 297,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Osiedle nowa lena w Sosnowcu, zagórzu. To nowoczesna architektura zabudowy wielorodzinnej zaprojektowana w sposób zapewniający komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

186 000 zł48 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Zapraszam do obejrzenia Wizyty Wirtualnej! Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,12 m2, położone 4 piętrze bloku z windą przy ulicy Grunwaldzkiej blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

371 000 zł47 m² 7 893,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Osiedle ogrodzone i strzeżone. Blisko centrum handlowe, park Fort Bema, obok osiedla hala sportowa osir Bemowo, siłownia, place zabaw, ścieżki rowerowe i spacerowe, park linowy itp. Przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komeńskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

230 000 zł49 m² 4 684,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Sprzedam piękne mieszkanie 49,10 m2 na III piętrze składające się z: salonu, sypialni, kuchni z jadalnią ( trzeci pokój połączono z kuchnią), łazienki i przedpokoju. Wchodząc do.