dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Obrońców Pokoju

Gliwice,śląskie

275 000 zł74 m² 3 691,28 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o metrażu 75m2 na Osiedlu Obrońców Pokoju. Mieszkanie składa się z 4 pokoi , kuchnia,łażienki. Bardzo dogodna lokalizacja, w pobliżu sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Modlina

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja - idealna jeśli chcesz mieć wszędzie blisko. Sklepy, bazarek, szkoły, przychodnie są w zasięgu wzroku. Powierzchnia - 48 m2 skrywa trzy pokoje, łazienkę oraz osobną widną kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sabały

Warszawa,mazowieckie

596 360 zł78 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartament 4-pokojowy o pow. 77,6 m2 + loggia 1 o pow. 10,36 m2 + loggia 2 o pow. 5,77 m2 Lokalizacja: warszawa - ochota/włochy Apartament dostępny na I oraz III piętrze. Kameralna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowa Wola

Nowa Wola,mazowieckie

470 000 zł100 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szukasz Idealnego mieszkania dla siebie i rodziny? A w dodatku w cichej i spokojnej okolicy ? Świetnie trafiłeś/aś do sprzedania jest przestronne mieszkanie o powierzchni 100m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

314 000 zł47 m² 6 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń katarzyna dorosz tel. Gazowa ok. / rozkładowe / świetna lokalizacja Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 47,44 m2 składa się z: - pokoju dziennego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

215 152 zł36 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bez jakichkolwiek dodatkowych prowizji! ostatnie takie mieszkanie! Nowe osiedle na Krzykach. Tylko sześć kilometrów od rynku! Przestronne mieszkanie z otwartą kuchnią na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko

Gdańsk,pomorskie

337 335 zł55 m² 6 158 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w Gdańsku na III piętrze, 3 pokoje, łazienka i oddzielne wc, zupełnie nowe osiedle, niski czynsz. Charakterystyka osiedla: - ogrom drzew i zieleni - niska zabudowa - cichobieżne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzowska

Wrocław,dolnośląskie

228 123 zł38 m² 6 003,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Bytom,śląskie

165 900 zł50 m² 3 318 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! ustawne 3 pokoje. W naszej ofercie do sprzedania mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Miechowicach usytuowane na 3 cim piętrze w bloku w 4 piętrowym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wielki Kack

Gdynia,pomorskie

415 735 zł57 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jedno z 96 mieszkań w kameralnym osiedlu na pograniczu Gdyni oraz Sopotu (wielki Kack) w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł111 m² 9 901 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartament z 2 tarasami - razem ok. 50m2! 4pok., kuchnia z dużą jadalnią i wyjściem na własny taras. Obok salon z drugim tarasem. 3 sypialnie, w tym jedna małżeńska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł42 m² 8 214 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 21,5m2 Sypialnia 12,01 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.68 m2, Balkon 4.1 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poznańska

Poznań,wielkopolskie

373 720 zł50 m² 7 474,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,2 m2, przy ul. Bulwar Ikara, okolice Magnolii we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z: salonu (26m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

48 000 zł39 m² 1 244,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam ciepłą i przytulną kawalerkę na Białym Kamieniu zlokalizowaną na I piętrze kamienicy. Mieszkanie składa się z dużej , widnej kuchni, łazienki i pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

588 000 zł85 m² 6 926 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie dwu stronne 3 przestronne pokoje dwie łazienki + garderoba Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł60 m² 5 083 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc Z dopłata MDM! Atrakcyjne Mieszkanie narożne o powierzchni 59,65 m2 + 2 balkony - 3 pokoje na warszawskiej Białołęce, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł65 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk krzycka / balkon / piwnica /winda / nowe budownictwo / ciche Posiadamy w sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głowackiego

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł55 m² 6 345 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty tel. Bardzo przytulne, czteropokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 55m2 położone w dwupiętrowym budynku na Sępolnie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi 16,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

507 500 zł73 m² 6 999,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cena mieszkania: 507 500,- pln Mieszkanie bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio od dewelopera! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 72,51 m2 z loggią - usytuowane na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

342 347 zł49 m² 6 949,80 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na dziesiątym piętrze z loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na zachód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł67 m² 6 701,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca tel. Grabiszyńska okolice / blisko rynku / bez prowizji Termin oddania: II 2018r Mieszkanie o powierzchni 66,76m2 położone na parterze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

173 000 zł22 m² 7 972 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

499 500 zł138 m² 3 620 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zakup bez podatku pcc I prowizji! Nowy projekt architektoniczny zakładający budowę dwóch zespołów apartamentowo - segmentowych zlokalizowanych w zacisznym i spokojnym Józefosławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Sopot,pomorskie

420 000 zł43 m² 9 859,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Prezentujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,6 m2 w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie 300 m od plaży, nieruchomość znajduje się w Dolnym Sopocie przy ul.Okrzei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogórze

Gdynia,pomorskie

227 051 zł41 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze znajduje się na granicy gdyńskiej dzielnicy Pogórze i gminy Kosakowo. Okna wychodzące na zachód. Wykończenie: podłogi wylewka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

79 900 zł26 m² 3 073,08 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 26m2. Mieszkanie składa się z pokoju, dużej jasnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł50 m² 11 222,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Narożne, widne i słoneczne mieszkanie na Bielanach 2-pokojowy apartament, w pełni wyposażony z bardzo dużym tarasem (78,5m2) i oddzielną kuchnią Widok z salonu i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł83 m² 6 696 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ostatnie takie mieszkannie Doskonały układ (w prostokącie) przestronne 3 stronne z dwoma dużymi balkonami w tym jeden narożny (rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

169 000 zł22 m² 7 647 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł75 m² 4 582,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż znajduje sie w dzielnicy Nowe Miasto.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Rybnik,śląskie

156 000 zł57 m² 2 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ustawne M-4 W centrum rybnika Z ładnym widokiem Prezentujemy Państwu ofertę lokalu mieszkalnego o powierzchni 57 m2, położonego w Rybniku na czwartym piętrze ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Uznamska

Warszawa,mazowieckie

524 000 zł70 m² 7 432,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ciekawie zaaranżowane, trzypokojowe mieszkanie o niezwykle funkcjonalnym układzie pomieszczeń zlokalizowane na zamkniętym, strzeżonym osiedlu na Targówku (zacisze). Mieszkanie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł58 m² 7 759 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe od Dewelopera: - kuchnia oddzielna - 5,76 m2, - salon 16,11 m2, - dwie sypialnie 10,10 m2 i 12,94 m2, - łazienka 4,70 m2, - hol 10,22 m2, kierunki świata:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

195 840 zł33 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ostatnie takie mieszkanie W inwestycji na krzykach (jagodno)! zadzwoń już teraz I umów się na prezentację! Przestronne dwupokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem oraz z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

225 000 zł53 m² 4 261,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedstawiamy Państwu ofertę dotyczącą sprzedaży mieszkania o powierzchni całkowitej 52,8 m2 położonego na prawobrzeżu Szczecina. W skład nieruchomości wchodzą : słoneczny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skwer Armii Krajowej

Białystok,podlaskie

254 000 zł55 m² 4 618,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie O optymanym metrażu- 55m2. Bardzo dobrze zlokalizowane, na lubianym osiedlu Leśna Dolina z dala od nowo powstającej Trasy Niepodległości. Bardzo blisko szkoła i przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

206 000 zł60 m² 3 433,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament w zadbanej kamienicy w Świebodzicach. Nieruchomość wykończona i zaaranżowana według najwyższych standardów. Mieszkanie zostało wykończone materiałami wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

219 000 zł42 m² 5 177,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Z nami kupisz bezpiecznie Dwustronne, dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią, osobną toaletą i balkonem. Salon od strony południowej z wyjściem na balkon. Kuchnia i sypialnia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

314 489 zł48 m² 6 549,12 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze z loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

5 700 000 zł545 m² 10 459 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2017

Unikalna oferta - willa na starym żoliborzu! Modernistyczna sylwetka. Ekskluzywne materiały wykończeniowe elewacji. Nowoczesne efektowne podświetlenie budynku. Rozległy taras z własnym kominkiem.