dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

292 736 zł46 m² 6 364 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Pragniesz odpocząć po pracy od hałasu? Szukasz ciszy i spokoju ? Nasza Nowa Inwestycja jest wprost dla Ciebie. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46m2 z loggią. Rozkład: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

237 742 zł41 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji I podatku pcc Przedstawiamy nową inwestycję deweloperską. Doskonały wybór dla ludzi poszukujących miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

345 000 zł68 m² 5 073,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W ofercie biura posiadamy do sprzedaży mieszkanie 68m2 na ul. Nowosądeckiej. Projektant Mieszkanie usytuowane jest na trzecim pietrze w niskim bloku z cegły bez windy. Na nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł105 m² 3 285,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne przestronne mieszkanie na sprzedaż. Polecam do zakupu mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy niedaleko Multikina. Kamienica ok 4 lata po kapitalnym remoncie z wymiana wszystkich instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inżynierska

Gdynia,pomorskie

456 093 zł46 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jesienna promocja cenowa wyjątkowa kameralna inwestycja / Gotowa do odbioru Pragniemy Państwa zainteresować nową kameralną inwestycją mieszkaniową w Gdyni Orłowie obejmującą 6 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł53 m² 8 301,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na bezpłatną prezentację kontakt : email : braterska / rozkład / ciche / balkon / nowe budownictwo Posiadamy w ofercie mieszkanie o powierzchni 52,48 m2 w okolicy ul. Braterskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko

Gdańsk,pomorskie

223 683 zł34 m² 6 528,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Jedno z najładniejszych osiedli w Gdańsku. Deweloper celowo zachował tereny zielone i wkomponował budynki w istniejący krajobraz, abyście mieli przyjazny widok, już od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł58 m² 7 302 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok budowanej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - nyska / jesionowa / balkon / nowe budownictwo / ciche / rozkład Super oferta! Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł32 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń! osoba prowadząca tel. Mateueszuk , tel. Popowice / super lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 32 m2 składa się z 2 pokoi, jasnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mała Góra

Kraków,małopolskie

243 600 zł42 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zespół Annderson prezentuje dwupokojowe mieszkanie na Bieżanowie. Mieszkanie składa się z sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i holu. Całość o powierzchni 42m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budy

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł67 m² 7 014,93 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rozkładowe, dwustronne mieszkanie w na spokojnym, zielonym osiedlu Stare Górce! Świetna propozycja dla osób ceniących sobie dobrą komunikację z Centrum Stolicy i dobrze rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

237 742 zł41 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł66 m² 7 409,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Piękne mieszkanie Z dużym tarasem lokalizacja: gdańsk Morena to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, znajdziemy tu piękne tereny zielone. Komunikacja miejska jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

518 400 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Najbardziej prestiżowa inwestycja na starym mieście! Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Rataje

Poznań,wielkopolskie

590 000 zł97 m² 6 082,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie na Ratajach, świetne pod względem komunikacyjnym, na osiedlu szkoła, przedszkole, kameralny, 3-piętrowy budynek, budowany z cegły, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina

Stargard,zachodniopomorskie

225 000 zł64 m² 3 527 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,80 m2 usytuowane na 4 pietrze czteropiętrowego bloku położonego na osiedlu Chopina. Mieszkanie składa się z dużego, jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

285 171 zł50 m² 5 703,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację termin ukończenia inwestycji : czerwiec 2019 zadzwoń piotr strzelczyk współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł73 m² 6 617,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Trzy pokoje na najwyższym piętrze w bloku z drugiej połowy lat 70-tych.Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata bliskość terenów zielonych bliskość szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Opole,opolskie

253 220 zł49 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! Platinium Apartamenty to aktualnie realizowane nowe osiedle w Opolu, usytuowane w zielonej i cichej okolicy przy ul. Górnej. Inwestycja wykonywana jest przez renomowaną, sprawdzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł43 m² 8 605 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 42,5m2. Mieszkanie składa się z: -sypialni -salonu/sypialni -widnej kuchni -łazienki -ogródku z przodu i tylu! Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Solidarności

Łódź,łódzkie

335 000 zł75 m² 4 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż M-5 w ok. Ronda Solidarności bardzo dobra lokalizacja mieszkanie: - metraż: 75mkw - własność - balkon - nowe okna - instalacja częściowo wymieniona - ogrzewanie i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

195 000 zł98 m² 1 981,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne i słoneczne mieszkanie z odrębnym wejściem po kapitalnym remoncie w willowej części Szczawna-Zdroju. Mieszkanie zajmuje cały parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wola

Wola,śląskie

175 000 zł72 m² 2 430,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Mamy do sprzedaży mieszkanie typu M-5 - 4 pokojowe o pow 72 m2 plus 2,40 m2 piwnicy znajduje się na 3 piętrze w niskiej zabudowie. Pokoje mają osobne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł31 m² 7 419 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka - w pobliżu metro rondo daszyńskiego, tramwaje, autobusy, pkp, hala targowa expo Dwa duże najladniejsze Warszwskie parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł59 m² 7 423 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Sąsiedztwo zapewnia imponującą ofertę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

274 000 zł41 m² 6 638 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poniatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł58 m² 7 741,38 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń katarzyna dorosz tel. Poniatowskiego ok. / doskonała lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 58,09 m2 składa się z: - dwóch sypialni - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł89 m² 6 730,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! osoba prowadząca - katarzyna dorosz tel. Tęczowa / zdrowa ok. / blisko rynku / wrzesień 2018 Mieszkanie o powierzchni 89,40 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 011 371 zł88 m² 11 460,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: nowoczesny czteropokojowy apartament na pierwszym piętrze w apartamentowcu w Warszawie na Dolnym Mokotowie. Okna wychodzące na północny wschód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe od Dewelopera: - kuchnia oddzielna - 10 m2, - salon 17 m2, - sypialnia 13 m2 - łazienka 4 m2 - hol 5 m2, kierunki świata: n/s Inwestycja znajduje sie na jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

313 923 zł48 m² 6 499,44 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze z loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na zachód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Metalchem

Opole,opolskie

225 000 zł61 m² 3 688,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W swojej ofercie posiadamy mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61 m2, zlokalizowane w Opolu w dzielnicy Metalchem. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, niezależnej, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł35 m² 7 333 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

132 000 zł51 m² 2 568,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż lub zamiana Mieszkanie na piątym piętrze w bloku mieszkalnym na Białym Kamieniu, dwa pokoje w pełnym rozkładzie z dodatkowym pomieszczeniem (pokój komputerowy), okna wychodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Siedlce,mazowieckie

229 000 zł56 m² 4 070,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Polecamy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji, przy ulicy Starowiejskiej w Siedlcach. Mieszkanie o powierzchni 57,26 usytuowane jest na 3 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

355 142 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na południe i wschód, z widokiem na miasto. Atuty: -.