dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Piecki-Migowo

Gdańsk,pomorskie

452 382 zł71 m² 6 351 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Projekt Osiedla zakłada docelowo powstanie czterech par budynków z 2-poziomowymi podziemnymi halami garażowymi. Pierwsza para Rotterdam i Brema zrealizowana została w roku 2012. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powiśle

Warszawa,mazowieckie

765 555 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Unikatowa Inwestycja na modnym Powiślu. Lokalizacja łącząca energie Miasta i kameralny charakter budynku. Dogodna komunikacja i bliskość najważniejszych punktów Miasta. Komfortowy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

155 000 zł58 m² 2 672,41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w Leszczynach. Układ rozkładowy do każdego pokoju osobne wejście. Ogromny salon połączony z kuchnią. Wnętrza wykończone w gładziach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworcowa

Piastów,mazowieckie

225 000 zł53 m² 4 245,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Do pilnej sprzedaży mieszkanie 52m2 po generalnym remoncie - Gotowe do wprowadzenia. Piastów ul. Dworcowa. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku 2 rodzinnego, osobne wejście do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

250 000 zł53 m² 4 717 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w dobrej lokalizacji Legionowa Oddzielna kuchnia z oknem, łazienka, osobne wc, przedpokój z szafą w zabudowie, balkon, piwnica Bardzo dobra lokalizacja niewielka odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

380 000 zł59 m² 6 484,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Jeśli szukasz 3 pokojowego mieszkania, do którego możesz się wprowadzić, nie ponosząc dodatkowych nakładów finansowych, to zapraszam na prezentację. Prezentowana nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwartowa

Kraków,małopolskie

260 000 zł45 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie widokowe 2 pokojowe o powierzchni 45m2 zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Kwatowej. Lokal usytuowany na 11 piętrze 13 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

255 360 zł36 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W centrum szklarskiej poręby, blisko wyciągu narciarskiego! Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe apartamenty położone w nowo powstającym budynku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sieroszewskiego

Puławy,lubelskie

165 000 zł38 m² 4 296,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja w Puławach realizowana przez Jablon Investment. Apartament położony na piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu z windą. Powierzchnie pomieszczeń : pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Białostoczek

Białystok,podlaskie

224 000 zł48 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

*** 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu białostoczek po remoncie *** Polecamy Państwu mieszkanie zlokalizowane w cichej części osiedla Białostoczek. W otoczeniu liczne miejsca parkingowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wasilków

Wasilków,podlaskie

135 000 zł37 m² 3 648,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszam! Mieszkanie położone na 4 piętrze bloku z cegły (1995) zlokalizowanego w Wasilkowie. Na powierzchnię 37 m 2 składają się: - salon z wyjściem na balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Wałbrzych,dolnośląskie

95 000 zł56 m² 1 707,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam słoneczne i ciepłe mieszkanie w okolicach Starego Zdroju. Nieruchomość o pow 55 m 2 mieści się na II piętrze kamienicy. Składa się z dwóch dość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Bolszewo,pomorskie

188 000 zł37 m² 5 017,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 37,47m2, usytuowane w nowym budownictwie w Bolszewie. Lokal położony na pierwszym piętrze, w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

210 000 zł135 m² 1 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 135m2, bezczynszowe położone w Rydułtowach z ogródkiem o powierzchni 850m2 Mieszkanie składa się z 4 słonecznych pokoi, dużej kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oksywie

Gdynia,pomorskie

236 531 zł40 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja ta skierowana jest do osób, które szukają połączenia atutów wynikających z bliskości centrum Gdyni i nadmorskiego otoczenia. W budynku znajduje się 81 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

154 000 zł15 m² 10 267 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony i w pełni wyposażony ( jak na zdjęciach) nowy luksusowy mini apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chirona

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł118 m² 4 228,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Na Sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe - 118m2 ,kominek, garaż, piwnica, ogród Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 118 m2 (140 m2 - po podłodze) w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Azory

Kraków,małopolskie

250 000 zł31 m² 7 982,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Zespół Annderson prezentuje na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie z balkonem przy ul.Radzikowskiego. Położone na 3 piętrze budynku z 2002 roku. Czysta i zadbana klatka schodowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plenerowa

Rzeszów,podkarpackie

380 000 zł64 m² 5 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura prosper home na sprzedaż Mieszkanie 3- pokojowe ul. Plenerowa - Cena: 380 000zł - Lokalizacja: ul. Plenerowa - Piętro : 3 z 4 - Metraż : 63,6m2 - Ilość pokoi: 3 - kuchnia - Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

115 000 zł27 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania piękną kawalerkę w Jeleniej Górze. Nieruchomość położona na 1 piętrze w bloku. Lokal o powierzchni 27 m2. na powierzchnie składa się pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żubrów

Białystok,podlaskie

285 000 zł51 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W 3 piętrowym apartamentowcu 2 pokojowy apartament na parterze o powierzchni 51,3 m.kw z 2017 roku w kameralnej inwestycji przy ul. Żubrów. - salon z aneksem we wnęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł65 m² 7 668,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Duże dwupokojowe mieszkanie w kamienicy z 1928 roku.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej po remoncie instalacjiNieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

238 291 zł44 m² 5 389,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Cena mieszkania: 238 291,- pln Mieszkanie bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio od dewelopera! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44 m2 z balkonem 7 m2 - usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

298 000 zł46 m² 6 464 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane przy ulicy Sowinskiego w pobliżu nowo powstającej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Cegielskiego

Swarzędz,wielkopolskie

189 000 zł32 m² 5 906,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Przytulne mieszkanie na drugim pietrze w bloku mieszkalnym w Swarzędzu. Jeden pokój z aneksem kuchennym, okna wychodzące na wschód; widok na inne budynki. Standard wykończenia: ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kluczbork

Kluczbork,opolskie

145 000 zł83 m² 1 746,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie położone na trzecim pietrze zadbanej kamienicy w Kluczborku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, osobnego wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łużyczan

Lublin,lubelskie

187 000 zł31 m² 6 119,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Zamienię lub sprzedam kawalerkę o powierzchni 30,56 m2 na osiedlu Szerokie ul. Łużyczan. Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej widnej kuchni, łazienki z oknem i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

423 942 zł73 m² 5 832,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Osiedle zaprojektowane zostało na kształt tradycyjnego, pełnego zieleni miasteczka, z czytelnym układem wewnętrznych uliczek i reprezentacyjną aleją główną, w taki sposób, by jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

285 890 zł62 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Całkowicie nowe osiedle, które powstaje w doskonale rozwiniętej dzielnicy Jasień. To interesująca propozycja zamieszkania, oferująca wysoki standard życia w otoczeniu zieleni, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł60 m² 5 459,06 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Duże 3-pokojewe mieszkanie w pełnym rozkładzie z balkonemgłówne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

339 583 zł55 m² 6 174 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeżeli kochasz kontakt z naturą i spokój, z dala od zgiełku i ciągłego pośpiechu. To z pewnością zakochasz się w Naszej Inwestycji. Nie czekaj, mieszkania gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

294 310 zł62 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

271 000 zł48 m² 5 598 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie trzypokojowe w skład, którego wchodzą poszczególne pomieszczenia: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o powierzchni około 16,46 m 2, - łazienka 3,59 m2, - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Borkowo

Borkowo,pomorskie

358 768 zł79 m² 4 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

To nowoczesne osiedle położone na granicy Gdańska Łostowic i Borkowa, zaprojektowane w taki sposób, aby zamieszkujące je rodziny mogły spędzać jak najwięcej czasu razem, bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powiśle

Warszawa,mazowieckie

1 755 846 zł112 m² 15 679 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Unikatowa Inwestycja na modnym Powiślu. Lokalizacja łącząca energie Miasta i kameralny charakter budynku. Duży Taras ponad 80m2 Dogodna komunikacja i bliskość najważniejszych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 580 000 zł204 m² 7 745,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania 2 poziomowy apartament 204m2, 3 i 4 piętro (ostatnie). I poziom (4 piętro) - część otwarta- salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia z tarasem, łazienka dla gości, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

552 000 zł82 m² 6 691 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ostatnie takie mieszkannie Doskonały układ (w prostokącie) przestronne 3 stronne z dwoma dużymi balkonami w tym jeden narożny (rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

458 000 zł68 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie Tylko teraz doskonała cena! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

366 900 zł46 m² 7 926 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w 3 piętrowym wielorodzinnym kameralnym budynku z windą! To doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie spokój a jednocześnie nie chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

210 000 zł61 m² 3 442,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży duże, 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w kamienicy w okolicy ulicy Piwnej. Mieszkanie po remoncie. Wymienione wszystkie instalacje.Kuchnia z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

428 400 zł98 m² 4 371 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 98 m2 położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy (nowa elewacja). W mieszkaniu wykonano kapitalny remont - nowa.