dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 062 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 062 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

250 000 zł72 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację! magda janik, tel. Oleśnica / przestronne / piwnica /balkon miejsce postojowe Na sprzedaż przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krowodrza

Kraków,małopolskie

426 000 zł54 m² 7 902,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkanie w super lokalizacji Krowodrzy w ukończonym budynku Lokal na trzecim piętrze apartamentowca, dostępne też inne metraże specyfikacja : ogrzewanie - miejskie czynsz - 6zł /m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł77 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

188 856 zł44 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Dewelopera - serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty nowej inwestycji! tylko U nas! kupujący 0% prowizji! Inwestycja obejmuje budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł30 m² 10 247,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Budynek w bardzo bliskiej odległości od Urzędu Gminy oraz Sądów Powszechnych. Punkt marzenie.Gwarancja wynajmu. Zabytkowe budownictwo z cegły, piętro 3 z 3, budynek jest po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

312 669 zł44 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentacja oferty: tel. nr licencji 22988. Polecam 2 pokoje z balkonem w nowym budownictwie w cenie 312 669 tys. zł! Miejsce postojowe w hali garażowej płatne dodatkowo 16 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

200 000 zł35 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,20m2 zlokalizowane przy ul. Sienkiewicza na os. 1000-lecia. Położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z 1 niezależnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poznańska

Poznań,wielkopolskie

259 868 zł45 m² 5 774,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wici

Łódź,łódzkie

186 000 zł45 m² 4 121,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 bałuty teofilów Numer oferty w biurze: ms-1211 Oferujemy do sprzedania rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,13 m2, usytuowane na parterze w bloku z płyty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

295 000 zł97 m² 3 029,37 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie w kamienicy. Lokal do remontu. - 3 pokoje - ogromna kuchnia - przestronny przedpokój - łazienka - wc Ze względu na świetna lokalizacje idealnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł80 m² 1 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w porządnej,zadbanej, stylowej kamienicy, odsuniętej od głównej ulicy, z dużym, bezpiecznym podwórkiem. Mieszkanie w pełni rozkładowe, przygotowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

138 000 zł56 m² 2 464,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 ul.Jasna, na idealnym 1 piętrze! niski blok, okna PCV. W pokojach i przedpokoju na ścianie tapety. Łazienka- glazura na podłodze i na ścianie. Kuchnia- na podłodze panele, na ścianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barei

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie usytuowane na zamkniętym , strzeżonym całodobowo osiedlu na Tarchominie przy ul. Barei 1. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

120 000 zł35 m² 3 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację mieszkania bezczynszowego, w dom wielorodzinnym na cenionym osiedlu Mickiewicza. Nieruchomość znajduje się w parterowym domu z drewna, docieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prymasa 1000-lecia

Rzeszów,podkarpackie

285 000 zł63 m² 4 523,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 63 m2 usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku. Trzy niezależne pokoje i osobna kuchnia. Mieszkanie do zamieszkania, zadbane. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

293 888 zł53 m² 5 545,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedsprzedaż nowej inwestycji! Zadzwoń i zapytaj również o inne mieszkania. W ramach inwestycji dostępne mieszkania od 1-4 pokojowych w metrażach od 27 m2 do 75 m2. Już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

399 720 zł32 m² 12 359,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego w dzielnicy Stare Podgórze. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 32,34 m2 mieszcząca się na 3,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

404 000 zł62 m² 6 516,13 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

-zapraszam na bezpłatną prezentację Opiekun oferty - Ewa Sołtysik śliczne, 3 pokojowe, przytulne mieszkanie Z balkonem I komórką wolne od zaraz. 3 - pokojowe, bardzo ładne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń katarzyna dorosz tel. Klimasa / tarnogaj ok. / media miejskie Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 50,53 m2 składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł45 m² 6 434 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje , 44,92 m2 na Starym Mieście oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Gotowe na II Kw 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

350 000 zł52 m² 6 684,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w apartamentowcu - osiedle zamknięte, monitorowane, teren jest ogrodzony, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w dzielnicy Lisiniec. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Gdynia,pomorskie

385 640 zł62 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3 pokojowe na parterze z tarasem i ogródkiem! Cena: 385 640,00 zł. Lokal, o powierzchni 62,20 m2, składający się z salonu z aneksem kuchennym o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł60 m² 7 309 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok budowanej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

238 000 zł31 m² 7 677 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka - w pobliżu metro rondo daszyńskiego, tramwaje, autobusy, pkp, hala targowa expo Dwa duże najladniejsze Warszwskie parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

156 900 zł58 m² 2 686,64 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferuję do sprzedanie mieszkanie w Jeleniej Górze - Zabobrze. Lokal położony na 1 piętrze we wieżowcu z windą. Mieszkanie o powierzchni 58,4 m2. Składające się z: przedpokoju, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

129 900 zł100 m² 1 299 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękna, stylowe, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi mieszkanie w ścisłym centrum Wałbrzycha.Trzy duże pokoje, kuchnia, łazienka i oddzielnie dodatkowa toaleta, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

356 000 zł45 m² 7 911,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Do bardzo pilnej sprzedaży widne ustawne mieszkanie o powierzchni 45 m2 w kamienicy w okolicy ulicy karolkowej/żytniej na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Cena jeszcze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Włochy

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł120 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na poddaszu, w zadbanej kamienicy po renowacji! Mieszkanie licząc po podłodze ma 120 m2. W skład mieszkania wchodzą: duży otwarty salon, duża oddzielna kuchnia, trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł32 m² 7 656 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Polecam, dużą kawalerkę dla pary lub singla. Także dla inwestora. Na powierzchni ok. 32 mkw znajduje się: - przestronny pokój z wyposażonym aneksem kuchennym (ok. 22 mkw) - przedpokój (ok. 6 mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł42 m² 8 471 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, osiedle posiada doskonałą komunikację z miastem. Oddalone jest zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Janów

Janów,opolskie

103 000 zł67 m² 1 537,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zachęcamy Państwa do zakupu 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 67,60m2 położonego na II piętrze w jednym z budynków w Janowie, gmina Olszanka. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

279 575 zł53 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

- stan deweloperski. Mieszkania z III etapu już w sprzedaży. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na I kwartał 2017 r., zakończenie budowy zaplanowane jest na IV kwartał 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł49 m² 6 536,89 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie z dobrą ekspozycją na strony świata i widokiem na panoramę Warszawy.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

219 200 zł28 m² 7 828,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do zakupu mieszkanie jednopokojowe w pięciopiętrowym bloku mieszkalnym na Dąbiu. Mieszkanie w stanie deweloperskim, znajdujące się na drugim piętrze. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majakowskiego

Wrocław,dolnośląskie

306 000 zł58 m² 5 294 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pok., IIp, 57,80m2, duży balkon, komórka lokatorska cena 306 000,00 zł Opis lokalizacji: Wrocław, Fabryczna, Kuźniki. Opis mieszkania Mieszkanie o pow 57,80m2 składa się: - pokój 15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stare Miasto

Lublin,lubelskie

673 917 zł126 m² 5 342,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe ( 126,14m 2 ) blisko blisko Starego Miasta. Mieszkanie 4 pokojowe (69,6 m 2 ) z Antresolą o powierzchni 56,6m 2 do własnej aranżacji. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miodowa

Kraków,małopolskie

583 800 zł42 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania luksusowy apartament w historycznej części krakowskiego Kazimierza w okolicy ul. Miodowej. Apartament składa się z 2 pokoi - salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Gocław

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł97 m² 8 237,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie o pow.96,60 m2, znajdujące się na 4 i 5 piętrze pięciopiętrowego budynku z 2005 r. Budynek znajduje się na zamkniętym, strzeżonym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orląt Lwowskich

Opole,opolskie

169 000 zł32 m² 5 281,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania atrakcyjne mieszkanie położone w Centrum miasta Opola - ul. Orląt Lwowskich. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego budynku i składa się z salonu,.