dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł70 m² 6 271,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie wykończone z dużą dbałością i w wysokim standardzie - o powierzchni 70m , 3 pokojowe, 2 poziomowe, znajdujące się w bardzo udanej inwestycji oddanej do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

235 000 zł33 m² 7 121 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 32,5m2, położone na II piętrze w budynu z 2000 r. w okolicy ul. Pilotów (sródmieście -olsza). Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

265 292 zł46 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Osiedle jutrzenka - Tu kwitnie życie! Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Osiedle Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

280 000 zł61 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szanowni Państwo, przedstawiamy Wam rewelacyjną ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 60,8 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Czuby, na osiedlu Skarpa w Lublinie. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

375 326 zł45 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jeśli chciałbyś mieszkać blisko centrum, jednocześnie w otoczeniu zieleni, z daleka od gwaru miasta i tłumu ludzi - nie czekaj dłużej i zamieszkaj w Naszej inwestycji. To już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Białystok,podlaskie

250 000 zł44 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Miejsce w którym spełniają się marzenia? Istnieje takie? Oczywiście, że tak. Polecamy doskonałe mieszkanie zarówno dla młodych małżeństw jak również osób starszych. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuławy

Gniezno,wielkopolskie

164 000 zł40 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie z wyposażeniem (wyłącznie) 2 pokoje 40 m2 - w centrum Gniezna, niedaleko Katedry. - nowe budownictwo ( 2000 rok ), 3 piętrowy blok - ostatnie piętro ( bez windy ) dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

335 000 zł70 m² 4 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania o powierzchni 70 m2 zlokalizowanego w dzielnicy lsm w Lublinie. Jakie są zalety nieruchomości? -funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł93 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe mieszkanie z przestronnym 130 metrowym tarasem. Przestronne, słoneczne, funkcjonalne i w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 93 m2 na 4. piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

334 303 zł35 m² 9 647,99 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

1 pokojowe mieszkanie na rynku pierwotnym. Kupujący nie płaci podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w nowo budowanej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czackiego

Łódź,łódzkie

630 000 zł123 m² 5 121,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament idealny dla rodziny, w doskonałej lokalizacji. Lokal usytuowany w czterokondygnacyjnym budynku z windą,na trzecim piętrze, jednopoziomowy. Na każdym z pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł82 m² 9 024,39 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie w strzeżonym apartamentowcu w centrum Warszawy.Atutem mieszkania jest w miarę kameralny duży 27 metrowy taras na który jest wyjście z salonu i sypialni ( cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

320 000 zł52 m² 6 177,61 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zespół oferuje Państwu do sprzedania przytulne widokowe i rozkładowe 3 pokojowe mieszk. 52m2 + 3m2 piwnica + 8m2 balkon, na 8 piętrze w okolicach ulicy Powstańców i 29-listopada (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żorska

Poznań,wielkopolskie

278 063 zł55 m² 5 055,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! kupujący zwolniony Z 2% pcc! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Oferta z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

426 000 zł59 m² 7 220 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok budowanej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku im. Powstańców Warszawy. Niewiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Unii Lubelskiej

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł45 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Luksusowo wykończone mieszkanie 2-pokojowe o pow. 45m2 przy Placu Unii Lubelskiej. Komunikacyjnie bardzo dobrze usytuowane. W okolicy dużo zieleni, sklepów, kawiarni oraz punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł83 m² 6 735 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ostatnie takie mieszkannie Doskonały układ (w prostokącie) przestronne 3 stronne z dwoma dużymi balkonami w tym jeden narożny (rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią o metrażu 50m2. Położone na kameralnym osiedlu bloków 4 - piętrowych, na Ursynowie - niedaleko skrzyżowania ulic Rosoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żabiniec

Kraków,małopolskie

401 000 zł61 m² 6 580,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w dzielnicy Krowodrza. Oferowane mieszkanie ma powierzchnię 60,09m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Olsza

Kraków,małopolskie

250 000 zł31 m² 8 077,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania nowe mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w wyremontowanym budynku. Idealne pod wynajem, dobrze skomunikowane z całym miastem. -Wszystkie instalacje nowe. W budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

280 400 zł38 m² 7 288,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 38,47 m2. Inwestycja zlokalizowana jest w niedalekiej odległości od Centrum handlowego Bonarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

262 500 zł21 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Sprzedam jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu u zbiegu ulic Zygmunta Krasińskiego i Księdza Jerzego Popiełuszki. Kawalerka znajduje się w przedwojennej kamienicy z 1928.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

110 000 zł37 m² 3 011,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! tylko na zamianę mieszkanie własnościowe z kw, o powierzchni 36,53m2 położone w centrum Wejherowa, przy deptaku. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bony

Gliwice,śląskie

205 000 zł76 m² 2 697 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 76 m2, w centrum Gliwic przy ul. Królowej Bony. W skład mieszkania wchodzą dwa duże pokoje, dwa przedpokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

210 000 zł75 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

W ofercie sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w centrum miasta. W skład mieszkania wchodzą 3 rozkładowe pokoje, 2 kuchnie (jedna duża osobna i widna a druga w prześwicie), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

175 000 zł54 m² 3 241 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację atrakcyjnego, 3- pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji na Rąbinie o powierzchni 54 m2. Lokal w stanie do wprowadzenia, przestronny, jasny, bardzo ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Wejherowo,pomorskie

224 000 zł49 m² 4 553,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż bardzo zadbane i doinwestowane mieszkanie w Wejherowie przy ul. Gdańskiej o pow.49.19 m2. W mieszkaniu pozostają dwie zabudowy szaf typu komandor , komoda w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

231 876 zł41 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

****2 pok*40,68m2***** ****apartamentowiec****krzyki**** ważne! - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc nowoczesna I elegancka architektura budynku oraz dużo zieleni Inwestycja znajduje się jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

285 012 zł53 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży 3 pok. z ogródkiem o pow. 180mk2. Jest to mieszkanie narożne , dzięki czemu salon jest wspaniale doświetlony. Mieszkanie mieści się na nowo powstającym osiedlu na Warszewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

230 748 zł49 m² 4 690 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja Mieszkanie położone w cichej i spokojniej dzielnicy Gdańska, która pozwala odpocząć od zgiełku miejskiego a zarazem zapewnia szybki i wygodny dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Górne

Piła,wielkopolskie

299 000 zł72 m² 4 181,82 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie II poziomowe w nowym budownictwie! Nieruchomość na osiedlu Górnym z balkonem o pow. 71,50 m 2 Opis: poziom pierwszy: salon z aneksem kuchennym i częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 188 000 zł99 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kraków ul. Piłsudkiego- okolica-nowe mieszknaie w poziomie parteru,Kamienica po remoncie,wysokość mieszkania 3,5 mstandard-deweloperski,informacje pod numerem tel ;telinwestycje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

300 989 zł50 m² 6 019,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bratkowa

Reda,pomorskie

355 000 zł78 m² 4 551,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas! Na sprzedaż nowe mieszkanie( 78m2) w Redzie przy ulicy Bratkowej. W skład mieszkania wchodzi : pokój dzienny( 27,84m2), dwie sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł62 m² 6 596,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty katarzyna dorosz tel. Zdrowa / tęczowa ok. / bez prowizji / 2018 Mieszkanie o powierzchni 62,7 m2 składa się z: - dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pass

Pass,mazowieckie

226 000 zł60 m² 3 766,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Blok z 1980 roku po termoizolacji w 2012 roku, był przeprowadzony remont klatek schodowych. Dookoła jest dużo zieleni, chodniki wyłożone kostką. Obok bloku znajduje się przystanek autobusu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

47 000 zł28 m² 1 678,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieduże mieszkanie w Głuszycy po kapitalnym remoncie. Aktualnie jeden pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka z wc, istnieje możliwość wydzielenia drugiego pokoju. w nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł66 m² 6 511 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gorąco polecam trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na nowym na osiedlu z duszą Starego Miasta. Mieszkanie o powierzchni 65,89 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

254 340 zł47 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwa pokoje na jagodnie na nowym osiedlu Dwupokojowe mieszkanie na Krzykach o powierzchni 47,10 m2, położone na parterze w nowym kameralnym budynku, na osiedlu z doskonałą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł62 m² 5 943 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gotowe 3 pokojowe mieszkanie na wrocławskich krzykach. Bez podatku pcc I prowizji Serdecznie polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w bloku o niskiej zabudowie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł59 m² 7 823 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok Centrum. Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku.