dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żabiniec

Kraków,małopolskie

454 000 zł65 m² 6 954,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie o powierzchni ok 65,28 m2 Do mieszkania przynależy również duży 15m2 balkon Inwestycja to 5 piętrowy blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zbożowa

Wieliczka,małopolskie

289 500 zł64 m² 4 523,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3 pokoje Z ogródkiem tel.   Dobrze jest żyć w przestronnym, wygodnie urządzonym mieszkaniu. Nie tracić czasu na długie dojazdy do pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fałęcka

Kraków,małopolskie

285 000 zł53 m² 5 377,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane w zacisznej i spokojnej dzielnicy Krakowa na Borku Fałęckim w okolicach ul. Fałęckiej. Mieszkanie dwupokojowe o pow.52m2. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł59 m² 6 230 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim w nowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Trzypokojowe z aneksem kuchennym, na parterze o pow 59,23m2 w cenie 369 tys zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

499 999 zł89 m² 5 632,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkania od dewelopera w bardzo modnej lokalizacji jaką jest Morena. Dzielnica bardzo dobrze skomunikowana z pełnym zapleczem handlowo-usługowym. Bliskość autobusów oraz linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Koralowa

Bezrzecze,zachodniopomorskie

385 000 zł110 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne mieszkanie pięciopokojowe zlokalizowane na 1 piętrze 4 piętrowego budynku wielorodzinnego. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 110 m2 (użytkowej 105 m2). Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk pl. Jana pawła II / centrum miasta / odświeżone / komunikacja Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 w okolicy pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł68 m² 5 426,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: rozkład / dwustronne / balkon Mieszkanie o powierzchni 67,55m kw. na 5.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

298 900 zł46 m² 6 497,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca tel. Mateueszuk , tel. Rozkład / różanka / po remoncie /2016r remont Mieszkanie o powierzchni 44 m2 + piwnica 6m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł59 m² 5 398 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do obejrzenia innych ofert na stronie biura Nieruchomości Do każdego mieszkania miejsce postojowe Gratis Osiedle zlokalizowane jest w sąsiedztwie lasu, a jednocześnie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

289 000 zł67 m² 4 313,43 zł/m²

 

Piętro:12/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam lub zamienię na dom Sprzedam piękne mieszkanie w centrum Łodzi ,położone przy ul Piotrkowskiej ,oddalone od ulicy. Lokal usytuowany w wieżowcu,na dwunastym piętrze z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

405 840 zł71 m² 5 716,06 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Sprzedajemy całą inwestycje. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania! Oferta z rynku pierwotnego. Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

530 654 zł55 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja na Muranowie nieopodal ścisłego centrum Warszawy. Duża "dwójka" z widną kuchnią, łazienką i balkonem. W pobliżu przedszkola, szkoła podstawowa, wyższa uczelnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

303 975 zł58 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie z balkonem na trzecim piętrze (poddasze) kameralnego bloku z 2002 r. Powierzchnia 57,9 m2. 2 pokoje, osobna jasna kuchnia. Mieszkanie w b. dobrym stanie, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

315 500 zł39 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ostatnie mieszkania! odbiór niebawem! Kameralny budynek wśród jednorodzinnej zabudowy o podwyższonym standardzie typu "willa miejska", przy lokalnej ulicy, z dala od ruchliwych arterii. bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł66 m² 10 225,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokojowe (66,5 m2) mieszkanie z 16 m tarasem (!) na strzeżonym osiedlu przy ul. Jana Olbrachta na Woli. Lokal o bardzo funkcjonalnym rozkładzie położony jest na 5 piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawodowa

Warszawa,mazowieckie

125 000 zł33 m² 3 765,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra cena 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,2m2 położone w Rembertowie, przy ul. Zawodowej. Budynek z lat 30 (mała kamieniczka drewniana z 5 mieszkaniami)- stary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krysta

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł64 m² 8 906 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Komfortowe mieszkanie na Woli Orientacja względem stron świata południowy wschód, zachód. Składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, garderoby, łazienki, wc i balkonu. Winda do ostatniego piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Warszawa,mazowieckie

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokal do kupienia wyłącznie za gotówkę- tzw. Nieuregulowane grunty Mieszkanie o powierzchni 29.7 m2 położony przy ul. Krępowieckiego, blisko ch Wola Park i budowanej stacji Metro Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Białystok,podlaskie

250 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości "oferta" proponuje: mieszkanie na osiedlu Piasta w Białymstoku. Składa się z 3 oddzielnych pokoi oddzielnej kuchni, łazienki i balkonu. Mieszkanie w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawodowa

Warszawa,mazowieckie

114 000 zł30 m² 3 737,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra cena 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,5 m2 położone w Rembertowie, przy ul. Zawodowej. Stan do remontu. Budynek z lat 30 (mała kamieniczka drewniana z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

150 000 zł15 m² 10 274 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pirenejska

Wrocław,dolnośląskie

561 442 zł94 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie willowe - Gotowe do odbioru! Promocyjna cena 5.950 zł za mkw! Oferujemy, wyjątkowe willowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,85mkw usytuowane na 1-piętrze z balkonem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

296 000 zł46 m² 6 469 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Gorąco Polecam! 2 pokojowe, mieszkanie w centrum z widokiem na Sky Tower. Cena 296 000 tys. Opiekun oferty: tel.: Budynek 2-pokojowe mieszkanie własnościowe z dużym jasnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Smolna

Rybnik,śląskie

185 199 zł43 m² 4 289,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny apartament zlokalizowany na kameralnym osiedlu w Rybniku obręb Smolna/ Zebrzydowice. Co ważne - osiedle już istnieje, wszystko zostało wykonane dokładnie tak jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

305 614 zł37 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

* nowe mieszkanie w kameralnym budynku z windą. * doskonała lokalizacja, 20 minut spacerem do Rynku. * podziemny parking, taras, rolety w oknach. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

267 908 zł66 m² 4 049,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kamienica głogów w samym sercu Głogowa Nowa inwestycja deweloperska w Głogowie zlokalizowana na osiedlu Stare Miasto w Głogowie. 4 kondygnacyjny budynek z wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

209 000 zł31 m² 6 746,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Kawalerka o powierzchni 30,98 m2 zlokalizowana przy ul. Miłej na Drabiniance. Położona na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku z 2013r. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szymanowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

290 000 zł106 m² 2 735,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Niezwykle klimatyczne bezczynszowe 4 pokojowe mieszkanie Z 2 ogródkami I garażem W zadbanej willi przy ul. Szymanowskiego. Przedmiotem oferty jest atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

378 000 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Polecam do sprzedaży 1- pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz. Budynek z 2003 roku z ochroną. Mieszkanie idealne jako inwestycja, mieszkania w tej okolicy doskonale się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m kw (powierzchnia całkowita podłogi 73 m kw), w nowym budownictwie, zlokalizowane w miejscowości Święta Katarzyna, na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leczkowa

Gdańsk,pomorskie

298 900 zł34 m² 8 791,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nabywca nie płaci prowizji! Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Idealna inwestycja! Dwupokojowe mieszkanie we Wrzeszczu! Cena do negocjacji! Nieruchomość zlokalizowana jest w sercu Wrzeszcza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

320 000 zł58 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację magda janik, tel. Oleśnica / wysoki standard balkon / piwnica / 2 miejsca postojowe Na sprzedaż mieszkanie o wysokim standardzie usytuowane w Oleśnicy. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

328 133 zł63 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do obejrzenia rówież innych ofert na stronie biura Nieruchomości Kolejny etap inwestycji na Sołtysowicach. Wszystkie lokale posiadają balkony. Budynki to obiekty trzypiętrowe. W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Gdynia,pomorskie

305 000 zł50 m² 6 085,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie o łącznej powierzchni 50,12 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze 4 piętrowego bloku. Położone jest w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdynia Karwiny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukaszyńska

Biała Podlaska,lubelskie

161 000 zł46 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie M3, świeżo po generalnym remoncie: zrobiono gładź, podłogi, kuchnię, łazienkę. Wymieniono okna, parapety, drzwi, kaloryfery w całym mieszkaniu, w łazience całą armaturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł56 m² 7 053,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ładne mieszkanie na Stegnach przy ul. Egejskiej o powierzchni 53m2 + duży balkon (loggia). Mieszkanie rearanżowane z 3-pokojowego na 2 pokoje (salon i sypialnia) + jadalnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bohaterów Getta

Kraków,małopolskie

230 000 zł30 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferujemy do sprzedania klimatyczne mieszkanie z antresolą, położone w sercu Podgórza, przy samym pl. Bohaterów Getta. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Rybnik,śląskie

180 000 zł72 m² 2 517,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe M-3 Rybnik Centrum nowa niższa cena! Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie bezczynszowe typu M-3 o powierzchni 71,5m2 położone w samym centrum Rybnika. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żabiniec

Kraków,małopolskie

395 000 zł57 m² 6 900,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie z balkonem dzielnicy Krowodrza. Oferowane mieszkanie ma powierzchnię 57,24m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

948 000 zł120 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowy budynek apartamentowy.IDEALNA LOKALIZACJA NA WYNAJEM. Lokalizacja Centrum Biurowe Słuzewiec. Okolica Galeri Mokotów. Stan developerski. Cały budynek 6 apartamentów ok 750m2. 3 windy.12 miejsc.