dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Promenada Słońca

Poddąbie,pomorskie

560 000 zł81 m² 6 913,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Apartamenty Bałtyk w Poddąbiu to wyjątkowy zespół dwóch ekskluzywnych budynków zlokalizowanych zaledwie 350 metrów od plaży. Obiekt powstał z myślą o najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marii

Pruszków,mazowieckie

364 000 zł55 m² 6 630,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania zadbane, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku idealne dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie składa się z przestronnego dużego pokoju (ok. 21 m2) połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brogi

Kraków,małopolskie

441 870 zł68 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w stanie deweloperskim położone na II p. budynku przy ul. Brogi. Mieszkanie o pow. 67,98 m2 składa się z trzech pokoi. Budynek oddany do użytkowania. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

489 761 zł62 m² 7 897 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Budynek wykończony w wysokim standardzie. Na klatkach schodowych, piękne, szare gresy. Prostota i minimalizm, każdy szczegół idealnie dopracowany. Hol (16,55 m2) wc (1,47 m2) sypialnia (9,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

198 000 zł49 m² 4 040,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest sprzedaż przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 49 m2 usytuowanego na wysokim parterze w niskim budynku w dzielnicy Bronowice w Lublinie Kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

374 000 zł47 m² 7 918,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokojowe mieszkanie na rynku pierwotnym. Kupujący nie płaci podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym Biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w nowo budowanej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Filipa

Rzeszów,podkarpackie

447 228 zł114 m² 3 907,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Prezentowane osiedle przy ul. Marcina Filipa (wilkowyja Północ) powstaje kameralne osiedle, złożone z sześciu niewysokich budynków o zróżnicowanej wielkości. Kompleks mieszkalny wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechowicka

Bielsko-Biała,śląskie

125 000 zł35 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 35 m2 zlokalizowane w pobliżu centrum, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

260 000 zł66 m² 3 939,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Drogi Kliencie Jeżeli poszukujesz klimatycznego mieszkania, wykończonego z wyczuciem stylu i smaku. Wnętrza utrzymane w klimacie starych kamienic przepełnione ciepłem są dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

480 037 zł63 m² 7 662 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie o wysokim standardzie, z dwiema ustawnymi sypialniami (12,98m2; 10,20m2) pokój dzienny z aneksem (21,03m2) hol (10,3m2) łazienka i osobne wc (4,57; 1,77m2) balkon (6,68m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

78 000 zł31 m² 2 504 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 31,15m2, usytuowaną na parterze w kamienicy na os. Nowym. Lokal po kapitalnym remoncie, składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

179 000 zł20 m² 8 995 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam! Kawalerka blisko centrum o powierzchni 19,9 m2. Mieszkanie jednostronne, jasne (okna od strony południowej). Opiekun oferty: tel. Budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł57 m² 5 877,19 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: rozkład / dwustronne / balkon Mieszkanie o powierzchni 57 m kw. na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

556 943 zł70 m² 7 906 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

mieszkanie składa się z trzech pokoi, przestronnego salonu z aneksem kuchennym (25m2), dwóch sypialni (12,78m2; 11,96m2) łazienki i osobnego wc (4,68m2; 1,97m2) duży hol z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

155 000 zł70 m² 2 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania typu M-6 w ukł. 3x1 zlokalizowane w samym centrum miasta przy ul. Katowickiej na idealnym I piętrze. Mieszkanie składa się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Boguchwały

Szczecin,zachodniopomorskie

119 000 zł18 m² 6 772,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy niewielka kompaktową kawalerkę idealną jako szybka inwestycja pod wynajem. Doskonała lokalizacja - 300 metrów do przystanków tramwajowych, w bliskim sąsiedztwie Centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniowa

Lublin,lubelskie

500 000 zł79 m² 6 329,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta Z pakietu prestige! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Lublina - Węglinek Atuty wyróżniające nieruchomość: * bardzo wysoki standard wykończenia. * niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

172 000 zł17 m² 10 238 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

544 434 zł75 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Inwestycja na Pradze Południe to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Funkcjonalne rozplanowanie wnętrze otwiera możliwości dogodnej aranżacji stosownie do potrzeb i preferencji domowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł56 m² 7 715,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Lokalizacja: gdańsk Brzeźno to jedna z najpiękniejszych dzielnic Gdańska, bliskość do morza, parki, ścieżki rowerowe to tylko nieliczne plusy mieszkania w Brzeźnie. Komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł68 m² 6 965 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie Tylko teraz doskonała cena! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

717 630 zł91 m² 7 896 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Budynek wykończony w wysokim standardzie. NA własności gruntu. Na klatkach schodowych, piękne, szare gresy. Prostota i minimalizm, każdy szczegół idealnie dopracowany. Mieszkanie na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

480 037 zł63 m² 7 662 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

235 000 zł47 m² 4 978,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, przytulne mieszkanie usytuowane na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku w Lublinie, w dzielnicy Czechów. Na powierzchni 47,2 m2 znajdują się dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł51 m² 5 545 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne mieszkanie przestronne 2 pokoje z możliwością adaotacji na 3 Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane przy ulicy Ostródzkiej. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

492 385 zł70 m² 7 034 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ostatnie mieszkanie W tej inwestycji Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 69,4 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji mieszkaniowej na Pradze Południe. 3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

505 804 zł71 m² 7 101 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ostatnie mieszkania W tej inwestycji Mieszkanie o powierzchni 71,24m2 posiada 3 sypialnie (11,03; 10,39; 9,09m2) z największej z nich jest wyjście na dużą loggię (8,03m2), duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

664 424 zł85 m² 7 776 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

odbiór techniczny 1kw. 2018 najlepsza obecnie inwestycja w najdynamiczniej rozwijającej się części Warszawy-Praga Południe P.DZIENNY+A.KUCH. 26.90 m2 SYPIALNIA 14.38 m2 SYPIALNIA 13.87 m2 SYPIALNIA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) Bardzo ładne i ustawne mieszkanie o powierzchni 50m2! Idealne na start dla Młodych lub na Wynajem! Opis pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

515 040 zł89 m² 5 809,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w Gdańsku przy ul. Dolne Migowo, 4- pokojowe z aneksem kuchennym, o łącznej powierzchni użytkowej 88,66 m2. W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zimowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

263 382 zł63 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja! - dostępne są inne lokale o podobnym metrażu. Oferta bez prowizji dla kupującego i bez podatku pcc! Dostępna Wirtualna Wizyta Przedmiotem sprzedaży jest nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

666 174 zł81 m² 8 203 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Budynek wykończony w wysokim standardzie. Na klatkach schodowych, piękne, szare gresy. Na własności gruntu. Prostota i minimalizm, każdy szczegół idealnie dopracowany. Bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł42 m² 7 553,96 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne mieszkanie na Bielanach zapraszam na prezentację. Świetna komunikacja - mieszkanie znajduje się przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic Reymonta i Broniewskiego dzięki czemu blisko do wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł76 m² 5 776,32 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: winda / media miejskie / do wprowadzenia Mieszkanie o powierzchni 76 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grochów

Warszawa,mazowieckie

497 149 zł55 m² 9 042 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

odbiór techniczny 1kw. 2018 najlepsza obecnie inwestycja w najdynamiczniej rozwijającej się części Warszawy-Praga Południe mieszkanie 55 metrowe na 15 piętrze w nowoczesnym budynku. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

876 000 zł104 m² 8 395,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Lokal mieszkalny o pow. 104,34m (powierzchnia podłogi 120,60m2), usytuowany na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym. Budynek oddany do użytkowania w 1999 roku. Do lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

444 000 zł59 m² 7 494 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: mieszkanie dwustronne Duże przeszklenia salon z aneksem kuchennym dwie sypialnie dwie łazienki Loggia Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł31 m² 9 516 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard klimatyzacja systemowa recepcja lobby oraz wysokość lokalu aż 2,9 m Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

507 570 zł73 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w nowo powstałej inwestycji, znajdujące się na warszawskim Grochowie, ma 72m2, składa się z 3 sypialni (8,21 m2 11,07 m2 8,33 m2) hallu (6,04m2) dużej łazienki (6,7m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

162 000 zł50 m² 3 216 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, interesujące dwupokojowe mieszkanie, bardzo dobra lokalizacja, i piętro. Zapraszam na prezentację bardzo ładnego , przestronnego mieszkania znajdującego się w bloku na oś.Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowe mieszkanie na ul. Hawelańskiej. Mieszkanie zlokalizowane na os. Nowe Winogrady, odebrane i wykończone w marcu zeszłego roku. Metraż: 36,34.Piętro: 5. Układ: salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij