dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

407 652 zł61 m² 6 709 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Osiedle pięciu bloków o niskiej zabudowie położone w tzw. willowej części Ursusa, z dobrą komunikacją (linie autobusowe dzienne i nocne w pobliżu osiedla, ok. 1000 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

296 500 zł31 m² 9 540 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idelane pod wynajem Kup na cele inwestycyjne otrzymaj zwrot 55 000zł! ( również dla osósb prywatnych) Wysoki standard klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Międzyleśna

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

250 000 zł95 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bystrzyca Kłodzka - ul. Międzyleśna. Cena 250.000,-zł. Mieszkanie własnościowe o wysokim standardzie i powierzchni 95 m2, usytuowane na I piętrze budynku (plomby) z roku 2000,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

386 136 zł42 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie deweloerskim Mieszkanie jest ciche i jasne, skierowane w kierunku północnym. Mieszkanie o powierzchni 41,52 m2 z dużym prawie 10 m2 balkonem Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obywatelska

Gdańsk,pomorskie

392 000 zł56 m² 6 975,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta 0% prowizji dla kupującego. Świetna lokalizacja mieszkania w cichym zakątku w centrum Wrzeszcza Górnego blisko tramwaj, autobus, skm, galeria Bałtycka, manhattan, stary Maneż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wieniawa

Lublin,lubelskie

350 000 zł80 m² 4 358,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

- okazja na lubelskim rynku nieruchomości - Przedmiotem sprzedaży jest niezwykle atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 80,31 m2, zlokalizowane w dzielnicy Wieniawa w Lublinie, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jana Pawła II

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

258 000 zł56 m² 4 607,14 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne i ciepłe mieszkanie z niebywałym widokiem zlokalizowane na Bydgoskich Wyżynach to propozycja Biura Nieruchomości Biała Posesja. Pełna infrastruktura osiedla (szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

717 630 zł91 m² 7 895 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Budynek wykończony w wysokim standardzie. NA własności gruntu. Na klatkach schodowych, piękne, szare gresy. Prostota i minimalizm, każdy szczegół idealnie dopracowany. Mieszkanie na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Wrocław,dolnośląskie

404 000 zł40 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: centrum / inwestycyjnie / do wprowadzenia Mieszkanie o powierzchni 40m kw. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

259 835 zł30 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Centrum / winda / media miejskie / taras / parking podziemny bez prowizji I podatku pcc 2% Gorąco polecam na sprzedaż kawalerka o pow. 30 mkw znajdującą się nowej kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ochota

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł68 m² 8 211 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Na wyciągu ręki Park Szczęśliwicki, pływalnia, szkoły i przedszkola, liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, bazar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

283 193 zł50 m² 5 663,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację termin ukończenia inwestycji : czerwiec 2019 zadzwoń piotr strzelczyk współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

250 000 zł46 m² 5 431,24 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

2 pokoje | 46,03 m2 | ul. św. Kingi | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 46,03 m2. Położone jest na ósmym piętrze wysokiego 8 - piętrowego bloku wybudowanego w 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Jastarnia,pomorskie

912 511 zł37 m² 24 405,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Prestiżowa inwestycja w nadmorskim kurorcie już gotowa. Położona w Jastarni, jednym z miast na Mierzei Helskiej. Do dyspozycji kąpieliska, port oraz przystań morska. To idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sieczna

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł40 m² 7 434 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Widne mieszkanie na Białołęce 2 pokojowe (oddzielne wejścia) + balkon. Idealne dla rodziny lub pod wynajem Blisko do Centrum Handlowego M-1 (tuż za Decathlonem). Blisko budowanej nowej linii metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Krysta

Warszawa,mazowieckie

289 000 zł26 m² 11 115,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Jasna, zadbana kawalerka o pow. 26 mkw, po generalnym remoncie na warszawskiej Woli, w pobliżu budowanej linii metra! Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł109 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Kontakt Piotr Unikatowa Lokalizacja w Kamienicy z 1927 roku. Centralny punkt Miasta lokalizacja. Bezpośrednia okolica Złotych Tarasów, M2 Metro onz, pałac Kultury. Wejście z dwóch klatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

264 863 zł31 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Jeśli poszukujesz kawalerki w nowoczesnym budynku w centrum Wrocławia, zdecydowanie powinieneś zapoznać się z tą ofertą. Oferuję 1-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 31 mkw znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

850 000 zł114 m² 7 443,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o pow. wewnętrznej 114,20 m2 usytuowany w apartamentowcu Pelikan Court na os. Piastowskim przy Rondzie Starołęka. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opoczyńska

Wrocław,dolnośląskie

271 000 zł49 m² 5 505,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Złotniki plus - tarasowe szaleństwo! Poznaj nową, wyjątkową inwestycję mieszkaniową na wrocławskich Złotnikach. Złotniki Plus to więcej niż wygodne mieszkania, to prawdziwe tarasowe szaleństwo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

448 000 zł91 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ostatnie dostępne mieszkania w inwestycji przy krzyckiej/przyjaźni - Klecina W kwocie 4600 za m2 dostępne 3 mieszkania widoczne na rzutach Budynek apartamentowy typu amerykańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

576 800 zł41 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży naszej nowej inwestycji zlokalizowanej na Starym Podgórzu. Zaprezentowana nieruchomość, to kawalerka o powierzchni 41,20 m2, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

179 000 zł74 m² 2 418,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do odświeżenia na Zabobrzu. 3 pokoje, kuchnia w zabudowie, przedpokój z szafą w zabudowie, łazienka z wc. okna pcv, wymienione instalacje. do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spokojna

Siedlce,mazowieckie

166 623 zł40 m² 4 165,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Osiedle w trakcie realizacji Nowe mieszkania w stanie deweloperskim do indywidualnej aranżacji!główne atuty nieruchomości: prestiżowa dzielnica cicha i spokojna okolica prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

130 000 zł41 m² 3 170,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz sam stworzyć swoją przestrzeń w mieszkaniu? Zachęcam Cię do zapoznania się z tą ofertą Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 41m 2 składa się z salonu, mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

557 000 zł77 m² 7 238 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja na Bemowie. Przestronne z ładnym rozkładem, 3 pokoje, widny aneks (możliwa zmiana na osobną widną kuchnię), łazienka, dodatkowe wc, balkon. osiedle z własnym placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Białostoczek

Białystok,podlaskie

229 000 zł37 m² 6 167,52 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponuję mieszkanie dla wymagającego klienta - dwu pokojowe o powierzchni 37,13m2 na xiiip. W nowym bloku typu apartamentowiec z 2016roku. Budynek dozorowany z własną ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Śliska

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł25 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie w samym Centrum Warszawy na X piętrze na ul. Śliskiej. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, po remoncie. Duży pokój połaczony z aneksem kuchennym - mieszkanie typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł114 m² 10 498,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Bezpieczne mieszkanie w ścisłym Centrum Warszawy w budynku zlokalizowanym w reprezentacyjnym miejscu śródmieścia przy ulicy Złotej (blisko ul. Marszałkowskiej, ul. Zgoda, ul Jasna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

177 000 zł36 m² 4 978,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| dwupokojowe mieszkanie w Piastowie na osiedlu Dąbrowskiego.Powierzchnia 32,7 m 2 usytuowana na ósmym piętrze w ośmiopiętrowym budynku z lat osiemdziesiątych. Technologia budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

650 000 zł65 m² 9 969,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam apartament na zamkniętym osiedlu Dolina Gołębiewska w Sopocie. To doskonale położone mieszkanie mieści się w jednym z budynków przy ulicy 23 Marca 8a. Mieszkanie: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

346 960 zł53 m² 6 599,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 -pokojowego zlokalizowanego w dzielnicy Prądnik Czerwony, o powierzchni 52,57 m2. Ustawne mieszkanie 2 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł74 m² 5 391,89 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie przy ulicy Żmigrodzkiej we Wrocławiu o powierzchni 74 m , 4- pokojowe z dużym balkonem usytuowane w 10 - piętrowym budynku z lat 80. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Gdynia,pomorskie

319 168 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2 pokojowe na parterze z tarasem w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Cena: 266427,00 zł. Lokal, o powierzchni 42,29 m2, składający się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł57 m² 7 982 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok centrum! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

169 000 zł70 m² 2 397,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania typu M-6 położonego przy ulicy Opolskiej, o powierzchni 70,50m2 usytuowanego na widokowym 8 piętrze w 10-cio piętrowym bloku. Pierwotny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Siedlce,mazowieckie

150 000 zł50 m² 3 016,29 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie w stanie do remontugłówne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjumnieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

182 000 zł48 m² 3 792 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, interesujące dwupokojowe mieszkanie, bardzo dobra lokalizacja, osiedle zamknięte. Dla osób poszukujących komfortu. Zapraszam na prezentację bardzo ładnego mieszkania o powierzchni 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

662 000 zł77 m² 8 600,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,97 m2 usytuowane na parterze, w stanie deweloperskim w prestiżowym apartamentowcu w Wilanowie. Mieszkanie jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

593 670 zł59 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego w dzielnicy Stare Podgórze. Dwupoziomowa nieruchomość z tarasem o powierzchni ok 59m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

423 675 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Kompleks czterech kameralnych budynków o nowoczesnym, eleganckim wyglądzie Wygodny dojazd do centrów handlowych: blue City, galeria.