dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowiańska

Poznań,wielkopolskie

3 481 896 zł120 m² 28 905 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Unikatowy apartament W najbardziej pożądanej lokalizacji poznania Tarasy i duże przeszklenia | Zielona elewacja | spa & Wellness | Lobby ze sztuką | Concierge | Blisko do Cytadeli Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzewieckiego

Gdańsk,pomorskie

1 148 000 zł72 m² 15 988,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Najważniesze atuty: metraż 71,8 m + słoneczny balkon 7,88 m dwustronna ekspozycja jasne, ciepłe, dobrze doświetlonemieszkanie świeżo odmalowane, gotowe do urządzeniaidealne dla rodziny2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam na sprzedaż świeżo wyremontowane, komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46,7 m , położone na 1 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z wielkiej płyty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

690 000 zł60 m² 11 458 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2012

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność - dostępna tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością zaprasza na prezentację wyjątkowego apartamentu z pięknym widokiem na góry, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

689 500 zł77 m² 8 977,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Połowa domu z ogrodem i garażem | Bezczynszowe | Centrum Bydgoszczy Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze budynku dwurodzinnego, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

English below Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji na Dąbiu, jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części dzielnicy Grzegórzki. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

529 848 zł25 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament 24,53 m2 z ogródkiem 26,03 m2 nie pobieramy prowizji od kupującego! Międzyzdroje to nowoczesny, dynamiczny kurort, który w sezonie tętni wakacyjnym życiem, sztuką uliczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł62 m² 18 623,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Agencja Westate oferuje Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami o powierzchni uźytkowej 61,75mkw. Nieruchomość położona na parterze kameralnego budynku z 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bema

Białystok,podlaskie

509 000 zł59 m² 8 656,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania, które ma do zaoferowania 58,80 m komfortowej przestrzeni, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł54 m² 12 852,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam ofertę 3 pokojowego mieszkania z ogródkiem w budynku z 2013 r. Lokalizacja - ul. Karmelkowa, wrocław Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Pruszków,mazowieckie

897 000 zł64 m² 14 126 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 63,5 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku na osiedlu Green House z 2008 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

730 123 zł82 m² 8 931,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m , znajdziemy funkcjonalne mieszkania dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

269 000 zł26 m² 10 228,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka - Kołobrzeg, ul. Grochowska 4e - Centrum, os. Lęborskie. Okazja! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,3 m2, położona na 1. piętrze w budynku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Stargard,zachodniopomorskie

389 000 zł50 m² 7 803,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Jeśli szukasz mieszkania, które połączy wygodę codziennego życia z doskonałą lokalizacją ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł48 m² 13 865,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do kupienia 3 pokojowe mieszkanie 47,6 m2, piętro 3/4 bez windy w budynku z 1972 roku na Starych Bielanach. Do odświeżenia/remontu, idealne dla pary, rodziny lub inwestycyjnie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

574 000 zł118 m² 4 864,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Makler Nieruchomości prezentuje duże, 4-pokojowe mieszkanie w klimatycznej, kamienicy w centrum Bydgoszczy. II piętro, 117 m2 plus piwnica 15m2, do własnej aranżacji! Historia kamienicy datuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

715 492 zł62 m² 11 517,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje + garderoba + balkon, jest to układ, w którym naprawdę da się wygodnie żyć. Zadzwoń: (również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I m happy to assist you in English.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł28 m² 23 978,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Komfortowe mieszkanie na Sprzedaż świetna lokalizacja na warszawskiej Woli, ul. Płocka Do sprzedania stylowe, świeżo wykończone mieszkanie w klimatycznej kamienicy z lat 50., położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Północna

Koszyce Wielkie,małopolskie

585 000 zł70 m² 8 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania z dobrym dojazdem do Tarnowa, ale otoczonym wiejskim klimatem? Na sprzedaż oferuję bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie (70 m ) zlokalizowane na parterze domu szeregowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł47 m² 11 042,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 47 m , ul. Kasztelańska Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

285 000 zł48 m² 5 962,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 48m, w optymalnym rozkładzie. Na drugim piętrze, w odnowionym bloku czteropiętrowym. Ulica Żeromskiego, u zbiegu z ulicą Zbrowskiego. Nieopodal ścisłe centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł54 m² 13 119,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 mkw , 2pok. znajdujące się na 1/4 piętrze w budynku z windą, po termoizolacji przy ul. Buska na pograniczu wrocławskiego Borku i Grabiszynu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

536 312 zł45 m² 11 928,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje obejmuje dwa niezależne budynki, w których łącznie znajdują się 82 mieszkania oraz 5 lokali usługowych zlokalizowanych przy głównej ulicy Marek. Kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

380 000 zł27 m² 14 280,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Unikalna oferta - tylko tutaj Na sprzedaż kawalera w prestiżowej inwestycji Kopernika 15 - Nova Fabryka w Łodzi - wyjątkowym projekcie rewitalizacyjnym zrealizowanym przez Vision Development,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślepa

Wrocław,dolnośląskie

536 000 zł37 m² 14 474,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 37,03 m | Wrocław Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,03 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

642 960 zł68 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 67,68m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Daliowej, na parterze z ogródkiem. i podatku pcc. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

499 000 zł45 m² 11 042,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 45.19 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł54 m² 15 065,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

523 000 zł28 m² 18 665,20 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska | 0% prowizji Nowoczesna inwestycja w prestiżowej, centralnej części Wrocławia - ul. Gwiaździsta. Doskonała lokalizacja, wysoki standard oraz pełna infrastruktura miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł40 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 40 m2, parter/2 w budynku z 1997 r., Praga-Południe Gocławek. Mieszkanie do rearanżacji/odświeżenia, doskonałe dla singla/singielki, pary, małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Otwock,mazowieckie

575 000 zł48 m² 11 954 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania dla siebie lub inwestycyjnie pod wynajem w samym sercu miasta Otwocka. Znakomita lokalizacja lokalizacja: otwock, okolica ulicy Wroniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

546 000 zł53 m² 10 321,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie. Wokół niska zabudowa i dużo zieleni. Budynek po modernizacji pionów wodno-kanalizacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

471 468 zł47 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

499 000 zł57 m² 8 754 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne, dwustronne mieszkanie 57m2, 3-pokoje, os. Przydworcowe w Nowym Sączu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie urok kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł62 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Warszawa Targówek, ul. Mokra Na sprzedaż oferuję komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Targówka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

315 000 zł46 m² 6 793,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferuję przestronne, zadbane słoneczne mieszkanie o powierzchni 46,37 m2 usytuowana na IV piętrze w niski bloku na Os. Słonecznym. Metraż nieruchomości obejmuje: - pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiertnicza

Katowice,śląskie

645 000 zł57 m² 11 361,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu o powierzchni użytkowej 54m2 usytuowanego na 8 piętrze w apartamentowcu "słoneczne Apartamenty" oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

410 000 zł29 m² 13 993,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,3 m2 z balkonem, usytuowanego na 4 piętrze. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wopistów

Częstochowa,śląskie

209 000 zł49 m² 4 260,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, wysokie mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na parterze w kameralnym bloku 1-piętrowym położonym w dzielnicy Dźbów, przy ul. Wopistów. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 098 810 zł76 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->045 Sławomir - 690 ->066 ->533 Piotr - 690 ->066 ->353 4-pokojowe mieszkanie na.