dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Miasteczko Wilanów

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł83 m² 10 255,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję do sprzedaży eleganckie mieszkanie w Wilanowie (miasteczko Wilanów). Dobrze skomunikowane - kilka przystanków autobusem do metra Wilanowska, autobus do Centrum, w pobliżu Pałac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

296 000 zł66 m² 4 484,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Tylko U nas! Mamy do zaoferowania inwestycje w samym centrum Malowniczego Krakowa w pobliżu Wawelu i Bulwarów Wiślanych. W przedstawionej ofercie znajdziecie Państwo 34 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Sosnowiec,śląskie

135 000 zł45 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy mieszkanie dla klientów poszukujących lokum w spokojnej okolicy, blisko centrum Sosnowca. Lokal znajduje się na parterze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

2 965 500 zł119 m² 24 998 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Kamienica łączyć będzie styl neorenesansu w historycznej części ze stylem modernistycznym nowego budynku. Elegancki wystrój klatek schodowych, drewniane drzwi na wzór pierwotnych, marmurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

500 381 zł91 m² 5 490 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zakup bez podatku pcc I prowizji! Mieszkanie znajduje się na kameralnym niskim dwupiętrowym osiedlu, którego budynki wyposażone są w windę od poziomu garażu. Lokale posiadają duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

443 000 zł59 m² 7 483 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: mieszkanie dwustronne Duże przeszklenia salon z aneksem kuchennym dwie sypialnie dwie łazienki Loggia Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

366 000 zł45 m² 8 170 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania idealny na start dla młodej rodziny lub na wynajem ( w tej lokalizacji wysokie stawki najmu ) wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł95 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament zlokalizowany na Mokotowie o powierzchni 95m2. Na apartament składa się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym, - dwie sypialnie, - gabinet - łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

566 000 zł76 m² 7 449 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł52 m² 8 491 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przestronne mieszkanie na Pradze Północ 3 pokoje; salon z aneksem kuchennym ok 25m2, pokój 8,5m2, pokój ok 15 m2. Dodatkowo piwnica Czynsz administracyjny: 400 zł (w tym zaliczki na media) Świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

155 000 zł26 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż ładnie położona kawalerka na wysokim parterze niskiego ocieplonego bloku znajdującego się blisko Centrum. Składa się z pokoju, łazienki, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie krzyki - okolice ul. Sztabowej! Mieszkanie o powierzchni 51 mkw , położone na 3 piętrze 4 piętrowej kamienicy. Do lokalu przynależy piwnica 4,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł38 m² 6 068,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biała Posesja Nieruchomości oferuje mieszkanie po generalnym remoncie, nowocześnie zaaranżowane, wykończone materiałami wysokiej klasy, dla ludzi ceniących sobie komfort. Nieruchomość przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

325 000 zł70 m² 4 643 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem I poddaszem nieużytkowym! Polecam Państwu 3-pokojowe mieszkanie. Wszystkie mieszkania posiadają własne media.Lokal bezczynszowy ,więc właściciel sam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie na Ochocie Mieszkanie składa się z: -pokoju dziennego/jadalni połączonej z jasną, w pełni wyposażoną kuchnią -drugiego pokoju z wydzieloną garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zyndrama z Maszkowic

Wrocław,dolnośląskie

1 335 380 zł116 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

O inwestycji Zyndrama, nowa prestiżowa inwestycja typu waterfront na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej, zachwyci każdego wielbiciela nowoczesnej, eleganckiej architektury. Lokalizacja w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł34 m² 7 912 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią, po kapitalnym remoncie, położone na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku w dzielnicy Krzyki. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Papieża Jana Pawła II

Szczecin,zachodniopomorskie

229 000 zł53 m² 4 312,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam mieszkanie 2 pokojowe w samym centrum Szczecina blisko Urzędu Miasta. Adaptacja poddasza w odrestaurowanej kamienicy (nowa elewacja, ocieplona, wyremontowana klatka schodowa, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

237 000 zł73 m² 3 246,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w spokojnej części Świebodzic. 3 pokoje, kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd, duża łazienka w zabudowie z wanną oraz kabiną natryskową oraz wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

168 000 zł35 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Proponujemy na sprzedaż bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Dunikowskiego na Pomorzanach! W pobliżu znajdują się: pum, szpital Kliniczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Muranowie obok Nowego Miasta (śródmieście Północne). Mieszkanie ma 50 m2, składa się z 2 pokoi, kuchni w aneksie, łazience. Jest na 3 piętrze z 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 29 Listopada

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł81 m² 7 901,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Idealne dla rodziny z dziećmi 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie 3 minuty od Łazienek Królewskich. Mieszkanie o powierzchni 81 metrów usytuowane jest na 3. piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie własnościowe, stanowiące odrębną własność z założoną księgą wieczystą Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, przedpokoju, widnej kuchni i łazienki Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł53 m² 8 491 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok ścisłego Centrum 3km! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grąsino

Grąsino,pomorskie

80 000 zł34 m² 2 374,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowy lokal mieszkalny położony na drugim piętrze budynku wielorodzinnego w Grąsinie. Na powierzchnię lokalu 33,69 m 2. składa się powierzchnia 2 pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmaja

Rzeszów,podkarpackie

155 000 zł32 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu słoneczne, atrakcyjne, przestronne mieszkanie na sprzedaż przy ul. Chmaja o powierzchni 32m2. Usytuowana jest na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zyndrama z Maszkowic

Wrocław,dolnośląskie

477 378 zł48 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kurczaki

Łódź,łódzkie

30 000 zł62 m² 483,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Chojnach,w pobliżu ul.Kurczaki. Lokal usytuowany w apartamentowcu z 2011r. na parterze z tarasem 24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Himalajska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł66 m² 6 803 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Himalajskiej. Mieszkanie składa się z salonu 23m2 z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Zielona Góra,lubuskie

300 000 zł69 m² 4 378,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

3-pokojowe przy parku tysiąclecia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, położonego na parterze niskiego bloku przy Parku Tysiąclecia. Mieszkanie w 2014roku przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rajska

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł36 m² 9 909,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie z rynku wtórnego o powierzchni 36,33 m2. Mieszkanie położone jest na I piętrze budynku 3- piętrowego. Składa się z 1 pokoju 20 m2, kuchni 7 m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł138 m² 4 343 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Gotowe segmenty na wawrze Wysoki standard wykonania i materiałów (min.dachówka ceramiczna, wysokiej jakości okna PCV w kolorze brązowym, elewacja z kamienia naturalnego) oraz dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Olsza

Kraków,małopolskie

360 000 zł53 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Prezentujemy do sprzedaży przestronne, funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie z balkonem oraz piwnicą w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

268 000 zł51 m² 5 255 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne mieszkanie na osiedlu Bukowiec W mieszkaniu są 3 duże szafy, które pozwalają na lepsze wykorzystanie przestrzeni. Na podłogach w pokojach jest drewno tropikalne, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

190 000 zł112 m² 1 696,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 112,55m2, położone na drugim piętrze kamienicy w centrum Świdnicy. Mieszkanie składa się z 3 dużych pokoi: 27m2, 25m2 i 24m2 ,.