dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowohucka

Kraków,małopolskie

349 000 zł64 m² 5 453 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania przestronne mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z osobnym wc. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie w dobrym stanie, nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wojszyce

Wrocław,dolnośląskie

165 859 zł27 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferta bez prowizji od kupującego i podatku pcc. Kwadrans od centrum Wrocławia, w otoczeniu dynamicznie rozwijającej się willowej dzielnicy Wojszyce, powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

210 000 zł66 m² 3 185,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Młodzieżowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Solcu Kujawskim o pow.65,92 m2. Mieszkanie na 4 piętrze z bardzo dużym zadaszonym balkonem z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Giżynek

Stargard,zachodniopomorskie

117 000 zł40 m² 2 932,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W ofercie sprzedaży mieszkanie na parterze niskiego bloku o powierzchni 39,9m2 zlokalizowane na os. Giżynek w Stargardzie. Ze względu na lokalizacje mieszkanie jest bezczynszowe. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

396 000 zł54 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Osoba prowadząca: piotr strzelczyk E-mail: zielińskiego / rozkład / inwestycja / ciche / po remoncie Do sprzedaży mieszkanie czteropokojowe w pełnym rozkładzie w okolicy ul. Zielińskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

143 000 zł56 m² 2 553,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 do remontu os. KS. Władysława cena: 143 000 Komplex Nieruchomości pre zentuje na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni użytkowej 56 m2 zlokalizowane na os. Ks.Władysława w wysokim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Curie-Skłodowskiej

Katowice,śląskie

602 070 zł86 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja. Zamieszkaj w apartamentowcu w Centrum Katowic. Najwyższy standard, prestiżowa lokalizacja! Apartamentowiec powstaje przy ul. Skłodowskiej-Curie 44 - w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł57 m² 9 474 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji Muranowa Mieszkanie odświeżone, puste Duży pokój z osobną widną kuchnią, duża sypialnia, mniejsza sypialnia, łazienka, przedpokój Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

380 000 zł74 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z ogródkiem - lokalizacja Szczecin Ustowo. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z czterema samodzielnymi, dwupoziomowymi mieszkaniami. Osiedle zamknięte, ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Prószków

Prószków,opolskie

220 000 zł78 m² 2 838,34 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na III kondygnacji (II piętrze) w kamienicy w miejscowości Prószków. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 77,51 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Wrocław,dolnośląskie

229 899 zł39 m² 5 894,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwon : termin ukończenia inwestycji : czerwiec 2019 Na sprzedaż posiadamy inwestycje na Wojszycach. Mieszkania dwu, trzy oraz cztero - pokojowe w bardzo przyjemnej inwestycji. Okolica prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

233 478 zł39 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Osiedle jutrzenka - Tu kwitnie życie! Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Osiedle Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dolny Sopot

Sopot,pomorskie

1 320 000 zł67 m² 19 701,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Komfortowy 3-pokojowy apartament w sercu Sopotu - idealny pod wynajem! Zapraszam na prezentację komfortowego przestronnego apartamentu o powierzchni 67 m2 położonego na parterze w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krakowiaków

Kraków,małopolskie

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie Kraków, nowa Huta, osiedle Krakowiaków. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego bloku. Blok odnowiony. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

362 565 zł35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentów do sprzedania w Szklarskiej Porębie w condo hotel inwestycja dewelopersko/hotelarska stanowiąca połączenie condominium - zbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czechów

Lublin,lubelskie

310 000 zł75 m² 4 133,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie położone na Czechowie, przy ul. Lipińskiego. Mieszkanie znajduje się w wieżowcu, na 7 piętrze. 4 pokoje (możliwość przerobienia na 5), rozkładowe (wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciechowskiego

Warszawa,mazowieckie

318 464 zł51 m² 6 220 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w budynku zlokalizowanym na osiedlu Niedźwiadek w Ursusie, na działce o uregulowanym stanie prawnym. Rewelacyjna cena! Bez prowizji! Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

464 180 zł87 m² 5 344 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

0% prowizji - - cena dewelopera! Ilość pokoi: 5 Metraż: 86,86 m2 Piętro: 6 Cena: 464 180 zł W ofercie dysponujemy również innymi mieszkaniami w ramach tej inwestycji o zróżnicowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

294 000 zł52 m² 5 653,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim muchobór mały / ok. Wrocławskiego parku technologicznego / balkon Mieszkanie na 4 piętrze o powierzchni 52 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł65 m² 9 816 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow.65,20 m2 położone na Górnym Mokotowie. Usytuowane na wysokim parterze trzypiętrowego budynku z 1992r. Mieszkanie składa się z: * dużego pokoju typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pochyła

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł67 m² 6 701,49 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz tel. Pochyła / zdrowa ok. / wrzesień 2018 bez prowizji! bez 2% pcc! Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 66,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sielec

Sosnowiec,śląskie

169 900 zł62 m² 2 740,32 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sosnowiec, sielec- miejsce preferowane przez naszych klientów. Na sprzedaż oferujemy M-4 na wysokim parterze w bloku z windą. W planach zarządcy ( Spółdzielni ,sielec' ) jest ocieplenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Policka

Szczecin,zachodniopomorskie

274 000 zł52 m² 5 289,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie II poziomowe o powierzchni użytkowej 51,8 m2 i całkowitej 76 m2, położone na osiedlu Glinki przy ul. Polickiej w odległości około 6 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł60 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław, rynek - mieszkanie z widokiem na Rynek! Proponujemy na sprzedaż mieszkanie w Rynku z widokiem na Piwnicę Świdnicka i stary ratusz. Idealne jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł70 m² 4 253,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż widne i przestronne 5-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 70,3m2 z balkonem, na 1-2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

271 432 zł52 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, jar, 50,40 m2, 3 pokoje, cegła, balkon Nowe Osiedle! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Imielin

Warszawa,mazowieckie

1 012 000 zł125 m² 8 096 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Jedyne takie na ursynowie 125m2 + 17m2 balkonu szybki termin odbioru 10 min od metra widna kuchnia Bardzo przestronne czteropokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie, w nowo powstającym budynku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

203 950 zł35 m² 5 827,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty- katarzyna dorosz tel. Stabłowice / ciche / nowe / bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 36,02 m2 składa się z: - pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

255 000 zł65 m² 3 966,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza. Lokal w stanie deweloperskim, o powierzchni 64,54m2. W skład wchodzą 3 pomieszczenia z których można zrobić salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

185 000 zł89 m² 2 078,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu rozkładowe słoneczne mieszkanie przy ul Złotniczej. Lokal znajduje się na 3 piętrze (nad mieszkaniem znajduje się strych) kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł83 m² 6 040 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie na Bemowie. Mieszkanie o powierzchni 82,62 m2 i ekspozycji północno-zachodniej. Salon o powierzchni ok. 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

349 900 zł60 m² 5 832 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, przy ul. Podwale we wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Okna wychodzą na podwórko. Mieszkanie składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

297 291 zł48 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji - - cena dewelopera! gotowe mieszkania. Ilość pokoi: 2 Metraż: 48,34 m2 Piętro: 9 Cena: 297 291 zł W ramach tej inwestycji dysponujemy w ofercie również innymi mieszkaniami

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł55 m² 6 527,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; tel. Tarnogaj / gazowa ok. / nowe / balkon / ciche Mieszkanie o powierzchni 55,54 m2 składa się z: - 2 pokoi - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł95 m² 6 323 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie 3-poziomowe zlokalizowane w super lokalizacji - w Śródmieściu przy ul. Lompy/daszyńskiego - blisko pl. Grunwaldzkiego (zaledwie 3 przystanki tramwajowe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

365 000 zł62 m² 5 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie świetne pod inwestycję! Szukasz mieszkania dla siebie, pod inwestycję lub na biuro? To właśnie nieruchomość dla Ciebie. Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

213 493 zł44 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkaniową z II etapu budowy osiedla Quart Bielany. Drugi etap to budynek wielorodzinny w skład, którego wchodzi 45 mieszkań, 1,2,3-pokojowych. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Wałbrzych,dolnośląskie

95 000 zł56 m² 1 707,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Stary Zdrój o powierzchni 55,64m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

544 000 zł68 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie na ul. Starowiślnej w samym centrum Kazimierza. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 60 m2 składa się z 3 pokoi, salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Okińskiego

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł29 m² 9 137,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Niepowtarzalna Kawalerka 28,5m2 po remoncie generalnym. Dzielnica Ochota-Rakowiec Blok po niedawnej termomodernizacji, nowe elewacje, balkony, podjazd dla niepełnosprawnych, nowe 2 windy. Przytulne, ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł33 m² 7 848,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty- katarzyna dorosz tel. Klimasa ok. / bez prowizji / nowe Mieszkanie o powierzchni 33,71m2 składa się z: sypialni, pokoju.