dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

239 900 zł54 m² 4 442,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O k A Z J A ! Mieszkanie w apartamentowcu na Osiedlu Słonecznym na Piaskowej Górze. 2 pokoje, otwarta kuchnia w zabudowie, łazienka z natryskiem i wc, duża loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł83 m² 7 264 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ostatnie takie mieszkannie Doskonały układ (w prostokącie) przestronne 3 stronne z dwoma dużymi balkonami w tym jeden narożny (rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

255 000 zł61 m² 4 207,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupoziomowe słoneczne mieszkanie w Świebodzicach. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, dwóch łazienek z wc, w tym jedna z oknem i garderoby. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałacowa

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł214 m² 4 773,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Bez prowizji I pcc! Nowoczesny gotowy apartament o powierzchni 213,67 m2 na zamkniętym kameralnym osiedlu domów szeregowych wybudowanych w wyjątkowo urokliwym i kameralnym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty katarzyna dorosz tel. Klimasa ok. / tramwaj / nowe / 0% prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 58,67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojszycka

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł117 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe mieszkanie willowe o pow. 117 m.kw. położone na parterze willi zlokalizowanej w ok. ul. Wojszyckiej. Do mieszkania przynależny udział w działce i częściach wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł71 m² 4 633,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż trzypokojowe mieszkanie O powierzchni 70,5 mkw., USYTUOWANE NA IV PIĘTRZE W BLOKU NA CHEŁMIŃSKIM PRZEDMIEŚCIU W TORUNIU. Mieszkanie składa się z: trzech pokoi w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałacowa

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł186 m² 5 744,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Promocja 30 000zł! bez prowizji I pcc! Nowoczesny gotowy apartament o powierzchni 186.28 m2 na zamkniętym kameralnym osiedlu domów szeregowych wybudowanych w wyjątkowo urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

637 000 zł73 m² 8 683 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie powierzchni 73,36m2 na drugim piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu z 2009r przy ul. Stańczyka. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

560 000 zł87 m² 6 437 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o pow. 86,38 m2. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z salonu (ok. 32 m2), dwóch sypialni (ok. 14 m2 i 15 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Krasińskiego

Kraków,małopolskie

649 000 zł90 m² 7 211,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowo urządzony apartament, w zadbanej, monitorowanej kamienicy przy Alejach Krasińskiego. Wyremontowana, przestronna klatka schodowa oraz nowa winda sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł47 m² 7 281 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne mieszkanie na Bródnie Mieszkanie przeszło remont w 2017r wymieniono instalacje elektryczną na (miedź) oświetlenie led, w pokojach położona jest klepka o grubości 2,4 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

220 000 zł49 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

DO sprzedania piękne mieszkanie wykończone W wysokim standardzie. Mieszkanie W pełni rozkładowe położone na trzecim piętrze W bloku trzypiętrowym Z cegły teren ogrodzony!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

150 000 zł56 m² 2 688,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie typu M5 w bardzo funkcjonalnym układzie. Lokal znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku przy ul. Warmińskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie z ładną aranżacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

522 000 zł55 m² 9 490,91 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

W skrócie Skandynawski styl, dwa pokoje, duży balkon, widok na przestrzeń, 5 minut od metra brzmi ciekawie? Wszystko to znajdziesz w przytulnym mieszkaniu przy al. Wilanowskiej 105. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowa Kolonia

Nowy Sącz,małopolskie

110 000 zł30 m² 3 667 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 30 m2 usytuowane na parterze w budynku wielorodzinnym na Oś.Nowa Kolonia w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzi kuchnia, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. 29 Listopada

Kraków,małopolskie

338 678 zł41 m² 8 296,86 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zespół Annderson prezentuje mieszkania w przedsprzedaży w nowo powstałej inwestycji w centrum miasta. Osiedle znajduje się zaledwie 2,5 kilometra od krakowskiego Rynku Głównego, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jahna

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł59 m² 5 867,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przestronne, słoneczne i rozkładowe mieszkanie w nowym bloku z 2015r. /wykończone i zamieszkane od marca 2016r./,usytuowane na IIp./IIIp. na nowym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Pruszków,mazowieckie

209 000 zł36 m² 5 805,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego usytuowanego na wysokim parterze w kameralnym bloku. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta pozwala w łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rokitnica

Zabrze,śląskie

99 990 zł48 m² 2 081,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w Zabrzu Rokitnicy ( w pobliżu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego ), z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

137 000 zł71 m² 1 929,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-6 ul. Turystyczna Układ 3x1, okna pcv. W pokojach na podłodze wykładziny pcv na ścianach gładź+tapety. W pokoju pozostaje szafa typu Komandor typu komandor. Kuchnia-glazura na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

378 000 zł315 m² 1 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest mieszkanie w nowoczesnej aranżacji, położone przy jednej z głównych ulic w samym Centrum Gniezna. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

328 000 zł53 m² 6 188,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie o powierzchni 53 m2. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka. 1 pokój mierzy 20 m2 i znajduje się w nim wyjście na 4-metrowy balkon. 2 pokój mierzy 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Kobyłka,mazowieckie

380 000 zł70 m² 5 429 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne, funkcjonale mieszkanie 70 m2 położone na parterze w czterolokalowym budynku na ogrodzonym osiedlu w podwarszawskiej Kobyłce. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł33 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 33 m2 na którą składają się następujące pomieszczenia 2 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zbaraska

Łódź,łódzkie

139 000 zł28 m² 4 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Opis dodatkowy: mieszkanie po remoncie, użytkowane bardzo krótko. Instalacja elektryczna i hydrauliczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaciszna

Rzeszów,podkarpackie

233 100 zł46 m² 5 099,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Niska, czteropiętrowa zabudowa tworzy uroczy kompleks trzech kameralnych budynków. Łączy on w sobie wysoki standard wykończenia i bardzo atrakcyjne ceny. W ofercie dostępne są mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł55 m² 7 324 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Komfortowe mieszkanie w dobrej lokalizacji Mokotowa Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz sporego balkonu. W okolicy nowe centrum biznesowe stolicy na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

225 000 zł53 m² 4 245,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 - pok. o pow. 53 m2, III piętro, w N.D.Maz. Mieszkanie składa się z pokoju o pow. 15 m2, z wyjściem na balkon, pokoju o pow. 11 m2, sypialni o pow. 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

324 000 zł43 m² 7 534,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 3 pokojowe w podwarszawskich Ząbkach zlokalizowane na ul. Wiosennej. Mieszkanie jest na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą od poziomu garażu. 43m2 to trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Sosnowiec,śląskie

220 000 zł78 m² 2 820,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia Polecam do sprzedaży mieszkanie- sosnowiec ul. Jagiellońska układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 78 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

37 000 zł30 m² 1 233,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w domu posadowionym na obrzeżach Mieroszowa. Nieruchomość znajduje się w domu 3 rodzinnym ogrodzona zagospodarowana posesja. Mieszkanie wymaga tylko odświeżenia. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąb

Katowice,śląskie

159 000 zł37 m² 4 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w dzielnicy Dąb w Katowicach na osiedlu z niską zabudową. Lokalizacja spełnia następujące oczekiwania: -graniczy z Parkiem Śląskim- to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

170 000 zł22 m² 7 699 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

218 268 zł40 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja 2 budynków mieszkalnych w zielonej części Warszewa oferuje wysoki komfort mieszkania oraz dogodne połączenia komunikacyjne. Spokojna okolica, dużo zieleni, w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

143 000 zł56 m² 2 553,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 na parterze W niskim bloku! żory centrum cena: 143.000 ZŁ Komplex Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie M4 o całkowitej pow. 56m2, zlokalizowane w Żorach na Al. Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

180 000 zł33 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Grodzisk Mazowiecki, mieszkanie kawalerka, w nowym bloku, na sprzedaż, powierzchnia 33 m2, 180 000,00 zł. Kup bez prowizji! wgn Nieruchomości o/grodzisk Mazowiecki. Oferujemy do sprzedaży nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu z 2007r przy ul. Okulickiego z komórką lokatorską oraz dwoma miejscami postojowymi W garażu W cenie! Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

267 670 zł59 m² 4 536,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam na bezpłatną prezentację prowizję biura pokrywa sprzedający magda janik, tel. Oleśnica / taras / doskonała lokalizacja Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

250 000 zł72 m² 3 477 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży czteropokojowego mieszkania z dużym balkonem. Mieszkanie o powierzchni ok. 72 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego bloku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodeckiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

119 000 zł56 m² 2 136,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 - ul. Wodeckiego, jastrzębie-Zdrój. Na sprzedaż przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 55,70mkw, położone na 5 piętrze w wysokim bloku z windą. Lokal z przeznaczeniem.