dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

307 000 zł51 m² 6 020 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Źródlana

Poznań,wielkopolskie

722 232 zł100 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o pow. 100,31 m2 w Poznaniu na os. Winiary w nowo powstającym apartamentowcu. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

359 000 zł66 m² 5 399,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż ładne, słoneczne mieszkanie z wydzielonym miejscem parkingowym na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Belweder, które charakteryzuje się pięknie zagospodarowaną przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionowa

Białystok,podlaskie

310 000 zł59 m² 5 290,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecamy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,60m2 położone na X piętrze na os. Piaski w Białymstoku. Lokal skłąda się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

262 000 zł48 m² 5 139 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

234 000 zł37 m² 6 324 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! bezpośrednio gwarancja najniższej ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Dolny Sopot

Sopot,pomorskie

309 000 zł26 m² 11 884,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po kapitalnym remoncie w Sopocie Dolnym! Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 26,04 m2 położoną na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły w Sopocie Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

249 000 zł43 m² 5 790,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

- nie pobieramy prowizji od kupującego - Komfortowe, przestronne M3 (43 m2) w nowym, ogrodzonym bloku (2012 r.), na 3 piętrze, z windą i balkonem. Mieszkanie do wprowadzenia, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodziska

Brwinów,mazowieckie

185 000 zł51 m² 3 611,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Kamienica z lat 50 - tych w centrum Brwinowa. Do pkp/pks około 2 - 3 minut. Szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, przedszkole, sklepy, oś. zdrowia, apteka, cukiernia, urzędy w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

287 000 zł46 m² 6 239 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

360 000 zł66 m² 5 491,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania lokal mieszkalny położony na parterze budynku z 2016roku na Osiedlu Viniarnia Home. Mieszkanie o powierzchni 65,56m2 na których rozmieszczono salon z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

179 000 zł24 m² 7 396,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Jeśli szukasz kawalerki bardzo blisko Uniwersytetu Medycznego, ta oferta jest idealna dla Ciebie. Mieszkanie w tak dobrej lokalizacji na pewno nie będzie długo czekało na nowego właściciela. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Stargard,zachodniopomorskie

370 590 zł112 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji bezczynszowe mieszkanie 4-pokojowe! Nowowybudowane mieszkanie w ramach inwestycji deweloperskiej położonej w spokojnej dzielnicy Stargardu, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zabrze

Zabrze,śląskie

265 000 zł82 m² 3 231,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż wyremontowane, piękne mieszkanie dwupoziomowe W bardzo dobrej lokalizacji zabrze centrum - okolica kopalni guido. Budynek oddany do użytku W 1991 R. Obecnie spółdzielnia prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Białystok,podlaskie

259 000 zł52 m² 5 019,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu nowoczesne mieszkanie przy ul. Batalionów Chłopskich na III pietrze w niskim bloku po termomodernizacji. W skład mieszkania o pow. 51,60 wchodzą : -dwa oddziele pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

367 000 zł62 m² 5 881 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam! Mieszkanie na Zakrzowie o powierzchni 62,4 m2 idealne dla rodziny! Opiekun oferty: tel. Budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku z 2011 roku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bobrowskiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł66 m² 9 774,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Dlaczego ta propozycja jest szczególnie interesująca, czyli kilka jej głównych atutów: - bardzo dobrze rozplanowana przestrzeń, dzięki usytuowaniu aż 4 pokoi na tej powierzchni (3 sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, na Olimpie

Zielona Góra,lubuskie

180 000 zł57 m² 3 146,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe przy lesie, niski blok - 2piętro Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,2m2, położonego na 2-gim piętrze niskiego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

286 000 zł47 m² 6 085 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł52 m² 5 729 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

259 000 zł50 m² 5 149,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w swej ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe małe ale ustawne i przytulne o pow. 50,3 m2 plus komórka lokatorska W niskiej zabudowie na 1 piętrze na osiedlu W .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł33 m² 6 030 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

148 000 zł44 m² 3 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Śliczne,świeżo po kapitalnym remoncie, nowocześnie urządzone mieszkanie w cichej, zielonej okolicy na obrzeżach Podzamcza.Dwa pokoje, aneks kuchenny w zabudowie,ze sprzętem AGD na gwarancji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

189 000 zł29 m² 6 517 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 36 m2 na Chomiczówce, siódme pietro w dziesieciopietrowym budynku z dwoma windami (rok bud. 2001) na zamknietym i strzezonym osiedlu. Stan mieszkania bardzo dobry. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysoka

Sosnowiec,śląskie

131 000 zł43 m² 3 046,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedania super atrakcyjne mieszkanie W sosnowcu - Stary Sosnowiec! lokalizacja: sosnowiec, stary Sosnowiec, ul. Wysoka rozkład

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

189 000 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł58 m² 13 793 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie idealne pod inwestycję Mieszkanie posiada 5 pokoi, kuchnię, łazienkę, korytarz i piwnicę. Mieszkanie posiada kw Lokalizacja (tylko kilka danych - na pieszo): -3 min. do ul. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł35 m² 6 714 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-