dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 171 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Rzeszów,podkarpackie

335 000 zł53 m² 6 320,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na os. Projektant. Mieszkanie o powierzchni 53m2, położone jest na 2 piętrze w 5 piętrowym bloku z windą. Nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtana

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł66 m² 5 877,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie zlokalizowane na X piętrze bloku z 1984 roku (rama H ) usytuowanego południowy-zachód. Na powierzchni 65,5m2 znajdują się 3 pokoje z oddzielną widną kuchnią , łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

150 000 zł15 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Białystok,podlaskie

255 000 zł65 m² 3 929,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwa uwadze zadbane, czyste mieszkanie znajdujące się w dobrej lokalizacji tj. na ul. Bema. Osiedle bardzo popularne, położone w niedalekiej odległości od Nowego Miasta, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

599 000 zł98 m² 6 112,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filomatów Pomorskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

189 000 zł48 m² 3 904,96 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie, duży balkon. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,4 m2 usytuowanego na VI piętrze wieżowca. Lokal składa się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

339 000 zł55 m² 6 163,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie w dzielnicy czuby. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku z 2015r. Powierzchnia mieszkania: 55.4 mkw Rozkład mieszkania: 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

175 000 zł36 m² 5 431,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Adaptacje poddasza w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie w tej chwili w realizacji. Kawalerka o powierzchni 35,80 m2. Mieszkanie sprzedawane będzie z wykończoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnogórska

Gliwice,śląskie

512 500 zł86 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

! bez prowizji! Oferuję do sprzedaży apartament o pow. 86,13m2 w nowo budowanym apartamentowcu na ulicy Jasnogórskiej usytuowanym 5 minut drogi pieszo od rynku. Stan deweloperski zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Mikołów

Mikołów,śląskie

390 000 zł106 m² 3 679,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania usytuowanego na 3 pietrze nowo-wybudowanego bloku / kamienicy w samy sercu Mikołowa w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Rogatka Warszawska

Lublin,lubelskie

499 000 zł113 m² 4 415,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Dwu poziomowe 4 pokojowe mieszkanie na Rogatce Warszawskiej o powierzchni 113 mkw w niskim 3 piętrowym bloku czeka na nowego właściciela. Układ powierzchni: na pierwszym poziomie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Siewierz

Siewierz,śląskie

322 000 zł51 m² 6 354 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z rynku pierwotnego położone w Siewierzu nad Zalewem Przeczycko - Siewierskim. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,68 m2 usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ksawerów

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł52 m² 8 141,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwustronne i wygodne mieszkanie przy Galerii Mokotów. doskonała lokalizacją- 10 min do stacji metra Wilanowska Mieszkanie położone jest na 3 z 10 pięter i składa się z: - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł47 m² 7 928,12 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m 2. Przedmiotowe mieszkanie położone jest w odległości 700 m od stacji metra Imielin (8 minut piechotą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

782 107 zł78 m² 10 025,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament o powierzchni 78,01 m2 w kameralnym budynku apartamentowym w świetnej lokalizacji przy ul. Bukowińskiej. Mamy przyjemność zaoferować Państwu ten komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

276 000 zł48 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na osiedlu Staszica. Blok z dużej płyty, wybudowany w 1980 roku. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym- gotowe do wprowadzenia się. Nie ma potrzeby odświeżać, chyba że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górki

Lublin,lubelskie

327 000 zł69 m² 4 764,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta 0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,63 m 2 - Lublin, czuby, os. Górki. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, o pow. ok. 11 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

202 973 zł42 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja 2 budynków mieszkalnych w zielonej części Warszewa oferuje wysoki komfort mieszkania oraz dogodne połączenia komunikacyjne. Spokojna okolica, dużo zieleni, w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kamieńsk

Kamieńsk,łódzkie

128 000 zł62 m² 2 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Jedlinie Zdroju w atrakcyjnej okolicy. 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc.Nowe okna oraz instalacje. do mieszkania przynależy piwnica , strych oraz przydomowy ogródek. ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

136 320 zł33 m² 4 090 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja! mieszkanie 2-pokojowe! Bez prowizji od Kupującego! Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim w nowoczesnym budynku z windą. Oryginalny, przemyślany rozkład mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gawota

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł102 m² 6 460,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do obejrzenia przepięknego, jasnego mieszkania dwupoziomowego: 3 pokoje z dwoma dużymi balkonami + ogromne poddasze. Mieszkanie w nowym budownictwie, budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dwernickiego

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł24 m² 9 091 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie o powierzchni 24,20 m2 po remoncie znajdujące się na I piętrze w III piętrowym bloku z cegły, w dzielnicy Praga Południe, przy Parku Skaryszewskim. Idealna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

255 000 zł62 m² 4 124,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Biuro Północ Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania położonego w centrum Kalisza. W budynku w 2011 przeprowadzono generalny remont. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

79 000 zł80 m² 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do mieszkania przynależy ogródek przydomowy wielkości 6 arów,oraz dwa pomieszczenia gospodarcze.(do remontu).strych do adaptacji o takiej samej powierzchni jak mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł103 m² 6 165,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz tel. Rymarska ok. / gotowe do odbioru / 0% prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 103,39 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gocław

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, umiejscowione na parterze w 3-piętrowym zadbanym budynku. Mieszkanie składa się z: salonu (16m2) sypialni (11m2) pokoju (10m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karolewska

Łódź,łódzkie

349 000 zł57 m² 6 122,81 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferujemy Państwu, przestronne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o pow. 57 mkw z dużym tarasem (52 mkw), w bloku z 2011, położone na wysokim parterze, zamkniętym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wacława

Łódź,łódzkie

565 000 zł108 m² 5 231,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

- nie pobieramy prowizji od kupującego - Oferujemy przestronny, komfortowy, gotowy do wprowadzenia apartament 108 mkw z garażem i ogrodem zimowym. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

330 000 zł58 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Pruszków - Miasto Ogród Parzniew. Osiedle strzeżone z własnym miejscem parkingowym. Ciche i spokojne. Tereny do zabaw dla dzieci. Pierwsze piętro. Sypialnia, kuchnia z aneksem, agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dąbrowskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

362 678 zł153 m² 2 367,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Leśne przedmieście zabudowa domów wykończonych W stanie deweloperskim (z wykonaną elewacją zewnętrzną, tynkami i wylewkami

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

464 720 zł47 m² 9 813 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

0% Prowizji i brak podatku pcc! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Stare Miasto Na Sprzedaż apartament na Starym Mieście, tuż przy Odrze. Tylko 5 minut pieszo do Rynku!. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

383 113 zł50 m² 7 609 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zespół Annderson prezentuje 3 pokojowe mieszkania na sprzedaż w nowo budowanej inwestycji na Bronowicach Wielkich. Osiedle zlokalizowane w znakomitym miejscu: cisza, spokój i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łabędy

Gliwice,śląskie

103 000 zł35 m² 2 970,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o pow. 34,67 m 2 w Gliwicach w dzielnicy Łabędy. Mieszaknie znajduje się na 4 piętrze i składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubomin

Lubomin,dolnośląskie

88 000 zł56 m² 1 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w urokliwej miejscowości w pobliżu Szczawna Zdroju,w miejscu, skąd roztacza się piękny, rozległy widok na panoramę gór.Mieszkanie przygotowane do skończenia według gustu nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gocław

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł58 m² 7 020,55 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży 3- pokojowe, dwustronne mieszkanie, które znajduje się nieopodal Parku nad Balatonem na Gocławiu, z placem zabaw, kawiarnią oraz terenami zielonymi (rekreacyjnymi). Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Zielona Góra,lubuskie

199 900 zł65 m² 3 094,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige nieruchomości pośredniczy w sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 64,6 m2, położonego na II piętrze w niskim bloku w centrum Zielonej Góry przy ulicy Bema 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Czyżyny

Kraków,małopolskie

152 250 zł26 m² 5 949,59 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

0 % prowizji od kupującego cena taka jak U deweelopera Jedno z ostatnich mieszkań. Okazja cenowa. Dzielnica Czyżyny Funkcjonalne mieszkanie z dużym ogródkiem ( 15 m2) Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

99 000 zł35 m² 2 828,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Mieszkanie przeznaczone do własnej aranżacji, położone na czwartym piętrze bloku po termomodernizacji. Składa się z dwóch pokoi, kuchni łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Kalisz,wielkopolskie

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Północ Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie położone w bloku nieopodal Parku Przyjaźni. Cena mieszkania obejmuje także znajdujące się w nim sprzęty agd pralkę, zmywarkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Pułtusk,mazowieckie

137 000 zł56 m² 2 446 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie ma wymienione okna na pcv. Oprócz balkonu posiada dodatkowo taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ursynów

Warszawa,mazowieckie