dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

485 900 zł71 m² 6 843,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie dla młodych, aktywnych którzy cenią sobie jakość i wygodę. Lokalizacja: osiedle Skarbka z Gór jako cześć dzielnicy Białołęka ma w swojej ofercie bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł81 m² 2 086,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

- ogródek - Dobra lokalizacja - Duży metraż - Do zamieszkania Oferuję do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 81 m2 zlokalizowaną w dzielnicy Szczawienko. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Białystok,podlaskie

239 900 zł40 m² 5 997,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc! Polecam Państwu mieszkanie w nowym budownictwie z roku 2018r. na osiedlu Wygoda. Mieszkanie o pow. 40m2 położone na II piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

457 000 zł72 m² 6 303,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Idealne dla rodziny i pod inwestycję. Dobra cena, ogromny potencjał, z trzech pokoi z otwartą kuchnią, możesz zaaranżować własne lokum lub idealną, dochodową inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

150 000 zł20 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! nowe wykończone i wyposażone Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

295 882 zł57 m² 5 180,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie jasne przestronne, trzypokojowe, dwustronne Cena 5 180 zł/m2 Sześciokondygnacyjny rodzinny budynek mieszkalny. Głównym atutem inwestycji jest Prywatny Park dla jej mieszkańców. Posiada on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

265 561 zł63 m² 4 215,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację 0% prowizji magda janik, tel. Bez podatku 2 % pcc oleśnica / nowe / ok. Rynku Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim w Oleśnicy. Jest to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

243 450 zł40 m² 6 086,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz tel. Kajdasza ok./ KAMERALNE OSIEDLE / CICHE Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni około 40 m2 składa się z: pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

205 000 zł26 m² 7 998 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Kawalerka o powierzchni 25,63 m2, położona na trzecim piętrze w budynku siedmiopiętrowym, przy ul. Legnickiej. Mieszkanie składa się z: salonu 16,76 m2, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dytmara

Kraków,małopolskie

750 000 zł78 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3 pokojowy, ekskluzywny, klimatyzowany apartament z widokiem, o powierzchni 78,70 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze apartamentowca Salwator Tower na Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 11 Listopada

Łódź,łódzkie

499 000 zł106 m² 4 707,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Pobieramy minimalną prowizję od sprzedającego więc naturalnie przy naszej obecności właściciel jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

202 368 zł32 m² 6 324 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz tel. Klasztorna ok. / bez 2% pcc / ciche Mieszkanie o powierzchni 32,64 m2 składa się z: - sypialni - pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 900 zł56 m² 5 355,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego , dwupokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie o powierzchni 56 m2, znajdujące się na drugim piętrze zabytkowej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romockiego Morro

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie, kilka minut pieszo do metra stokłosy znajdujące się przy ul.Andrzeja Romockiego "Morro",dawna ulica Związku Walki Młodych. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

443 000 zł56 m² 7 982 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa na Górny Mokotów - oferta tylko U nas! idealne mieszkanie na inwestycję Mieszkanie na atrakcyjnym Górnym Mokotowie. Sąsiedztwo sgh, zaledwie kilka minut od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

89 000 zł45 m² 1 977,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Świebodzicach o powierzchni 45m 2 na parterze. Mieszkanie dwustronne rozkładowe na parterze kamienicy, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunin-Wąsowicza

Kraków,małopolskie

304 000 zł38 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, salwator, ulica Dunin - Wąsowicza. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70 - tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Lubin,dolnośląskie

380 000 zł80 m² 4 773,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe w Lubinie na oś. Zalesie o pow. 79,6m 2 z dwoma dużymi balkonami oraz prywatnym ogrodzonym miejscem postojowym przed budynkiem. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Bielany

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 49 m2 z balkonem na Starych Bielanach niedaleko stacji metra. Kamienica położona na zielonym i zadbanym osiedlu. Mieszkanie dwustronne z ekspozycją okien na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

550 000 zł65 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 64,54m2 zlokalizowane w dzielnicy Stare Miasto/ Śródmieście przy ul. Krowoderskiej. Lokal usytuowany na 2 piętrze 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

227 000 zł35 m² 6 485,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, kurdwanów, ulica Kordiana. Mieszkanie o powierzchni 35 usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2006 roku. Mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

235 000 zł58 m² 4 051,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58m2. na drugim piętrze niskiego bloku przy ulicy Starzyńskiego na osiedlu Baranówka. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem, lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

227 365 zł37 m² 6 145 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Termin ukończenia inwestycji : czerwiec 2019 zadzwoń piotr strzelczyk Do zaoferowania posiadamy mieszkania w stanie deweloperskim dwu, trzy oraz cztero - pokojowe w inwestycji zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przytorze

Bełchatów,łódzkie

245 000 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży nowoczesne i funkcjonalnie rozplanowane mieszkanie w "hubalczyku"\npowierzchnia: 50,30 m2\npiętro: 3\nstolarka okienna: pcv\npodłogi: parkiet dębowy, płytki\nstan łazienki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

300 000 zł62 m² 4 870 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w Długołęce. Miejscowość położona na przedmieściach Wrocławia, z doskonałym dojazdem do Centrum miasta i Obwodnicy. Komunikacja podmiejska, mpk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siedlec

Siedlec,wielkopolskie

200 000 zł62 m² 3 210 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Firma astons ma do zaoferowania atrakcyjne mieszkanie w miejscowości Siedlec o powierzchni 62.3m2. Oferta sprzedaży obejmuje: mieszkanie + garaż (murowany)+ogród działkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pawłowice

Pawłowice,śląskie

118 000 zł37 m² 3 189,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M-2 Pawłowice, osiedle Mieszkanie po kapitalnym remoncie, do zamieszkania bez nakładów finansowych. Mam przyjemność zaproponować Państwu dużą kawalerkę w układzie szwedzkim w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Lubin,dolnośląskie

186 000 zł48 m² 3 915,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow użytkowej 47,50m 2 w Lubinie na ul. Paderewskiego Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

192 000 zł42 m² 4 526,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Dzień dobry Dziś w ofercie mamy dla Państwa dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie mieści się na 7 piętrze wieżowca. Budowane w układzie szczecińskim, składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum Północ

Zabrze,śląskie

163 000 zł63 m² 2 587,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

202 663 zł32 m² 6 333,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - Na sprzedaż mieszkania 1,2,3 oraz 4 - pokojowe w bardzo przyjemnej inwestycji w dzielnicy Krzyki (wojszyce).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł87 m² 5 149,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Słoneczne mieszkanie (87,2 m2), położone na 3 piętrze niskiego bloku z 2004r. Ustawne 3 sypialnie (jedna z nich z garderobą i balkonem), kuchnia otwarta na salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Wołomin,mazowieckie

179 000 zł31 m² 5 774 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie kawalerka po kapitalnym remoncie, gotowa do zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Nowe okna, nowe instalacje, nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł48 m² 8 958 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne, jasne mieszkanie z balkonem i piwnicą po generalnym remoncie w dobrej lokalizacji na Pradze Południe. W pełni wyposażone w sprzęt agd - wszystko nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

79 000 zł74 m² 1 067,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 74m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Poznań,wielkopolskie

316 000 zł35 m² 8 959 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania w stanie deweloperskim w inwestycji zajezdnia poznań. Inwestycja zrealizowana w najbardziej urokliwej i klimatycznej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

199 000 zł37 m² 5 372,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży jasne i klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na Osiedlu Tysiąclecia - w jednej z najlepszych lokalizacji w Katowicach. Lokal o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpińskiego

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł77 m² 4 402,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: wolne od zaraz / ogródek Mieszkanie o powierzchni 78 m2 na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł27 m² 9 074 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w trakcie remontu, zlokalizowane na Targówku Wymienione została całkowicie instalacje elektryczne Na ścianach nowe tynki Gładzie wysokiej jakości farby oraz cegła dekoracyjna. Sufity.