dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 176 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł98 m² 12 811,30 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Dla miłośników dobrego stylu, klasy i wszystkiego co jest z tym powiązane. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku z 2015 roku, z całodobową ochroną, monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ciszewska

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł59 m² 7 711,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do pilnej sprzedaży mieszkanie o powierzchni 59 m2 w dzielnicy Włochy, w pobliżu stacji pkp/skm Wa-wa Włochy w okolicach ulic: nastrojowa/ ciszewska/potrzebna. Apartament usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stegny

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł63 m² 12 206 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Luksusowy apartament,2pok.63M2, POLECAM! Do sprzedania luksusowy apartament z 2015 roku na Dolnym Mokotowie na Osiedlu Ażurowych Okiennic. Położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

1 699 000 zł127 m² 13 413 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Górny mokotów*apartament 4 pok.126,7M2, LOGGIA 7,7M2*TARAS Z OGRODEM 55M2*EKOPARK* POLECAM! Do sprzedaży czeropokojowy apartamnt o pow.126,67 m2, z loggią 7,77m2 i z tarasem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

275 000 zł50 m² 5 556 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Osiedle ogrodzone i monitorowane, położone w centrum Ząbek w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Stalowe

Kraków,małopolskie

345 000 zł65 m² 5 307,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta na os. Stalowym. Lokal usytuowany na 5 piętrze bloku 5 piętrowego z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

312 000 zł70 m² 4 457,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne, funkcjonalne mieszkanie na Przecławiu. Duża powierzchnia i doskonały układ pomieszczeń sprawiają, że jest to oferta z ogromnym potencjałem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejherowska

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł55 m² 6 709,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca mateueszuk , tel. Wejherowska popowicka / ładne mieszkanie / rozkład Mieszkanie o powierzchni 54,03m2 składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł66 m² 8 182 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Luksusowe,2pok.MIESZK.66M2,BALKON 6,5 M2, WYSOKI STANDARD! NOWA INWESTYCJA Z 2011R, DO WPROWADZENA OD ZARAZ! POLECAM! Do sprzedania nowe, eleganckie, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Opole,opolskie

305 000 zł64 m² 4 765,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do kupienia mieszkanie 3-pokojowe usytuowane w dzielnicy Malinka. Mieszkanie ma 64 m2, na które składają się: 3 niezależne pokoje, oddzielna jasna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

546 000 zł39 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Apartament*1 pok.39M2*BALKON*M. Garażowe*do wprowadzenia! Do sprzedania jednopokojowy apartament o powierzchni 39 m2 w znakomitej lokalizacji na Śródmieściu- muranowie. Położony na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zdroje

Szczecin,zachodniopomorskie

159 000 zł31 m² 5 162,34 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę, położoną w cichym i spokojnym miejscu. Z okien widok na zieleń, w pobliżu szkoła, sklepy oraz komunikacja miejska. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

209 000 zł56 m² 3 732,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone na I piętrze w bloku, zlokalizowane w centrum Stargardu. Nieruchomość składa się z przedpokoju, 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

105 000 zł32 m² 3 233,75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,47m2 usytuowane na 3 pietrze w bloku 4 piętrowym w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Staszica. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

88 000 zł129 m² 682,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Lokal w Świebodzicach z przeznaczeniem na lokal uzytkowy lub mieszkalny. Nieruchomość zlokalizowana jest w drugiej linii zabudowy Rynku, przy ul. Sienkiewicza 5. Lokal ma powierzchnię 129.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wysoki Stoczek

Białystok,podlaskie

320 000 zł84 m² 3 795,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Proponuję Państwu mieszkanie o pow. 84,3 m2 usytuowane na 2 piętrze IV piętrowego bloku na Wysokim Stoczku Główne cechy mieszkania: - duży salon - 4 sypialnie - duża i widna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dobre

Dobre,zachodniopomorskie

125 000 zł78 m² 1 608,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Ciekawa nieruchomość góra domu dwurodzinnego, składająca się z dwóćh niezależnych mieszkań (można połączyć) 1 pokojowe mieszkanie widna kuchnia łazienka o powierzchni 37,7 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

332 631 zł85 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2016

Apartament na os. Viniarnia home W centrum zielonej góry. Apartament o powierzchni 85,29 mkw położony na I piętrze w nowoczesnym budynku na nowym, atrakcyjnym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

251 023 zł41 m² 6 122,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - Na sprzedaż mieszkania 1,2,3 oraz 4 - pokojowe w bardzo przyjemnej inwestycji w dzielnicy Krzyki (wojszyce).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alpejska

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł49 m² 7 169 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w budynku z 2000r. przy ul. Alpejskiej Lokal o powierzchni 48,62 m2 składa się z pokoju ok. 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

334 000 zł53 m² 6 301,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania składa się z: kuchnia: salon z balkonem, pokój, kuchnia, przedpokój, do mieszkania należy komórka lokatorska, orientacja wschód-zachód, standard wykończenia: mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł70 m² 6 028,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

B.atrakcyjne cenowo, ciche, rozkładowe, funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie z piękną panoramą na centrum Warszawy na 3 piętrze, bez windy. Mieszkanie jest zadbane, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Broni

Biskupiec,warmińsko-mazurskie

145 000 zł40 m² 3 670,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jasna i przytulna kawalerka o dużej powierzchni, na al.Broni w Biskupcu. Lokal o powierzchni 39,5 m2 składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizji Wołyńskiej

Gdańsk,pomorskie

445 000 zł65 m² 6 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy bardzo ładne i zadbane mieszkanie na trzecim (i ostatnim) piętrze w kameralnej części osiedla na Oruni Górnej. Wokół bardzo dużo terenów rekreacyjnych i Park Oruński.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł70 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament o powierzchni 70m2, znajduje się na parterze, z ogródkiem wychodzącym na Park Jaśkowej Doliny. Apartament składa z salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

168 000 zł67 m² 2 507,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania bardzo fajne mieszkanie w Cieplicach w Jeleniej Górze. Mieszkanie położone na 1 piętrze w budynku 3 rodzinnym. Mieszkanie o powierzchni 67 m2. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Azory

Kraków,małopolskie

319 000 zł47 m² 6 734,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy - mieszkania w stanie deweloperskim podwyższonym Gratis - Panel podłogowy Atutem inwestycji są małe metraże w atrakcyjnych cenach, lokalizacja, oraz kameralność mieszkań jedyne 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł86 m² 6 413,55 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Zamieszkaj w okolicy Portu Praskiego - do sprzedania ciekawe, bardzo funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 85,6m2 w budynku z połowy lat 80-tych. Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

305 544 zł52 m² 5 875,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Muranów

Warszawa,mazowieckie

286 000 zł28 m² 10 214,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe 28 m2, muranów Śródmieście Warszawa, cena: 286 000 pln. Kawalerka własnościowa, kw bez obciążeń, grunt uregulowany. Lokal na 3 piętrze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Gdynia,pomorskie

615 000 zł80 m² 7 677,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Zapraszam serdecznie na prezentacje mieszkania 4 pokojowego położonego w budynku Witawa w Gdyni Witominie ul.Niska. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku 11 piętrowego. Witawa była.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

354 000 zł56 m² 6 321,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz tel. Gazowa ok. / bez prowizji / tramwaj Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 56,18 usytuowane na 1 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

347 000 zł47 m² 7 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

388 088 zł54 m² 7 200,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkania na styku Sępolna i Swojczyc. W cenach promocyjnych dostępne są 2 i 3-pokojowe mieszkania o metrażach od 48 - 80 mkw. Oddanie: 08.2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

115 000 zł36 m² 3 194,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje o pow. 36m 2 , w bloku na drugim piętrze na osiedlu Staszica w Lubinie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, kuchni, oraz sypialni sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł31 m² 9 516 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard klimatyzacja systemowa recepcja lobby oraz wysokość lokalu aż 2,9 m Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego Zośki

Zielona Góra,lubuskie

263 000 zł44 m² 5 965,07 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prestige nieruchomości pośredniczy w sprzedaży nowego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 44,09 m2, położonego na parterze w apartamentowcu przy ul. Zawadzkiego Zośki " w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

591 000 zł83 m² 7 159,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe mieszkanie na rynku pierwotnym. Kupujący nie płaci podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym Biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w nowo budowanej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

468 520 zł90 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkania na wrocławskich Sołtysowicach. Lokal 3 pokojowy z widokiem na las, balkon 9 mkw. Wystawa na zachód, wschód i północ. Mieszkanie składa się z dużego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

239 000 zł48 m² 4 938,02 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

| dwupokojowe mieszkanie w Pruszkowie na osiedlu Staszica. Powierzchnia 48,4 m 2 usytuowana na czwartym piętrze w dziewięciopiętrowym budynku z 1983 r. Technologia budowlana - wielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

354 793 zł59 m² 6 038 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie gotowe mieszkania! Bez podatku pcc bez prowizji Na sprzedaż 3-pokojowy apartament na osiedlu amarelo o powierzchni 58,76 m2 mieszczący się na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku.