dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walecznych

Wrocław,dolnośląskie

943 750 zł94 m² 9 991 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 94,46 m , położoną przy Placu Grunwaldzkim, w klimatycznej kamienicy w sąsiedztwie terenów zielonych i ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Redycka

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł83 m² 12 620,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc i prowizji gotowe mieszkanie z tarasem, ogrodem i antresolą Nowoczesne mieszkanie z tarasem 30 m , ogrodem i garażem podziemnym Wysoki standard: ogrzewanie podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sadowa

Jabłonna,mazowieckie

370 000 zł28 m² 13 046,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,36 m , 3 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 2006 roku- jabłonna, ul. Sadowa. Centrum miasta - wokół pełna infrastruktura miejska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zieleniewskiego

Kraków,małopolskie

1 624 455 zł52 m² 31 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bez podatku pcc oraz bez prowizji do biura W ofercie biura również inne metraże I układy W tej inwestycji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł43 m² 11 233,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rozkładowe 2 pokoje (42,7m ) zaledwie 450m od przystanku tramwajowego. Na podłogach zachowana oryginalna, poniemiecka deska. W cenie potężna piwnica 12m. Marzysz o prawdziwym klimacie kamienicy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł57 m² 14 561 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam Państwu gorąco! Bardzo ładne, słoneczne i ciepłe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57m2, położone na 3 piętrze kameralnego budynku z cegły z lat 60-tych, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

775 200 zł70 m² 11 074,30 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej aż 70m2 + dodatkowo loggią ( wykończona) o powierzchni 8m2. Mieszkanie położone jest od strony południowej, co zapewni doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie położone na 9 piętrze w charakterystycznym budynku Falowiec, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

550 539 zł66 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Bardzo komfortowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji, idealne dla rodziny! Mieszkanie posiada duży salon z aneksem kuchennym oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł30 m² 16 052,30 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 29,84 m , położonej na 7. piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

600 000 zł72 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez Prowizji i bez pcc Bezczynszowe mieszkania z ogródkami - także dla Obcokrajowców! W cenie otrzymujesz: prywatny ogród, dwa miejsca postojowe oraz komórkę lokatorską. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wrocław,dolnośląskie

838 000 zł76 m² 11 026,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na spokojnym osiedlu Poświętne na północy Wrocławia. Dzięki przemyślanemu układowi z wyraźnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Średzka

Kleszczewo,wielkopolskie

379 000 zł53 m² 7 133,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatni wolny segment o powierzchni ok 53m2, 3 pokoje, ogródek, ogrzewanie podłogowe! Nowoczesne i funkcjonalne domy szeregowe w podpoznańskiej Śródce - idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł46 m² 21 905,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Super lokalizacja : Śródmieście Południowe, blisko Placu Unii, pól Mokotowskich, łazienek. Klimatyczne, zamknięte osiedle 3 domów, projektu uznanego przedwojennego architekta Bohdana Pniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Lubawa,warmińsko-mazurskie

309 000 zł54 m² 5 701,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz dwupokojowego mieszkania w Lubawie ? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Warszawskiej w Lubawie, w otoczeniu znajdują się: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

649 000 zł74 m² 8 770,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% pcc 0% prowizji Mieszkanie 3-pokojowe na parterze na parterze lub II piętrze. Do każdego z mieszkań przewidziane są 2 miejsca parkingowe płatne dodatkowo 40 tys. za dwa miejsca. W przypadku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

829 000 zł57 m² 14 646,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje na prokocimiu! po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Teligi, dzielnica Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bytom,śląskie

339 000 zł53 m² 6 406 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz miejsca, które od progu zachwyca i aż od razu chce się w nim zamieszkać? To ta alternatywa jest dla Ciebie. Wysoki parter | 52,92 m + piwnica | 2-pokoje + salon z wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł76 m² 15 505,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Zapraszam na dzień prezentacji mieszkania w najbliższy wtorek 31 marca pomiędzy godz.14.00 -18.00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

345 000 zł52 m² 6 643,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok.52m2 na parterze w spokojnej ale prężnie rozwijającej się dzielnicy Lublina, blisko rzeki Bystrzycy, Parku Ludowego i Dworca Metropolitalnego. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł32 m² 16 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strycharska

Łódź,łódzkie

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 2 pokoje | 43 m | Balkon z widokiem na zieleń | Strycharska Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane przy ul. Strycharskiej 14/18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnik,lubelskie

359 000 zł56 m² 6 402,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

**ogłoszenie: sprzedaż Dwupokojowego Mieszkania w Świdniku** Na sprzedaż oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Świdniku przy ulicy Niepodległości. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

670 000 zł56 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedaż bez pośredników. Mieszkanie 56 m . Posiada 3 niezależne pokoje, jasną kuchnię i balkon. Znajduje się na 5 piętrze 7 piętrowego bloku z windą. Do mieszkania przynależny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

830 000 zł79 m² 10 506,30 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja mieszkania do 1 kwietnia! Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone w nowoczesnym apartamentowcu w Piasecznie przy ul. Młynarskiej 39. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miedziana

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł41 m² 17 696,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

[oferta wyłącznie W sdp nieruchomości] Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu | Klimatyzowane | Wyposażone | 40,63 m2 Doradca klienta: tel: opis mieszkania: lokal znajduje się na 7 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Orneta,warmińsko-mazurskie

149 000 zł50 m² 2 955,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość znajdującą się w ścisłym centrum Ornety w otoczeniu sklepów wielobranżowych, aptek oraz urzędów. Mieszkanie słoneczne, bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

517 000 zł39 m² 13 397,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu rozkładowe 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołówkowa

Pruszków,mazowieckie

612 000 zł46 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 46 m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym bloku z 2014 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (wschód) w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

413 070 zł39 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 39,34m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Daliowej, na parterze z ogródkiem. i podatku pcc. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chełmica-Cukrownia

Chełmica-Cukrownia,kujawsko-pomorskie

250 000 zł65 m² 3 822,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie w gminie Fabianki, miejscowości Chełmica - Cukrownia oddalonej od Fabianek ok.2km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiradzkiego

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł65 m² 17 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie dwupokojowe, położone w kamienicy przy małej, klimatycznej uliczce Starego Żoliborza (okolica ulic: słowackiego, potocka, urzędnicza). Przedwojenna, bezczynszowa kamienica wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Lublin,lubelskie

355 375 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania przytulne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 28,43m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Rumiankowej, z ogródkiem 28,88m2, na parterze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

530 000 zł41 m² 12 926,80 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

176 775 zł15 m² 11 785 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 13 apartamentów 100 m od morza Mielno Pełna własność W pełni wyposażone Na sprzedaż 13 nowoczesnych, w pełni wyposażonych apartamentów w nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 4- pokojowego mieszkania o powierzchni 59 m 2 położonego w Tarnowie na Ul.Szpitalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

530 000 zł66 m² 8 030,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy, usytuowane na drugim piętrze. Powierzchnia lokalu wynosi 65,7 m i składa się z dużego salonu oraz dwóch osobnych pokoi, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

849 000 zł89 m² 9 542,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w stanie deweloperskim i wysokim standardzie- rumia. Bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie 4 pokojowe: - salon z aneksem - 27,46 m - Korytarz- 12,04 m - Pokój 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Gdańsk,pomorskie

465 000 zł42 m² 11 005,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Stogi. To idealna propozycja zarówno dla par, singli, jak i inwestorów szukających nieruchomości pod bezpieczny wynajem. Lokalizacja - gdzie miasto spotyka naturę Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowowiejskiego

Mława,mazowieckie

539 000 zł71 m² 7 556,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,33 m2, położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku w ramach inwestycji Naturalnie w Mławie. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł37 m² 15 457 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

37m mieszkanie z dużym potencjałem do aranżacji w doskonałej lokalizacji Starego Górnego Mokotowa w sąsiedztwie Pól Mokotowskich. Idealne na inwestycje jak również do mieszkania dla.