dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

370 000 zł52 m² 7 081,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, ruczaj, ulica Lubostroń. Mieszkanie o powierzchni 52,25 m2 usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2002 roku. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, nowe Huta, mistrzejowice, osiedle Złotego Wieku. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na trzecim piętrze jedenastopiętrowego bloku z 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kasprowicza

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł78 m² 4 603 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Opiekun oferty tel. Bardzo przytulne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2 (powierzchnia całkowita 78m2) w domu wolno stojącym, przy ul.Kasprowicza. Mieszkanie składa się trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

340 000 zł49 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49m2 zlokalizowane w dzielnicy Podgórze/ Kliny Borkowskie przy ul. Borkowskiej. Lokal usytuowany na 2 piętrze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

449 900 zł82 m² 5 486,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszam na bezpłatną prezentację Opiekun oferty - Ewa Sołtysik bardzo ładne, przestronne mieszkanie po remoncie. W pełnym rozkładzie, z balkonem. Ciche osiedle na nowym dworze. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

471 731 zł72 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie znajdujące się na drugim piętrze w kameralnej inwestycji na Pradze-Południe! Lokal w stanie deweloperskim. Inwestycja zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Centrum C

Kraków,małopolskie

398 000 zł72 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe możliwość aranżacji na 3) o powierzchni 72m2 zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta na os. Centrum C. Lokal usytuowany na 4 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leszno

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł31 m² 9 677 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Widne mieszkania na Woli Pokój z oddzielną kuchnią, łazienka z wanną i wc, przedpokój. Mieszkanie wymaga częściowego odnowienia. Dobra lokalizacja i dojazd we wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

364 000 zł42 m² 8 605 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, idealne pod wynajem ( możliwości wydzielenie dwoch niezaleznych pokoi + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

524 000 zł74 m² 7 049,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie Kraków, ruczaj, ulica Bunscha. Mieszkanie o powierzchni 74,33 m2 usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 2017 roku. Teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

387 000 zł104 m² 3 709,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 4 pokojowe,ładne,czyste w bardzo dobrym stanie w kamienicy.Powierzchnia 104 m2, pokoje-jeden z balkonem (25 m2 ; 19 m2 ; 14 m2 i 9 m2);widna kuchnia (20 m2); 2 łazienki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kościuszki

Dąbrowa Górnicza,śląskie

190 000 zł52 m² 3 653,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! rewelacyjna lokalizacja wszędzie masz blisko! nie zastanawiaj się! polecam: dwustronne, zadbane po kapitalnym remoncie 3-pokojowe mieszkanie w centrum dąbrowy górniczej zadzwoń!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Kraków,małopolskie

335 000 zł53 m² 6 320,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53m2 zlokalizowane w dzielnicy Grzegórzki/ Dąbie przy ul. Widok. Lokal usytuowany na 1 piętrze kameralnego 3 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

348 000 zł63 m² 5 560,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, mistrzejowice, osiedle Mistrzejowice. Mieszkanie o powierzchni 62,58 m2 usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku z 1994 roku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trakt św. Wojciecha

Gdańsk,pomorskie

284 000 zł57 m² 4 982,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Trzypokojowe mieszkanie blisko Centrum. Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m kw., położone przy ul. Trakt Świętego Wojciecha, w odległości 5 km od Starego Miasta. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierymskiego

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferujemy Państwu przepiękne mieszkanie 3 pokojowe, na parterze w budynku z 1965 roku, cegła, kuchnia (oddzielna, z oknem) i łazienka w glazurze i terakocie, meble i agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biecka

Rzeszów,podkarpackie

335 000 zł53 m² 6 320,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży mieszkanie na prestiżowym osiedlu w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 53m2 usytuowane jest na drugim piętrze w nowym pięciopiętrowym bloku z windą z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górka Narodowa

Kraków,małopolskie

260 000 zł59 m² 4 406,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59m2 zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Biały przy ul. Górka Narodowa. Lokal usytuowany na 2 piętrze kameralnego 2 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kluczborska

Kraków,małopolskie

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie widokowe 3 pokojowe o powierzchni 55m2 zlokalizowane w dzielnicy Krowodrza przy ul. Kluczborskiej. Lokal usytuowany na 10 piętrze 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ozimek

Ozimek,opolskie

119 000 zł34 m² 3 449,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyremontowaną kawalerkę z wyposażeniem, o powierzchni 34,50 m2 położoną na II kondygnacji ( I piętrze) w niskim budynku, w Ozimku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biała Przemsza

Sosnowiec,śląskie

95 000 zł46 m² 2 065,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie- sosnowiec Bór ul. Biała Przemsza układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 46 mkw. Usytuowane na 3 piętrze w bloku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczepin

Wrocław,dolnośląskie

298 000 zł51 m² 5 843,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51m2 na 3 piętrze przedwojennej kamienicy, w okolicy Placu Jana Pawła II i Orląt Lwowskich, 1300m od wrocławskiego rynku! Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Kraków,małopolskie

475 000 zł69 m² 6 884,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, krowodrza, ulica Konarskiego. Mieszkanie o powierzchni 69 m2 usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowej kamienicy. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

387 000 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 w budynku z cegły z 2016 roku. teren osiedla ogrodzony, monitoring, kontrola dostępu. Budynek z windą. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sadowa

Gdańsk,pomorskie

353 345 zł42 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ostatnie 2- pokojowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji Front Park. Inwestycja Front Park łączy dwa odległe brzegi - miejskość i naturalność. Korzysta z bogatej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Białystok,podlaskie

204 000 zł60 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwustronne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe, położone w pobliżu licznych sklepów i usług. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Duży salon 25m2, sypialnia 11m2 i 9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asnyka

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

265 000 zł111 m² 2 387 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

W ramach współpracy z biurem zapewniamy opiekę doradcy kredytowego, który bezpłatnie zbada zdolność kredytową i przeprowadzi cały proces kredytowy. Jeśli nie jesteś pewny czy masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Kraków,małopolskie

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,4m2 zlokalizowane w dzielnicy Podgórze przy ul. Spółdzielców. Lokal usytuowany na 1 piętrze 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

249 998 zł41 m² 6 097,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Termin ukończenia inwestycji : czerwiec 2019 zadzwoń Do zaoferowania posiadamy mieszkania w stanie deweloperskim dwu, trzy oraz cztero - pokojowe w inwestycji zlokalizowanej na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

137 713 zł35 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowo-budowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 35,42 m.kw. składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

312 000 zł55 m² 5 672,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55m2 zlokalizowane w dzielnicy Podgórze/ Płaszów przy ul. Myśliwskiej. Lokal usytuowany na 3 piętrze 3 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Idealne na wynajem! Przedstawiamy Państwu mieszkanie na Bielanach. Bardzo dobry punkt komunikacyjny- tramwaj, autobus oraz metro (zaledwie kilka minut piechotą do stacji metra Słodowiec). W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

485 000 zł68 m² 7 132,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, krowodrza, ulica Królewska. Mieszkanie o powierzchni 68 m2 usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. W mieszkaniu okna zostaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

449 000 zł83 m² 5 409,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 83m2 zlokalizowane w dzielnicy Podgórze/ Płaszów przy ul. Myśliwskiej. Lokal usytuowany na podwyższonym parterze bloku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bądkowskiego

Gdańsk,pomorskie

319 000 zł64 m² 4 983,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nabywca nie płaci prowizji! Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Dobra inwestycja! Trzypokojowe mieszkanie w super cenie w znakomitej lokalizacji! 81m2 " po podłodze"! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałuckiego

Kraków,małopolskie

389 000 zł53 m² 7 339,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,50m2 zlokalizowane w dzielnicy Dębniki/ Stare Dębniki przy ul. Michała Bałuckiego. Lokal usytuowany na 4 piętrze 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 65m2 zlokalizowane w dzielnicy Mistrzejowice na os. Piastów. Lokal usytuowany na 1 piętrze kameralnego 2 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

399 000 zł82 m² 4 865,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 poziomowe, 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 82m2 (brak skosów) zlokalizowane w dzielnicy Podgórze/ Kurdwanów przy ul. Turniejowej. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niebyła

Kraków,małopolskie

219 128 zł39 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Promocja cenowa! Oferowane mieszkanie 2 pokojowe balkonem o powierzchni 9,59m2 Oferujemy mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul Niebyłej z terminem realizacji II Kwartał 2019r -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Potrzebna

Warszawa,mazowieckie

283 900 zł40 m² 7 060,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kameralne mieszkanie na start w nowo realizowanej inwestycji we Włochach. To właśnie tutaj w pełnej zieleni, przyjaznej rodzinie dzielnicy mamy przyjemność zaoferować Państwu ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

249 000 zł35 m² 7 114 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedania funkcjonalną, kawalerkę, o powierzchni 35 mkw., zlokalizowaną na 1 piętrze 3 piętrowego bloku mieszkalnego z roku 2009 r., w okolicy ul. Kobierzyńskiej. Układ.