dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł64 m² 7 015,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca tel. Grabiszyńska okolice / blisko rynku / bez prowizji Termin oddania:IV kwartał 2018 Mieszkanie o powierzchni 63,50m2 położona na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

511 000 zł54 m² 9 480,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne rozkładowe mieszkanie na Ursynowie, kilka minut pieszo do metra kabaty znajdujące się przy ul.Stryjeńskich Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się,nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

529 460 zł58 m² 9 128,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Siemianowice Śląskie,śląskie

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka dla singla, pary lub pod inwestycję! Urocza kawalerka o powierzchni 40 m2 w centrum Siemianowic Śl. niedaleko Parku Śląskiego, obok Lasku Bytkowskiego. Mieszkanie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

285 000 zł32 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

31,50 m2 kawalerka z potencjałem. Mieszkanie (do remontu) położone na drugim piętrze, składa się z: wiatrołapu (2,37 m2), łazienki z wc (2,80 m2), jasnej kuchni z jadalnią (11,44 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

340 612 zł54 m² 6 257,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie , w pełni wyposażone. Mieszkanie ma powierzchnię 55 m2. Zlokalizowane jest na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

362 000 zł47 m² 7 702,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedmiotem sprzedaży jest w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie i powierzchni 49 m2, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, przy ul. Piwarskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roweckiego

Karczew,mazowieckie

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przyjemne, schludne i funkcjonalne mieszkanie położone na karczewskiej części osiedla Ługi. Utrzymane w bardzo dobrym stanie, remontowane na bieżąco (m. in. położone gładzie gipsowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

201 000 zł38 m² 5 289 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedamy mieszkanie o powierzchni 38m2, położone w Legionowie na osiedlu Piaski. W lokalu: przedpokój/3m2/, pokój z kuchnią w aneksie urządzoną i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polan

Poznań,wielkopolskie

350 000 zł63 m² 5 556 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

***3 pokoje ***dla rodziny***park Rataje*** Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie w Poznaniu na Ratajach na os. Polan. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Muchobór Wielki

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł72 m² 7 986,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem usytuowane na otoczonym zielenią osiedlu. Nowe budownictwo ( 2007 ) wokół tylko niska zabudowa, posesja zamknięta i strzeżona ) Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 wyżyny 50M Mieszkanie typu M-4, położone na 10 piętrze jedenastopiętrowego budynku, w układzie szczecińskim. Pokoje o metrażu 16, 9 i 7 m 2. Łazienka i wc osobno - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł67 m² 7 985 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w stanie deweloperskim Strona świata: północny zachód Mieszkanie składa się z 3 pokoi, w tym salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na dużą loggie, dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ulikowo

Ulikowo,zachodniopomorskie

180 000 zł78 m² 2 306,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia- do sprzedaży duże, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 78 m2 znajdujące się na 3 piętrze w bloku w Ulikowie, 7 km od Stargardu. Mieszkanie rozkładowe, bardzo przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ateńska

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł100 m² 9 930,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Idealne dla rodziny z dziećmi lub pod inwestycję ze względu na bliskość licznych ambasad. Mieszkanie składa się z: - kuchni (7,4 mkw) - pokoju dziennego (28 mkw) - pokoju (14,3 mkw) - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł34 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Bardzo dobra lokalizacja - Kawalerka o pow. 34 m2 z balkonem, ulokowana na 5 piętrze 8-piętrowej plomby z 2002 r. położonej przy ul. Kniaziewicza (od ul. Pułaskiego). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śmigielskiego

Będzin,śląskie

155 000 zł53 m² 2 908,07 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**mieszkanie na sprzedaż** idealna lokalizacja: mieszkanie położone w Będzinie przy ul.Śmigielskiego W pobliżu nieruchomości znajduje się: -sklepy -szkoła -przedszkole -kościół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Huculska

Warszawa,mazowieckie

528 525 zł39 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ten 2-pokojowy apartament o powierzchni całkowitej 39,15 m2, na które składają się obszerny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Choszczno,zachodniopomorskie

192 000 zł80 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest bezczynszowe, duże mieszkanie o powierzchni 80 m 2 w cichej, spokojnej dzielnicy Choszczna. Mieszkanie składa się z 3 dużych pokoi, widnej kuchni, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł47 m² 7 979 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Widne mieszkanie na Białołęce Mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym w podziemnym garażu Posiada przestronny salon z otwartą kuchnią. Widna sypialnia wyposażona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krąpiel

Krąpiel,zachodniopomorskie

100 000 zł39 m² 2 551,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie Bezczynszowe 10km od Stargardu Krapiel 2-pokojowe ogród ,garaż ogrzewanie piec na miał w piwnicy blok ocieplony mieszkanie po remoncie cenna do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rosoła

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł100 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

4 pokojowe mieszkanie na osiedlu "dębina". Bardzo praktycznie zaprojektowane, wygodne. Jego niewątpliwym atutem jest położenie - osiedle posiada własny teren spacerowo-rekreacyjny. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tokarza

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł46 m² 7 290 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Klimatyczne mieszkanie na Targówku Wyremontowane, nowocześnie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd Do mieszkania przynalezy spora piwnica( pod schodami klatki schodowej), parking na ulicy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł63 m² 9 031,85 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania widne, zadbane mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Widok z okien na panoramę Warszawy i zieleń Żoliborza. Świetna lokalizacja na Sadach Żoliborskich. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartoka

Łódź,łódzkie

271 000 zł43 m² 6 286,24 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stacja Metra Ursynów

Warszawa,mazowieckie

584 000 zł68 m² 8 548,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na Ursynowie przykładowe mieszkanie trzypokojowe o pow ok 68m2. - zapewniamy pomoc w realizacji transakcji, w tym znalezienie odpowiedniego mieszkania, kontakt, spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jakubowska

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł96 m² 13 020,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dla miłośnika klasyki i nowoczesności w jednym. Przestronny, nowoczesny, urządzony ze smakiem apartament o bardzo wysokim standardzie (96 m2) w kamienicy na Saskiej Kępie. W 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł55 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane na kameralnym cichym osiedlu z dala od ruchu ulicznego. Krzyki-Ołtaszyn okolice ul. Parafialnej. Lokal wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

209 350 zł40 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

- stan deweloperski. Mieszkania z III etapu już w sprzedaży. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na I kwartał 2017 r., zakończenie budowy zaplanowane jest na IV kwartał 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł29 m² 9 149,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Wygodna kawalerka na parterze w niskim budownictwie, idealna dla singla, pary lub inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z salonu (18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starobojarska

Białystok,podlaskie

305 000 zł56 m² 5 465,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

*Wejdź i poczuj klimat tego mieszkania* *pierwsze piętro* *cegła* *dwie sypialnie* *do zamieszkania* Zapraszamy do prezentacji oferty komfortowego i przestronnego mieszkania na os. Bojary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

139 000 zł46 m² 3 021,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Piastowskim na III piętrze Okna nowe pcv. Przedpokój z szafą. Przed blokiem plac zabaw, ławeczki. W bliskiej odległości przychodnia, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł63 m² 5 063,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe - Wrocław, ul. Kiełczowska - na osiedlu, które spełni potrzeby najbardziej wymagających. Oferta ta jest również doskonałą pod względem możliwości inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ochota

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł88 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Polecam do sprzedaży mieszkanie 4- pokojowe na osiedlu zamkniętym, strzeżonym, bezpośrednio przy Parku Szczęśliwickim, niedaleko od centrow handlowych Reduta i Blue City. Na osiedlu jest dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł93 m² 6 182,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, przestronne 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem, balkonem i garażem usytuowane na nowym osiedlu (2006r) o niskiej zabudowie. Okolice ul. Kołobrzeskiej. I poziom: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł31 m² 7 734 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krzyż Wielkopolski

Krzyż Wielkopolski,wielkopolskie

98 000 zł39 m² 2 512,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem na drugim pietrze z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Mieszanie wymaga prac konserwcyjnych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bankowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

359 000 zł93 m² 3 869,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ostatni gotowy segment jednorodzinny z ogrodem i garażem na nowym ogrodzonym osiedlu Bankowe Zacisze. Usytuowane blisko wyjazdu na A2. Położone w cichej i spokojnej okolicy pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Telimeny

Kraków,małopolskie

230 000 zł36 m² 6 389 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, mieszczące się na piątym piętrze w pięciopiętrowym, ocieplonym bloku z dwiema windami przy ul. Telimeny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

711 760 zł110 m² 6 479,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni ok 110 m2, zlokalizowaną w nowym budynku zaprojektowanym w nowoczesnym stylu. Przestrzenne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł45 m² 9 333 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Słoneczne mieszkanie w dobrej lokalizacji Pomieszczenia: -Salon - 17m2 -sypialnia 1 - 9m2 -sypialnia 2 - 7m2 -łazienka - 2,5m2 -przedpokój - 5m2 -kuchnia - 4m2 -balkon Mieszkanie dwustronne.