dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wielicka

Warszawa,mazowieckie

1 701 777 zł122 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Przestrzenny apartament zlokalizowany na parterze. Jedyny lokal w budynku posiadający wysokość 3,20 m. Z własnym, ogrodzonym ogródkiem rozciągającym sie z trzech stron budynku - od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cmentarna

Świętochłowice,śląskie

60 000 zł37 m² 1 621,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świętochłowice Centrum ulica Cmentarna. 37m2. 1 pokój. Kuchnia z oknem. Łazienka. Okna pcv. Ciepła woda z junkersa. Kuchenka na gaz. Ogrzewanie z pieca kaflowego. Możliwość ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

169 000 zł41 m² 4 121,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! magda janik, tel. Oleśnica / rozkład / 2 pokoje Na sprzedaż przytulne mieszkanie w zlokalizowane w Oleśnicy o powierzchni ok. 41 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

378 000 zł126 m² 2 994,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Duże 4-pokojowe mieszkanie w samym sercu Szczecina przy Bramie Portowej, pokoje w pełni rozkładowe o powierzchni 126,4m2. Pokoje o powierzchni około 30m2, 25m2, 15m2, 15m2 oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Orzegów

Ruda Śląska,śląskie

115 000 zł56 m² 2 053,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ruda Śląska Orzegów. 56m2. 3 pokoje. Ogrzewanie centralne węglowe. Pomieszczenie kotłowni po przejściu przez łazienkę. Nowy piec z podajnikiem. Nowy bojler na wodę podłączony do pieca. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Białystok,podlaskie

235 000 zł70 m² 3 376,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie przstronne, z dużym balkonem, dwustronne, w spokojnej okolicy, oddzielne wejścia do pomieszczeń pokój - 25 m2, podłoga mozaika, ściany malowane pokój - 14 m2, podłoga mozaika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

267 702 zł45 m² 5 906,93 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Lokalizacja: inwestycja położona jest na poznańskim Marcelinie przy ulicy Bułgarskiej 59 W pobliżu znajdziemy rozwijający się kompleks biurowy Marcelin oraz liczne inwestycje mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

430 000 zł54 m² 7 937,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokojowe z dwoma ogródkami Lokalizacja: krakowskie Bielany, ul. Księcia Józefa, niedaleko klasztoru Kamedułów i Lasku Wolskiego, jednocześnie łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sianożęty

Sianożęty,zachodniopomorskie

292 100 zł40 m² 7 304,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpłatne doradztwo kredytowe jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedazy dewelopera! zapytaj tez O inny apartament! mamy w ofercie dla Państwa nowo wybudowane i nowo budujące się apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Topolowa

Lubin,dolnośląskie

199 000 zł64 m² 3 099,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie o pow. 64,20 m2, plus piwnica 4,1m2. mieszkanie posiada 4 pokoje , dużą, widną kuchnię, balkon zabudowany. w pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole. w sprawie sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł82 m² 2 064,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w dzielnicy Szczawienko bardzo blisko Podzamcza, trzy pokoje do odświeżenia, okna wychodzące na południe oraz zachód; widok na podwórko. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Świętoszów,dolnośląskie

127 000 zł65 m² 1 950,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w na osiedlu w Świętoszowie przy ul.Husarskiej. Mieszkanie słoneczne, położone na parterze, powierzchnia użytkowa 65,10 m2 , obszerne 2 pokoje, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ziębice

Ziębice,dolnośląskie

231 560 zł66 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży mieszkania w nowo budowanym budynku w Centrum Ziębic.Mieszkania 1 i 2 pokojowe o zróżnicowanym metrażu od 28,98 m2 do 66,16 m2.Istnieje możliwość połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, przy ul. Topolowej w Mińsku Mazowieckim, o powierzchni 59,69m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z lat 80, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

226 000 zł92 m² 2 443,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie znajduje w kamienicy przy Wólczańskiej 78 (przecznica między Kopernika i Zamenhofa). W spacerowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczynowa

Lubin,dolnośląskie

175 000 zł48 m² 3 646 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawa oferta.Ekonomiczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,70 m2 + piwnica.Usytuowane na parterze przy ul.Leszczynowej. Składa się z dwóch jasnych przestronnych pokoi,z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Park im. Wojciecha Bednarskiego

Kraków,małopolskie

279 400 zł25 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta bez prowizji Prezentujemy nowe mieszkanie na sprzedaż, kawalerka 25,4m2. Bardzo atrakcyjna lokalizacja na Starym Podgórzu, tuż przy Parku Bednarskiego. Kameralna i elegancka inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

468 000 zł49 m² 9 551,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe 49 m2, ul. Międzynarodowa Saska Kępa Praga Południe Warszawa, cena: 468 000 pln. Przestronne i ciche mieszkanie własnościowe usytuowane na 7 piętrze 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kabaty

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł57 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie przy al. Komisji Edukacji Narodowej w budynku apartamentowym wybudowanym w 2006 roku położonym na Ursynowie - Kabaty w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra. Ciche, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

145 000 zł48 m² 3 000,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne mieszkanie na jednym z osiedli w Jelenie Góry o pow.48m2. Lokal znajduje się na I pietrze w bloku z cegły. Atutem mieszkania jest jego położenie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Siedlce,mazowieckie

165 000 zł61 m² 2 699,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże 61,13 mkw mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż w okazyjnej cenie!główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

249 000 zł79 m² 3 149,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy na parterze. Na powierzchnię 79 mkw składają się 2 pokoje, ustawna duża kuchnia łazienka z w c oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niezapominajek

Kraków,małopolskie

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania apartament trzypokojowy na Woli Justowskiej. Lokal o powierzchni 72 m2, zlokalizowany na kameralnym, zamkniętym i nowoczesnym osiedlu składający się z: 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Moniuszki

Zielona Góra,lubuskie

407 394 zł104 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 5-pok. Z tarasem W centrum! Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim, usytuowane w centrum miasta - przy ul. Moniuszki (centrum Zielonej Góry blisko Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł88 m² 5 340,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na Wojszycach. Lokalizacja bardzo dobra, blisko do centrum. Komunikacja w każdym kierunku dobra. Osiedle ogrodzone, ochrona i monitoring. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

109 000 zł70 m² 1 557,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto o powierzchni 70m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

394 000 zł61 m² 6 459,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! - katarzyna dorosz Na sprzedaż nowe mieszkanie na Tarnogaju o powierzchni 60,50 m2. Nieruchomość składa się z: - 2 sypialni - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł49 m² 7 938,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

W sprawie oferty proszę dzwonić na nr. Polecam śliczne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49 m2 z balkonem i garażem na Ołtaszynie, ok. ul. Grota-Roweckiego Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

234 000 zł37 m² 6 324 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! bezpośrednio gwarancja najniższej ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Białystok,podlaskie

253 000 zł48 m² 5 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

mieszkanie 2 pokojowe na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

493 000 zł62 m² 8 003 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Doskonała lokalizacja Blisko centrum! Przestronne mieszkanie (idealne na wynajem 3 niezależne -nieprzechodnie pokoje + widna oddzielna kuchnia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kosynierów

Koszalin,zachodniopomorskie

199 000 zł54 m² 3 685,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga duża obniżka ceny! Mieszkanie dwupokojowe własnościowe bezczynszowe na I piętrze o powierzchni 54m2 na cichym i spokojnym osiedlu Morskim. Wystawa okienna (pcv) dwustronna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Kraków,małopolskie

360 000 zł49 m² 7 290,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Rozkładowe mieszkanie 49,38m2, 2 pokoje (12m i 17m), oddzielna (widna) kuchnia, łazienka, toaleta. Bardzo atrakcyjna lokalizacja: podgórze-Zabłocie, pomiędzy Fabryką Schindlera a Kładką Ojca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

243 000 zł41 m² 5 927 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! bezpośrednio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

238 000 zł76 m² 3 131,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację magda janik, tel. Oleśnica / po remoncie / winda Polecam bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane na II pietrze w Oleśnicy. Jego powierzchnia to ok. 76 mkw, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zgierz

Zgierz,łódzkie

180 000 zł52 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane na II p. o pow. ok 52 m 2 w Zgierzu na osiedlu Spacerowa, z dużym balkonem, w bloku po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł35 m² 6 143 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiny

Żory,śląskie

142 500 zł46 m² 3 097,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M3 be Z C Z yns zo we cena 142 500 Komplex Nieruchomości prezentują na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o całkowitej powier z chni 46 m2 zlokalizowane na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Rzeszów,podkarpackie

225 000 zł35 m² 6 373,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje | 35,30 m2 | ul. Dunikowskiego | Rzeszów (zalesie) Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię użytkową 35,30 m2 (powierzchnia użytkowa bez skosów) zaś powierzchni całkowitej ok. 39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Beniowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie: mieszkanie 2 pokoje o układzie który jest dzisiaj poszukiwany przez wiele młodych rodzin. Aktualnie do Twojej dyspozycji są dwie sypialnie, ale jeżeli potrzebujesz układu z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Kraków,małopolskie

846 000 zł107 m² 7 906,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Słoneczne, ustawne mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 107,0 m2 zlokalizowane w kamienicy z 1938 roku, ul. Warszawska, dzielnica Stare Miasto. Składa się z 3 pokoi, odzielnej.