dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieradzka

Poznań,wielkopolskie

330 000 zł60 m² 5 537 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne dwu-pokojowe mieszkanie przy ul. Sieradzkiej na poznańskim Grunwaldzie. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 57,5 m + 2,1 m (komórka lokatorska) Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Wrocław,dolnośląskie

243 856 zł40 m² 6 096,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy w sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiwulskiego

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł56 m² 8 224,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Apartamentowiec - osiedlena Biskupinie ul.Wiwulskiego. Atrakcje turystyczne w zasięgu ręki: zoo, hala Stulecia i tereny spacerowe wokół, wały, przystań dla statków turystycznych i wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wrzeszcz

Gdańsk,pomorskie

710 000 zł130 m² 5 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Tylko U nas! Przedmiotem oferty jest 130 mkw mieszkanie, które po remoncie będzie składało się z 4 niezależnych i w pełni funkcjonalnych kawalerek o metrażu ok. 20 mkw, 25 mkw, 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Grójec,mazowieckie

197 000 zł41 m² 4 805 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2 pokojowe położone na Os. Ilona. Pokój dzienny z aneksem kuchennym w zabudowie, sypialnia, łazienka z wanną, duży balkon, przedpokój. Na podłogach panele i terakota, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bliskie Zaodrze

Opole,opolskie

250 000 zł68 m² 3 676,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 68m2 położone na parterze w kamienicy, w Opolu - Bliskie Zaodrze. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych, przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chabrów

Opole,opolskie

225 000 zł48 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 47,50 m2 z balkonem, IX piętro, wysoki blok, opole, chabrów. Proponujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe o pow. uż. ok. 47,50 m2 , z balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

247 100 zł59 m² 4 188,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam na bezpłatną prezentację prowizję biura pokrywa sprzedający magda janik, tel. Oleśnica / doskonała lokalizacja Polecam nowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

259 000 zł48 m² 5 418,41 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe 47,80 m2. bardzo dobry standard Opole - Osiedle zwm Proponujemy Państwu mieszkanie o pow. użytkowej 47,80 m2, usytuowanie na XII piętrze w wysokim budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Praga Północ

Warszawa,mazowieckie

794 700 zł86 m² 9 187,28 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośredni! bez pcc! niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

236 000 zł48 m² 4 939,31 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe 47,80 m2. I piętro, bardzo dobry standard Opole - Osiedle nowy zwm Proponujemy Państwu mieszkanie o pow. użytkowej 47,80 m2, usytuowanie na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Słoneczne

Opole,opolskie

469 000 zł84 m² 5 616,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie trzy pokojowe z dużym tarasem, położone w apartamentowcu na osiedlu Słonecznym w Opolu. Mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Kraków

Kraków,małopolskie

950 000 zł110 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania piękny, apartament, w samym centrum Krakowa. Lokal o niepowtarzalnym klimacie, w wyremontowanej kamienicy zlokalizowanej przy krakowskich plantach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł119 m² 11 344,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Budynek z cegły, kamienica oddana do użytkowania w 1950 r. Jest to obiekt mieszkalny o kameralnym charakterze, w którym mieści się wyłącznie 8 lokali mieszkalnych. Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

335 000 zł54 m² 6 203,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Komfortowe mieszkanie na Pogodnie 3 pokojowe o powierzchni 54m2 na parterze w 2 piętrowej kamienicy z nową elewacją po generalnym remoncie i z nowym całkowitym wyposażeniem. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Białystok,podlaskie

249 000 zł44 m² 5 659,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

*** 2 pokoje *** centrum *** 2012r *** Oferujemy atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w nowej kamienicy w centrum Białegostoku. Budynek z 2012 roku, usytuowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

319 000 zł44 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Budynek po remoncie docieplania i elewacji.Mieszkanie do remontu/odświeżenie według własnych potrzeb. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rubież

Poznań,wielkopolskie

430 000 zł70 m² 6 169,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest ładne mieszkanie trzypokojowe usytuowane przy ul. Rubież (naramowice) w budynku wielorodzinnym. Wewnątrz zamkniętego osiedla znajduje się kameralny dziedziniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

1 073 500 zł86 m² 12 529,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartament w kompleksie 4 budynków Ludna-Solec budowanych w wysokim standardzie. Nabycie na zasadzie cesji praw. Wydzielenie księgi wieczystej po zakończeniu budowy w końcu roku, można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilda

Poznań,wielkopolskie

303 000 zł34 m² 8 911,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem w rewitalizowanej kamienicy na Wildzie. Lokal mieszkalny o powierzchni 34,09 m2, położony jest na 2 piętrze we frontowej części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

179 000 zł51 m² 3 498,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na I piętrze W odnowionej kamienicy piła, os. Śródmieście Przedmiotem ofert jest przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 51,17m2. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

493 000 zł62 m² 8 003 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Doskonała lokalizacja Blisko centrum! Przestronne mieszkanie (idealne na wynajem 3 niezależne -nieprzechodnie pokoje + widna oddzielna kuchnia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

306 000 zł47 m² 6 467 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam! Mieszkanie 2-pokojowe, w kamienicy na Śródmieściu. Opiekun oferty: budynek Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w kamienicy blisko placu Staszica w cichej uliczce. Elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

275 312 zł55 m² 4 965,95 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowej części osiedla Projektant. Dzielnica z pełną infrastrukturą! 8 piętrowy blok wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

204 000 zł47 m² 4 340,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w centrum Mińska Mazowieckiego, zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. Topolowej. Powierzchnia mieszkania 47m2. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł70 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Nietuzinkowe, przestronne I słoneczne miejsce Z widokiem na panoramę warszawy przy pl. Konstytucji I pl. Zbawiciela- samo serce stolicy miejsce idealne zarówno dla koneserów starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

299 071 zł50 m² 5 981,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł38 m² 8 158 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Widne mieszkanie na Targówku rozkład: - sypialnia - salon z aneksem kuchennym - łazienka - przedpokój - balkon W kuchni nowa 3 letnia zabudowa, w salonie przestronna szafa wnękowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł92 m² 8 724,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie składa się z salonu, 2 sypialni, kuchni połączonej z jadalnią, pokoju kąpielowego i wc W utrzymaniu porządku w mieszkaniu z pewnością pomogą 2 garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

325 000 zł74 m² 4 392 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o pow. 74m2 w Katowicach przy ul. Tysiąclecia. Opis mieszkania: mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni z jadalnią (przekształcone z 4 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

265 000 zł62 m² 4 260,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Toruń, rubinkowo, 62.2m2, 3 POKOJE, PARTER, Szukasz mieszkania na parterze w dzielnicy Rubinkowo? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Mieszkanie trzypokojowe, w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

408 000 zł54 m² 7 563 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie z 2016 r. o powierzchni 54,95 mkw. położone w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Aleksandry. Lokal dostępny od marca 2018 r. Piętro: 0/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sympatyczne, przytulne mieszkanie ma Podzamczu. Dwa pokoje, kuchnia w zabudowie, łazienka razem z wc, w przedpokoju miejsce na garderobę, w sypialni pozostaje duża szafa.W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reda

Szczecin,zachodniopomorskie

236 000 zł49 m² 4 819,28 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie atrakcyjnie położone, wokół cisza i spokój, duże zieleni. W pobliżu sklepy, szkoły oraz inne obiekty użyteczności publicznej. Lokal o bardzo dobrym standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Łódź,łódzkie

420 000 zł78 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.