dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

179 000 zł24 m² 7 354,15 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe o pow. 24,34m2, usytuowane na 5 piętrze w 10-cio piętrowym bloku na os. Kalinowym Mieszkanie jest po generalnym remoncie, została wymieniona cala instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lecha

Gdańsk,pomorskie

349 000 zł32 m² 10 906,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem za oknem. Mieszkanie składa się z łazienki, salonu, kuchni i pokoju o łącznej powierzchni 32m2, która została świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podgórz

Toruń,kujawsko-pomorskie

270 000 zł75 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 75m 2. Przestronne mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym i jadalnią, trzech sypialni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

225 000 zł46 m² 4 890,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe na I piętrze na pograniczu Pogodna i Łękna, w zielonej okolicy - blisko centrum okolice placu Gałczyńskiego, niedaleko Park Żeromskiego i Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozłucka

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł34 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne, widne mieszkanie - świetna lokalizacja - 15 min. do centrum Warszawy. Genialne na start jak i pod inwestycję. Mieszkanie 34 m2: zawiera przedpokój, salon, sypialnia, kuchnię, łazienkę (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł66 m² 8 561 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Gorąco Polecam! Bardzo ładne mieszkanie po remoncie w Rynku. Cena 565 000 tys. Opiekun oferty: tel.: Budynek - otoczenie Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze (druga kondygnacja).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Os.Wichrowe Wzgórze, 2pok. 47m2 viip/xvip. 305 tyś. Polecamy mieszkanie w układzie niezależnym po remoncie w 2017 roku. Ciekawa aranżacja i sympatyczny wystrój gwarancją dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł83 m² 3 313,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w Centrum Szczecina. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki z wc, oraz korytarza. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

319 000 zł63 m² 5 088 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta zarezerwowana! piątkowo, osiedle bolesława chrobrego, wygodne I funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze wysokiego bloku. Powierzchnia mieszkania - 62,7 m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł56 m² 8 214 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok Centrum. Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

280 370 zł53 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

0% prowizji dla kupującego! 2 pokoje na parterze z ogródkiem osobna kuchnia rolety antywłamaniowe w cenie mieszkanie w pięciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krakowska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

133 000 zł63 m² 2 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego na 3 piętrze niskiego bloku. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, dużego balkonu oraz przynależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

414 000 zł64 m² 6 468,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! - katarzyna dorosz Na sprzedaż nowe mieszkanie na Tarnogaju o powierzchni 64,57 m2. Nieruchomości składa się z: - dwóch pokoi - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leszno

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł31 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie o pow. 31 m 2 na Woli, przy ul. Leszno, pokój z osobną widna kuchnią, łazienka z oknem,wanną i wc, przedpokój, umeblowane. mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

369 000 zł96 m² 3 843,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie o pow.ok. 96m2 z balkonem w Siechnicach k/wrocławia. III piętro, budynek z 2008r. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

155 000 zł70 m² 2 213,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie typu M-6 w idealnym układzie 2x2 na ul.Katowickiej na dogodnym I piętrze w dwuklatkowym bloku. W skład mieszkania wchodzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miechowity

Kraków,małopolskie

303 500 zł49 m² 6 181,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe z osobną dużą kuchnią oraz balkonem,. Blok z cegły, lata 60-te, pow. 49,10m2, piętro 1 z 4-ech. Ogrzewanie centralne miejskie, w pokojach i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł37 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Polecam do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie na 2 piętrze. Rozkład: - przedpokój, - salon z szafą wnękową, wyjście na balkon, - sypialnia z szafą wnękową, - oddzielna kuchnia widna, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Storczykowa

Komorniki,wielkopolskie

310 000 zł82 m² 3 780 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie położone w Komornikach przy ul. Storczykowej. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 82 m2! Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

163 000 zł36 m² 4 515,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie idealne jako inwestycja pod dalszy wynajem. Dwa oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia. Wszystkie pomieszczenia dostępne z korytarza. Dwupokojowe mieszkanie położone w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

360 000 zł32 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwa mieszkania które są w trakcie generalnego remontu w zadbanej kamienicy. Mieszkania o powierzchni 33,35 m2 i 32 m2 mieszczą się na 1 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł68 m² 11 930,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne i rozkładowe trzypokojowy apartament. Apartament został wykończony w podwyższonym standardzie we współpracy z architektem wnętrz, w spójnej stonowanej nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice Małe

Kraków,małopolskie

247 500 zł33 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kontaktoferujemy do sprzedania 12 mieszkań zlokalizowanych w Kameralnej kamienicy. Mieszkania od 30m do 40m. Cena 7500 m2 Remont Kamienicy będzie podlegał: - nowych pionów wod-kan - nowych pionów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Psary

Psary,dolnośląskie

88 000 zł31 m² 2 839 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31 m2 z ogródkiem 100 m2. Mieszkanie bez czynszowe położone na 1 piętrze w Gminie Wiśnia Mała w miejscowości Psary 10 km od Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

250 062 zł35 m² 7 156,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie: nowe 2-pokojowe mieszkanie w Bronowicach o pow. 34,94m2 z przynależnym balkonem o powierzchni 7,74 m2 , położone na drugim piętrze kameralnego budynku mieszkalnego. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

315 000 zł47 m² 6 638,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zespół Annderson prezentuje komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem na os.Fajny Dom. Teren osiedla ogrodzony, monitorowany i chroniony. Na osiedlu znajduje się przedszkole, żłobek, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Białystok,podlaskie

198 000 zł39 m² 5 051,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Fantastyczna okolica, idealna zarówno dla rodziny jak i studentów. Osiedle Piasta, ul. Mieszka I znajduje się bardzo blisko centrum. Wokół mamy dużo zieleni, placów zabaw. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wadowice

Wadowice,małopolskie

320 000 zł83 m² 3 855,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe, bezczynszowe w nowym budownictwie położone blisko centrum. Powierzchnia użytkowa to 83 m2 a powierzchnia po obrysie to aż 93 m2 z czego na pierwszym poziomie mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł48 m² 7 608 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Klimatyczne mieszkanie na Pradze mieszkanie: -duży pokój o powierzchni ok. 18 m2 z wyjściem na balkon -mały pokój o powierzchni ok. 12 m2 z oknami na zielone podwórko, szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Zdrój

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł78 m² 1 545,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| b.N.WILLA. Przestronne, rozkładowe mieszkanie po remoncie! Oferta sprzedaży rozkładowego, słonecznego mieszkania położonego w centrum dzielnicy Stary Zdrój. Okna pcv, instalacja elektryczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

89 900 zł33 m² 2 724,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto o powierzchni 33m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni oraz łazienki z wc z oknem. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

448 000 zł55 m² 8 145 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji okazja Mieszkanie do odbioru już za pół roku! Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Śląska

Kraków,małopolskie

260 000 zł21 m² 12 584,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 20,66 m2 przy ulicy Śląskiej, w najlepiej skomunikowanym miejscu w Krakowie a jednocześnie cichej okolicy. Na bardzo małym metrażu udało się stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

359 000 zł64 m² 5 577,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam 3 pokojowe, przestronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Gdańska, przy ul.Kartuskiej. Do Starego Miasta, dworca pkp/skm/pks zaledwie do 15 min spacerem! Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Odrodzenia

Katowice,śląskie

315 000 zł75 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfort, wygoda I doskonała lokalizacja Te trzy słowa trafnie opisują mieszkanie które oferujemy do sprzedaży które położone jest na Osiedlu Odrodzenia w Katowicach. W tym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikusińskiego

Katowice,śląskie

199 000 zł49 m² 4 061 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam mieszkanie, które zarówno może stać się naszym własnym kątem, jak i dobrą inwestycją pieniędzy. Mowa tu o 3 pokojowym, rozkładowym mieszkaniu mieszczącym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł57 m² 12 632 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Eleganckie, nowocześnie urządzone i klimatyzowane mieszkanie dla wymagających. ul. Stawki Mieszkanie składa się z klimatyzowanego pokoju dziennego oraz sypialni, półotwartej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Encyklopedyczna

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł58 m² 8 451 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie na Młocinach Mieszkanie według układu deweloperskiego składało się z 3 pokoi w związku z czym istnieje możliwość bezproblemowego powrotu do uprzedniego układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

489 400 zł117 m² 4 176 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura nowa inwestycja zlokalizowana w Rzeszowie- staromieście w odległości 1,2km. do centrum. Budynek o wysokim standardzie wykończenia. W cenie tego mieszkania jest;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Hutnicze

Kraków,małopolskie

330 000 zł54 m² 6 130,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego, usytuowanego na pierwszym piętrze, czteropiętrowego bloku z cegły w osiedlu Hutniczym. W 2007 roku blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

209 000 zł36 m² 5 762,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecamy! Bardzo ładne mieszkanie Kraków Nowa Huta Bieńczyce os, jagiellońskie do zamieszkania i remontu. Mieszkanie o powierzchni 36,27 m2 na 1 piętrze czteropiętrowego ocieplonego budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij