dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m2 znajdujące się na Woli. Mieszkanie obecnie składa się z jednego pokoju. Doskonały rozkład mieszkania pozwala na wydzielenie dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rubież

Poznań,wielkopolskie

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie bezczynszowe! kupujący nie płaci pcc! Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: przestronne mieszkanie w budynku dwulokalowym, położone na osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

189 000 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

319 000 zł65 m² 4 907,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przytulne dwupoziomowe mieszkanie o pow. 65 m2, (pow. po podłodze 87 m2). Na pierwszym poziomie znajduje się ustawny salon z wyjściem na duży balkon, oddzielna kuchnia, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buszka

Kraków,małopolskie

641 866 zł70 m² 9 169,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krygowskiego

Kraków,małopolskie

253 402 zł44 m² 5 759,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

317 006 zł48 m² 6 604,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Choszczno,zachodniopomorskie

169 000 zł66 m² 2 569,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ofertą sprzedaży jest przestronne, duże mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 65,78 m2. Mieszkanie idealne dla większej rodziny. Posiada widną kuchnię , ładny przedpokój, ustawne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

622 080 zł49 m² 12 695,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

265 000 zł61 m² 4 372,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Rubinkowo II wygodna komunikacja, liczne sklepy, przedszkola, szkoły. Mieszkanie 60,6 m2, II piętro w bloku 4-piętrowym. Wystawa okien wschód zachód. Po obu stronach daleki, przestronny widok. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł44 m² 8 295,45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż ładne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 na Krzykach. Idealne pod wynajem lub zamieszkania. Lokal znajduje się na 2 piętrze 6 piętrowego bloku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

501 769 zł70 m² 7 194,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję mieszkanie bezpośrednio od dewelopera w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym. Atrakcyjna oferta mieszkań w budynku blisko powstającej stacji metra! Ostatnie dostępne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jaroty

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

280 000 zł65 m² 4 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni 65 m2 znajdujące się na Osiedlu Jaroty. Nieruchomość składa się z 4 oddzielnych pokoi, oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bursztynowa

Niekłonice,zachodniopomorskie

279 000 zł75 m² 3 743,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji, bez podatku pcc, bez dodatkowych opłat! nowe lokale mieszkalne W zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu W niekłonicach pod koszalinem! Zaledwie trzy kilometry od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rubinowa

Koszalin,zachodniopomorskie

219 000 zł46 m² 4 715,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Cena promocyjna 219.000 ZŁ BRUTTO 'OSIEDLE RUBINOWE ' Unikalna ,nowa inwestycja w Koszalinie. Osiedle usytuowane w zacisznej okolicy. Lokalizacja doskonała dla osób ceniących cisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

446 760 zł62 m² 7 205,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Słocina

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł76 m² 4 490,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta bez prowizji od kupującego! kupujący nie płaci podatku pcc 2% Świat pędzi do przodu, coraz częściej doceniamy energooszczędne rozwiązania, które mają na celu dbanie o środowisko, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Mokotów

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł49 m² 11 184 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w kamienicy na Starym Mokotowie. Mieszkanie po generalnym remoncie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wanną. W mieszkaniu nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

289 534 zł44 m² 6 580,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z ogródkiem! Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

742 475 zł87 m² 8 534,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powiśle

Warszawa,mazowieckie

1 097 040 zł91 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkaj na Powiślu, wśród gwiazd! Prezentuję Państwu nowoczesną Inwestycję obejmującą luksusowe apartamenty o różnorodnych metrażach od 54 do 186 m2. Sam budynek zachowuje bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł35 m² 6 714 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pocztowa

Krapkowice,opolskie

200 970 zł52 m² 3 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w nowym budynku wielorodzinnym w Krapkowicach przy ul.Pocztowej. Pierwszy budynek wielorodzinny w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł35 m² 6 143 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł43 m² 10 070 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na Muranowie. Bardzo dobre połączenie tramwajowe i autobusowe. Bliskość Centrum. W okolicy sklepy, punkty usługowe, centrum handlowe Arkadia oraz liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzymały

Szczecin,zachodniopomorskie

229 000 zł43 m² 5 374,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkani dwupokojowe położone w spokojnym miejscu centrum miasta. blisko tramwaj, dworzec pkp, pks Mieszkanie swieżo po remoncie. Salon o pow. 20m2; drugi pokój o pow. 10m2. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

190 000 zł39 m² 4 834,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Deweloper realizuje przedsięwzięcie w południowej części Gdańska. Powstaje tu pięciokondygnacyjny trzyklatkowy budynek, który wyposażony będzie w cichobieżne windy. Inwestor zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł134 m² 2 988,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

W ofercie sprzedaży wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe w ścisłym Centrum Szczecina. Idealna lokalizacja, wszędzie blisko. NIeruchomość 133,5 m2 na 3 piętrze kamienicy. Budynek odnowiony, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szosa Bydgoska

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 000 zł74 m² 3 635,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie dwupoziomowe, składające się z 3 pokoi (26m/16m/12m), aneksu kuchennego oraz łazienki. Mieszkanie jest po remoncie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

422 000 zł39 m² 10 757,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania nowo budowany 2 pokojowy apartament o pięknej południowej ekspozycji. Lokalizacja: mokotów, osiedle Living Point, ulica Konstruktorska, w samym centrum zagłębia biurowego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł64 m² 8 266 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Gorąco polecam Bardzo przytulne i komfortowe trzypokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu z 2010roku, położone w apartamentowcu w prestiżowej dzielnicy Grabiszynek. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł64 m² 8 188,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Ciche, komfortowe mieszkanie wśród zieleni w centrum Mokotowa? O bardzo przemyślanym i wygodnym rozkładzie? Niemożliwe? Zapraszamy na Egejską 2! podstawowe informacje Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stachowicza

Kraków,małopolskie

1 030 899 zł91 m² 11 328,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buszka

Kraków,małopolskie

749 075 zł83 m² 9 025 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

630 053 zł80 m² 7 857 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję mieszkanie bezpośrednio od dewelopera w nowoczesnym apartamentowcu na Bielanach. Umów się na spotkanie i obejrzyj ostatnie dostępne mieszkania. Widok z okien na przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odlewnicza

Kraków,małopolskie

410 040 zł46 m² 8 913,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego

Kraków,małopolskie

345 000 zł37 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie doskonałe pod inwestycje tuż przy Uniwersytecie Ekonomicznym. Mieszkanie bardzo ustawne zlokalizowane w ładnej kamienicy. przy ul. Beliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana!sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pow.47m2 położone w Poznaniu na Os. Zwycięstwa. Mieszkanie znajduje się na VII piętrze w 15 to piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

599 000 zł81 m² 7 395,06 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł97 m² 5 876 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Osoba prowadząca: tel. Luksusowe mieszkanie na krzykach! Polecam na sprzedaż przestronne, luksusowe 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe na trzecim piętrze trzypiętrowego apartamentowca z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wysoki Stoczek

Białystok,podlaskie

319 000 zł61 m² 5 229,51 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatną prezentację mieszkania o powierzchni 61 m2 usytuowanego w bardzo dogodnej i poszukiwanej lokalizacji. Lokal jest w pełni urządzony.