dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

313 166 zł45 m² 6 959,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zielona

Warszawa,mazowieckie

720 691 zł109 m² 6 582,25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferuję mieszkanie bezpośrednio od dewelopera w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym. Idealna lokalizacja, tylko 11 minut od stacji Metro Marymont. Budynek ukończony i oddany już do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Beniowskiego

Gdańsk,pomorskie

439 488 zł46 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Unikatowe w skali Trójmiasta miejsce, którego twórcy postawili sobie za cel stworzenie inspirującej, tętniącej życiem przestrzeni, będącej zaprzeczeniem nudy i zwyczajności. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

426 000 zł59 m² 7 220,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz przestronnego mieszkania w super lokalizacji? Oto propozycja idealna dla Ciebie! Szczególnie dla rodziny z dziećmi oraz osób prowadzących aktywny tryb życia. W mieszkaniu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

317 000 zł65 m² 4 861,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,2 m2 na I piętrze w budynku z cegły. Składa się z trzech niezależnych pokoi, łazienki z wc, przedpokoju, kuchni. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rubież

Poznań,wielkopolskie

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie bezczynszowe! kupujący nie płaci pcc! Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: przestronne mieszkanie w budynku dwulokalowym, położone na osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Choszczno,zachodniopomorskie

199 000 zł78 m² 2 551,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ofertą sprzedaży jest ciekawie zlokalizowane, blisko centrum mieszkanie 3 pokojowe na parterze , które ponadto składa się z kuchni, łazienki oraz przedpokoju, łączna powierzchnia to 78 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruczaj

Kraków,małopolskie

429 996 zł60 m² 7 166,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

619 365 zł88 m² 7 038,24 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

325 000 zł64 m² 5 046,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Polecamy Państwu klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe, dwustronnie rozkładowe znajdujące się przy ul. Zachodniej. Nieruchomość ta usytuowana jest na II piętrze niewysokiego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł93 m² 9 462 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Prestiżowa lokalizacja z bogatą historią, kamienica z 1936 roku, 5-piętrowa z windą, zadbana, po wymianie części instalacji wodno -kanalizacyjnej gazowej oraz C.O., Elewacja wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

280 000 zł38 m² 7 278,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o pow. 38,47 m2. Inwestycja zlokalizowana jest 7 km od rynku głównego. Idealnie skomunikowana ze śródmieściem. Bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

454 900 zł70 m² 6 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, położone w centrum Legionowa, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku 3-pięrtowym bez windy. Blok z 2005 roku. W mieszkaniu: hol z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tychy

Tychy,śląskie

189 900 zł47 m² 4 066,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie z garażem blisko parku. Szukasz mieszkania w którym możesz zamieszkać bez zbędnego nakładu finansowego, do którego można wejść i mieszkać. Oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Skawina,małopolskie

190 000 zł47 m² 4 043 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie o pow.47m2 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Stan lokalu do remontu. Nowe okna pcv , w pokojach parkiety. Ogrzewanie i ciepła woda z mpcu. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asfaltowa

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na atrakcyjnym Starym Mokotowie. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z każdą dzielnicą Warszawy, szybki dojazd do Centrum. Zaledwie 300 m do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamkowa

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł53 m² 7 736 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne mieszkanie na Targówku Mieszkanie składa się z: salon: widny, duży z wyjściem na logię. Na podłodze deska barlinecka, w oknach plisy. Bez mebli i oświetlenia. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

419 958 zł55 m² 7 635,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fredry

Rzeszów,podkarpackie

351 000 zł54 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Rzeszowa w nowym bloku przy ul. Fredry. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

357 114 zł45 m² 7 935,87 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

238 000 zł31 m² 7 755 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

230 000 zł70 m² 3 309,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, w Lubinie , osiedle Przylesie, 69,5 mkw, mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Przestronne mieszkanie ma niezależne wejścia do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

545 967 zł74 m² 7 377,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Babimost,lubuskie

245 756 zł92 m² 2 680 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Komfortowe mieszkanie Nieruchomości oferuje komfortowe mieszkanie położone w północno - zachodniej części Babimostu, przy ulicy Leśnej. Mieszkanie o powierzchni 91,70 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo fajnie urządzone mieszkanie własnościowe położone na osiedlu Bairda w Grodzisku Mazowieckim. Lokal położony w bloku oddanym do użytku w 2000 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lubieniów

Lubieniów,zachodniopomorskie

132 000 zł58 m² 2 268,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Ofertą sprzedaży jest duże, przestronne mieszkanie o powierzchni 58,2 m 2 w skład którego wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie jest na parterze, opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przymorze

Gdańsk,pomorskie

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Przymorze Mieszkanie o powierchni 50 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku i składak się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostoczek

Białystok,podlaskie

249 000 zł48 m² 5 144,63 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Nie przegap tego mieszkania! Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Białostoczek, cieszącego się zainteresowaniem ze względu na dużo zieleni, bliskość centrum oraz zapewniającego ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

119 939 zł33 m² 3 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 32.86m2, usytuowanej na trzecim piętrze w nowo powstającym budynku mieszkalnym w Brzegu. Oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Reda

Reda,pomorskie

355 000 zł63 m² 5 634,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przytulnie urządzone mieszkanie o powierzchni 63m, w najlepszej lokalizacji w Redzie na Osiedlu Przy Młynie. Mieszkanie znajduje się na trzecim (ostatnim piętrze budynku) tylko jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gródecka

Radom,mazowieckie

255 000 zł61 m² 4 157,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mam dla Państwa piękne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Południe. Jest ono zlokalizowane na 1 piętrze niskiego bloku ,co czyni je atrakcyjnym i dostępnym zarówno dla osób starszych jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

505 932 zł71 m² 7 125,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy, czteropokojowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim, zlokalizowany w centrum Krakowa, na znanym osiedlu Żabiniec - Prądnik Biały / Krowodrza. Przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

681 642 zł49 m² 13 911,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł36 m² 12 083 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na Górnym Mokotowie, w idealnej, pod względem komunikacyjnym, lokalizacji - kilka minut od stacji metra Racławicka, ze znakomitym dojazdem do Śródmieścia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bacieczki

Białystok,podlaskie

252 000 zł46 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferujemy Państwu nieruchomość położoną na I piętrze w bloku z nowej cegły z 2005r na lubianym osiedlu Bacieczki. Mieszkanie o powierzchni 46,20 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

284 000 zł40 m² 7 081 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe mieszkanie na Białołęce Składa się z: aneksu kuchennego(ok 5,9m2) w pełni umeblowanego, szafki w zabudowie, sprzęt agd (piekarnik, płyta gazowa, lodówka, zmywarka) w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

401 805 zł59 m² 6 810,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszyce

Piła,wielkopolskie

249 000 zł64 m² 3 888,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na IV piętrze W bloku piła, os. Staszyce Przedmiotem ofert jest przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 64,04 m 2 W cenie mieszkania pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

509 837 zł71 m² 7 187,89 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bezpośrednio od dewelopera! Przedsprzedaż! 0% prowizji! 0% podatku pcc! Inwestycja na Mokotowie świetnie skomunikowana zarówno z centrum miasta, jak i z lotniskiem Chopina. Z okien.

Szczegóły ogłoszenia