dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana III Sobieskiego

Wrocław,dolnośląskie

284 000 zł71 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: do wprowadzenia / dwustronne Mieszkanie o powierzchni 71,41 m2 na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

594 800 zł78 m² 7 622,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Trzypiętrowa nowoczesna inwestycja zlokalizowana pośród zieleni i terenów rekreacyjnych idealne zarówno dla rodzin jak i dla singla spędzającego aktywnie czas. Bliskość ulicy Modlińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

549 000 zł87 m² 6 292 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie o powierzchni 87,25 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Wysłouchów. Lokal dostępny w terminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł91 m² 8 719,65 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 4-pokojowe, rozkładowe o powierzchni 91 m 2 , położone na 5 piętrze 12 piętrowego apartamentowca. Atutem mieszkania jest jego funkcjonalność polegająca na wyraźnym oddzieleniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ursynów

Ursynów,mazowieckie

1 395 000 zł221 m² 6 312,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1996

Oferuje do sprzedaży 7 pokojowe, trzy poziomowe mieszkanie o pow. 220,54 m2 na Ursynowie na Kabatach, blisko Lasu. Przestronne, funkcjonale, sprawia wrażenie domu jednorodzinnego. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

220 000 zł61 m² 3 606,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszam na bezpłatną prezentację magda janik, tel. Oleśnica / balkon / piwnica Polecam duże mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w Oleśnicy. Rozkładowe o powierzchni ok. 61 m2, złożone z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Krakowska

Warszawa,mazowieckie

509 150 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie usytuowane na osiedlu Ogrody Ochota zlokalizowanym przy alei Krakowskiej, u zbiegu dzielnic Ochota i Włochy. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

384 000 zł43 m² 8 930,23 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim pl. Bema ok. / jedności narodowej ok. / blisko centrum Na sprzedaż nowe dwupokojowe mieszkanie na Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gocław

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł101 m² 6 138,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Ładne przestronne mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Rozkładowe 4 pokoje (można przywrócić pierwotną wersję 5 pokoi). Salon 24 m2 z wejściem na balkon, kuchnia widna 7,5 m2 -wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł78 m² 8 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Trzypokojowe mieszkanie na Pradze. Okazja dla wymagających klientów.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń prestiżowy budynekNieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

519 700 zł67 m² 7 746,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji! bezpośrednio od dewelopera! Trzypiętrowa nowoczesna inwestycja zlokalizowana pośród zieleni i terenów rekreacyjnych idealne zarówno dla rodzin jak i dla singla spędzającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

199 000 zł40 m² 4 975 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam 2 pokoje po generalnym remoncie. Lokalizacja Kielce - Marszałkowska. Nieruchomość składa się z dużego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki. Stan mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

147 000 zł51 m² 2 865,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości przedstawia mieszkanie położone w okolicach Małej Poczty. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, o powierzchni 51,30m2, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Wałbrzych,dolnośląskie

59 000 zł35 m² 1 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| b.N.WILLA. - oferta zarezerwowana. Do sprzedania słoneczne i ciepłe dwu pokojowe mieszkanie z ciemną, osobną kuchnią, położone na obrzeżach centrum Wałbrzycha. Lokal wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

985 000 zł175 m² 5 628,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

175m apartament ze słoneczną werandą znajdujący się na jednej kondygnacji. Lokalizacja: nieruchomość znajdująca się w centrum Górnego Wrzeszcza. Budynek: kamienica z 1910 roku po renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

312 800 zł63 m² 4 999,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży nowe mieszkanie 3-pokojowe o pow.62,57m2 położone na I piętrze w 9-piętrowym budynku w Mistrzejowicach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

440 094 zł54 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem w spokojnej okolicy przy lokalnej ulicy w dzielnicy Praga Południe. Nowoczesna inwestycja zlokalizowana w pobliżu terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Lublin,lubelskie

352 580 zł58 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie na I piętrze w nowym budownictwie. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,25m2 z wyjściem na balkon. Dwie sypialnie o pow. 13,7m2 oraz 10,74m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

207 058 zł47 m² 4 449,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Ceny mieszkań w naszych ofertach są takie same jak u dewelopera. Oferta bezpośrednia, 0% prowizji! Nowa inwestycja ,osiedle holenderskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

543 000 zł51 m² 10 647 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do Wilanowa - bardzo sympatycznie dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem! :) Całość to pokój dzienny z aneksem kuchennym sypialnia z łazienką. Aneks kuchenny bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łotewska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł99 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w ogrodzonym apartamentowcu z 1999 roku na starej Saskiej Kępie. Mieszkanie składa się z dużego, obszernego salonu z wyjściem na 100-metrowy taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł65 m² 9 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wygodny i przestronny apartament z ogródkiem i tarasem, aktualnie dwupokojowy, w którym z łatwością przywrócisz rozkład trzech pokoi. Chichy i klimatyczny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

869 900 zł93 m² 9 354 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Zapraszam na Marszałkowską - Śródmieście Południowe - pomiędzy Pl Zbawiciela, a Pl Unii Lubelskiej, na wysokości Litwskiej i Szucha. Świetna lokalizacja z bogatą historią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł41 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi Nowoczesne osiedle zlokalizowane blisko centrum! Inwestycja położona jest,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

239 000 zł40 m² 5 975 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży funkcjonalne, zadbane mieszkanie 40 m2 położone na drugim pietrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Powstańców w Ząbkach. Salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł45 m² 9 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Proponujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m 2 w kamienicy z 1955 roku położonej w samym sercu Starego Mokotowa - metro Racławicka w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: balkon / miejsce postojowe / do wprowadzenia Polecam Państwu 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaśminowa

Płock,mazowieckie

176 500 zł52 m² 3 363,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam lub zamienię M-4 po generalnym remoncie na osiedlu Skarpa. Mieszkanie usytuowane w bloku po termomodernizaji na 4 pietrze przy ul. Jaśminowej. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Głogów

Głogów,dolnośląskie

104 000 zł30 m² 3 465,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kawalerka o pow. 30,01 m2 położona na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Ogrzewanie miejskie. Czynsz 230,00 zł Mieszkanie przytulne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

175 000 zł36 m² 4 896,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Rozkładowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 35,74 m2 położone na 3. piętrze budynku czteropiętrowego z cegły z 1958 roku zlokalizowanego na Niebuszewie. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Gdańsk,pomorskie

239 000 zł39 m² 6 128,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Wyjątkowa nieruchomość dla inwestora 2 oddzielne pokoje - oddzielna kuchnia - piwnica - miejsce postojowe Nieruchomość położona w Gdańsku w modnej dzielnicy Wrzeszcz w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gołąbkowice

Nowy Sącz,małopolskie

265 000 zł61 m² 4 344 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 61m2 na I piętrze w czteropiętrowym bloku na Oś. Gołąbkowice. 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka, balkon. Mieszkanie ładne, zadbane. W pokojach i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

330 000 zł63 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, w okół cisza i spokój, z okien widok na zieleń oraz na jezioro Dąbskie. Lokal o bardzo dobrym standardzie wykończenia wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartkiewiczówny

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł51 m² 6 450,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Toruń, koniuchy, 51m2, 3 pokoje, i piętro, niski blok, wysoki standard Szukasz mieszkania na pierwszym piętrze w dzielnicy Koniuchy? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

370 000 zł66 m² 5 606 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 mkw. położone w zielonej okolicy w Podgórzu przy ul. Wielickiej. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

242 000 zł97 m² 2 494,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na bezpłatną prezentację magda janik, tel. Groblice / 4 pokoje / komórka lokatorska Na sprzedaż duże mieszkanie do wykończenia wraz z ogródkiem w Groblicach. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł80 m² 5 362,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Unikatowe, niepowtarzalne wnętrze z industrialnymi akcentami. Mieszkanie ma charakter dwupoziomowego studia z ogromnym potencjałem aranżacyjnym górnego poziomu. Przestrzeń rozplanowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pyry

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł56 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

s4017/ 3 pokojowe, przestronne, dobrze doświetlone mieszkanie na I piętrze nowoczesnej, dwupiętrowej kamienicy. W budynku zaledwie 8 mieszkań, co gwarantuje kameralną atmosferę, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosny Ludów

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł75 m² 7 176,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem, usytuowane w pięknej i zabytkowej kamienicy nad Motławą, położonej w pobliżu Muzeum II Wojny Światowej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andrzejewskiego

Poznań,wielkopolskie

215 000 zł39 m² 5 570 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Polecam Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji położone na parterze w odnowionej kamienicy. Mieszkanie zlokalizowane jest w pobliżu pętli tramwajowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Murzynowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

215 000 zł49 m² 4 387,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania typu M-3, o powierzchni 48,3 usytuowanego na II piętrze w IV piętrowym bloku przy ul.Murzynowskiego, Osiedle Nagórki.