dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

359 100 zł51 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja ul.M.KONOPNICKIEJ! SPRZEDAŻ OD DEWELOPERA 0% PROWIZJI. Budynek już wybudowany Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe apartamenty położone w nowo powstającym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Białystok,podlaskie

239 000 zł66 m² 3 621,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

*** 3 pokoje *** os.LEŚNA DOLINA *** BLOK Z CEGŁY *** *** MdM *** Polecamy funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na trzecim piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły na os. Leśna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

284 180 zł49 m² 5 799,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu do zakupu mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Krakowskim Podgórzu! Jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie, ok 12 minut do ścisłego centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł61 m² 2 934 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania ładne mieszkanie o powierzchni 61,34m2, składające się z 3 pokoi, widnej kuchni ,łazienki, osobnej toalety i przedpokoju. Pokoje w pełnym rozkładzie, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Łódź,łódzkie

197 000 zł44 m² 4 477,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zgierska

Łódź,łódzkie

278 000 zł53 m² 5 255,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 do wprowadzenia - Radogoszcz z ogródkiem Nr oferty w biurze: ms-1257 Do sprzedania rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

278 900 zł52 m² 5 398,76 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow.51,66m2 położone na II piętrze w 9-piętrowym budynku z 2020 r. w Mistrzejowicach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł103 m² 10 680 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Brak prowizji przy kupnie mieszkania. Komfortowe mieszkanie czteropokojowe (o pow. 102,78), w doskonałej lokalizacji, z bardzo przyjemnym tarasem o pow. ok. 60 m2! Cicho i spokojnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Białystok,podlaskie

238 000 zł44 m² 5 421,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Nowa cegła - 2003r. *** oś. Młodych *** 2 pokoje Polecam Państwu przytulne mieszkanie na oś. Młodych zlokalizowane na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku z cegły z 2003 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

288 000 zł48 m² 5 987,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow.48,10m2 położone na parterze w 5-piętrowym budynku na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

356 500 zł59 m² 6 048,52 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży nowe mieszkanie 3-pokojowe o pow.58,94m2 położone na VII piętrze w 9-piętrowym budynku z 2020 r. w Mistrzejowicach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Krowodrza

Kraków,małopolskie

227 000 zł26 m² 8 730,77 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Krakowie jaką jest Krowodrza. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze dziewięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

327 000 zł34 m² 9 663,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Mamy do zaoferowania na sprzedaż apartamenty znajdujące się w samym centrum Krakowa, przy Wawelu. Nieruchomość mieści się w kamienicy, w której przeprowadzany jest generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

311 300 zł31 m² 10 193,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

***bezpośrednio od dewelopera*** bez prowizji I pcc! na start jesteś do przodu. Nie liczymy powierzchni pod ściankami działowymi! jako jedyni na rynku deweloperskim! Inwestycja dla tych którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

305 200 zł51 m² 5 999,61 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży nowe mieszkanie 3-pokojowe o pow.50,87m2 położone na VII piętrze w 9-piętrowym budynku z 2020 r. w Mistrzejowicach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł63 m² 6 349,21 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na 4 piętrze w budynku 9 piętrowym z 1993 roku Kuchnia widna oddzielna ok 7,5 m2na podłodze położony jest gres; w kuchni [pozostaje zabudowa Pokoje ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

278 375 zł33 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Centrum | oddanie W 2018! Jeśli poszukujesz 2-pokojowego mieszkania w nowoczesnym budynku w centrum Wrocławia, zdecydowanie powinieneś zapoznać się z tą ofertą. Oferuję 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

149 900 zł38 m² 3 976,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,7 m2 zlokalizowane przy ul. Dworcowej 9. Mieszkanie położone jest na I piętrze w trzypiętrowym bloku. Oferowana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

245 000 zł49 m² 5 010,22 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta zawieszona do września 2018r. 2-pokojowe Z ogródkiem na osiedlu piastowskim. Do sprzedania lokal mieszkalny położony na parterze niskiego bloku z 2011 roku na osiedlu Piastowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Stegny

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł159 m² 8 514,13 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do bezpośredniego zakupu mieszkania w inwestycji zlokalizowanej w atrakcyjnej części Mokotowa. Skontaktuj się, umów na spotkanie i kup mieszkanie w atrakcyjnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

439 010 zł38 m² 11 522,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

***ogłoszenie dewelopera*** bez prowizji I pcc Tworzymy nietuzinkową przestrzeń mieszkalną na terenach Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Świetnie wkomponowane osiedle w zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł56 m² 7 053,57 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Duże 2 pokojowe mieszkanie blisko nowej stacji metra. Mieszkanie jest bardzo ustawne o powierzchni 56 m2 w skład, które wchodzi: *salon *sypialnia *kuchni *przedpokoju *łazienki Piwnica. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł47 m² 8 119,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

278 360 zł52 m² 5 349,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 3 pokoje na IV piętrze z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

635 123 zł88 m² 7 202,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferuję bezpośrednio do dewelopera atrakcyjną ofertę mieszkania w budynku blisko stacji metra! *własność gruntu mieszkania: *bardzo funkcjonale i praktyczne układy mieszkań *wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

470 663 zł66 m² 7 133,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję mieszkanie bezpośrednio od dewelopera w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym. Atrakcyjna oferta mieszkań w budynku blisko powstającej stacji metra! Ostatnie dostępne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

281 232 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowe mieszkanie na południu Wrocławia. Nowa inwestycja położona na Wojszycach, szybko rozwijającej się dzielnicy, gdzie budynki są niskie, a zieleni dużo. Cena mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

795 000 zł88 m² 8 983,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

319 684 zł84 m² 3 799,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bieżanów. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 84,13 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

500 000 zł105 m² 4 746,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Twoje miejsce W gdańsku nowe mieszkania Z halą garażową I komórkami lokatorskimi Oferujemy na sprzedaż nową, kameralną inwestycję mieszkaniową o ciekawej nowoczesnej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

84 900 zł40 m² 2 122,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Gorcach. Oferuję do sprzedania mieszkanie o powierzchni 40m 2 w Boguszowie Gorcach. Znajduje się na parterze bloku.Składa się z dwóch pokoi, kuchni,łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

785 469 zł74 m² 10 585,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

1 290 000 zł167 m² 7 724,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż dom na Woli Justowskiej w sąsiedztwie rzeki Rudawy, parku Dacjusza. Dom energooszczędny, wybudowany z najlepszych materiałów, wyposażony w systemy wentylacji mechanicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Piecki-Migowo

Gdańsk,pomorskie

487 000 zł80 m² 6 050,44 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: dwupoziomowe komfortowe czteropokojowe mieszkanie - 2 pokoje i łazienka na parterze z tarasem i dużym ogródkiem oraz 2 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

335 000 zł86 m² 3 900,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Dwupoziomowe mieszkanie W tczewie - nowe rokitki Inwestycja idealna dla wszystkich miłośników przyrody. Klasyczna i stonowana architektura tego osiedla - współgrająca z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łagiewniki

Kraków,małopolskie

330 000 zł55 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na Łagiewnikach o powierzchni 55 m2. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju i łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Białystok,podlaskie

205 000 zł48 m² 4 235,54 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***jeśli szukasz dwóch pokoi na niskim piętrze, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecam Państwu funkcjonalne w pełni wyposażone mieszkanie położone na drugim piętrze, znajdującym się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

277 000 zł51 m² 5 431 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy pokoje do remontu, świetnie skomunikowane, super widok, idealne dla rodziny. Mieszkanie składa się z -salonu 16,1mkw z wyjściem na balkon 4mkw, -sypialni 6,1mkw, -sypialni 9,3mkw, -kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

425 000 zł59 m² 7 203,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow.59m2 położone na III piętrze w 4-piętrowym budynku w Bronowicach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżyny

Kraków,małopolskie

333 014 zł65 m² 5 149,44 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na Czyżynach o powierzchni 64,67 m2. Nieruchomość składa się z osobnej jasnej kuchni, trzech sypialni, osobnego wc, przedpokoju i łazienki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij