dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

432 920 zł66 m² 6 519,88 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 - pokojowego. Zlokalizowanego w nowo powstającej inwestycji w dzielnicy Podgórze. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

352 000 zł55 m² 6 350,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jest to inwestycja z gotową infrastrukturą - doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem, a jednocześnie w zacisznym zakątku, w malowniczej scenerii i bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

73 000 zł37 m² 1 962 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe położone na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Lokal do gruntownego odświeżenia o wygodnym rozkładzie zapewnia funkcjonalność i pozostawia szerokie pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania przestronne mieszkanie o powierzchni 31,5m z dużym balkonem w cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w budynku z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ogrody

Poznań,wielkopolskie

237 000 zł35 m² 6 828 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam mieszkanie 2 - pokojowe na Ogrodach! Brak podatku pcc. Mieszkanie sprzedawane na prawach cesji. Przytulne mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Zabrze,śląskie

109 000 zł36 m² 3 027,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w naszym biurze - zapraszamy na prezentację. Jeżeli szukasz nowocześnie zaaranżowanego mieszkania w centrum miasta to ta oferta jest dla Ciebie. W cenie mieszkania wszystko co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

772 100 zł94 m² 8 240,13 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferuję Państwu mieszkanie - 2 pokoje - zlokalizowane w Warszawie w zielonej części Mokotowa. Lokal znajduje się w kameralnym apartamentowcu. *wysoki i nowoczesny standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kurdwanów

Kraków,małopolskie

270 320 zł45 m² 5 989,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu do zakupu ustawne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na wysokim parterze pięciopiętrowego bloku mieszkalnego na cichym i spokojnym osiedlu w bardzo dobrze rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brazylijska

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł38 m² 9 079 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38 m2. Mieszkanie jest dwupokojowe, kuchnia osobna z jadalnią. Salon o pow. ok 17 m3 z małym balkonem .Mała sypialnia zamykany drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 387 000 zł107 m² 12 957,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji I pcc! ostatnie mieszkania! odbiór II kwarta 2018! Stworzona dla osób kochających miejski styl życia. 2 sześciopiętrowe budynki, w których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ujejskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 100 000 zł1 750 m² 1 771,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Budynek biurowy z parkingiem naziemnym. Nieruchomość w granicach działki nr ewid. 30 o pow. 4259 m2. Nieruchomość zabudowana jest budynkami biurowo - technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

258 640 zł49 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

- stan deweloperski. Mieszkania z III etapu już w sprzedaży. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na I kwartał 2017 r., zakończenie budowy zaplanowane jest na IV kwartał 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

227 100 zł49 m² 4 598,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na Bieżanowie o powierzchni 49,39 m2. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym (jest możliwość zrobienia osobnej ciemnej kuchni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

279 990 zł54 m² 5 185 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w centrum Grodziska Mazowieckiego.Mieszkanie własnościowe o powierzchni 53,8 m2, usytuowane na parterze. Składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

247 873 zł27 m² 9 149,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

15 min do centrum! Bogata infrastruktura! Nowoczesny budynek! Nowoczesna inwestycja, powstająca nieopodal centrum, wśród licznych terenów zielonych oraz rozwiniętej na przestrzeni ostatnich lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

475 000 zł69 m² 6 896,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 68,88 m2. Inwestycja zlokalizowana jest na Woli Duchackiej. W niedalekiej odległości od C.H.Bonarka oraz budynków biurowych Bonarka - Business.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Knurów

Knurów,śląskie

353 000 zł88 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Proponujemy Państwu nową inwestycję realizowaną w Knurowie. Dwa nowoczesne, trzykondygnacyjne budynki powstaną w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

535 000 zł87 m² 6 121,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widna

Warszawa,mazowieckie

872 638 zł83 m² 10 555,70 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji I pcc! Inwestycja to dwie nowoczesne kamienice, wkomponowane w nowo powstałą zabudowę. Obydwa dwunastopiętrowe budynki wyróżniają nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł37 m² 6 730 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie W nowym budownictwie! wysoki standard! Polecam słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 mkw. Mieszkanie w nowym budownictwie , kameralna zabudowa z dala od innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

358 000 zł58 m² 6 158,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł72 m² 10 680,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przestronny 3-pokojowy apartament na granicy Żoliborza i Woli z pięknym widokiem na panoramę Warszawy! Nowe, ogrodzone i monitorowane osiedle z ładnie zagospodarowanym patio. Jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bema

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł28 m² 10 671 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Barbara Bober Stare Miasto Plac Bema. Termin realizacji IV Q 2018r Kawalerka o powierzchni 28,02m2 na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

483 000 zł47 m² 10 283,20 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w inwestycji City Link. Oddanie budynku marzec/kwiecień 2019 r. Solidny deweloper! Wysoki standard! Tuż obok powstaje stacja metra, która będzie oddana na jesieni 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

406 744 zł57 m² 7 164,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję bezpośrednio do dewelopera atrakcyjną ofertę mieszkania w budynku blisko stacji metra! *własność gruntu mieszkania: *bardzo funkcjonale i praktyczne układy mieszkań *wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Łagiewniki

Kraków,małopolskie

200 000 zł25 m² 7 892,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży nowe 1-pokojowe mieszkanie o pow.25m2 położone na I piętrze w 4-piętrowym budynku z 2019 r. w Łagiewnikach. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł62 m² 7 599,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy Państwu to nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 61,85 m2, na które składają się obszerny salon z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł54 m² 7 963 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

4 pokojowe mieszkanie W ścisłym centrum! zysk 4000 zł/m-c Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż idealne mieszkanie pod wynajem. 4 rozkładowe pokoje , widok na Halę Targową i Wyspę Daliową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

265 000 zł85 m² 3 117,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto o powierzchni 85m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł68 m² 7 279,41 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

DO sprzedania rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie Z widną kuchnią W bloku Z windą na ursynowie W pobliżu metra imielin! uregulowane grunty Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł52 m² 5 729 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

396 720 zł46 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Parametry apartamentu w trzy piętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 2 pokoje na parterze z przestronnym tarasem atrakcyjna lokalizacja zarówno dla inwestycji jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

206 856 zł29 m² 7 132,97 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kontakt W sprawie oferty: paulina tel.;Marcin tel.;Magda tel. Mieszkanie W stanie deweloperskim. Oraz podatku pcc. Przewidywany termin ukończenia inwestycji 31 sierpnia 2019 roku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

189 400 zł24 m² 7 891,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży nowa garsoniera o pow.24m2 położone na III piętrze w 4-piętrowym budynku z 2019 r. w Łagiewnikach. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 115 000 zł87 m² 12 776,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta aktualna. Wyjątkowe mieszkanie dla wymagających. Przestronny, duży salon z aneksem kuchennym o pow. ponad 46mkw. Wyjście na taras o pow. 17mkw i taras na dachu o pow. aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarych Szeregów

Rzeszów,podkarpackie

230 000 zł50 m² 4 609,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,9 m2 zlokalizowane przy ul. Szarych Szeregów na osiedlu Kmity. Położone na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

170 000 zł75 m² 2 268,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia Polecam do sprzedaży mieszkanie- dąbrowa Górnicza Mydlice ul. Legionów Polskich układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 75 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł41 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi Nowoczesne osiedle zlokalizowane blisko centrum! Inwestycja położona jest,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojska Polskiego

Bielsko-Biała,śląskie

198 000 zł56 m² 3 535,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w niskim bloku na oś. Piastowskim. Lokal o powierzchni 56 mkw znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

444 602 zł55 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji! 0% podatku pcc! Zlokalizowana w dzielnicy Mokotów - na terenie warszawskiego Służewca składa się z dwóch 7-piętrowych budynków z dużymi,.