dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł28 m² 10 678,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zapraszam bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu kawalerka w stanie deweloperskim na Śródmieściu. Powierzchnia mieszkania: 27,98 m2 Składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jadwiżyn

Piła,wielkopolskie

210 000 zł65 m² 3 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o pow. 65,00m2 na 4 piętrze w Pile na osiedlu Jadwiżyn z Loggią. Wieżowiec. Prawo własności: odrębna nieruchomość. Opis nieruchomości: pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przy Lesie

Toruń,kujawsko-pomorskie

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na atrakcyjnym osiedlu "przy lesie". Mieszkanie o powierzchni 48,89 m2 mieszczące się na parterze bloku z cegły 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Karowa

Zielona Góra,lubuskie

299 999 zł76 m² 3 956,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe Z antresolą, balkonem, ogródkiem I garażem Nieruchomości oferuje mieszkanie położone na osiedlu Raculka w Zielonej Górze, przy ulicy Karowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

279 000 zł72 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Koniecznie obejrzyj wirtualny spacer po mieszkaniu, który da CI wstępny pogląd na rozkład mieszkania. (Jeśli ofertę przeglądasz na 1 z portali internetowych kliknij w link - wirtualny spacer

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Warszawa,mazowieckie

280 765 zł43 m² 6 559,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja to kameralny 5-kondygnacyjny budynek, znajdujący się w centralnej części dzielnicy Ursus, w otoczeniu niskiej zabudowy jedno i wielorodzinnej. Nowoczesna, nietypowa architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Gdańsk,pomorskie

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Polecam dwupokojowe mieszkanie w kameralnej dzielnicy Gdańska - Strzyża. Wokół niska zabudowa, zaciszne uliczki. Przed budynkiem park z fontanną, plac zabaw. Bardzo dobry i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zadumana

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł81 m² 7 778 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne, oryginalne mieszkanie na Ochocie, przy ul. Zadumanej. Blisko parku Szczęśliwice, centrum handlowego i szkoły. Mieszkanie posiada ciekawe zaaranżowany salon z przeszklonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

185 000 zł52 m² 3 558 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie trzypokojowe w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Północy. Mieszkanie mieści się na IV piętrze jest rozkładowe o powierzchni 52 m2. Na podłogach kafle i panele, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł97 m² 5 969,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

W naszej ofercie prezentujemy mieszkanie 2 poziomowe, dwustronne, na przepięknych Szczęśliwicach. Na 3 i 4 piętrze w bloku z cegły, 4 piętrowym z 1999 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalczyka

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł30 m² 7 254 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania od Dewelopera, świetna lokalizacja. Promocyjne ceny , drugi numer Warszawa, tarchomin - 10 minut Metro Marymont / inwestycja zrealizowana - Zapraszam do oglądania na żywo. Promocja Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bojary

Białystok,podlaskie

430 149 zł64 m² 6 762,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecamy Państwu niepowtarzalną inwestycję 4 domów wielorodzinnych w samym sercu Bojar, zbudowanych na podobieństwo bojarskich chat podzielonych na mieszkania wykonane w stanie deweloperskim do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne Wzgórze

Kielce,świętokrzyskie

173 000 zł50 m² 3 476,69 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,74 mkw położone na wysokim parterze w X piętrowym budynku, na osiedlu Słoneczne Wzgórze. Bardzo dobra lokalizacja, centrum osiedla. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olesno

Olesno,opolskie

136 875 zł38 m² 3 650 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pierwszy od 25 lat wielorodzinny budynek mieszkalny w Oleśnie! osiedle wygoda! Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowo powstającym budynku przy ul. Wygodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

236 000 zł32 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie Kawalerka o pow. 32 m2 z dużymi oknami i balkonem! Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowiny

Rybnik,śląskie

171 000 zł75 m² 2 270,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 75,3 m2 w miejscowości Rybnik w dzielnicy Nowiny. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oddzielnej widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł56 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na Bielanach. Nieruchomość położona jest na 1 z 12 pięter w budynku z lat 70. Blok ocieplony, wymienione windy. Mieszkanie składa się z: - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

179 000 zł48 m² 3 695,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze przy ul. Piłsudskiego. W pobliżu kancelarie, notarialne, prawnicze, sąd, skrzyżowanie ulic Piłsudskiego, waryńskiego. Mieszkanie rozkładowe, narożne, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

199 000 zł58 m² 3 413,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu słoneczne mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze kamienicy obok Pl. Ratuszowego. Powierzchnia mieszkalna wynosi 58.3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

179 000 zł45 m² 3 977,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie położone w centrum Katowic. Mieszkanie ma ok. 45m2 powierzchni, na co składa się przedpokój, łazienka, część kuchenna i jadalna - jako pierwsze pomieszczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rogoźno

Rogoźno,wielkopolskie

109 000 zł42 m² 2 590,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż bardzo funkcjonalne, nieduże mieszkanie w centrum Rogoźna. Mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe, jasne (okna od strony wschodniej i zachodniej). Mieszkanie ogrzewane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olesno

Olesno,opolskie

182 865 zł50 m² 3 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Świtezianki

Łódź,łódzkie

499 000 zł69 m² 7 231,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Budynek wzniesiony w 2011r. Charakteryzuje się wysoką, jakością wykończenia. Klatki schodowe jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartłomieja

Koszalin,zachodniopomorskie

360 000 zł76 m² 4 766,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferyjemy do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 75,53 m2 położone w skrajnym szeregu na parterze. NIeruchomosc połozona w Koszlainie przy ulicy Bartłomieja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olesno

Olesno,opolskie

146 730 zł40 m² 3 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Rumia,pomorskie

275 000 zł64 m² 4 300,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokojowe mieszkanie do remontu w Rumi. Niska cena za m2! Przyjdź zaproponuj swoją cenę! lokalizacja: blok 10-cio piętrowy przy ul.Krakowskiej w Rumi. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

185 000 zł56 m² 3 327,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które możesz zaaranżować według własnych preferencji? Zadzwoń. Ta oferta jest dla Ciebie. Rozkład pomieszczeń Przestronne 2 pokojowe mieszkanie, o pow. 55,6 m 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Osobowicka

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł103 m² 6 019,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 103 m 2 , usytuowane przy Parku Osobowickim, na kameralnym zamkniętym osiedlu niskiej zabudowy wielorodzinnej. Lokal dwupoziomowy o następującym rozkładzie powierzchni: poziom I:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Frombork,warmińsko-mazurskie

170 000 zł58 m² 2 915,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać w jednym z trzech miast Mikołaja Kopernika? Jeżeli tak to ta oferta jest dla ciebie! Mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 58.30 m usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Słoneczna

Wołomin,mazowieckie

179 000 zł40 m² 4 475 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie 40 m2 położone na Osiedlu Słoneczna w Wołominie. Pierwsze piętro w budynku trzypiętrowym. Dwa pokoje, ( z małego pokoju wejście do kuchni), widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Dąbrowa Górnicza,śląskie

130 000 zł48 m² 2 680,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż na redenie W dąbrowie górniczej Z możliwością dokupienia garażu! zadzwoń! zobacz! lokalizacja: dąbrowa Górnicza, ulica Norwida.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

237 830 zł24 m² 9 827,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Wynagrodzenie pośrednika w całości pokrywa sprzedający. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Nowoczesne mieszkanie w okolicy ulicy Piłsudskiego, kołłątaja Cena mieszkania pln 237.830,34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

330 000 zł72 m² 4 561,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie na poddaszu w nowym budownictwie. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 35,35m2. Dwie sypialnie o pow. 14,88m2 oraz 12,65m2. Łazienka z wc 6,63m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

566 706 zł62 m² 9 126 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

0% Prowizji i brak podatku pcc! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Stare Miasto Na Sprzedaż apartament na Starym Mieście, tuż przy Odrze. Tylko 5 minut pieszo do Rynku!. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł28 m² 7 857 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie Kawalerka o pow. 28 m2 z dużymi oknami i balkonem! Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: balkon / pełen rozkład / piwnica Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Serbska

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ataner 48 mkw 2 pokoje, przestronny balkon Polecam do sprzedaży nowoczesne mieszkanie na monitorowanym osiedlu atanera (serbska/naramowicka). 48 metrów - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

147 000 zł60 m² 2 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 60m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgody

Kraków,małopolskie

255 000 zł47 m² 5 453 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu kupno mieszkania zlokalizowanego na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły. W skład nieruchomości o powierzchni 46,76m2 wchodzą: - przestronny, jasny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

119 900 zł45 m² 2 664,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, które zostało zaaranżowane na 3 pokoje. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki razem z toaletą, kuchni z oknem i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza I

Łomża,podlaskie

247 000 zł61 m² 4 049,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 61 m2 znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul.Księcia Janusza I. Lokal składa się z 3 ustawnych pokoi,oddzielnej.