dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Z rynku pierwotnego nowe mieszkanie w stanie deweloperskim! koszty naszego pośrednictwa pokrywa sprzedający! Oferta dotyczy mieszkania 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wojszyce

Wrocław,dolnośląskie

249 307 zł41 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego w cenie 249 307 zł. Inwestycja mieści się w dzielnicy Wojszyce około 15min do Wrocławskiego Rynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

282 000 zł31 m² 9 068 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idelane pod wynajem Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna, które dodają elegancji i doskonale doświetlają wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łanowa

Kraków,małopolskie

220 000 zł30 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Opis Mieszkanie w bloku o powierzchni ok 30 m2 ( termin oddania koniec IV kwartał 2018 rok). Inwestycja mieści się na terenie nowo powstałego osiedla. Ogród wewnętrzny tylko do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

189 000 zł29 m² 6 517 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - katarzyna dorosz - tel. Grabiszyńska ok. / rozkład / po remoncie / piwnica Mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe o powierzchni 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Paczków,opolskie

160 000 zł118 m² 1 350,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego czteropokojowego mieszkania o pow 118,5 mkw, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy posadowionej w miejscowości Paczków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

236 000 zł37 m² 6 349 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w Warszawie, od Dewelopera, wysoki Standard, bez prowizji, bez pcc gwarancja najniższej ceny - możliwość negocjacji Wysoki standard budynku : - windy cichobieżne, niska kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strużańska

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł68 m² 5 955 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkanie w Legionowie przy stacji pkp, od Dewelopera, wysoki Standard, bez prowizji, bez pcc gwarancja najniższej ceny - możliwość negocjacji Wysoki standard budynku : -odrestaurowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

612 603 zł77 m² 7 925 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Najbardziej wyczekiwana inwestycja we Wrocławiu! W samym sercu Śródmieścia, nad Odrą powstaje miejsce, w którym możesz poczuć prawdziwie miejski klimat, korzystając jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

588 588 zł65 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta bez prowizji i bez 2% pcc Zakup po cenie bezpośrednio od dewelopera Wygodne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,68 m2, 11. piętro w nowo powstającym budynku, przy ulicy Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

119 000 zł46 m² 2 563,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dąbrowa górnicza gołonóg idealna lokalizacja: mieszkanie położone w Dąbrowie Górniczej, gołonóg, 3 Powstania Śląskiego. W pobliżu nieruchomości znajduje się: liczne sklepy szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filarecka

Kraków,małopolskie

415 000 zł34 m² 12 205,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie dwu pokojowe o pow 34 m2 na Salwatorze w odrestaurowanej kamienicy 10 min do Rynku Głównego Lokal składa się z pokoju z otwartą kuchnią, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wojszyce

Wrocław,dolnośląskie

304 893 zł53 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,49m2. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Wojszyce we Wrocławiu. Mieszkanie mieści się na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Toruń,kujawsko-pomorskie

195 000 zł45 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Stawki , super mieszkanie 2 piętro Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego. Mieszkanie o metrażu 45 m2 składa się z 2 pokoi, osobnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

194 000 zł33 m² 5 872 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera, wysoki Standard, bez prowizji, bez pcc Dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie idealnie nadaje się pod inwestycję jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

74 000 zł62 m² 1 184,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Głuszycy o powierzchni użytkowej 62,46 m2. Na nieruchomość składają się następujące pomieszczenia: 2 pokoje oraz kuchnia. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł47 m² 9 468 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Warneńska

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

[lokalizacja I komunikacja] Mieszkanie w świetnej lokalizacji dla studentów i młodych ludzi - przy ul. Warneńskiej na Morenie. Świetne połączenie komunikacyjne z większością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - katarzyna dorosz Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,77 m2 w stanie deweloperskim na Śródmieściu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targówek

Warszawa,mazowieckie

294 002 zł59 m² 4 976 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera, wysoki Standard, bez prowizji, bez pcc Trzypokojowe mieszkanie na 3 piętrze w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie idealnie nadaje się pod inwestycję jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł50 m² 3 105,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferuję piękne, dwu pokojowe mieszkanie znajdujące się na cichym i spokojnym osiedlu na Piaskowej Górze. Lokal znajduje się na parterze, nowoczesnego trzypiętrowego budynku. Okna pcv dwukolorowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żorska

Poznań,wielkopolskie

357 358 zł64 m² 5 562 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! kupujący zwolniony Z 2% pcc! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Oferta z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

252 400 zł59 m² 4 300,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkania budowane są w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, na prywatnym ogrodzonym osiedlu z prywatną drogą z kostki brukowej, lokalizacja została bardzo dobrze dobrana, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żorska

Poznań,wielkopolskie

277 200 zł55 m² 5 076 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bandurskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

285 000 zł45 m² 6 375,84 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta sprzedaży dwupokojowego apartamentu położonego na czwartym piętrze w najwyższym budynku mieszkalnym w Szczecinie przy ulicy Bandurskiego. Apartamentowiec oddany do użytku w 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

369 572 zł94 m² 3 940 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Polecam! Mieszkanie trzypozomowe o powierzchni 93,80 m2, składające się z: 1. Parter - 6,04 m2 (wiatrołap, schody). 2. Piętro - 31,47 m2 (kuchnia, jadalnia, salon, schody). 3. Poddasze- 56,29 m2 ( 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

120 000 zł28 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 28,5M2 .JELENIA GÓRA -ZABOBRZE I .CENA 120000 PLN. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania jednopokojowego położonego na osiedlu Zabobrze II o pow 28,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł41 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkanie bezpośrednio od dewelopera ( bez pcc i dodatkowych opłat) - stan deweloperski do wykończenia. Jest możliwość wykończenia pod klucz. Jest możliwość przeaaranżowania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mikołów

Mikołów,śląskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M4 o pow.60m 2 Mikołów 2 piętro. Do sprzedaży mieszkanie M-4 z piwnicą oraz balkonem, o powierzchni 60 m 2 położone na 2 piętrze w Mikołowie skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim stare miasto / piłsudskiego / bałuckiego ok. / super lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie na czwartym piętrze, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

191 159 zł31 m² 6 174 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Przestrona kawalerka, idealna dla Pary lub Studenta Sprzedaż bez prowizji i podatku pcc - mieszkanie 30,88m2 z balkonem o powierzchni 7m2. Zapraszam na oględziny po wcześniejszym kontakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

215 000 zł66 m² 3 257,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Bardzo fajne 2 pokoje. Bezczynszowe. W Oleśnicy blisko Rynku i stacji kolejowej. Niewielki budynek i tylko dwóch sąsiadów. Jeśli poszukujesz ładnego mieszkania w Oleśnicy, zależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

230 000 zł58 m² 3 965,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 z oddzielną kuchnią, położone na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Łazienka oddzielona jest od toalety. Pierwotnie mieszkanie miało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

144 500 zł70 m² 2 064,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M6 układ 2X2 jastrzębie - zdrój 7 piętro cena: 144 500 Komplex Nieruchomości pre zentuje na sprzedaż mieszkanie M6 w układzie 2x2 o całkowitej pow. 70 m2, zlokalizowane w Jastrzębiu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

396 850 zł48 m² 8 319,71 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Dwa ustawne pokoje z widną kuchnią dające szerokie możliwości aranżacji. Możliwość przebudowy - połączenia pokoju z kuchnią lub powiększenia łazienki. Mieszkanie bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

517 677 zł91 m² 5 662 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 91,43m2 (z możliwością przerobienia antresoli na większą ilość pomieszczeń). Mieszkanie znajduje na granicy dwóch dzielnic: kleciny oraz Oporowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solskiego

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł75 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Bardzo przestronny 4 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 75 m2. po podłodze 94 m2. Umiejscowiony na drugim piętrze w prestiżowej inwestycji z 2012 roku Solski Center w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jedlinka

Jedlinka,mazowieckie

52 000 zł43 m² 1 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie do remontu w Jedlinie Zdroju. Oferuję do sprzedania mieszkanie o powierzchni 43 m 2 w Jedlinie zdroju. Znajduje się na drugim piętrze w kamienicy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orla

Warszawa,mazowieckie

1 537 500 zł124 m² 12 445,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Jest to idealna opcja dla osób, które lubią otwartą przestrzeń. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ul. Orlej w Warszawie tuż obok pl. Bankowego i Parku Saskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lanckorońska

Kraków,małopolskie

255 000 zł39 m² 6 538 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy na Starym Podgórzu w rejonie kopca Krakusa / przystanek pkp Podgórze / Składa się z pokoju z antresolą ,przedpokoju i dużej,.