dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

279 606 zł38 m² 7 352,25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe w inwestycji sensity o powierzchni użytkowej 38,03m 2 , charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością przestrzeni. Z salonu możliwość wyjścia na loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

129 000 zł24 m² 5 330,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy kawalerka W dogodnej lokalizacji! Nieruchomość znajduję się na osiedlu Jagiellońskim przy ul. Szkolnej. Usytuowana na 2 piętrze w 4-piętrowym monitorowanym bloku. Budynek odnowiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł50 m² 9 070,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Funkcjonalnie zaprojektowane 2 pokojowe mieszkanie, ul. Heroldów. Jasne, przestronne a położenie na poddaszu i skosy w pomieszczeniach nadają mieszkaniu wyjątkowości i uroku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

259 278 zł44 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta Bez Prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,02 m2. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Sołtysowice we Wrocławiu. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

387 000 zł69 m² 5 597 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania 7 minut od Bemowa. Sprzedawane przez Dewelopera, bez prowizji i dodatkowych opłat takich jak pcc. Przedmiotem ogłoszenia jest dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się administracyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentowany lokal składa się : -salonu połączonego z kuchnią -2 sypialni -łazienki -przedpokoju Kuchnia zabudowana wyposażona w lodówkę, kuchnię gazową,zmywarkę,okap, kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł54 m² 6 728,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pokoje z widną kuchnią w pełni rozkładowe z dużymi możliwościami aranżacyjnymi.Możliwość połączenia łazienki z wc z częścią przedpokoju i zrobienia dużego ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł85 m² 8 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Duże przestrzenne mieszkanie trzy pokojowe na Warszawskiej Ochocie.Nieruchomość złożona z: hall 8 m.kw kuchnia otwarta z oknem 12 m.kw salon 28 m.kw gabinet 14 m.kw sypialnia 18 m.kw łazienka 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

283 704 zł53 m² 5 359,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

0% prowizji dla kupującego! 3 pokoje na trzecim pietrze kuchnia z oknem otwarta na salon mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

282 000 zł31 m² 9 068 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idelane pod wynajem Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna, które dodają elegancji i doskonale doświetlają wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Rybnik,śląskie

198 800 zł56 m² 3 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie w Rybniku Śródmieściu. NIedawno zostało wyremontowane, wymieniono okna, drzwi, podłogi. W cenie mieszkania jest zabudowana kuchnia wraz ze sprzętem, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

389 900 zł65 m² 5 980,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Uwaga: super oferta! cena adekwatna do jakości wykończenia I wyposażenia! przepiękne mieszkanie - perełka na lubuskim rynku, taka oferta trafia się bardzo rzadko, nie przegap okazji! klient.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł84 m² 7 390,63 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piękne, trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - okolice skrzyżowania ul. Żelaznej z Al. Solidarności! Rozkład pomieszczeń idealnie pasuje zarówno na mieszkanie, jak również na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

189 000 zł41 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jeśli szukasz fajnego mieszkania, które jest gotowe do zamieszkania. To ta oferta jest właśnie dla Ciebie. - ogródek - nowocześnie urządzone - miejsce parkingowe Mieszkanie w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Luboń

Luboń,wielkopolskie

213 192 zł51 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W luboniu, nieopodal Warty, powstaje nowoczesne osiedle. W ofercie znajdują się dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 36 do 58 m . Wszystkie zaprojektowane są tak, by jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł81 m² 10 247 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz w przyszłości pięknego apartamentu (mieszkanie do kapitalnego remontu), w doskonałej lokalizacji oraz w bardzo dobrej dzielnicy z bogatym zapleczem usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł74 m² 9 990,55 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prestiżowa lokalizacja na Żoliborzu, zieleń za oknami salonu i funkcjonalny rozkład przestrzeni. Oto cechy szczególne tej niezwykłej nieruchomości. Umiejscowienie - ul. Przasnyska 4a, inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

245 305 zł35 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Oferta z rynku pierwotnego. Dostępne mieszkania w metrażach od 28 m2 do 77 m2. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

182 000 zł87 m² 2 091,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania z przestrzenią? Mam dla Ciebie duże mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie usytuowane na IV piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie o powierzchni 87 m2 , na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morawka

Stronie-Wieś,dolnośląskie

118 000 zł46 m² 2 565,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego bezczynszowego mieszkania o pow 46 m kw usytuowanego na parterze w bloku mieszkalnym przy ul.Morawka. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Godebskiego

Warszawa,mazowieckie

3 600 000 zł200 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny apartament usytuowany przy ul. Cypriana Godebskiego na Sadybie. Apartament znajduje się w bardzo kameralnym budynku, w którym mieszka tylko 7 rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

387 000 zł68 m² 5 654 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania 7 minut od Bemowa Sprzedawane przez Dewelopera, bez prowizji i dodatkowych opłat takich jak pcc. Przedmiotem ogłoszenia jest dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się administracyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grzmiąca

Grzmiąca,dolnośląskie

60 000 zł86 m² 701,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie do kapitalnego remontu w Grzmiącej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 80,38 m2 na którą składają się: 4 pokoje, kuchnia. Mieszkanie posiada ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

730 178 zł75 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 74,89 m2, położone w nowo budowanej inwestycji przy Bulwarze Wiślanym na Grzegórzkach. Oferta bez prowizji i bez podatku pcc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kowalczyka

Warszawa,mazowieckie

428 000 zł76 m² 5 632 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkania od Dewelopera, świetna lokalizacja. Promocyjne ceny , drugi numer Warszawa, tarchomin - 10 minut Metro Marymont / inwestycja zrealizowana - Zapraszam do oglądania na żywo. Promocja Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Siedlce,mazowieckie

145 000 zł35 m² 4 105,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Polecamy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, w świetnej lokalizacji, przy ulicy Wyszyńskiego w Siedlcach. Lokal o powierzchni 35,32 m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworska

Białystok,podlaskie

338 000 zł77 m² 4 389,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

*** 4 pokoje *** os.WYSOKI STOCZEK *** *** I PIĘTRO *** Oferujemy przestronne mieszkanie 4-pokojowe położone na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły zlokalizowane na os. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dorotowska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł55 m² 9 455 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na starej Ochocie. Bardzo dobre połączenie z każdą dzielnicą Warszawy dzięki bliskości szlaków komunikacyjnych przy ul. Grójeckiej i Bitwy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

294 000 zł60 m² 4 888 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera, wysoki Standard, bez prowizji, bez pcc. Trzypokojowe mieszkanie na 3 piętrze w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie idealnie nadaje się pod inwestycję jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

340 000 zł60 m² 5 667 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokojowe mieszkanie o pow.użytkowej 60 m2 rozkład: 23 m2, 12 m2, 7 m2, kuchnia 6 m2, wc 1m2, łazienka 3 m2, przedpokój 8 m2 Doskonała lokalizacja , ok 2 min od przystanków MPK wielicka i 5-7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romantyczna

Szczecin,zachodniopomorskie

294 000 zł48 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z dostępem do dużego ok. 130mkw ogródka na osiedlu Nad Rudzianką (bukowe). Budynek z 2008 roku, niska kameralna zabudowa, ładnie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Brochów

Wrocław,dolnośląskie

238 014 zł38 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie na Brochowie. Opiekun oferty: jakub Boroński, tel. Inwestycja gotowa! trwają ostatnie prace na terenie osiedla. Spokojna okolica i komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionu AK Karpaty

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł55 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do aktywnych, nowoczesnych, ceniących sobie komfort życia miejskiego. Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowy apartament z ogrodem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podbielańska

Gdańsk,pomorskie

485 100 zł63 m² 7 663,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atrakcyjna lokalizacja, gdańsk śródmieście, blisko dworzec pkp, skm, komunikacja miejska, sklepy, puby, restauracje, kino. Mieszkanie o pow. 63,30 m2 w kamienicy z 1950 r, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

240 000 zł58 m² 4 137,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż czteropokojowe mieszkanie O powierzchni około 58 M kw., USYTUOWANE NA I PIĘTRZE CZTEROPIĘTROWEGO BLOKU W TORUNIU. Budynek zlokalizowany w dzielnicy Mokre. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorupki

Radom,mazowieckie

306 000 zł70 m² 4 397,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na lubianym osiedlu Gołębiów czeka na nowego nabywcę eleganckie mieszkanie o powierzchni 69,59. Mieszkanie po kapitalnym remoncie(wymienione instalacje elektryczna i hydrauliczna, stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żorska

Poznań,wielkopolskie

344 457 zł68 m² 5 076 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! kupujący zwolniony Z 2% pcc! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Oferta z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Herby

Kielce,świętokrzyskie

139 000 zł28 m² 4 964,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż kawalerka usytuowana na trzecim pietrze w trzypiętowym bloku , na os. Herby w Kielcach, przy ul. Przemysłowej. Pow. nieruchomościużytkowa 20,5 m 2 (całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa