dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

565 000 zł66 m² 8 560,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc I prowizji dla biura Nowe mieszkanie z tarasem i ogrodem Środa Śląska, ul. Kolejowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,83 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł66 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przestronne mieszkanie w kamienicy Plac Grunwaldzki, wrocław Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia w rejonie Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magnacka

Warszawa,mazowieckie

969 000 zł67 m² 14 527,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne , przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7m2 znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie mieści się w budynku wybudowanym w 2009 roku, będącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł60 m² 13 140,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Kurkowej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 4. piętrze i jest gotowy do zamieszkania a dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Gdynia,pomorskie

399 000 zł36 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Słoneczne mieszkanie z widokiem na morze Gdynia Karwiny, ul. Buraczana Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,40 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemieńskiego

Rzeszów,podkarpackie

689 000 zł63 m² 10 966,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż - 62,83 m | 3 piętro | winda | ul. Siemieńskiego | Staromieście Rzeszowskie Biuro Nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,83 m , położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł87 m² 13 248,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 86,8 m , położonego na strzeżonym osiedlu w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł64 m² 12 860,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł40 m² 11 975,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestyjne 2-pokojowe mieszkanie | Sołtysowicka | gotowe pod najem Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie inwestyjne zlokalizowane na północy Wrocławia, przy ul. Sołtysowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

214 999 zł36 m² 5 972,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia - 36M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 500 zł Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Bardzo dobra lokalizacja: centrum miastaw pobliżu przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Dzierżoniów,dolnośląskie

255 000 zł35 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 35 m w Dzierżoniowie parter funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na parterze w budynku z nową elewacją. Układ mieszkania: duży, ustawny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

575 000 zł48 m² 12 004,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 z przynależną piwnicą (1,8 m2), położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Pana Balcera 1. Idealne do wynajmowania dla studentów (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabrze,śląskie

189 000 zł36 m² 5 323,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 w centrum Zabrza! Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w zadbanym, dwupiętrowym budynku. Mieszkanie posiada dużą otwartą, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

649 900 zł56 m² 11 605,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie 56 m | Doskonała lokalizacja przy Sky Tower | Idealne dla rodziny To wyjątkowa propozycja szczególnie dla rodzin z dziećmi szkoła podstawowa, przedszkole oraz żłobek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potrzebna

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł31 m² 15 001,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Ustawna kawalerka z aneksem kuchennym usytuowanym w obszernym holu. Duża łazienka oraz prawie dziewięciometrowy balkon. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze z ekspozycją zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szadkowska

Zduńska Wola,łódzkie

339 000 zł47 m² 7 255,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie o powierzchni 46.72m. Mieści się na 3 pietrze w bloku na ul: szadkowskiej w Zduńskiej Woli. Składa się z 3 pokoi, łazienki z ubikacją, balkonu oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

614 900 zł63 m² 9 759 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie w sercu Wrocławia - ul. Piłsudskiego | 63 m | 2 pokoje | możliwość 3 pokoi Lokalizacja: wrocław - Stare Miasto, ul. Piłsudskiego / Zielińskiego Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 000 zł70 m² 6 371,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji ulica Śniadeckich w Bydgoszczy. Mieszkanie ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

595 800 zł76 m² 7 876,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 75 m | Balkon Cena: 595 800 pln Miejsce postojowe w cenie Nowoczesne, kameralne osiedle położone w zielonej i spokojnej części Błonie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaworowa

Wieliczka,małopolskie

790 000 zł55 m² 14 319,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

**rezerwacja** Na sprzedaż wykończone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,17 m2 z dużym ogrodem (ponad 90m2) oraz miejscem parkingowym, znajdujące się na pograniczu Krakowa oraz Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł21 m² 22 380,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Kawalerka W centru - al. Solidarności / jana pawła. Plac bankowy 5 minut spacerkiem, kino femina, tramwaje, autobusy, kfc, sklepy. Kamienica z 1954r, wysokie sufity (295 cm ), nowa winda, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

929 000 zł55 m² 17 039,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,52 m , zlokalizowanego przy ul. Poznańskiej w Krakowie, w popularnej i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

450 990 zł52 m² 8 639,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą, o powierzchni użytkowej 52,2 m2. Lokal znajduje się Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

768 000 zł70 m² 10 987 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny, niemal 70-metrowy lokal mieszkalny położony na czwartym piętrze 6-kondygnacyjnego bloku z początku lat dwutysięcznych. Budynek znajduje się na strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Łódź,łódzkie

379 000 zł40 m² 9 456,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: ul. Lechicka, [łódź] Cena mieszkania: 398 000 Miejsce parkingowe: 20 000 zł (dodatkowo płatne) Powierzchnia: 40,08 m Balkon: 5,33 m Piętro: 1/ 2 Rok oddania budynku: grudzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brożka

Cieszyn,śląskie

469 000 zł65 m² 7 171,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Cieszynie na osiedlu Podgórze -banotówka. Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji. Blisko sklepy, szkoła, 2 przedszkola, place zabaw. Sprzedam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł53 m² 12 287 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, z balkonem, położone na Pomorzanach przy ul. Klemensiewicza. Mieszkanie zaaranżowane w nowoczesnym stylu - salon otwarty na przedpokój, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł30 m² 28 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Klimatyczne mieszkanie W kamienicy Z 1926 roku na ul. Hożej 59 Funkcjonalna kawalerka w samym centrum Warszawy w najlepszej części Śródmieścia południowego. Jasna i wysoka (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

119 900 zł39 m² 3 074,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie Żabów, 39 m , pierwsze piętro Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w miejscowości Żabów, w 2-piętrowym bloku. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

1 024 000 zł64 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zadbane i funkcjonalne mieszkanie na Skoroszach, w którym po prostu dobrze się mieszka. 3 pokoje | 63,9m | klimatyzacja | garaż | balkon | miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamenhofa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

640 000 zł55 m² 11 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na parterze nowoczesnego bloku z 2020 r. na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł53 m² 17 424,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przytulne, wygodne mieszkanie z bezpośrednim wejściem do parku Fortu Bema w wysokim standardzie wyróżniające się funkcjonalnością. Atutem jest bardzo duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pęgowska

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia na osiedlu Świniary. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wrocławska

Wałbrzych,dolnośląskie

79 000 zł27 m² 2 883,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka przy Palmiarni - Szczawienko, ul. Wrocławska | niski czynsz | idealna inwestycja Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,40 m , położona na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stwosza

Warszawa,mazowieckie

1 223 000 zł63 m² 19 493,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 62,74 m , zlokalizowane przy ul. Wita Stwosza - w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

405 000 zł51 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie idealne pod inwestycje os. Młodych Oferta sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania o pow. 51 m2 zlokalizowanego na 4 piętrze w bloku przy ul. Tuwima w Toruniu. Atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

615 780 zł62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe mieszkanie 62 m 2 z dużym ogródkiem N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkania o powierzchni 62,20 m 2 z dużym ogródkiem w Wieliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

545 000 zł39 m² 14 028,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Kraków Kliny, przy ul. Pod Dębami. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł36 m² 13 583,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Karpackich

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł76 m² 9 592,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m2 przy ul. Strzelców Karpackich (orunia Górna). Mieszkanie jest bardzo wygodne i ustawne z wyraźnym oddzieleniem strefy dziennej (salon).

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij