dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

94 000 zł64 m² 1 468,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Sprzedam rozkładowe mieszkanie w Wałbrzychu - dzielnica Nowe Miasto, ul. Psie Pole. Nieruchomość usytuowana na parterze w 3 piętrowej kamienicy. Powierzchnię 64 m 2 tworzą: - dwa duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

265 000 zł63 m² 4 217,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie naszego biura atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku w Gryfinie na osiedlu Górny Taras. Budynek zlokalizowany w spokojnej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Gdynia,pomorskie

889 000 zł112 m² 7 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

3 pokojowe mieszkanie w samym centrum Gdyni Lokalizacja Mieszkanie znajduję się w centrum Gdyni, kilka minut spacerem od skweru Kościuszki i dworca pkp i skm. Pełne zaplecze usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dąbrówka Mała

Katowice,śląskie

210 000 zł63 m² 3 334,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż duże, ustawne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,97m2 w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - słoneczna kuchnia - duży przedpokój - łazienka - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

451 620 zł78 m² 5 790 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Inwestycja oddana do użytku! Mieszkanie z oferty specjalnej! Osiedle zlokalizowane jest w cichej części Tarchomina. Bliskość terenów rekreacyjnych oraz dobra komunikacja z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

182 644 zł42 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie prosto od dewelopera, nie płacisz żadnej prowizji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na mieszkanie zlokalizowane na terenie inwestycji w Rzeszowie na osiedlu Wieniawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

190 000 zł39 m² 4 834,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu 2-pokojowego mieszkania w nowym budynku w dzielnicy Gdańsk Łostowice, stan deweloperski do samodzielnego wykończenia. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jazowa

Rzeszów,podkarpackie

266 300 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie prosto od dewelopera, nie płacisz żadnej prowizji. Oferujemy mieszkania na nowoczesnym osiedlu składającym się z 10 budynków w zabudowie szeregowej dwukondygnacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wręczyca Wielka

Wręczyca Wielka,śląskie

120 000 zł46 m² 2 595 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania o pow 46,24m2 (2 pokoje, kuchnia, łazienka + dwie piwnice o łącznej powierzchni 23,72m2) 1 piętro, centralne ogrzewanie. Mieszkanie do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zbytki

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł64 m² 5 608,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie bezczynszowe w Wawrze okolica ul Trakt lubelski/bronowska Mieszkanie o powierzchni 64,01m2 na Ip 3 pokoje Salon: 18,08 m2 Łazienka: 3,81 m2 Pokój 1: 10,7 0m2 Toaleta: 2,04 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błękitna

Gdynia,pomorskie

376 000 zł95 m² 3 958,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy Gdynia Oksywie, w bocznej cichej uliczce, w przedwojennym, dwukondygnacyjnym budynku z 1932 r. Posesja w całości jest ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

462 795 zł80 m² 5 790 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4- pokojowe z dwoma balkonami ok 5m2 kazdy. Termin realizacji inwestycji : Lipiec 2018r. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

397 000 zł64 m² 6 203,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - katarzyna dorosz mieszkanie gotowe do odbioru! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,37 m2 w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrodzenia

Chorzów,śląskie

150 000 zł47 m² 3 191,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży bardzo przytulne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Odrodzenia w Chorzowie. Lokal o powierzchni 47 m2 usytuowany jest na parterze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Częstochowa,śląskie

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w dobrej lokalizacji, w cichym, zielonym miejscu, blisko do centrum, przystanku, supermarketu Kaufland, stacji benzynowej, apteki, szpitala. Mieszkanie jest świeżo po odnowieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł46 m² 10 322,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w kameralnym 3 piętrowym budynku w centrum Żoliborza, w niewielkiej dlłeglości od ch arkadia i stacji metra Plac Wilsona. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

250 000 zł37 m² 6 793,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w Szklarskiej Porębie. Nieruchomość położona na 2 piętrze w kilkurodzinnym budynku. Lokal o powierzchni w dokumentach 36,80 m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Arki Bożka

Bytom,śląskie

115 000 zł38 m² 3 026,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na 3 cim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkaniel składa się z: 2 pokoi oddzielnych, średniej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

304 000 zł31 m² 9 806 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka - w pobliżu metro rondo daszyńskiego, tramwaje, autobusy, pkp, hala targowa expo Dwa duże najladniejsze Warszwskie parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

612 000 zł43 m² 14 379,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji I podatku pcc! Wyjątkowy apartament o powierzchni 42,56 m2 w luksusowej inwestycji i znakomitej lokalizacji w centrum Warszawy. Ten komfortowy dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

210 000 zł44 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu "na Stoku" w Kielcach, usytuowane w cichej i spokojnej części tej dzielnicy w bloku czteropiętrowym, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

179 000 zł29 m² 6 172 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie Kawalerka o pow. 29 m2 z dużymi oknami i ogródkiem! Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Lębork,pomorskie

139 900 zł44 m² 3 178,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Przytulne mieszkanie o powierzchni 44,02m 2 , znajdujące się w budynku usytuowanym w ścisłym centrum Lęborka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Zielonka,mazowieckie

270 000 zł66 m² 4 060 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie 66,5 m2 położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Wyszyńskiego w Zielonce. Mieszkanie posiada dwa niezależne pokoje, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koźla

Warszawa,mazowieckie

806 000 zł52 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Rewelacyjne usytuowanie tuż przy Rynku Nowego Miasta!. Mieszkanie dwupokojowe (16m2 i 18m2) z widną kuchnia. W łazience glazura, terakota, wanna. Łazienka po remoncie. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sławinek

Lublin,lubelskie

480 000 zł85 m² 5 615,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Czteropokojowy apartament na parterze w budynku o zabudowie szeregowej na Sławinku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 27,42m2. Trzy sypialnie o pow. 16,93m2, 10,68m2 oraz 10,66m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

398 616 zł57 m² 6 959,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkania gotowe do odbioru Kraków - Prądnik Biały (ok. Parku im. Tadeusza Kościuszki) Nowa inwestycja w północnej części Krakowa, to sześciopiętrowy budynek o szerokiej ofercie układów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstańców Listopadowych

Rzeszów,podkarpackie

484 000 zł91 m² 5 318,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

W cenie segmentu posiadają Państwo ogrzewanie podłogowe po całej powierzchni mieszkania wraz z wysokowydajnym kotłem firmy Junkers Captur Aku Smart. Takie rozwiązanie gwarantuje znaczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ustronie IV

Lubin,dolnośląskie

219 000 zł64 m² 3 427,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 63,9 m 2 na Ustroniu IV 3 pokoje przy ul. Kamiennej do zamieszkania bez nakładów finansowych. Na 2 piętrze z wymienionymi oknami pcv i instalacjami. Jasne rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Gnieźnieńska

Kraków,małopolskie

228 000 zł24 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 24m2 położone na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku. przy ul Gnieźnieńskiej. Mieszkanie w całości wyremontowane, nowe instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rumiankowa

Białystok,podlaskie

184 000 zł59 m² 3 123,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w apex nieruchomości. Szukasz mieszkania w którym poczujesz się naprawdę jak u siebie ? Chcesz urządzić mieszkanie zgodnie ze swoim pomysłem ? Koniecznie sprawdź tę ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Białystok,podlaskie

280 000 zł55 m² 5 054,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Orzeszkowej na osiedlu Mickiewicza. Nieruchomość trzypokojowa o powierzchni 55,4m2 znajduje się na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarnogajska

Wrocław,dolnośląskie

274 000 zł33 m² 8 303,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - katarzyna dorosz Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,75 m2 w stanie deweloperskim w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł45 m² 7 978 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty Budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku z 2015r na osiedlu Mała Toskania. Wokół budynków zieleń, ładnie zagospodarowany teren. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

622 000 zł79 m² 7 873 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Prezentowany lokal posiada doskonały układ a w nim: 4 pokoje 2 łazienki Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

341 000 zł38 m² 8 882,52 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,39 m2 zlokalizowane na bliskiej Woli w Warszawie. Sprzedaż na podstawie cesji praw do nieruchomości w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antyczna

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu z pełną infrastrukturą ( sklepy, szkoły, przedszkola, siłownia, basen itp). Blisko do autobusów oraz metra Młociny lub Wawrzyszew. Wokół zielono i cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Biskupin

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł64 m² 8 984 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Ekskluzywna lokalizacja. Luksusowe wykończenie. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na wrocławskim zielonym Biskupinie, tuż obok najpiękniejsze zielone tereny spacerowe nad Odrą, kilka kroków do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł38 m² 10 422,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie (38 m 2 ) po remoncie w pobliżu Mordoru. Mieszkanie 37,9 m 2 składa się z: - pokoju dziennego z wyjściem na mały balkon (1 m2) - kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł60 m² 6 761 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie na starym mieście gotowe do odbioru w III kwartale 2018! bez podatku pcc I prowizji! Karolina Bugajska e-mail: inwestycja to nowoczesne osiedle zlokalizowane na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

310 000 zł52 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 52,10 m2 położone na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym w centrum podwarszawskich Ząbek. W skład lokalu wchodzi oddzielna i widna kuchnia,.