dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

162 874 zł26 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament W samym centrum miasta - do wyboru inne powierzchnie! same zalety oferty: - prestiżowa lokalizacja tuż przy Starówce, teren zagospodarowany (plac zabaw, trawniki, chodniki), - 100 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lasek Brzozowy

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł63 m² 7 619 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie własnościowe w budynku otoczonym zielenią. Nieruchomość położona na II pietrze w III piętrowym budynku, który przeszedł remont elewacji. Mieszkanie składa się z dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł47 m² 5 268,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, bardzo atrakcyjnie położone, okolica cicha i spokojna, dużo zieleni, w pobliżu szkoły, przedszkola, dobra komunikacja z centrum miasta. Lokal bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 3 pokojowe na Pogodnie położone na II piętrze w niskim bloku. Zostało całkowicie przebudowane przez co jest bardzo wygodne,komfortowe i funkcjonalne. Salon z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boboli

Białystok,podlaskie

272 000 zł79 m² 3 443,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Chciałbym państwu zaproponować przepiękne rozkładowe mieszkanie o pow, całkowitej 76m2 zaś pow,użytkowa 51m2. Mieszkanie znajduje się na cichym spokojnym osiedlu Leśna Dolina na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 000 zł71 m² 8 389,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Osiedle Sztuk Pięknych, 71.4 m2, 3 pokoje, taras, balkon, 3 miejsca postojowe w hali garażowej Oferta sprzedaży pięknego mieszkania położonego na 2 piętrze w niskim bloku na osiedlu sztuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Niekłonice

Niekłonice,zachodniopomorskie

295 000 zł75 m² 3 958,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji, bez podatku pcc, bez dodatkowych opłat! nowe lokale mieszkalne W zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu W niekłonicach pod koszalinem! Zaledwie trzy kilometry od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Opole

Opole,opolskie

162 000 zł38 m² 4 306,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przytulna zadbana kawalerka o pow. ok.38 m 2 położona w bocznej lokalizacji w centrum Opola. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

159 000 zł37 m² 4 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pok. W okolicy palmiarni! Dostępne od zaraz! Swietna inwestycja pod wynajem! Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe położone w niskim bloku w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

280 000 zł58 m² 4 827,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z wiatrołapem , pomieszczeniem gospodarczym, dużym ogrodem przynależnym do mieszkania około 140 m2 oraz dwoma miejscami postojowymi zlokalizowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł28 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na spokojnym ,cichym ,zielonym osiedlu niskich bloków na Białołęce na ulicy Skarbka z Gór.Położona na ostatnim piętrze .Jest balkon.Jedno miejsce parkingowe na osiedlu zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bukowskiego

Białystok,podlaskie

335 000 zł57 m² 5 859,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Do zamieszkania lub na wynajem. Mieszkanie typu loft zaaranżowane w budynku po starej fabryce. Niepowtarzalny klimat starych wnętrz pofabrycznych to idealna propozycja dla tych wszystkich, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Piotrkowska

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł140 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Do sprzedaży unikatowy apartament 140m: 4 pokoje na Starej Ochocie cena 1 700 000 pln. Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanej 4 piętrowej kamienicy z windą, z 1931r - cicha, kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Muranów

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł57 m² 11 140 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszam Państwa na ulicę Wolność - miejsce idealne do mieszkania, a także dla inwestorów pod wynajem. Apartament usytuowany na czwartej kondygnacji w kamienicy z lat pięćdziesiątych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

608 000 zł98 m² 6 216,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na zamkniętym, kameralnym osiedlu na Bródnie. Mieszkanie położone na 1 piętrze w trzy piętrowym budynku z 2000 roku. Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam otwarte, bardzo jasne , 2 pokojowe, przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Podleśnej 46 na bielanach. Mieszkanie: - ma przestronny, przechodni salon i oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyszyńskiego

Tczew,pomorskie

223 910 zł48 m² 4 687,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycjakamienica Wyszyńskiegow Tczewie to doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie życie w tej części miasta, która niesie ze sobą wygodę mieszkania w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skibińska

Lublin,lubelskie

220 000 zł45 m² 4 856,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1916

Klimatyczne i niepowtarzalne ze względu na przestrzeń, jasne mieszkanie w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy na Bronowicach. Kamienica znajduje się pod ochroną konserwatora zabytków. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

1 071 000 zł113 m² 9 494,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie na Kabatach! Powierzchnia 112,8m2- 3 pokoje na drugim piętrze w budynku z windą. Na w/ w powierzchnię składa się salon 35m2,sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Szczecińska

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł60 m² 8 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2019

Dwa niezależne mieszkania dwupokojowe pod wynajem W cenie jednego. Sprzedam mieszkanie 60 m2 z rynku pierwotnego podzielone na dwa mieszkania dwupokojowe. Mieszkania mają osobne łazienki, osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł55 m² 6 527 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! kamienica Z mediami miejskimi! Przestronne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe (możliwy podział na 3 pokoje!), usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żywiecka

Kraków,małopolskie

695 300 zł82 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prowizja 0 % Bez podatku pcc Kameralny apartamentowiec w otoczeniu Lasu Borkowskiego Apartament 105,6m2 w stanie deweloperskim z miejscem w garażu w cenie Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

170 000 zł42 m² 4 009 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kielce Wojska Polskiego 2 pokoje 42,40 m Mieszkanie o powierzchni 42,40 m położone na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym. Mieszkanie pierwotnie składające się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rataja

Rzeszów,podkarpackie

175 000 zł32 m² 5 469 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż kawalerka w Rzeszowie na ul. Hoffmanowej opis mieszkania: - powierzchnia mieszkania 32m2 - piętro 3/4 - 1 pokój - kuchnia - łazienka - balkon - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

280 000 zł96 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie ( 66 m2) z użytkowym poddaszem ( 30 m2) oraz dwoma miejscami postojowymi zlokalizowanymi przed budynkiem. Cała inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bema

Białystok,podlaskie

165 000 zł32 m² 5 076,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe o pow. ok. 32,3 m2 na sprzedaż w Białymstoku na osiedlu Bema. Lokal mieści się na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowogrodzka

Drezdenko,lubuskie

209 000 zł91 m² 2 303,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam zadbane I przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie po remoncie położone na I piętrze O łącznej powierzchni 90,730 m2 Z tarasem I garażem na ul. Nowogrodzkiej W drezdenku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ziębice

Ziębice,dolnośląskie

231 560 zł66 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży mieszkania w nowo budowanym budynku w Centrum Ziębic.Mieszkania 1 i 2 pokojowe o zróżnicowanym metrażu od 28,98 m2 do 66,16 m2.Istnieje możliwość połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

430 000 zł71 m² 6 056 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie, i piętro, dużo zieleni, spókój, cisza, nowoczesny styl wykończenia, do wprowadzenia się od zaraz Przedstawiam dziś Państwu bardzo ustawne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

210 929 zł45 m² 4 680,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

*** świetna lokalizacja - wysoki standard budynków *** Dwupokojowe mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej dzielnicy. Nieruchomość jest w standardzie deweloperskim, do indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

215 000 zł36 m² 5 980,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji mieszkanie zaraz przy parku F. Chopina. Na powierzchnię 35,95m2 składają się z dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka oraz przedpokój. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gaj

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł51 m² 6 511 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecam! 2 pokojowe mieszkanie na gaju gotowe do odbioru w III kwartale 2019 roku! bez podatku pcc I prowizji! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: szymon Mazur tel. Nr licencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

160 000 zł1 m² 181 818 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam las o powierzchni 0,8800ha oraz przylegające do niego grunty orne o powierzchni 0,531 ha. Las nadaje się do wycinki.Nieruchomośćpołożona jest we wsi Szałe gm Opatówek. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lea

Kraków,małopolskie

315 000 zł50 m² 6 286,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży przepięknego mieszkania w centrum Krakowa na ul.Lea.Mieszkanie na 1 pietrze w ładnej kamienicy o pow 50,11 m/kw.Jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tarnogaj

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł72 m² 6 534 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Barbara Bober oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości.BEZ PROWIZJI, BEZ PODATKU PCC. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Legionowo,mazowieckie

169 000 zł31 m² 5 469 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży kawalerka w Legionowie, oś Jagiellońska. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w budynku z windą. W lokalu: przedpokój, duży pokój, widna, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stolarska

Gdynia,pomorskie

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

- - - rezerwacja - okazja - okazja - polecamy - stan bardzo dobry - dom wolno stojący + spora działka - W cenie mieszkania! - położony W atrakcyjnej lokalizacji - kameralnej i zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Katowice,śląskie

303 745 zł47 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji Apartament 3 - pokojowy 2min do autostrady A4 Pełna infrastruktura w okolicy Pierwsze piętro Winda Bezpłatny parking pcc 0 Prowizja 0 Finansowanie 0 Cena: 303.745 PLN Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł47 m² 9 553,19 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe na Ursusie. Informacje ogólne: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47 m2 na sprzedaż na Ursusie Skorosze. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, w budynku 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł73 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Uwaga: mieszkanie o powierzchni 73 m2 znajduje się na 3 piętrze sześciopiętrowego budynku położonego w osiedlu zamkniętym z całodobową ochroną i monitoringiem. Jest ono ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

200 068 zł45 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura nowa inwestycja zlokalizowana na ul. Sikorskiego 10 min od ścisłego centrum Rzeszowa. Każdy z trzypiętrowych energooszczędnych budynków będzie przystosowany dla osób.