dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

332 142 zł72 m² 4 641,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

*** świetna lokalizacja - wysoki standard budynków *** Trzypokojowe mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej dzielnicy. Nieruchomość jest w standardzie deweloperskim, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

317 088 zł59 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie na parterze budynku w trakcie realizacji na Czubach. Pokój dzienny o pow. 16,14m2 z wyjściem na taras. Dwie sypialnie o pow. 12,2m2 oraz 10,26m2. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Żegrze

Poznań,wielkopolskie

365 120 zł52 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaśminowa

Turka,lubelskie

245 000 zł52 m² 4 723,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Słoneczne, zadbane 2 - pokojowe mieszkanie na Osiedlu Borek w Turce przy ul. Jaśminowej Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych a to dla Ciebie oszczędność czasu i pieniędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

319 000 zł77 m² 4 165,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w Centrum Piły I piętro, blok, loggia, balkon, garderoba Cena do negocjacji Możliwość kupna garażu 13,80m 2 / stanowiska Pokoje: - 20,15m 2 z wyjściem na loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

271 315 zł49 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

0% prowizji! oferta bezpośrednia - wynagrodzenie biura pokrywa deweloper! Oferujemy Państwu nowe, atrakcyjne mieszkania zaprojektowane według nowoczesnych trendów w stanie deweloperskim w 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Słoneczne

Kraków,małopolskie

225 000 zł38 m² 5 921 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bardzo ustawne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie. Mieszkanie składa się z widnej kuchni, dwóch pokoi, łazienki z toaletą. Do mieszkania przynależy piwnica. łazienka wymaga remontu, reszta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gaj

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł60 m² 6 766 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam! 3 pokojowe mieszkanie na gaju gotowe do odbioru w III kwartale 2019 roku! bez podatku pcc I prowizji! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: szymon Mazur tel. Nr licencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

167 559 zł33 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prowizja 0 pcc 0 Finansowanie 0 (15 banków do wyboru - z nami znajdziesz najtańszą ofertę) Nowe mieszkanie w Tychach Salon z aneksem, sypialnia i łazienka Powierzchnia 33,18 m2 Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wschodnia

Darłowo,zachodniopomorskie

692 250 zł53 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Dream Home oferuje na sprzedaż mieszkania znajdujące się w apartamentowcu należącego do kompleksu mieszkalno-usługowego Kropla Bałtyku. Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł70 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w idealnej lokalizacji, w bardzo dobrym stanie. Świetne miejsce do odpoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu - zaplecze rekreacyjne - zmodernizowany Park Moczydło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łąkowa

Białystok,podlaskie

435 750 zł116 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie do własnej aranżacji. Mieszkanie posiada duży salon połączony z kuchnią, 3 sypialnie, dużą łazienkę, garderobę oraz przestronny balkon. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przydworcowe

Białystok,podlaskie

199 000 zł32 m² 6 123,08 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32,5 m2 na sprzedaż w Białymstoku na osiedlu Przydworcowe. Lokal mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarnia

Poznań,wielkopolskie

233 245 zł45 m² 5 138 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rayskiego

Warszawa,mazowieckie

392 000 zł43 m² 9 116 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowe 2-pokojowe mieszkanie budynku z 2016 roku, na nowym cichym zamkniętym osiedlu z kontrolą dostępu. Salon z aneksem kuchennym wyposażonym w meble lakierowane na wysoki połysk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Żerniki

Wrocław,dolnośląskie

372 119 zł55 m² 6 805 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun Oferty: krzysztof Dudek serdecznie polecam! 0% Prowizji i brak podatku pcc. Zakończenie inwestycji - IV Q 2019 r. Urokliwa, spokojna lokalizacja, zaledwie 9 kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł60 m² 10 583,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Atrakcyjne, ustawne, bardzo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z pięknym balkonem w centrum Warszawy z miejscem parkingowym oraz unikatowym widokiem na Śródmieście, blisko Placu Bankowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

149 921 zł19 m² 7 716 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Oferta z rynku pierwotnego. Termin realizacji - IV kwartał 2018. Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ziębice

Ziębice,dolnośląskie

101 430 zł29 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży mieszkania w nowo budowanym budynku w Centrum Ziębic.Mieszkania 1 i 2 pokojowe o zróżnicowanym metrażu od 28,98 m2 do 66,16 m2.Istnieje możliwość połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bukowiec

Legionowo,mazowieckie

240 000 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. 40m2, położone w Legionowie, na strzeżonym osiedlu Bukowiec/ monitoring, ochrona, domofon/. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Warszawa,mazowieckie

1 183 991 zł140 m² 8 439 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, prezentujemy przestronny apartament położony na przedostatnim ósmym - piętrze budynku wielorodzinnego klasy premium, zlokalizowanego na pograniczu Bielan i Żoliborza przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł40 m² 2 611,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie na Nowym Mieście Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Wałbrzychu - Nowe Miasto o powierzchni 40,20 m 2. Mieszkanie jest bardzo jasne, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mydlice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w idealnej lokalizacji! lokalizacja: oferujemy mieszkanie położone Dąbrowy Górniczej, mydlice. W pobliżu: sklepy, przystanek komunikacji miejskiej, szkoła podstawowa, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

245 784 zł59 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie prosto od dewelopera, nie płacisz żadnej prowizji. Mieszkanie o powierzchni 58,52 m2 składające się z: sypialni 1 10,68 m2 sypialni 2 11,46 m2 pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

242 200 zł28 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Przytulna kawalerka 28m2 + 2m2 balkonu położone w nowo powstającej inwestycji na pograniczu warszawskiej Ochoty i Włoch. Mamy do dyspozycji salon o powierzchni 16m2. Kuchnia oddzilena 5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

237 000 zł38 m² 6 202,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. około 38,21 m2. z ogródkiem ok 60m2. Budynek nowy zlokalizowany na Warszewie w bliskim sąsiedztwie Puszczy Wkrzańskiej. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Karpackie

Bielsko-Biała,śląskie

286 536 zł64 m² 4 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w Bielsku-Białej! Nowy apartamentowiec składający się z 36 przestronnych i przeszklonych mieszkań zlokalizowany niedaleko centrum miasta to idealne rozwiązanie dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gedymina

Warszawa,mazowieckie

428 400 zł61 m² 7 011 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferuję do sprzedaży mieszkanie na Pradze Południe zlokalizowane między ul. Ostrobramską a ul. Łukowską na osiedlu domków jednorodzinnych , w małym kameralnym budynku ul. Gedymina. Obecny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Białystok,podlaskie

288 000 zł46 m² 6 200,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,45 m2 na osiedlu Centrum, przy ul.Piłsudskiego. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w niskim bloku 4-piętrowym wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł93 m² 5 820,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Cztery pokoje w kameralnym bloku Bemowo okazja Przestronne mieszkanie w kameralnym bloku Bemowo Mieszkanie na sprzedaż wielkości 92,78 m2. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Lębork,pomorskie

125 000 zł50 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Oferujemy do sprzedaży tanie mieszkanie do remontu o powierzchni użytkowej 50m2, znajdujące się w centrum Lęborka, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Lębork,pomorskie

260 000 zł73 m² 3 562,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Prezentujemy do sprzedaży atrakcyjne duże bezczynszowe trzy pokojowe mieszkanie z ogrodem o metrażu 72,98 m 2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Idźkowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 620 000 zł125 m² 12 990,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Piękne, słonecznie, w przedwojennej, modernistycznej kamienicy z 1938r., 4 pokojowe mieszkanie z klimatem (124,71 m. kw.) wyjątkowe, rozkładowe, dwustronne, wygodne, wysokie (3,10m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Handlowa

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł53 m² 7 830 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, dwa przedpokoje w tym jeden z oknem, salon z kuchnią i przedpokojem stanowią otwartą przestrzeń, sypialnia, łazienka. Do mieszkania przynależy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowe Bielice

Nowe Bielice,zachodniopomorskie

100 000 zł32 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

***kawalerka Z garażem *** Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 32m2 mieszczącą się w Nowych Bielicach na parterze w budynku jednopiętrowym. W pokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne studio na zamkniętym osiedlu, piwnica informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż wielkości 47 m2. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 1 pokój możliwość wydzielenia drugiego pokoju. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Pobierowo,zachodniopomorskie

370 000 zł55 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 55 m2 usytuowany na I piętrze 1-piętrowego budynku mieszkalnego z poddaszem w modnej miejscowości nadmorskiej - Pobierowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodzieska

Rataje,wielkopolskie

181 500 zł40 m² 4 537,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem w Ratajach, przy ul. Chodzieskiej. Powierzchnia ok. 40 m2, na którą składa się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka, teren około 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witkiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł54 m² 6 092,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opis i cena powyższej oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny, arka nie ponosi odpowiedzialności za jej kompletność i zgodność ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

243 000 zł41 m² 5 927 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! bezpośrednio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sybiraków

Białystok,podlaskie

309 000 zł54 m² 5 701,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego z otwartą kuchnią połączoną z jadalnią. Do mieszkania przynależy ogródek o pow. 50 m2, zaś samo.