dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

235 000 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Zelwerowicza. Mieszkanie o powierzchni 46m2, położone jest na drugim piętrze w niskim bloku. Nowe budownictwo z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chorzów,śląskie

98 000 zł33 m² 2 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Chorzowie Batorym przy ul. Armii Krajowej. Lokal o powierzchni 33 m2 usytuowany jest na parterze w kamienicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Siedlce,mazowieckie

266 000 zł47 m² 5 689,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o wysokim standardzie, położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ulicy Partyzantów w Siedlcach. Nieruchomość o powierzchni 46,75 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wyszyńskiego

Białystok,podlaskie

296 000 zł56 m² 5 314,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości "oferta" poleca: polecamy Państwu mieszkanie o powierzchni 55,7 m2 składające się z 4 oddzielnych sypialni, oddzielnej kuchnia, łazienki z wc , przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

340 000 zł95 m² 3 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 95 m2 (istnieje możliwość przerobienia na wersję 4 pokojową). Zlokalizowane jest ono na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Legionowo,mazowieckie

279 000 zł48 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, w centrum Legionowa. Lokal o powierzchni 48,10m2, usytuowany na pierwszym piętrze w budynku 4-piętrowym. W mieszkaniu: przedpokój, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górska

Warszawa,mazowieckie

607 000 zł63 m² 9 634,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w pobliżu Łazienek Królewskich na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze 5-piętrowego budynku z 1989r. Na powierzchnię ponad 63 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł59 m² 5 067,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 59m2. Nieruchomość została wykończona w nowoczesnym stylu, została dopracowane w każdym szczególe. Mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

289 000 zł52 m² 5 608,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferujemy >mieszkanie 3-pokojowe W apartamentowcu!<< blisko centrum Z widokiem na panoramę miasta! idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

231 000 zł41 m² 5 581 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Promocja, -10% od ceny katalogowej! Zapraszam! bezpośrednio dewelopermożliwość zakupu w programie MdM! Skorzystaj z dopłaty kilkudziesięciu tysięcy złotych. Gwarancja najniższej ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

309 339 zł54 m² 5 728,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Mieszkanie w stanie deweloperskim 3 pokojowe o powierzchni 54,27 m2 w spokojnej, zielonej okolicy na Klecinie. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawelska

Gdańsk,pomorskie

319 000 zł44 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie o powierzchni 44m na II piętrze V piętrowego bloku z windą z 2009r. Wirtualny spacer: mieszkanie dwupokojowe na Chełmie od strony Oruni Górnej na ul. Wawelskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Kielce,świętokrzyskie

148 000 zł34 m² 4 340,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronną kawalerkę W centrum kielc Jednopokojowe mieszkanie znajduje się przy ul. Żeromskiego, na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku. Budynek ocieplony z nową elewacją. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

147 000 zł60 m² 2 450 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone na 4 piętrze w bloku na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

154 000 zł45 m² 3 404,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze kamienicy na Nowym Mieście (boczna uliczka). Lokal o całkowitej powierzchni ok 45m2 składa się z: dwóch osobnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

225 600 zł47 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji w Katowicach na pograniczu Ochojca i Kostuchny. Kilka kroków od inwestycji funkcjonują banki, przedszkola, szkoły, restauracje, centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł50 m² 8 551 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zakupu nowego mieszkania w apartamentowcu przy ul.Kleczkowskiej. Inwestycja oddana na początku 2018r, mieszkanie nie było nigdy zamieszkane, wszystkie meble nowe. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ligota-Panewniki

Katowice,śląskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferujemy do sprzedaży bardzo dobrze zlokalizowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 60 m2 położone w Katowicach Ligota -panewniki. Mieszkanie posiada pokój dzienny, pokój wypoczynkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł56 m² 5 796 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentację! Opiekun oferty: tel. Cena mieszkania 325.000 zł podlega negocjacjom. Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,07m2 usytuowane na III piętrze w IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

329 322 zł65 m² 5 043,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta bezpośrednio od dewelopera Nowa inwestycja renomowanego dewelopera zlokalizowana po zachodniej stronie Gdańska przy ul.Turzycowej w drugiej lini zabudowy od ul. Jabłoniowej. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Forteczna

Wałbrzych,dolnośląskie

59 000 zł34 m² 1 735,29 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34m2, usytuowane na ostatnim, jedenastym piętrze w bloku przy ul. Fortecznej. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

307 000 zł51 m² 6 020 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

460 000 zł102 m² 4 487,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie prosto od dewelopera, nie płacisz żadnej prowizji. Mieszkanie na 2 piętrze, II poziomowe, 6 pokoi Mieszkanie o powierzchni 102,5 m2 składające się z: poziom I: salon z aneksem 20,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

244 800 zł51 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

283 000 zł51 m² 5 538 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne mieszkanie przestronne 2 pokoje z możliwością adaotacji na 3 Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane przy ulicy Ostródzkiej. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

255 750 zł51 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska , sprzedaż bezpośrednia 0% prowizji , dochodowa inwestycja w przypadku wynajmowania nieruchomości dla turystów. Budynki wybudowane oddane do użytkowania apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

165 000 zł46 m² 3 586,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Włocławek, osiedle Południe, ul. Kaliska 52, II piętro, blok 4- piętrowy. 46 m2, 3-pokojowe (obecnie 2 pokoje połączone), balkon, piwnica. Mieszkanie po kapitalnym remoncie: wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdrowa

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł68 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Mieszkanie w stanie deweloperskim 3 pokojowe o powierzchni 68,23 m2 w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

287 000 zł46 m² 6 239 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kliny

Kraków,małopolskie

468 944 zł83 m² 5 628,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania kraków-kliny ok. Parku Maćka i doroty/fort 52 Borek Nowa inwestycja w południowo-zachodniej części Krakowa to kompleks siedmiu kameralnych, trzypiętrowych budynków (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

374 000 zł69 m² 5 401 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Promocja! 20 tyś zł rabatu od ceny katalogowej! zapraszam! gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciepła

Białystok,podlaskie

217 000 zł48 m² 4 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta 3 pokojowego mieszkania, na drugim piętrze 4-ero piętrowego budynku z cegły po termomodernizacji. W przyszłości planowany jest remont klatek schodowych. Budynek wielorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Kielce,świętokrzyskie

255 000 zł59 m² 4 322,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy duże trzy niezależne pokoje do sprzedaży W centrum kielc Mieszkanie znajduję się na osiedlu Sady przy ul. Wiosennej, usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Budynek z 1972.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Koszalin,zachodniopomorskie

245 000 zł62 m² 3 951,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne na kancelarie adwokacką lub notarialną W pobliżu sądów - Atrakcyjne, przestronne, rozkładowe, mieszkanie 3-pokojowe na wysokim parterze, w centrum Koszalina o powierzchni 62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

313 664 zł60 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na I piętrze. Salon, kuchnia,2 sypialnie , łazienka i przedpokój.Wystawa okien północno - zachodnia Nowa kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł86 m² 9 089,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe trzy pokoje na Bemowie, do wejścia Mieszkanie na sprzedaż wielkości 85,7 m2. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje z garderobą i kuchnią w aneksie. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gitarowa

Wrocław,dolnośląskie

314 900 zł56 m² 5 623,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: ciche / niski budynek / 2009r. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

189 000 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł81 m² 10 741 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, znajduje się w przedwojennej kamienicy położonej blisko pl. Wilsona, teatru Komedia oraz parku im. Żołnierzy Żywiciela. Lokal przeszedł przed dwoma laty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

52 500 zł40 m² 1 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal położony przy bocznej ulicy Białego Kamienia. Nieruchomość o powierzchni ok 40m2 usytuowana na parterze kamienicy, składa się z: przedpokoju połączonego z kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

1 260 000 zł140 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Przestronne i słoneczne mieszkanie na ostatnim piętrze z windą. 5 pokoi, 2 łazienki, 2 garderoby. Dwupoziomowe: 72m + 52m poddasze + skosy. W cenie 2 miejsca w garażu podziemnym,.