dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł54 m² 6 019 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie rozkładowe znajdujące się na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z dwóch bliżniaczych pokoi po 18m2, łazienki 3m2, oraz kuchni 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł46 m² 9 130 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwa pokoje (17 i 12m2), salon z aneksem i sypialnia, łazienka (5m2), przedpokój (7m2), umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty agd zlokalizowane blisko Ratusza Bemowo. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

227 556 zł53 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura nowa inwestycja zlokalizowana na ul. Sikorskiego 10 min od ścisłego centrum Rzeszowa. Każdy z trzypiętrowych energooszczędnych budynków będzie przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

170 000 zł60 m² 2 809,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 60,5 m2w bloku w miejscowości Trzebinia. Zlokalizowane na osiedlu Widokowym (wcześniej zwm). Posiada 3 pokoje, kuchnię, łazienkę i osobno wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazubów

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Wkrótce stacja II lini metra w odległości 500m. Mieszkanie na Bemowie ulokowane na siódmym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym. Budynek z windą wybudowany został w 1982 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmaja

Rzeszów,podkarpackie

285 000 zł47 m² 6 102,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje | 46,70 m2 | ul. Ludwika Chmaja | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 46,70 m2. Położone jest na trzecim piętrze niskiego bloku wybudowanego w latach 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

197 359 zł56 m² 3 524,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Krawiecka 4 w Zielonej Górze poleca na sprzedaż mieszkanie w nowo budowanym bloku w Nowej Soli. Mieszkanie o powierzchni 45,43 m2 położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tarchomińska

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł30 m² 10 777 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Polecamy Państwu bardzo klimatyczne mieszkanie znajdujące się na parterze 6 - piętrowej kamienicy.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Włochy

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł62 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Włochy, przy ulicy 1 Sierpnia w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze w 10 piętrowym bloku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł54 m² 2 922,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na 4 (ostatnim) piętrze bloku na Podzamczu. Lokal o całkowitej powierzchni użytkowej ok 54m2 składa się z: dużego salonu z wyjściem na balkon , mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

395 000 zł100 m² 3 958,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nasza nowa inwestycja Termin realizacji wrzesień 2018 r. Domy w zabudowie bliźniaczej, położone w Żyrardowie przy ul. Poprzecznej. Do centrum Żyrardowa 5 minut samochodem, natomiast szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gaj

Trzebinia,małopolskie

148 000 zł47 m² 3 148,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia od zaraz, na osiedlu Gaj w Trzebini 47 m2! Mieszkanie znajduje się na osiedlu Gaj, na parterze w dwupiętrowym bloku. Nadaje się do zamieszkania od razu bez ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

290 000 zł47 m² 6 170 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie z komfortową sypialnią w Rzeszowie Biuro Nieruchomości dk brokers ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w niskim bloku na pierwszym piętrze przy ulicy Krośnieńskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lastadia

Gdańsk,pomorskie

700 000 zł67 m² 10 385,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament na kameralnym osiedlu wybudowanym przez lidera standardów budowlanych - Invest Komfort. Położenie osiedla jest w rewitalizowanym otoczeniu, co stanowi dodatkowy potencjał. Pomiędzy dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

409 900 zł43 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez kosztów dodatkowych, 0% prowizji i wolny od 2% pcc Wygodne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,74 m2, 6. piętro w nowo powstającym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł117 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Luksusowy apartament o powierzchni 117 m2 zlokalizowany na ostatniej czwartej kondygnacji w nowo oddanym budynku z windą z roku 2013 r. na prestiżowym osiedlu niedaleko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Młodych

Świdnica,dolnośląskie

219 900 zł52 m² 4 261,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo słoneczne i w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji 3-pokojowe mieszkanie w Świdnicy na os. Młodych. Nieruchomość o powierzchni 51,60m2 zlokalizowana jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

668 181 zł52 m² 12 820,10 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośrednio od dewelopera Bez kosztów dodatkowych,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

286 000 zł54 m² 5 281,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Parametry mieszkania: 3 pokoje na IV pietrze, mieszkanie w budynku z windami cichobieżnymi oraz halą garażową wysoki standard wykończenia, mieszkanie z ekspozycją okien na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Zwycięstwa

Sosnowiec,śląskie

169 000 zł42 m² 3 990,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania w samym sercu miasta, a dodatkowo jesteś zwolennikiem tradycyjnego budownictwa z cegły ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie w centrum Sosnowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czyżyny

Kraków,małopolskie

450 000 zł82 m² 5 517,41 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

III etap inwestycji deweloperskiej kraków - czyżyny (ok. Centrum Handlowego Czyżyny) Nowa inwestycja sprawdzonego ogólnopolskiego Dewelopera z dużym doświadczeniem w północno-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

285 274 zł52 m² 5 440 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecamy! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty: krzysztof Dudek tel. Możliwość zakupu nieruchomości w programie MDM! 0% prowizji I brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

339 000 zł98 m² 3 455,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjny 3 pokojowy apartament o powierzchni 64,91 mkw położony na parterze na osiedlu budowanym w systemie zabudowy szeregowej. Mieszkanie z ogródkiem. Każdy segment posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Duża kawalerka na Bemowie na ulicy Dywizjonu 303. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w nowym budownictwie., bez barier architektonicznych , osiedle ciche , strzeżone , ogrodzone. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cisowa

Radom,mazowieckie

200 000 zł61 m² 3 303,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne i przestronne mieszkanie dla osób szukających ciszy oraz spokoju, a zarazem lokalizacji z pełnym zapleczem handlowo-usługowym. Nieruchomość położona na osiedlu Prędocinek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mosty

Mosty,pomorskie

365 000 zł92 m² 3 989,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie o powierzchni całkowitej 91,50 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w kameralnym budynku mieszkalnym. Lokalizacja: dom położony w Mostach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łężyca

Zielona Góra,lubuskie

238 472 zł61 m² 3 930 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% - "nova.Park" NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W ZIELONEJ GÓRZE Apartament Nieruchomości - OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY 3 POKOJOWE NA OSIEDLU Nova.Park 60,68 mkw Układ pomieszczeń: Pokój: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

160 000 zł56 m² 2 872,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 55,70 mkw. Mieszkanie zlokalizowane jest na piątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodakowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

370 000 zł64 m² 5 799,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie w jednym z najciekawszych miejsc do zamieszkania w Szczecinie w dzielnicy Pogodno. Mieszkanie położone na drugim piętrze niskiego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Turzyn

Szczecin,zachodniopomorskie

245 000 zł44 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie! Nieruchomość w kompleksie "lofty Fabryka Delfin", oryginalnie zagospodarowanym, ogrodzonym, z licznymi nasadzeniami zieleni, placem zabaw oraz miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

355 630 zł57 m² 6 199,97 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0 % prowizji Mieszkanie o metrażu 57,36 m2 znajduje się w urokliwym i cichym zakątku położonym w sercu Krakowa. Nowoczesny zespół, składającym się z 4 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grodzka

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Rozkładowe i przestronne dwupoziomowe mieszkanie w wyjątkowym designie położone na czwartym piętrze w kamienicy - os. Stare Miasto. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

332 900 zł72 m² 4 599,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Dostępne mieszkania na innych kondygnacjach i o innych metrażach. Dostępne są mieszkania O innych metrażach jak I na innych kondygnacjach Mieszkanie o powierzchni 72,37 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Konopnickiej

Łódź,łódzkie

449 000 zł75 m² 5 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Do sprzedania mieszkanie w bloku z cegły wybudowane w 2015. Budynek 3 piętrowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Miechowice

Bytom,śląskie

79 000 zł28 m² 2 821,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy bezpłatne doradztwo kredytowe! Oferujemy do sprzedaży ładne mieszkanie 1 pokojowe w dobrym stanie, usytuowane na wysokim 4 tym piętrze w bloku 4 piętrowym w Miechowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Koło

Warszawa,mazowieckie

352 500 zł40 m² 8 804 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do obejrzenia innych ofert na stronie biura Nieruchomości Marzena Łasek Inwestycja powstaje na warszawskiej Woli zaledwie 4 km od Centrum. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bieńczycka

Kraków,małopolskie

249 488 zł40 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnej inwestycji przy ul. Bieńczyckiej- czyżyny/nowa Huta! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekarska

Bytom,śląskie

87 000 zł42 m² 2 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam do sprzedania mieszkanie Bytom woj.slaskie na ul. Piekarskiej, dwa pokoje, ladna lazienka, kuchnia, wygodny przedpokoj do poruszania i przemieszczania sie, pierwsze pietro ok 42m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

135 000 zł26 m² 5 094,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1 - pok. o pow. 26,50 m2, II pietro, w N.D.Maz. Mieszkanie składa się z pokoju o pow. 15 m2, z wyjściem na balkon, kuchni o pow. 6 m2, przedpokoju o pow. 3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sochaczewskiego

Ostrołęka,mazowieckie

254 000 zł72 m² 3 527,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

**mieszkanie o podwyższonym standardzie** Chcielibyśmy Cię zainteresować przepięknie wykończonym mieszkaniem o powierzchni 72 m2. Rozkład i powierzchnia sprawiają, że w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

256 864 zł73 m² 3 518,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Krawiecka 4 w Zielonej Górze poleca na sprzedaż mieszkanie w nowo budowanym bloku w Nowej Soli. Mieszkanie o powierzchni 73,6 m2 położone na 1 piętrze.