dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Opole,opolskie

240 000 zł46 m² 5 228,76 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo przytulne mieszkanie trzy pokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze bloku z windą w dzielnicy Chabów. Mieszkanie idealnie dla młodych którzy myślą o zakupie swoje pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

409 431 zł70 m² 5 844 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

- stan deweloperski. Mieszkania z III etapu już w sprzedaży. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na I kwartał 2017 r., zakończenie budowy zaplanowane jest na IV kwartał 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

258 000 zł61 m² 4 229,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w poniemieckim budynku na parterze z ogródkiem,garażem ok 24m2. Całe umeblowanie w cenie mieszkania.Pokoje o pow.ok. 21/ 6 i 10 m, do jednego z nich wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł49 m² 8 673,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie trzypokojowe w dobrej lokalizacji, blisko komunikacji, duże i mniejsze sklepy, szkoły, przedszkola. Wysoki parter, rozkładowe, kuchnia razem z salonem, plan dołączony. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Park Grabiszyński

Wrocław,dolnośląskie

543 923 zł75 m² 7 252,31 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - ewa kaim park grabiszyński ok. / dobra komunikacja / 0% prowizji Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 74,51m2, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

276 000 zł49 m² 5 670,84 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Rzeszowskie-nieruchomości ma przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. ok. 48,67 mkw, mieszące się w nowoczesnym bloku na nowo powstałym osiedlu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

320 000 zł56 m² 5 714 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości dkb-invest oferuje na sprzedaż mieszkanie na III piętrze bloku przy ul.Białoprądnickiej. Bardzo dobra lokalizacja. 56-cio metrowe mieszkanie to: przedpokój, obszerny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławicka

Warszawa,mazowieckie

277 000 zł41 m² 6 789,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży lub zamiany na 1 pokojowe z dopłatą 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone na 5 piętrze w o powierzchni 40,8 m2 w budynku dziesięciopiętrowym przy Bolesławickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ząbkowska

Warszawa,mazowieckie

432 915 zł41 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta z doskonałym adresem, mieszkanie o powierzchni 41,23 m2 w nowo powstałej części rewitalizowanej kamienicy z 1866 r. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

319 000 zł39 m² 8 179 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W sprawie oferty zadzwoń do nas: 606_105_805 (paweł) ; 600_962_052 (damian)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

317 142 zł59 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie na I piętrze budynku w trakcie realizacji na Czubach. Pokój dzienny o pow. 16,07m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 10,35m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

260 000 zł63 m² 4 113,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do kupienia mieszkanie 3-pokojowe usytuowane w Dobrzeniu Wielkim na Osiedlu Energetyk. Mieszkanie ma 63,20 m2, na które składają się: 3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Lublin,lubelskie

267 703 zł51 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe mieszkanie na II piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Pokój dzienny o pow. 16,49m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 12,82m2. Oddzielna kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noakowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł84 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis i cena powyższej oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny, arka nie ponosi odpowiedzialności za jej kompletność i zgodność ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Wałbrzych,dolnośląskie

190 000 zł112 m² 1 670 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Witam, sprzedam wygodne, jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m2, położone w spokojnej części dzielnicy Podgórze przy ul. Reymonta. Do mieszkania przynależy duży i wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielicka

Warszawa,mazowieckie

847 670 zł58 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez kosztów dodatkowych, 0% prowizji i bez podatku, odbiór techniczny mieszkania gratis. Apartament w stanie deweloperskim, na Górnym Mokotowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Białystok,podlaskie

299 000 zł47 m² 6 342,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mam 3 pokojowe mieszkanie na os. Mickiewicza - ul. Parkowa 23. Mieszkanie mieści się w kameralnym bloku, w cichej części osiedla Mickiewicza, blisko galerii Alfa, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zimowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

211 700 zł51 m² 4 188,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest nowe mieszkanie z rynku pierwotnego, zlokalizowane w Olsztynie w kompleksie przy ul. Zimowej 2. W skład mieszkania wchodzi kuchnia otwarta na przedpokój , dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

280 000 zł66 m² 4 242,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2. Do mieszkania należy ogród- ok. 140 m2. Mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z osobnym wejściem. Cała inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

179 237 zł41 m² 4 320 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentowane osiedle to kolejny etap spokojnego Osiedla Wieniawskiego usytuowanego w spokojnej dzielnicy Słocina nieopodal od centrum Rzeszowa. Niska zabudowa oraz spokojne, zielone otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrodzenia

Koszalin,zachodniopomorskie

345 000 zł88 m² 3 909,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

*** 3 pokojowe Z dwoma balkonami *** na sprzedaż : mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni całkowitej 88,25m2 mieszczące się na I piętrze w niskim bloku z 2005 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

211 585 zł38 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Czubach. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 19,78m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 10,53m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Smolna

Rybnik,śląskie

95 000 zł34 m² 2 794,12 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Rybnik Smolna - Nowa cena! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34m2 położona w Rybniku. Blok po termomodernizacji, piętro VIII, duży pokój, łazienka razem z wc, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

280 000 zł58 m² 4 827,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Wiatrakiem

Mierzyn,zachodniopomorskie

390 000 zł106 m² 3 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,36 m2 z ogródkiem o pow. 38,70 m2 + dodatkowo lokal użytkowy bezpośrednio położony pod mieszkaniem. Pokoje w pełni rozkładowe, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strusia

Poznań,wielkopolskie

422 500 zł65 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Obejrzyj mieszkanie w spacerze 3d, bez wychodzenia z domu - link poniżej (należy skopiować go do przeglądarki) Polecam komfortowe mieszkanie na sprzedaż, które znajduje się w oficynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

65 000 zł73 m² 890,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Sprzedam 3 pokojową nieruchomość do remontu. Na powierzchnię 73 m 2 składa się: - salon, około 25 m2 - 2 pokoje, około 20 m2 - kuchnia - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł67 m² 6 268,66 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż w pełni rozkładowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 67 m 2 w Śródmieściu w odległości 2 km od Wrocławskiego Rynku. Lokal idealny jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

375 000 zł121 m² 3 091,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do kupienia mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w centrum Opola. Lokal po remoncie. Wymienione wszystkie instalacje na nowe. Mieszkanie ma 47 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Metalowa

Szczecin,zachodniopomorskie

140 000 zł24 m² 5 785,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wykończona , po remoncie kawalerka zlokalizowana w ocieplonym niskim bloku w Podjuchach. Mieszkanie posiada jednolitą aranżację wykończenia w jasnych tonacjach. W dużym pokoju (ok 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

145 000 zł32 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie usytuowane na piątym piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składające się z: - kuchnia, - 2 pokoje, - łazienka z wc, - przedpokój Mieszkanie umeblowane, w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podbórzańska

Szczecin,zachodniopomorskie

432 976 zł87 m² 4 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,93 m2 w budynku wielorodzinnym. Budynek usytuowany jest w bardzo atrakcyjnej okolicy - w dzielnicy Warszewo, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

217 800 zł40 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie na parterze budynku w trakcie realizacji na Czubach. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 19,71m2 z wyjściem na taras. Sypialnia o pow. 10,6m2. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrzańska

Kraków,małopolskie

335 000 zł48 m² 6 979 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania inwestycyjne 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 48m2 położone przy ul. Odrzańskiej. Lokalizacja: ul. Odrzańska znajduję się na granicy dzielnicy podgórze/dębniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojrowicka

Wrocław,dolnośląskie

472 000 zł76 m² 6 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: balkon / miejsce postojowe / 1998r. Mieszkanie o powierzchni 75,7 m kw. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

270 000 zł63 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie w o pow. 63 mkw na pierwszym piętrze w boku czteropiętrowym w dzielnicy Północ z dużym balkonem. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzozowa

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł86 m² 5 058,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszamy opiekun oferty - ewa kaim 4 pokoje / brzozowa ok. / cztery podkowy ok. / zamknięte osiedle Bardzo funkcjonalne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Brochów

Wrocław,dolnośląskie

247 762 zł45 m² 5 506 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Karolina Bugajska Termin realizacji IV Q 2018r Mieszkanie dwupoziomowe z tarasem o powierzchni 45m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

423 507 zł86 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przestronne i widne, dwustronne mieszkanie. Mieści się na 1 pietrze w 4 piętrowym budynku. Cechą charakterystyczną są dwa duże balkony. Mieszkanie ma 86 m2. Jest to także idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

266 300 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie prosto od dewelopera, nie płacisz żadnej prowizji. Mieszkanie o powierzchni 53,26 m2 składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym 26,33 m2 gabinet 7,71 m2 łazienka 4,91 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij