dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł56 m² 8 672,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Nowoczesny, zaprojektowany przez jednego z czołowych warszawskich projektantów, apartament w najpiękniejszym punkcie Gocławia. Gotowy do wprowadzenia się. 10 minut spacerem na Saską Kępę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Tarnowice

Tarnowskie Góry,śląskie

194 000 zł75 m² 2 586,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam wygodne komfortowe i bardzo przestronne trzypokojowe mieszkanie M-5 w Tarnowskich Górach na Os. Przyjazn przy ul.Lotewskiej w Starych Tarnowicach. Mieszkanie usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł50 m² 3 180 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Doskonała lokalizacja, kilkurodzinna kamienica po gruntownym remoncie, piękne widoki. Na sprzedaż mieszkanie położone na I piętrze kilkurodzinnej kamienicy na Starym Zdroju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrzewiowa

Katowice,śląskie

235 000 zł55 m² 4 273 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe (z możliwością wyodrębnienia 4 pokoju) o pow. 55m2 w Katowicach, dzielnicy Koszutka przy ul. Modrzewiowej. Opis mieszkania: na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Drzetowo

Szczecin,zachodniopomorskie

260 000 zł66 m² 3 928,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Drzetowo. Lokal znajduje się w przedwojennej kamienicy na 2 piętrze, w którego skład wchodzą 3 duże rozkładowe pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernata

Poznań,wielkopolskie

401 472 zł63 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

177 627 zł35 m² 5 138,18 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura do sprzedania ostatnia wolna kawalerka w nowej części osiedla Projektant. Dzielnica z pełną infrastrukturą! 8 piętrowy blok wyposażony w cichobieżne windy, komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

109 000 zł48 m² 2 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 o powierzchni 48 m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku. W pokojach na ścianach gładzie na podłogach panele, w jednym z pokoi duża szafa w zabudowie. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł41 m² 7 239,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzyki - ul. Worcella Polecam do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 42m2, 2 pokoje w pełni rozkładowe z jasną kuchnią oraz łazienką z kabiną i wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł89 m² 11 797,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Piękne mieszkanie po remoncie, wysokie na 4 m, w odrestaurowanej kamienicy W samym centrum miasta - 400 m do stacji metra! rozkład i standard: mieszkanie składa się z 3 pokoi (25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

563 600 zł60 m² 9 472,27 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośredni! bez pcc! niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

75 000 zł42 m² 1 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu, na Szczawienku. Nieruchomość o powierzchni 42m2 usytuowana jest na parterze 1-piętrowego bloku i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

239 900 zł68 m² 3 526,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie w samym centrum Szklarskiej Poręby przy. ul. 1 maja. Mieszkanie położone na 1 piętrze w budynku kilkurodzinnym. Lokal o powierzchni 68,03 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

169 890 zł30 m² 5 663 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Drbroker Nieruchomości prezentuje kawalerkę o pow. 30 m2 na sprzedaż w Białymstoku na osiedlu Piaski. Lokal mieści się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

289 752 zł48 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

- stan deweloperski. Mieszkania z III etapu już w sprzedaży. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na I kwartał 2017 r., zakończenie budowy zaplanowane jest na IV kwartał 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł54 m² 10 370 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do zaoferowania mam Państwu mieszkanie 54 m2 usytuowane na 1 piętrze, w budynku oddanym do użytku w 2017r. Osiedle bez wątpienia ciche, fantastyczne do zamieszkania dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Warszawa,mazowieckie

383 847 zł41 m² 9 369 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez kosztów dodatkowych 0% prowizji i bez podatku. Odbiór techniczny mieszkania gratis! 2-pokojowe mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kruk

Gorzewo,mazowieckie

110 000 zł49 m² 2 244,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie własnościowe w miejscowości Gorzewo - Kruk. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w bloku II-piętrowym. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysia

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł48 m² 5 660,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis i cena powyższej oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny, arka nie ponosi odpowiedzialności za jej kompletność i zgodność ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żorska

Poznań,wielkopolskie

360 862 zł65 m² 5 562 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! kupujący zwolniony Z 2% pcc! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Oferta z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

382 060 zł55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Oferta z rynku pierwotnego. Dostępne mieszkania w metrażach od 28 m2 do 77 m2. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lublańska

Kraków,małopolskie

469 871 zł70 m² 6 699 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prowizja 0 % Bez podatku pcc Nowe mieszkanie 3/4 pokojowe o powierzchni 70,14 m2 - budynek oddany do użytkowania Możliwość wydzielenia 4 pokoju Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

232 272 zł32 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Oferta z rynku pierwotnego. Dostępne mieszkania w metrażach od 28 m2 do 77 m2. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,26 m2 na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieszczadzka

Siedlce,mazowieckie

178 000 zł48 m² 3 723,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,8 położone na os. Warszawskimgłówne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony światanieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palestyńska

Warszawa,mazowieckie

357 000 zł54 m² 6 635,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zadbane 2 pok. mieszkanie w wygodnym rozmiarze 53,80 m2 położone w kameralnym osiedlu na Targówku tuż przy granicy z Pragą Północ - ul. Palestyńska 5 (w pobliżu ulicy Wysockiego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

430 000 zł81 m² 5 308,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż w pełni wyposażone czteropokojowe, trzypoziomowe, przestronne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części ząbek, położone na drugim piętrze dwupiętrowego domu wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

320 862 zł61 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie na V piętrze budynku w trakcie realizacji na Czubach. Pokój dzienny o pow. 18m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 13,05m2. Sypialnia o pow. 9,71m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

247 212 zł59 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dostępne mieszkania na innych kondygnacjach i o innych metrażach. W cenie mieszkania: - komórka lokatorska - miejsce postojowe Mieszkanie o powierzchni 58,86 m2 składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogorzelec

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

150 000 zł49 m² 3 061,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja do 11.08.2018 Przedstawiamy ofertę niedużego 3 -pokojowego mieszkania w punktowcu na os. Leśnym. Mieszkanie o powierzchni 49 m2, składające się z trzech pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żorska

Poznań,wielkopolskie

277 200 zł55 m² 5 076 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

261 910 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Malownicze osiedle zlokalizowane w dzielnicy Krzyki tworzy zespół kameralnych budynków. Mieszkania o metrażach od 25 do 57 m 2 z możliwością połączenia, by stworzyć większy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

246 792 zł59 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dostępne mieszkania na innych kondygnacjach i o innych metrażach. W cenie mieszkania: - komórka lokatorska - miejsce postojowe Mieszkanie o powierzchni 58,76 m2 składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

292 250 zł45 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji w Śródmieściu. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,02m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarnia

Poznań,wielkopolskie

273 252 zł45 m² 6 059 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopacka

Warszawa,mazowieckie

801 099 zł79 m² 10 079,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez kosztów dodatkowych 0% prowizji i bez podatku. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,48 m2, 5. piętro w nowo powstającym budynku przy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

1 068 120 zł83 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament znajduje się na pierwszym piętrze nowo-wbudowanego obiektu zaprojektowanego w słynnym gdyńskim biurze architektonicznym archdeco. Ten trzykondygnacyjny apartamentowiec to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

279 000 zł33 m² 8 480,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Żabianka Mieszkanie o powierzchni 32.90 m2 znajduje się na PIERWSZYM piętrze w niskim bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi Nowoczesne osiedle zlokalizowane blisko centrum! Inwestycja położona jest,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

503 000 zł62 m² 8 132,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zakup bezpośrednio od dewelopera Bez kosztów dodatkowych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł79 m² 7 848,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Swietna oferta inwestycyjna! Trzypokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum miasta , na ul. Św. Antoniego. Mieszkanie w plombie z lat 90-tych z windą. Mieszkanie o powierzchni 79 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

229 000 zł34 m² 6 735,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania

Włącz powiadomienia