dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 050 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

600 000 zł152 m² 3 954,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie położone na spokojnym zielonym osiedlu w Szklarskiej Porębie. Lokal znajduje się na drugim piętrze budynku z windą. W skład lokalu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

385 000 zł73 m² 5 282,66 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Annderson biuro sprzedaży inwestycji deweloperskich prezentuje 4 pokojowe na sprzedaż w nowo budowanej inwestycji na Czyżynach. Bardzo atrakcyjne osiedle. Ogrodzony teren, monitorowany oraz chroniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

173 000 zł50 m² 3 460 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! M3 w dzielnicy Północ! Przedstawiam Państwu przestronne,dwupokojowe mieszkanie o powierzchni50m2,usytuowane na siódmym piętrze w wieżowcu.Przeznaczone do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zbąszynek

Zbąszynek,lubuskie

178 000 zł50 m² 3 535 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

II etap - mieszkanie nr 6a rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w Zbąszynku na nowym osiedlu Stare Przedszkole na terenie pomiędzy ulicami Kasprowicza a pck. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

65 000 zł65 m² 1 002,31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| b.N.WILLA. Obniżka ceny! Do sprzedaży trzypokojowe słoneczne mieszkanie z potencjałem, położone w malowniczej i cichej lokalizacji w dzielnicy Kuźnice w Boguszowie Gorcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł59 m² 6 525,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt : Monika Zakrzewska-Cichoń Tel. Dwa poziomy / do wprowadzenia / balkon Mieszkanie o powierzchni 59m2 to dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

702 219 zł48 m² 14 599 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez kosztów dodatkowych,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

550 000 zł108 m² 5 092,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne, pięciopokojowe mieszkanie z ogrodem, o powierzchni użytkowej 108 m2, położone na drugim piętrze w kamienicy w Śródmieściu Opola , Dzielnica Generalska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zagórna

Warszawa,mazowieckie

397 300 zł40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Nowocześnie zaaranżowane, ciche mieszkanie typu studio, położone na Powiślu, w pobliżu kilku parków. Kuchnia umeblowana i wyposażona w zabudowane pralkę i lodówkę. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ofiar Oświęcimia

Szczecin,zachodniopomorskie

183 000 zł26 m² 7 038,46 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po generalnym remoncie usytuowana jest na 7 piętrze 10- piętrowego bloku w Centrum blisko Niebuszewa z widokiem na Manhattan. Mieszkanie składa się z dużego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

483 900 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam do zakupu apartament 2-pokojowy w centrum Poznania, ul. 23 Lutego znajdujący się na 1 piętrze 3-piętrowej, aktualnie rewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 48,49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży 3 pokojowe rozkładowe, dwustronne mieszkanie o pow. 48 m2 położone na 1 piętrze /4. Budynek z 1965 r z Ramy - H. Mieszkanie do remontu. W pokojach i przedpokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

369 000 zł41 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

To przestronne mieszkanie, o dwóch oddzielnych pokojach znajduje się na parterze w bardzo dobrze utrzymanym bloku w samym Centrum Gdańska. Mieszkanie posiada balkon francuski oraz duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

210 000 zł55 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe do wprowadzenia o pow.55 m 2 w Łodzi na Dołach. Mieszkanie zlokalizowane na III parterze, w bloku z cegły po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Głuszyna

Poznań,wielkopolskie

161 975 zł37 m² 4 389,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przestronna kawalerka z wydzieloną sypialnią z ogródkiem na parterze w bloku w Poznaniu na Głuszynie. Okna wychodzące na wschód. Bezpośrednio od dewelopera 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chabrów

Opole,opolskie

184 000 zł37 m² 4 974,32 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,99m2 położone na Osiedlu Chabry w Opolu. Lokal usytuowany jest na I piętrze i składa się z 2 osobnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Majowa

Gliwice,śląskie

188 000 zł45 m² 4 134,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gliwice, aleja majowa: proponujemy do sprzedaży ładne, zadbane dwupokojowe mieszkanie o niezależnym układzie pomieszczeń. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

291 902 zł54 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Budynek nr 3 realizowany w ramach Dzielnicy Parkowej przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie. Zakończenie budowy planowane na koniec 2018 roku. Budynek posiada siedem pięter, kondygnację garażową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W centrum szklarskiej poręby, blisko wyciągu narciarskiego! Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe apartamenty położone w nowo powstającym budynku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Brzeg Dolny,dolnośląskie

250 000 zł56 m² 4 487,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie-apartament, bezczynszowe, usytuowane w stylowej kamienicy na Starym Mieście w Brzegu Dolnym (ok.30 km od Wrocławia), która przeszła kapitalny remont, modernizację i adaptację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamieniecka

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł63 m² 6 650,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Mieszkanie w stanie deweloperskim 3 pokojowe o powierzchni 63,70 m2 w spokojnym rejonie na Tarnogaju. Składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

75 000 zł88 m² 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne mieszkanie o powierzchni użutkowej 87,5 m2, położone na drugim piętrze w Głuszycy. Lokal przeznaczony do remontu, składa się z łazienki i pięciu izb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

240 000 zł65 m² 3 714,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne , funkcjonalne mieszkanie dla rodziny. Prezentuję Państwu 64 metrowe, trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Targowej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilanowska

Wrocław,dolnośląskie

306 000 zł52 m² 5 885 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam na prezentację! Opiekun oferty: tel. Cena mieszkania 309.000 zł Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52m2 usytuowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zawiszy

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł71 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż ciche mieszkanie w niskim kameralnym apartamentowcu na strzeżonym osiedlu przy ulicy Zawiszy 16 wraz z miejscem postojowym w garażu nadziemnym. Do mieszkania przynależy narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Gdańsk,pomorskie

397 000 zł39 m² 10 114,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowy apartament w stanie deweloperskim o pow. 39,25 m2 w inwestycji solvo na Przymorzu. Wyjątkowa lokalizacja W centrum. Bliskość gdańskich centrów biznesowych (alchemia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

255 000 zł45 m² 5 630,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie na II piętrze w nowym budownictwie. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 30,51m2. Sypialnia o pow. 10,4m2. Łazienka z wc 4,38m2. Balkon o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

237 655 zł43 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie na II piętrze budynku w trakcie realizacji na Czubach. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,36m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 11,25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

149 224 zł32 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dostępne mieszkania na innych kondygnacjach i o innych metrażach. W cenie mieszkania: - komórka lokatorska - miejsce postojowe Mieszkanie o powierzchni 32,44m2 składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

230 270 zł41 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie na IV piętrze budynku w trakcie realizacji na Czubach. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,03m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 11,38m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

252 581 zł46 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Czubach. Pokój dzienny o pow. 20,75m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 9,6m2. Oddzielna kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sonaty

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł58 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ładne 3-pokojowe mieszkanie 58 m2 ,z panoramą na zielony Ursynów, oaza ciszy i spokoju, przy metrze Mieszkanie składa się z widnej kuchni ponad 7 m2 z oknem, słonecznego salonu (18 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

331 833 zł63 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie na V piętrze budynku w trakcie realizacji na Czubach. Pokój dzienny o pow. 16,39m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 13,32m2 z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Stargard,zachodniopomorskie

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro grand Finanse & Nieruchomości jest wyłącznym przedstawicielem właściciela nieruchomości. Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 50m2, położone na 3 piętrze 4-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

246 792 zł59 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dostępne mieszkania na innych kondygnacjach i o innych metrażach. W cenie mieszkania: - komórka lokatorska - miejsce postojowe Mieszkanie o powierzchni 58,76 m2 składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boruty-Spiechowicza

Rzeszów,podkarpackie

180 000 zł43 m² 4 186,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43m2 usytuowane na czwartym piętrze. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Spiechowicza w Rzeszowie. Nieruchomość sprzedawana z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przylesie

Opole,opolskie

322 000 zł57 m² 5 649 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie W nowym budownictwie do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na Osiedlu Przylesie. Mieszkanie o powierzchni 56,97m2, składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

750 544 zł78 m² 9 655 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez kosztów dodatkowych, 0% prowizji i wolny od 2% pcc Wygodne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,73 m2, parter w nowo oddanym budynku, przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

189 000 zł63 m² 3 014,35 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie, dąbrowa górnicza, ul. Henryka dąbrowskiego świetna lokalizacja: dąbrowa Górnicza, ul. Henryka Dąbrowskiego. W pobliżu nieruchomości: komunikacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

489 100 zł47 m² 10 406,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację kontakt bardzo dobra lokalizacja / obok rynku / idealne pod inwestycje / całkowiete umeblowanie / Mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołyńska

Białystok,podlaskie

206 000 zł41 m² 5 004,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie mieszkanie położone w niskim bloku z cegły wybudowanym w 2005 r. Znajduje się ono na III-cim ( ostatnim ) piętrze. Lokal jest dwustronny, słoneczny, posiada.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij