dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

610 000 zł100 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Oferta bezpośrednia! Oferuję do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na najwyższym poziomie pięcio kondygnacyjnego budynku, na osiedlu przy ul. Milczańskiej w Poznaniu. Niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

460 000 zł67 m² 6 865,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży dwupokojowy apartament w pełni wyposażony i wykończony w podwyższonym standardzie. Mieszkanie składa się z dużego salonu, przestronnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

320 000 zł92 m² 3 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Sprzedaży dewelopera zapraszam do kupna mieszkania w Markach położonego przy ul. Legionowej. W ofercie mieszkania: - na parterze z ogródkiem 44,5mkw. oraz - na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żerniki

Wrocław,dolnośląskie

480 840 zł80 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc!załatwiamy wszystkie formalności! serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do prezentacji. Zadzwoń I dowiedz się więcej O pełnej ofercie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

614 570 zł81 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez kosztów dodatkowych, 0% prowizji i bez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

338 000 zł24 m² 14 083,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ciche i słoneczne mieszkanie w samym Centrum Warszawy, po remoncie, do wprowadzenia. Okna wychodzą na południowy-zachód. Kuchnia widna z oknem, częściowo otwarta na pokój. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Brwinów,mazowieckie

350 000 zł61 m² 5 737,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania pięknie doświetlone, przytulne 3-pokojowe mieszkanie w Brwinowie. Bardzo czyste. Mieszkanie w 2-piętrowym, kameralnym bloku, na 2. piętrze. Osiedle w centrum miasta. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

156 181 zł33 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta nowych mieszkań w stanie deweloperskim bez ukrytych kosztów i bez prowizji w dzielnicy Słocina w Rzeszowie. Nowe mieszkanie | 2 pokoje | 33,23 m2 z balkonem | Parter |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul. Okulickiego blisko szpitala Rydygiera w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

1 566 400 zł150 m² 10 442,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

150 m2 na trzech poziomach, wysokość sufitu w salonie na dwa piętra! Zakup bezpośrednio od dewelopera

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pugeta

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł64 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,70 m2 plus ogród przy ul. Pugeta na Biskupinie we Wrocławiu. Lokal położony na 1 piętrze w dwukondygnacyjnym domu z 1963 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł44 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokojowe mieszkanie, w dzielnicy Białołęka, przy ulicy Siecznej, na osiedlu Lewandów. Mieszkanie ma powierzchnię 41 m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, oraz oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł49 m² 6 918 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty: polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w okolicach Centrum. Budynek : Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

401 130 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do obejrzenia innych ofert na stronie biura Nieruchomości Marzena Łasek Inwestycja to nowy obiekt na warszawskim Ursynowie. Nowe mieszkania proponowane przez dewelopera zostały zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaski nad Rzeką

Kielce,świętokrzyskie

283 000 zł72 m² 3 942,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkanie na os. Piaski nad Silnicą. Osiedle zabudowane 6 domów w zabudowie szeregowej oraz 6 domów wolnostojących. Budynki dwurodzinne, jednopiętrowe - jedno mieszkanie na parterze oraz jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

67 000 zł47 m² 1 425,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w na 1 piętrze odnowionej kamienicy, składa się z dwóch pokoi - jeden połączony z kuchnią, łazienki z wc i przedpokoju, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grafitowa

Skórzewo,wielkopolskie

272 063 zł58 m² 4 669 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

III etap os. Grafitowe skórzewo - nowa inwestycja deweloperska. Rynek pierwotny. Nowe mieszkania w Skórzewie - Bliskie sąsiedztwo dzielnic Grunwald, junikowo oraz Ławica. Mieszkanie b04m09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

182 000 zł35 m² 5 226,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

To nie jest żart, dzień otwarty organizujemy w sobotę dn. 01 kwietnia 2017r.w godz. 11:00 - 13:00. Zapraszamy. Opis mieszkania - 2-pokojowe z aneksem kuchennym poniżej: przedstawiamy nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

129 000 zł38 m² 3 440 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie M-3 o pow. 37,5 mkw w dzielnicy Tysiąclecie. Położone jest na trzecim piętrze w wieżowcu. Składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł57 m² 7 918,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Doskonale zlokalizowane, rozkładowe, widne, ciepłe, dwustronne mieszkanie na 3 piętrze, bez windy. Z salonu jest wyjście na 4m2 balkon i ma ekspozycję płd-zach. Strona ta wychodzi na ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

548 800 zł78 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Opis lokalizacji: krzyki Mieszkanie 4-pokojowe. Pokój dzienny z balkonem z widokiem na 100-letnie dęby. Rewelacja! Termin realizacji : Październik 2018r oferta działu deweloperskiego sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Legnica,dolnośląskie

235 000 zł57 m² 4 144,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, ciche i przestrzenne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 50,3m2 na osiedlu Zosinek. Gotowe do zamieszkania. Nieruchomość: mieszkanie ma powierzchnię 50,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majakowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

118 000 zł49 m² 2 408,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza ul. Majakowskiego. Na sprzedaż mieszkanie składające się z 3 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju o powierzchni 49m2. Przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

597 408 zł77 m² 7 777,74 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez dodatkowych kosztów, bez podatku. Inwestycja Wilanowska Mokotów zlokalizowana w południowej części Mokotowa niedaleko stacji metra Wilanowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

310 000 zł38 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam dwupokojowe mieszkanie na Gdańskim Przymorzu. Dzielnica bardzo dobrze skomunikowana z całym Trójmiastem. W okolicy szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie, centra handlowe, okoliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goplańska

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50m2 znajduje się z dzielnicy Sadyba, wilanów przy ul. Goplańskiej. Doskonała lokalizacja, spokojny, stary Wysoki Wilanów. Dobra komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

502 000 zł78 m² 6 403 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Opis lokalizacji: krzyki Mieszkanie 4-pokojowe. Pokój dzienny z balkonem z widokiem na 100-letnie dęby. Rewelacja! Termin realizacji : Październik 2017r oferta działu deweloperskiego sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

385 000 zł37 m² 10 405 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 zlokalizowane przy ul. Poznańskiej. Mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w 9-piętrowym budynku z 2016r. (grudzień) z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasandry

Radom,mazowieckie

189 000 zł62 m² 3 046,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nieruchomość usytuowana na II piętrze bloku o niskiej zabudowie na lubianym osiedlu Południe. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne z wystawą okien południowy-wschód i południowy-zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rusinowa

Wałbrzych,dolnośląskie

135 000 zł47 m² 2 872,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej zielonej dzielnicy Rusinowa. Nieruchomość położona na I piętrze 2 - piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 47m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Antygony

Gdańsk,pomorskie

423 000 zł49 m² 8 608,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna tylko u nas Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o powierzchni 49m2 znajdujący się na 2 piętrze dwupiętrowej inwestycji Meritum. Meritum to wyjątkowy projekt mieszkaniowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gądów-Popowice Południowe

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w biurze sdp nieruchomości, tel: dwupokojowe mieszkanie wraz miejscem postojowym pod blokiem w bloku w okolicy Magnolii. Budynek Mieszkanie mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

663 276 zł71 m² 9 286,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez kosztów dodatkowych, 0% prowizji i bez podatku, odbiór techniczny mieszkania gratis. Doskonała lokalizacja - metro, tramwaj, szerokie ulice. Architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rozłogi

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł73 m² 6 481,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowe mieszkanie położone w Warszawie, w dzielnicy bemowo, przy ulicy Rozłogi Powierzchnia mieszkania wynosi 73 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 3 piętrowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

365 000 zł61 m² 5 984 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie Biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie Rzeszów ul.Antoniego Gromskiego OPIS MIESZKANIA - cena 365 000 zł. Kupujący nie płaci podatku pcc! - mieszkanie dostępne od 01.08.2018r - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Barskie

Nowy Sącz,małopolskie

138 000 zł36 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie pojawiło się mieszkanie położone na osiedlu Barskim o powierzchni 36m2 znajdujące się na II/IV piętrze. Składa się z 2 pokoi, łazienki, ciemnej kuchni i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

300 760 zł57 m² 5 286,69 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym i spokojnym osiedlu Projektant zaledwie 3 km od centrum miasta. Osiedle posiada rozbudowaną infrastrukturę potrzebną do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bolegorzyn

Bolegorzyn,zachodniopomorskie

93 000 zł77 m² 1 212,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Bolegorzyn gm.Ostrowice - mieszkanie 4-pokojowe i garaż Ofertę stanowią: lokal mieszkalny numer 7 (siedem) o powierzchni 76,70m2 znajdujący się na parterze w budynku nr 1A.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słubicka

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł39 m² 8 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe, mieszkanie z aneksem kuchennym na trzecim piętrze. Całe mieszkanie jest po generalnym remoncie. Lokal o powierzchni 39m2 składa się pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmońskiego

Łódź,łódzkie

130 000 zł33 m² 3 997,54 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Rozkładowa kawalerka - Górna Nr oferty w biurze: ms-1268 Do sprzedaży kawalerka o pow. 32,52m2 z balkonem wraz z przynależną komórką lokatorską(2m2) w położeniu środkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł57 m² 9 105,26 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie z klimatem przy rondzie onz i stacji metra. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w samym centrum miasta. Dogodna komunikacja, i bliskość wszelkich usług.