dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urbanowicza

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł74 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie z dużą oddzielną kuchnią. Mieszkanie wymaga remontu , jest mozliwość zmiany w rozkładzie pokoi. Mieszkanie jest bardzo klimatyczne, daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł106 m² 7 915,09 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży przestronny apartament o powierzchni 106m2, składa się z dużego hallu, pokoju dziennego połączonego z otwartą kuchnią, dużej sypialni z wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł68 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - ewa kaim grabiszyńska ok. / dobra komunikacja Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68,23m2, składa się z: -pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł85 m² 13 517,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe mieszkanie, w bardzo dobrej lokalizacji na górnym Mokotowie. Osiedle zamknięte, z monitoringiem i ochroną. W pobliżu Metro Pole mokotowskie, przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

273 120 zł48 m² 5 690 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

- stan deweloperski. Mieszkania z III etapu już w sprzedaży. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na I kwartał 2017 r., zakończenie budowy zaplanowane jest na IV kwartał 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

219 000 zł66 m² 3 318,18 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M3 Z balkonem, częściowe wyposażenie, C.O. Miejskie! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. 66 m2 usytuowane na czwartym pietrze w bloku przy ul. Daszyńskiego - blok z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

289 752 zł48 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszyńska

Poznań,wielkopolskie

330 000 zł49 m² 6 720,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w niskim bloku mieszkalnym w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald. Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Budynek 3 - piętrowy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gąsiorowskich

Poznań,wielkopolskie

435 925 zł48 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Wieżyczka , balkonik na secesyjnym poddaszu - praaawdziwaa perełka - musisz ją mieć. Jedyna taka na Łazarzu. Kamienica o charakterze hotelowym , sprzedaż tylko za gotówkę! Mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowy apartament z ogrodem/tarasem położony na osiedlu Cztery Pory Roku, całkowicie umeblowany i wyposażony, garaż. Doskonała lokalizacja, bardzo dobry dojazd do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

301 000 zł46 m² 6 543 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Bytom,śląskie

95 000 zł40 m² 2 405,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! cena do negocjacji. Ustawne słoneczne 2 pokoje. Oferujemy do sprzedażysłoneczne mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Miechowice usytowane na 4 tym piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

195 000 zł39 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,27 m2 przy ulicy Cichej w Rzeszowie. Położona na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł39 m² 7 360 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 39,40 m2, przy ul. Żwirki i Wigury w dzielnicy fabryczna/muchobór Wielki we Wrocławiu. Mieszkanie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł28 m² 10 678,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - ewa kaim prusa ok. / kilińskiego ok. / nowe Kawalerka o powierzchni 27,98 m2, składa się z: -przedpokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Złota

Katowice,śląskie

180 000 zł38 m² 4 737 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m2 w dzielnicy Dąb w Katowicach, przy ul. Złotej. Opis mieszkania: na powierzchnię mieszkania składają się: - ustawny salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Urocza

Rzeszów,podkarpackie

376 000 zł84 m² 4 489,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura nowa inwestycja zlokalizowana na osiedlu Drabinianka. Z pośród 240 mieszkań (od 34m2 do 90 m2), każdy nawet wymagający klient znajdzie swoje wymarzone mieszkanie. Zaletą osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Biebrza,podlaskie

99 000 zł77 m² 1 292,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam własnościowe mieszkanie ( w przypadku gdy nie mogę odebrać proszę o sms a oddzwonię ) w Biebrzy przy ul. Lipowej o powierzchni łącznej 76,6m2 Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

399 000 zł157 m² 2 541 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dla rodziny wymarzony dom! Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 157mkw z poddaszem użytkowym na działce o powierzchni 941 mkw,położony w miejscowości Sobótka. Dom poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maratońska

Radom,mazowieckie

125 000 zł45 m² 2 747,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Jeśli chcesz zamieszkać w cichej spokojnej okolicy,w sąsiedztwie zalewu na Borkach nie przegap tej oferty. Mam dla Ciebie mieszkanie w niskim bloku po termomodernizacji otoczonym zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

318 000 zł49 m² 6 485,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w spokojnej okolicy Czyżkówka. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o powierzchni 18,17m2 z wyjściem na duży balkon (9,80m2). Drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

127 000 zł60 m² 2 105,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja jedyna taka okazja M-4 szwedzkie do wprowadzenia Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,32 m 2 , położone w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Kabacki Dukt

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł105 m² 11 333 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Rewelacyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, obok Las Kabacki i stacja metra. Zamknięte, monitorowane osiedle, z własnym placem zabaw. W salonie (34m2) jest rzadko spotykany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bema

Wrocław,dolnośląskie

384 000 zł41 m² 9 365,85 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 42,11 m2 w doskonałej lokalizacji na Śródmieściu blisko Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grafitowa

Skórzewo,wielkopolskie

309 048 zł66 m² 4 679 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

III etap os. Grafitowe skórzewo. Nowe mieszkania w Skórzewie - Bliskie sąsiedztwo dzielnic Grunwald, junikowo oraz Ławica. Mieszkanie b03m10w budynku o nowoczesnej architekturze. DO mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rogi

Rogi,opolskie

149 000 zł71 m² 2 093,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przestronny lokal mieszkalny wraz z garażem oraz ogródkiem znajdujący się w zadbanym wielorodzinnym budynku zlokalizowanym w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

139 000 zł44 m² 3 159,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w Mentor Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 44m2 usytuowane na wysokim parterze bloku na Os. Sudeckim w Świebodzicach. Lokal dwustronny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 50 m2 w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia przy ul. Tysiąclecia. Opis mieszkania: mieszkanie składa się z: - 2 odrębnych pokoi (w tym sypialnia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł27 m² 7 370 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Gdynia,pomorskie

465 000 zł54 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Posiadamy w swojej ofercie 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Gdyni przy ul. Waszyngtona. Mieszkanie położone jestna I piętrze w 3 piętrowej kamienicy z przełomu lat 50/60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

55 000 zł37 m² 1 486,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, w atrakcyjnej cenie, mieszkanie położone na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy w Boguszowie-Gorcach. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sobótki

Gdańsk,pomorskie

315 000 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Atrakcyjna kawalerka W centrum wrzeszcza! Serdecznie polecamy Państwu na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2, które mieści się na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sokoła

Gdynia,pomorskie

730 000 zł101 m² 7 220,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z 20-metrowym tarasem i 80-metrowym ogrodem położone w spokojnej i bardzo cenionej dzielnicy, dobrze usytuowanej pod względem komunikacyjnym (15 min. do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Gdańsk,pomorskie

328 000 zł55 m² 5 942,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Miło nam przedstawić Państwu do sprzedaży 3-pokojowe funkcjonalne mieszkanie o pow. 55,20 m2 zlokalizowane w Gdańsku Ujeścisko przy ul.Piotrkowskiej. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł53 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt Monika Zakrzewska-Cichoń: tel: bielany wrocławskie / balkon / do wprowadzenia Mieszkanie o powierzchni 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł62 m² 9 625,58 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje ciche w nowym budynku - bezpośrednio - bez prowizji Mieszkanie w nowym budynku, oddanym do użytkowania w czerwcu 2018 r. Kapitalne mieszkanie do zamieszkania. Powierzchnia: 62,23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

774 000 zł98 m² 7 884 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Gorąco Polecam! Piękne, dwupoziomowe mieszkanie bez skosów. Opiekun oferty: tel.: Budynek - otoczenie Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w apartamentowcu z 2010 r. o oryginalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

158 000 zł47 m² 3 362 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy dwu pokojowe mieszkanie na Tysiącleciu. Mieszkanie na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym o powierzchni 47m2. Mieszkanie do odświeżenia. Bardzo dobra lokalizacja; blisko uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pietraszewicza Lota

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł80 m² 8 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe własnościowe mieszkanie 80 m2na Ursynowie. Mieszkanie dwustronne wsch-zach, pokój dzienny połączony z widną kuchnią (pd- wsch, ulica Rosoła) 2 sypialnie (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łęknice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

146 000 zł49 m² 2 979,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49mkw położone na 7 piętrze w Dąbrowie Górniczej Łęknice. Lokal posiada 2 pokoje, kuchnię, przedpokój łazienkę i osobne wc oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

339 000 zł52 m² 6 519 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Dwupokojowe mieszkanie o pow.52m2 składające się z dwóch oddzielnych pokoi (20m2, 12m2), jasnej kuchni z oknem (7,9m2), łazienki (3,7m2), wc (1,2m2), przedpokoju (7,8m2), loggi oraz.