dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 208 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł67 m² 6 686,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zaciszne i przytulne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji (gocław okolice galerii handlowej Promenada) położone na drugim piętrze w w budynku z 1995 roku. Okna mieszkania wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

408 000 zł46 m² 8 869,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie 46m na 5/10 pietrze w bloku z 1975 r. Mieszkanie ciepłe i słoneczne, salon z zamykanym i w zabudowie aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł75 m² 8 678,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie usytuowane na Bemowie w pobliżu Fortów Bema. Mieszkanie rozkładowe, wykończone z bardzo dobrych materiałów. Okna wychodzą na stronę południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esej

Warszawa,mazowieckie

418 000 zł53 m² 7 886,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie 53m na 3/3 piętrze w bloku z 2000 r. w cichej, zielonej części Chomiczówki. Mieszkanie składa się z salonu z dużą loggią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

135 000 zł36 m² 3 802,82 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na Podzamczu. Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36m 2 w Wałbrzychu na Podzamczu. Znajduje się na ósmym piętrze w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Curie-Skłodowskiej

Katowice,śląskie

595 384 zł78 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja. Zamieszkaj w apartamentowcu w Centrum Katowic. Najwyższy standard, prestiżowa lokalizacja! Apartamentowiec powstaje przy ul. Skłodowskiej-Curie 44 - w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

174 000 zł27 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu kawalerkę na wysokim parterze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Pomorzany. Mieszkanie zadbane i ciepłe, składa się z pokoju wraz z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaworzniaków

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł114 m² 5 219,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe! Jeśli marzysz o tym, by zamieszkać w miejscu, gdzie króluje cisza, spokój, zieleń i bezpieczeństwo, a jednocześnie jest blisko do centrum to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Gdańsk,pomorskie

476 000 zł62 m² 7 650,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Lokalizacja Mieszkanie położone na parterze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym w Gdańsku. Świetna lokalizacja w centrum Wrzeszcza na ulicy Stefana Czarnieckiego7. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Szańcach

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł30 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: centrum miasta / nowe / media miejskie Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

255 000 zł31 m² 8 226 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bronowice, osiedle Widok do sprzedania jednopokojowe mieszkanie powierzchni 31m na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z kuchni jasnej z oknem, pokoju z z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Tychy

Tychy,śląskie

345 000 zł86 m² 4 014,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży poddasza na osiedlu B o powierzchni 85,93 mkw ( pierwszy poziom) + około 34 mkw ( drugi poziom). Na pierwszym poziomie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balicka

Kraków,małopolskie

385 000 zł49 m² 7 857 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bronowice , Osiedle Widok do sprzedania dwupokojowe mieszkanie powierzchni 49m2 na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2001r. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, kuchni jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusława X

Szczecin,zachodniopomorskie

380 000 zł50 m² 7 648,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Dane podstawowe: - lokal dwupokojowy o powierzchni użytkowej 49,68m2; - lokalizacja: deptak Bogusława; - budynek: odrestaurowana kamienica po kapitalnym remoncie (ciepła woda i ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

340 000 zł82 m² 4 171,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Świebodzicach w nowym budownictwie. Nieruchomość o powierzchni 81,5m2 zlokalizowana jest na parterze i składa się z wiatrołapu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł96 m² 4 702 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie we wrocławskim Śródmieściu w kamienicy na pierwszym piętrze, w pełni rozkładowe o pow.95.7m2. składa się: z 3 pokoi(dodatkowo do salonu o pow.22m2 przylega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł76 m² 4 339,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Prawdziwa gratka. 3 pokojowe (pierwotnie 4 pokoje- możliwość przywrócenia pierwotnego układu), 75,82 m2 mieszkanie z fantastycznym widokiem na Jezioro Dąbie. Niski blok z lat 80', lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiśniowa

Kielce,świętokrzyskie

250 000 zł63 m² 3 968,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania słoneczne i komfortowo urządzone mieszkanie położone na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Wiśniowej, osiedle Szydłówek. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niepodległości

Lublin,lubelskie

249 000 zł58 m² 4 293,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Kalinowszczyzna- ulica niepodległości 4 poko jowe Do sprzedaży 4 pokojowe /jeden przechodni/, mieszkanie położone na drugim piętrze w niskim bloku przy ulicy Niepodległości w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

179 000 zł95 m² 1 884,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne,wygodne mieszkanie,zajmujące całe piętro kamieniczki, położone na jednej z ładniejszych uliczek Mieroszowa,do której dojeżdżają tylko mieszkańcy, wokół cisza,spokój, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł66 m² 6 667 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 66 mkw. Położone jest na 2. piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Jedności Narodowej - śródmieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Podlesie

Dąbrowa Górnicza,śląskie

159 000 zł44 m² 3 591,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super mieszkanie! Dąbrowa Górnicza ul.11 Listopada. 3 pokoje super lokalizacja! lokalizacja: dąbrowa Górnicza ul.11 Listopada. Rozkład mieszkania:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogedaina

Pszczyna,śląskie

155 000 zł51 m² 3 039,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Nowa oferta! mieszkanie 3-pokojowe pszczyna okazja cenowa 155.000 ZŁ Trzypokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji i cenie! Szukasz takiej oferty? Jeżeli tak, to zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł38 m² 8 026 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe, 38 m przy ul. Wiatracznej. Mieszkanie składa się: - pokój dzienny - łazienka - przedpokój - kuchnia Mieszkanie jest wyposażone w sprzęty agd oraz meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grzęzno

Grzęzno,zachodniopomorskie

66 000 zł70 m² 945,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy Państwu mieszkanie bez czynszowe o pow. 69,8 m2, położone na I piętrze kamienicy, w miejscowości Grzęzno. Lokal składa się z 3 pokoi, schowka, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

210 000 zł26 m² 8 077 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie 26 m2 w świeżo wyremontowanej kamienicy przy ul Mogilskiej. Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki, balkonu. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

465 966 zł121 m² 3 850 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania apartamenty w nowo rozpoczętej inwestycji pod nazwą apartamenty Zagórska. To komfortowe , nowoczesne mieszkania w budynku szeregowym w Kielcach przy ul. Zagórskiej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słubicka

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł34 m² 7 755,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwa pokoje Z balkonem / stare miasto / nowe / gotowe na grudzień 2018 Do sprzedania 2-pokojowe (oficjalnie 1 pokojowe) mieszkanie o powierzchni 34,17 m 2 z balkonem ( około 3,00 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Częstochowska

Białystok,podlaskie

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferta idealna dla Ciebie! Przestronne i komfortowe mieszkanie! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 51 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł65 m² 10 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, do sprzedania gustownie urządzone, luksusowe mieszkanie z dużym ogrodem i dwoma tarasami, garażem, pomieszczeniem gospodarczym oraz siłownią. powierzchnia mieszkania 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

254 876 zł44 m² 5 790 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,02mkw w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Sołtysowickiej we Wrocławiu. Rozkład pomieszczeń: przedpokój: 5,50 m2 Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

405 810 zł84 m² 4 831,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apraszam na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu magda janik, tel. 0% prowizji oleśnica / do wykończenia Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane w Oleśnicy. Jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł43 m² 7 350,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie położone jest w spokojnej zielonej okolicy na nowym osiedlu.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Piecki-Migowo

Gdańsk,pomorskie

576 000 zł77 m² 7 448,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania mieszkanie składające się z trzech poziomów: i poziom - salon z aneksem kuchennym,sypialnia, łazienka II poziom - antresola III poziom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

139 000 zł46 m² 3 021,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na zamianę mieszkanie o pow. 46 mkw, znajdujące się w dogodnej lokalizacji, niedaleko osiedla Gryfitów. Mieszkanie położone na 4 piętrze bloku, wokół teren ładnie zagospodarowany. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

315 000 zł64 m² 4 921,88 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

W ofercie biura posiadamy do sprzedania przestronne mieszkanie wraz z wyposażeniem znajdujące się przy ul.Rejtana w Rzeszowie. Wspaniały widok na panoramę miasta. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

285 000 zł51 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na os. Projektant. Mieszkanie o powierzchni 51m2, położone jest na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku z 2012r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł79 m² 13 670,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Warszawy (okolice pl. Uni Lubelskiej) w cichej i spokojnej okolicy. Przestronny salon, oddzielna widna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka i toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł33 m² 8 298 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Stare miasto dwa pokoje, nowe budownictwo, balkon, ogrzewanie miejskie. Tel. Mieszkanie o powierzchni 33,14m2 usytuowane na piątym piętrze w pięciopiętrowym budynku, w nowej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bema

Wrocław,dolnośląskie

394 000 zł47 m² 8 382,98 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na Śródmieściu. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strusia

Poznań,wielkopolskie

419 000 zł65 m² 6 446,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Obejrzyj mieszkanie w spacerze 3d, bez wychodzenia z domu - link poniżej (należy skopiować go do przeglądarki) Polecam komfortowe mieszkanie na sprzedaż, które znajduje się w oficynie.