dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł100 m² 2 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze wolnostojącego, dwurodzinnego domu na osiedlu Jary z ogrodem. Dom posadowiony jest na 671 metrowej działce. Do wyłącznej dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

268 000 zł48 m² 5 595 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecam 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy. Opiekun oferty: tel.: Budynek - otoczenie Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku z lat 80-tych z windą. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

98 500 zł65 m² 1 515,38 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie zarezerwowane! Oferta tylko w naszym biurze - zapraszamy na prezentację. Przestronne mieszkanie idealne do zamieszkania dla rodziny lub wynajęcia z możliwością podziału mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sybiraków

Białystok,podlaskie

289 000 zł48 m² 6 007,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe, o powierzchni 48,11 m2, 2 pokoje, 2 piętro, gotowe do wprowadzenia. Idealne dla studenta jak również dla rodziny. W cenie mieszkania miejsce parkingowe. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Cena za m2: 6 667 zł W ofercie biura do sprzedania mieszkanie z windą w bardzo dobrej lokalizacji Rzeszowa przy ul. Rejtana blok z roku 2006. Mieszkanie umeblowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipa

Rzeszów,podkarpackie

308 349 zł55 m² 5 570,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentowane osiedle przy ul. Marcina Filipa (wilkowyja Północ) powstaje kameralne osiedle, złożone z sześciu niewysokich budynków o zróżnicowanej wielkości. Kompleks mieszkalny wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Malcanów

Malcanów,mazowieckie

389 000 zł116 m² 3 353,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Budowa naszej nowej inwestycji Osiedle Wiktoria w Malcanowie ul. Kamienna idzie pełną parą. Zapraszamy. W ofercie znajdziecie Państwo mieszkania 4 i 5 pokojowe, każde z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamienna

Malcanów,mazowieckie

320 000 zł89 m² 3 595,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Osiedle Wiktoria w Malcanowie ul. Kamienna w naszej ofercie mieszkania 3 i 4 pokojowe z ogródkami ok. 100m2 i miejscem parkingowym. Cisza, spokoj i dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niebędzino

Niebędzino,pomorskie

120 000 zł113 m² 1 062,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Duże, bezczynszowe mieszkanie w Niebędzinie, gm. Nowa Wieś Lęborska (opodal Zakładu pgr) o powierzchni 112,97m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzozowa

Szeligi,mazowieckie

510 000 zł66 m² 7 781,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferowany apartament to doskonała propozycja dla osób ceniących przestrzeń, komfort i wysoką jakość. Zlokalizowany na kameralnym, strzeżonym osiedlu, w otoczeniu podmiejskiej, jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

629 666 zł85 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż czteropokojowy apartament na trzecim piętrze z dużym tarasem w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Malta. Zakończenie budowy 1 Q 2017. W całej ofercie dewelopera do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Morelowe

Zielona Góra,lubuskie

164 530 zł38 m² 4 329,74 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie robiące bardzo pozytywne, przestrzenne wrażenie. Przyjemne, jasne pomieszczenia: salon z panoramą miasta, duża sypialnia, funkcjonalna, przytulna kuchnia. Charakterystyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł35 m² 19 073,20 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament w prestiżowym budynku!główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum piekny widoknieruchomość złożona z: salon 12,39 m.kw kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyków

Zielona Góra,lubuskie

340 000 zł82 m² 4 146,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta mieszkania 4-pokojowego położonego blisko centrum o powierzchni 82 m2 z klimatyzacją, z możliwością nabycia garażu. Oryginalny układ mieszkania z dwoma ładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

552 940 zł84 m² 6 590 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Serdecznie polecam! Mieszkanie 4-pokojowe 83,9m2 z balkonem o powierzchni 5,3m2 znajdujące się w nowej inwestycji na Swojczycach. Zalety inwestycji: - osiedlowe fitness, place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Karłowicza

Kielce,świętokrzyskie

90 000 zł18 m² 5 107,83 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W dogodnej lokalizacji idealna pod inwestycje! Nieruchomość znajduję się na osiedlu ksm przy ul. Karłowicza. Usytuowana na wysokim parterze w 10 piętrowym wieżowcu. Kawalerka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

490 000 zł70 m² 7 049,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja- wielopoziomowy apartament W zakopanem! Do sprzedania apartament o powierzchni 55,66 m 2 znajdujący się w zabudowie bliźniaczej z 2017 roku. Inwestycja znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

230 000 zł49 m² 4 693,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 49m położone na pierwszym piętrze w nowym niskim bloku. Składa się z salonu, częściowo otwartego na jasna kuchnię, sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

220 000 zł51 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| jelcz-Laskowice,okolice Wrocławia,mieszkanie 3 pokoje, sprzedaż/zamiana Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul.Bożka7. Rezerwacja Sprzedam lub zamienię trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sobótki

Wrocław,dolnośląskie

238 000 zł29 m² 8 206,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszamy opiekun oferty - ewa kaim sobótki ok. / wyremontowane Kawalerka o powierzchni równej 26 m2 ( dodatkowo możliwość dołączenia 3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

335 343 zł71 m² 4 698 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferowane lofty będą znajdowały się w budynku o zróżnicowanej bryle i wysokości od czterech do sześciu kondygnacji naziemnych. Będzie tutaj 131 mieszkań oraz apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przemysłowa

Poznań,wielkopolskie

569 000 zł118 m² 4 806 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w części frontowej kamienicy przy ul. Przemysłowej, na wysokim parterze, z niezależnym wejściem. Powierzchnia użytkowa mieszkanie wynosi 108,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

381 685 zł66 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bez podatku pcc I bez prowizji Polecam mieszkanie w inwestycji deweloperskiej w Wysokiej, nieopodal Wrocławskiego Ołtaszyna. Lokal trzypokojowy z pn, wsch i zach wystawą okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ursus

Warszawa,mazowieckie

437 133 zł65 m² 6 677,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta deweloperska, bez prowizji, bez pcc! Osiedle oddane do użytkowania! Bardzo ładne, niedrogie mieszkanie trzypokojowe. Piękny, doświetlony południowym i zachodnim oknem salon. Aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

172 000 zł38 m² 4 526 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu w bloku przy ul. Szosa Lubicka 152. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, ubikacji oraz małego przedpokoju. Mieszkanie posiada balkon typu "loggia".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 030 000 zł99 m² 10 404 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Piękny apartament na zadbanym osiedlu. Świetnie skomunikowany z centrum Warszawy. Znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego, apartamentowca z 2011 roku. Okna wschód zachód, widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

380 000 zł74 m² 5 106,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w Białymstoku, w dzielnicy Nowe Miasto.Nieruchomość złożona z: pokój 8,76 m.kw pokój 9,95 m.kw pokój 7,58 m.kw łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niewiadom

Rybnik,śląskie

79 000 zł46 m² 1 723,39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie w Rybniku dzielnicy Niewiadom Górny. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze. Mieszkanie o powierzchni 45,84 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł36 m² 8 611 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja - Wyjątkowe mieszkanie 2 pokoje z ogródkiem w atrakcyjnej cenie Sprzedaż Bezpośrednia, bez prowizji, bez podatku pcc Doskonały układ mieszkania, idealne na start lub wynajem Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

458 000 zł74 m² 6 151,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie z pełnym wyposażeniem. Metraż: 74, 45 W skład wchodzą: 1. Kuchnia z salonem 2. Łazienka 3. Pokój 1 (sypialnia) 4. Pokój 2 5. Garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

240 000 zł54 m² 4 445,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza. Położone na IV p. w odnowionej kamienicy w centrum. Powierzchnię 53,97 m2 zajmuje salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł32 m² 8 611 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Oferujemy mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji- mokotów, w pobliżu Galerii Mokotów i zagłębia biurowego a także wielu uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Wałbrzych,dolnośląskie

73 000 zł44 m² 1 659,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania dwu pokojowe mieszkanie położone w dwu rodzinnej kamienicy w okolicy ulicy Krynickiej na Nowym Mieście. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworzniaków

Gdańsk,pomorskie

369 000 zł47 m² 7 918,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez podatku pcc! mieszkanie w kameralnym dwupiętrowym budynku z windami cichobieżnymi 2 pokoje na drugim piętrze salon i sypialnia do własnej aranżacji na podłodze panele aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Czersk

Czersk,pomorskie

215 000 zł137 m² 1 572,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bezczynszowe 5 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze w domu wielorodzinnym w Czersku. Mieszkanie o powierzchni 136,70 m2 w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł119 m² 3 941,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyremontowana adaptacja poddasza w centrum miasta. Dostęp do wszelkiej infrastruktury, szkół, uczelni oraz przystanków komunikacji miejskiej. Powierzchnia użytkowa wynosi 119 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

182 000 zł37 m² 4 965 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 36,66 mkw. Położone jest na 2. piętrze kamienicy w pobliżu ul. Brzeskiej - krzyki - w odległości 2 kilometrów od Rynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł32 m² 8 611 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

345 000 zł54 m² 6 378,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokoje | 54,09 m2 | ul. Władysława Grabskiego | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 54,09 m2. Położone jest na drugim piętrze niskiego bloku z windą, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł128 m² 6 155,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 128 m2(5 pokoi) położony w zielonej części dzielnicy Fabrycznej. Praktyczny układ pomieszczeń: i poziom: strefa dzienna stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łaciarska

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł57 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż luksusowe 57 m2 mieszkanie położone przy ul. Łaciarskiej / tuż obok wrocławskiego Rynku. Lokal składa się :z pokoju dziennego z aneksem kuchennym , sypialni, pom. gospodarczego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij