dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wesoła

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł120 m² 5 575 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Klimatyczne 4 pok, kamienica, koło Aqua Parku 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami, garderoba i pomieszczeniem gospodarczym przy kuchni. Zlokalizowane vis a vis Aqua Parku, przy ul. Wesołej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

45 000 zł41 m² 1 086,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Boguszówie-Gorcach ( I Kuźnice). Nieruchomość położona na wysokim parterze składa się z jednego dużego pokoju, dużej kuchni z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

444 400 zł51 m² 8 796,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie na osiedlu zamkniętym, strzeżonym w budynku z 2010 roku. Osiedle zamknięte, monitorowane, z całodobową ochroną, dwa place zabaw. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

231 000 zł52 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,50 m 2 , usytuowane na parterze w apartamentowcu na ulicy Chęcińskiej. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

202 000 zł53 m² 3 811,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położonego w Centrum Chrzanowa o pow.53 m2! Bardzo ustawny rozkład pomieszczeń, wszystkie w kształcie zbliżonym do kwadratu. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ciołkowskiego

Łódź,łódzkie

139 000 zł35 m² 3 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości kupujący 2% brutto prowizji. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Do sprzedania mieszkanie M2 o pow. 34,58m2 usytuowane na parterze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

215 186 zł54 m² 3 999 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Cenisz sobie komfort, lokalizację oraz nowoczesne budownictwo ? Nie zwlekaj dłużej i czytaj dalej, a znajdziesz tu ofertę która spełni twoje oczekiwania. Limbowa Apartments to projekt jakiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzech Budrysów

Warszawa,mazowieckie

433 000 zł45 m² 9 598,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bardzo ciche i słoneczne mieszkanie na Ochocie 45,11m2 ,2 pok. ul. Trzech Budrysów 29. 20 min piechotą 1,6 km do Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Komprachcice

Komprachcice,opolskie

149 000 zł31 m² 4 806 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznani a się z ofertą sprzedaży mieszkania w Komprachcicach. Mieszkanie o powierzchni 31m2, znajduje się na trzeciej kondygnacji w niskim bloku. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polskich Skrzydeł

Bielsko-Biała,śląskie

270 000 zł62 m² 4 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie powierzchni 62 mkw , położone na 2 piętrze, w czteropiętrowym budynku. Rozkład: salon z wyjściem na duży widokowy balkon, kuchnia otwarta na salon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Benisławskiego

Gdynia,pomorskie

275 000 zł51 m² 5 413,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dobra cena/ mieszkanie do remontu/ widok na zatokę I port Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Gdyni Obłużu , zlokalizowane w bardzo atrakcyjnym miejscu dzielnicy , w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

317 039 zł49 m² 6 470,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 49,68 m2 usytuowane na 1 piętrze na Księżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górników

Kraków,małopolskie

285 000 zł28 m² 10 035 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Opis Jeśli szukasz nowoczesnego, niedużego mieszkania dobrym połączeniem komunikacyjnym, to trafiłeś idealnie! lokalizacja Apartamentowiec położony jest w rewelacyjnym miejscu, nieopodal Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Makuszyńskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

65 000 zł26 m² 2 471,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! - Mieszkanie do własnej aranżacji - Niskie koszty utrzymania Prezentuję kawalerkę wystawioną do sprzedaży o powierzchni 26,30 m2 znajdującą się na Piaskowej Górze W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

153 126 zł33 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera Mamy przyjemność zaprezentować państwu 2 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu. Powierzchnia mieszkania to 32,58 mkw do tego ogród o powierzchni 9,07mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

292 000 zł53 m² 5 509 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie 3 pokoje o pow. 53 m2 z dużymi oknami i balkonem! Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

310 517 zł47 m² 6 551 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dział deweloperski sdp nieruchomości. Bez prowizji I pcc! Serdecznie polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na Jagodnie z osobną kuchnią o powierzchni 47,40 m2 oraz tarasem 18,21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Legionowo,mazowieckie

321 000 zł55 m² 5 801,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Z nami kupisz bezpiecznie! 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 55,33m2 na osiedlu "piaski" w Legionowie. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze niskiego bloku (2 piętra).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

374 999 zł48 m² 7 747,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie polecam rodzinie lub inwestorom pod wynajem. Tel: mieszkanie o powierzchni 48,40 m/2 w cenie 374 990 pln składające się z 3 pokoi, łazienki, aneksu kuchennego oraz loggy Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wyspa Pasieka

Opole,opolskie

800 000 zł135 m² 5 926 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowocześnie zaaranżowanego apartamentu z wyposażeniem. Nieruchomość usytuowana jest w prestiżowej dzielnicy Wyspa Pasieka-Opole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

186 300 zł46 m² 4 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% procent prowizji dla kupującego! Nowe Mieszkanie o pow 46,06 m2, 2 pokoje we wschodniej części Zielonej Góry do sprzedaży. Prezentujemy Państwu mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

228 700 zł45 m² 5 055,26 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Rzeszowskie-nieruchomości ma przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. ok. 45,24mkw, mieszące się w nowoczesnym bloku na nowo powstałym osiedlu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnogajska

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł56 m² 6 767,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na parterze o powierzchni 55,85 m2 na Tarnogaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bliskie Zaodrze

Opole,opolskie

338 000 zł65 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca położonego w spokojnym, ustronnym miejscu, a jednocześnie wygodnie blisko centrum miasta? Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy mieszkanie 65m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 497 440 zł107 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartamentowiec składa się z 12 kondygnacji naziemnych i 2 kondygnacji podziemnych. Komunikację w budynku zapewniają 3 klatki schodowe wyposażone w 2 panoramiczne windy każda. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

170 000 zł57 m² 2 982,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na 1 piętrze kamienicy blisko centrum Świebodzic. Lokal o całkowitej powierzchni ok 57m2 składa się z: przestronnego salonu, dużej sypialni z dwoma oknami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdyńska

Świnoujście,zachodniopomorskie

261 908 zł32 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta bez prowizji strony kupującej Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży w Pasażu Gryfia ulica Piastowska 5a lokal 16 lub pod numerami telefonów Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kowale

Gdańsk,pomorskie

304 548 zł62 m² 4 920 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: mieszkanie w czteropiętrowym bloku z windami cichobieżnymi 3 pokoje na I piętrze okna wychodzące na południe i zachód wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miłoszycka

Wrocław,dolnośląskie

266 500 zł45 m² 5 935 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie polecam! Opiekun oferty: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,9m2 z balkonem o powierzchni 4,3m2 znajdujące się w nowej inwestycji na Swojczycach w dzielnicy Psie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szosa Bydgoska

Toruń,kujawsko-pomorskie

303 000 zł73 m² 4 151 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania położonego na I piętrze w oficynie kamienicy przy ul. Bydgoskiej. Piękna lokalizacja, vis a vis parku, bliskość punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Debrzno,pomorskie

115 000 zł44 m² 2 611,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy bezczynszowe mieszkanie w bloku, na parterze, o powierzchni 44,03 m2, w Debrznie przy ul. Mokotowskiej, w powiecie człuchowskim, w województwie pomorskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miłoszycka

Wrocław,dolnośląskie

242 046 zł39 m² 6 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie polecam! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,1m2 z balkonem o powierzchni 4,3m2 znajdujące się w nowej inwestycji na Swojczycach w dzielnicy Psie Pole. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Białystok,podlaskie

197 000 zł28 m² 7 058,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedstawiam Państwu funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym miejscu przy ulicy Bema. Lokal mieści się na 3, ostatnim piętrze bloku z cegły wybudowanego w 1998.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gdańskie Stare Miasto to dzielnica z charakterystycznym klimatem w bezpośredniej bliskości z eksponatami sztuki architektonicznej ubiegłych wieków. Chłoniesz tu historię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Sopot,pomorskie

265 000 zł26 m² 10 351,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Komfortowa kawalerka na sprzedaż w Sopocie na Kamiennym Potoku o powierzchni 25,6m2. W skład kawalerki wchodzi pokój z otwartą kuchnią ,łazienka z wc oraz przedpokój. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

448 000 zł58 m² 7 680 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesny budynek o wysokim standardzie w chrakterze Loftu zlokalizowany tuz obok ulicy Olbrachta w pobliżu nowo powstającej stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

296 000 zł57 m² 5 184,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowe osiedle na ul. Staroniwskiej! Osiedle 18 budynków w zabudowie szeregowej: - 17 mieszkań na parterze z własnym ogrodem ok 22m2 - 17 mieszkań na piętrze z poddaszem oraz tarasem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

223 526 zł37 m² 6 017 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecamy! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Możliwość zakupu nieruchomości w programie MDM! 0% prowizji I brak podatku pcc. Zakończenie inwestycji - IV Q 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

340 000 zł63 m² 5 362,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Umowa przedwstępna Jeśli chcesz mieszkać w mieście a cenisz sobie spokój, ciszę, zieleń i słońce za oknem to mieszkanie jest dla Ciebie. Duże (63,40m2) , rozkładowe mieszkanie (na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

125 000 zł46 m² 2 717,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie: 2 pokojowe 46 m2, kuchnia, łazienka, balkon na osiedlu W szczytnicy. Duży pokój 16M2 ( wschód), mały pokój 12 M2 ( zachód) Z małego pokoju wyjście na balkon 3 M2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Pereca

Wrocław,dolnośląskie

199 000 zł27 m² 7 448 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26,72 mkw. Położone jest na 4. piętrze w niskim bloku na Ul. Pereca - grabiszyn (w odległości 2,5 km od rynku). Nieruchomość składa się z: ~.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij