dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 046 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

357 000 zł68 m² 5 266 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Okazja! gotowy lokal 3 pokojowy, bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

244 000 zł35 m² 6 971 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 1 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

290 000 zł90 m² 3 239,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane W ścisłym centrum miasta W okazyjnej cenie. Powierzchnia prezentowanego mieszkania to 89,53 m2 , składająca się z 3 pokoi oraz salonu z kuchnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Kraków,małopolskie

440 000 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Bardzo ładny, 2-pokojowy apartament o pow. 43,98m2 położony na wysokim parterze kamienicy z 1923 r. przy ul. Bogusławskiego, w centrum Krakowa. Mieszkanie po generalnym remoncie, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

320 000 zł50 m² 6 425,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

| trzypokojowe mieszkanie w Pruszkowie, na osiedlu Bolesława Prusa. Powierzchnia 49,8 m 2 usytuowana na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku z 2003 r. Mieszkanie przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Głogówek

Głogówek,opolskie

305 000 zł240 m² 1 271 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1932

Wyłączność, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Centrum Głogówka. Całkowita powierzchnia mieszkania to około 240m2. Mieszkanie podzielonym na dwa mieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

448 000 zł36 m² 12 514 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji okazja Mieszkanie do odbioru w IV kwartale 2018 roku! Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł106 m² 9 389,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Połączenie nowoczesnej i funkcjonalnej aranżacji ze stylowym wykończeniem. Apartament jest w pełni umeblowany i wykończony materiałami wysokiej jakości. Zaprojektowany został przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

339 840 zł76 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż mieszkanie deweloperskie Mieszkanie dwupokojowe, przestronne w nowym bloku z windą, centrum Grodziska Mazowieckiego, niedaleko stacji pkp. Mieszkanie jest w pełnym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą ładnego 3-pokojowego mieszkania na osiedlu Zawada w Opolu (niedaleko kompleksu handlowego Turawa Park). To wyjątkowy lokal składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

219 000 zł47 m² 4 659,57 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie, z balkonem, położone na czwartym piętrze w bloku z cegły, na Koniuchach. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

140 000 zł47 m² 2 978,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie na toruńskiej starówce! Lokal o powierzchni 46,78 m kw. usytuowany na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnej zadbanej kamienicy zlokalizowanej w sercu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dolny Sopot

Sopot,pomorskie

980 000 zł62 m² 15 806,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie położone na nowym osiedlu w Sopocie Dolnym, o powierzchni 62 m2, znajdujące się na 1 piętrze 3 -piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z 3 umeblowanych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

786 944 zł101 m² 7 791,52 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bezpośrednio - bez prowizji - bez podatku Trzy pokoje w nowym apartamentowcu na Targówku. Oferta jest skierowana do osób, które chcą szybko dostać się w każdy zakątek Warszawy (i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowszczaków

Koszalin,zachodniopomorskie

195 000 zł47 m² 4 157,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie na 7 pietrze w 10 piętrowym wieżowcu z widokiem na panoramę Koszalina.Osiedle Na Skarpie gdzie znajduje się mieszkanie gwarantuje duży komfortowy korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

95 000 zł34 m² 2 794,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka położona na II pietrze przy ul. Wolności w okolicy Placu Słowiańskiego. Mieszkanie do sprzedaży z umeblowaniem - meblościanka i rogówka w dużym pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

263 198 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy nowe mieszkania w standardzie deweloperskim w kameralnym budynku na Szwederowie. Tylko 16 lokali. Blok z windą. Garaże indywidualne w parterze. Teren ogrodzony. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

243 432 zł53 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura nowa inwestycja zlokalizowana na ul. Sikorskiego 10 min od ścisłego centrum Rzeszowa. Każdy z trzypiętrowych energooszczędnych budynków będzie przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gogolin

Gogolin,opolskie

120 000 zł34 m² 3 478 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Gogolinie. Mieszkanie o powierzchni 34,5m2 znajduje się na 4 piętrze. Składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Kraków,małopolskie

610 000 zł84 m² 7 253 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 84,1m2 polożone przy ul. Karmelickiej. Mieszkanie bardzo słoneczne, znajduje się na IV piętrze w kamienicy z windą. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jerzmanowo

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż duży dom w zabudowie bliźniaczej we Wrocławiu na osiedlu Jerzmanowo. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 150m2. Cena wynosi 550 000 Budynek składa się z dwóch kondygnacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zakopane

Zakopane,małopolskie

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapisów na przedsprzedaż nowej inwestycji! Luksusowe apartamenty, w obiekcie o hotelowym standardzie. Lokalizacja w centrum Zakopanego, pozwoli na komfortowy pobyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kłodnicka

Katowice,śląskie

169 000 zł53 m² 3 209,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zarezerwowane do 9.11.2018r. Oferta bezpośrednio od właściciela! Przestronne mieszkanie 52,65 m2 - w skład którego wchodzą 2 duże, nieprzechodnie pokoje, oddzielna, duża kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

601 000 zł81 m² 7 395,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ostatnie mieszkania gotowe do odbioru W samym sercu krakowa Krowodrza (ok. Forty Kleparz) Nowa inwestycja, sprawdzonego ogólnopolskiego Dewelopera, to kameralny pięciopiętrowy budynek. O jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

379 236 zł62 m² 6 114,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzy pokoje - dla ciebie lub inwestycyjnie bezpośrednio - bez prowizji - bez pcc 1. Hol 8,29 m2 2. Salon Z aneksem kuch. 25,73 m2 3. Sypialnia 11,56 m2 4. Sypialnia 10,28 m2 5. Łazienka 4,34 m2 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

249 000 zł43 m² 5 764 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na opolskim Nadodrzu. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze i składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kotowo

Poznań,wielkopolskie

369 000 zł63 m² 5 837,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Do końca listopada 2018 roku każde mieszkanie tańsze o 40 000 pln od ceny katalogowej. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bliskie Zaodrze

Opole,opolskie

360 500 zł70 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie 70m2 na paterze z ogródkiem w Apartamentowcu w Opolu. Posiadamy również na sprzedaż taki sam metraż i układ nieruchomości na pierwszym pietrze z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Biała

Biała,opolskie

159 500 zł55 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! 159500zł Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w miejscowości Biała w powiecie prudnickim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

688 875 zł84 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Najbardziej prestiżowa inwestycja na starym mieście! Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

155 000 zł47 m² 3 326,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajduje się pod Szczecinem, niedaleko granicy polsko-niemieckiej. Polecam mieszkanie 2-pokojowe mieszczące się na 1 piętrze w niskim budynku z cegły. Dach nad mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

270 000 zł58 m² 4 647,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 58,1 m2 położone przy ulicy Starzyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane na wyższym parterze z balkonem w niskim bloku. Składa się z przedpokoju, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

220 000 zł78 m² 2 813 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie w okolicach parku Wolności. Lokal o powierzchni 78,20 m2(po podłodze ponad 100 m2)usytuowany jestna 3 piętrze, bardzo dobrze utrzymanej kamienicy. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Zachęcam do zakupu nowoczesnego domu szeregowego w Plewiskach na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu. Jest to skrajny szeregowiec z ogródkiem 89 m2 wybudowany 2013 roku, ale zamieszkały od 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

204 615 zł45 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Warszawa,mazowieckie

2 850 000 zł98 m² 29 081,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowo elegancki, w pełni wyposażony apartament położony w jednej z najbardziej reprezentacyjnych części Śródmieścia. Design, ekskluzywne detale i najwyższa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł37 m² 11 324,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** kamienica *** mokotów *** łazienki królewskie *** wysoki standard *** Firma Biuro Nieruchomości Negrin ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gdańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne jako inwestycja - mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie na parterze budynku przy ul. Gdańskiej. Przebudowa generalna mieszkania pozwoliła na uzyskanie oddzielnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

134 900 zł44 m² 3 065,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku w Kamiennej Górze. Lokal o całkowitej powierzchni użytkowej 44m 2 składa się z dwóch osobnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Brochów

Wrocław,dolnośląskie

284 368 zł51 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 50,78 m2. Spokojna okolica i komfortowe mieszkanie w kameralnej zabudowie willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

60 000 zł32 m² 1 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka na Białym Kamieniu w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni 32m2 zlokalizowana jest na 2-piętrze kamienicy i składa się z 1 pokoju, łazienki z wc oraz.