dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

264 900 zł54 m² 4 905,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel. Monika Zakrzewska-Cichoń: siechnice / piwnica / media miejskie Mieszkanie w Siechnicach o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbaraska

Łódź,łódzkie

254 000 zł52 m² 4 851,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze: ms-1300 wirtualny spacer! Oferujemy do sprzedania rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,35 m2, usytuowane na IV piętrze w IV-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisławowska

Wrocław,dolnośląskie

240 875 zł42 m² 5 775 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Gorąco polecam! rynek pierwotny bez prowizji. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: karolina Bugajska Mieszkanie 1-pokojowe z z antresolą o powierzchni 41,71 m2 ustytuowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

231 000 zł34 m² 6 696 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! bezpośrednio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prandoty

Kraków,małopolskie

453 000 zł58 m² 7 810,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zespół Annderson prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie dla rodziny blisko centrum miasta. Nowoczesny budynek zostanie oddany do użytkowania do końca 2018 roku. Mieszkanie położone na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

519 000 zł102 m² 5 088,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

4-pokojowe mieszkanie położone u skraju lasów, na jednym z nowszych osiedli w dzielnicy Dąbrowa - Leśnym Zakątku. Miejsce jest szalenie spokojne, ciche i bezpieczne. Budynki mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

225 000 zł37 m² 6 032 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w Centrum miasta Opola. Mieszkanie o powierzchni 37,3m2 znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł69 m² 5 343 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Promocja! 20 tyś zł rabatu od ceny katalogowej! zapraszam! gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

357 000 zł68 m² 5 266 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Okazja! gotowy lokal 3 pokojowy, bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł27 m² 7 370 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stanisławowska

Wrocław,dolnośląskie

354 816 zł61 m² 5 775 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gorąco polecam! rynek pierwotny bez prowizji. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: barbara Bober Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,44m2 z balkonem usytuowane na I piętrze w III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymarek

Tychy,śląskie

209 000 zł50 m² 4 138,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tychy ul. Dymarek, mieszkanie 2 pokoje, 50,5m2, sprzedaż Oferujemy na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

244 000 zł41 m² 5 951 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Białystok,podlaskie

282 000 zł63 m² 4 447,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecamy do sprzedaży słoneczne i niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 63.4 m2 , na parterze w 4-piętrowym budynku z cegły, przy ulicy Szarych Szeregów w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

232 000 zł37 m² 6 270 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! bezpośrednio gwarancja najniższej ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Nowy Sącz,małopolskie

220 000 zł60 m² 3 667 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni około 60 m2 zlokalizowane na 6 piętrze w wieżowcu osiedla Armii Krajowej w Nowym Sączu.W skład mieszkania wchodzi : duży salon z balkonem, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł56 m² 4 446,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie które oferujemy jest położone na parterze bloku przy ul. Ogrody. Czteropokojowe, czyste, zadbane, jednak niewątpliwie wymaga pewnych nakładów finansowych (np. remont łazienki, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

244 000 zł35 m² 6 971 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

355 000 zł74 m² 4 797,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 73,86m2 w Kiełczowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

339 900 zł49 m² 6 962,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe mieszkanie 48,82 m2, położone na zamkniętym osiedlu "pięć Wzgórz", na parterze, z ogródkiem, w dzielnicy Zakoniczyn. Pokój - salon (20,00 m2), oka od pn-wsch., na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł47 m² 5 479 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jazowa

Rzeszów,podkarpackie

325 000 zł59 m² 5 532 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jazowa 3 pokoje do wykończenia Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na osiedlu Drabinianka przy ul. Jazowej. Mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 58,75 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łużyckie

Zielona Góra,lubuskie

223 000 zł50 m² 4 442,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Podpisana umowa przedwstępna. Ładne 3-pokojowe mieszkanie na os. Łużyckim W zielonej górze. Mieszkanie po remoncie o pow. 50,20 m2 położone na parterze niskiego bloku z lat 90-tych Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

195 000 zł28 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie typu studio. Jeden duży pokój z wyjściem do ogródka, lekko oddzielona kuchnia, łazienka z prysznicem. Mieszkanie wyposażone. Wymaga jedynie odświeżenia ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

296 000 zł57 m² 5 184,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowe osiedle na ul. Staroniwskiej! Osiedle 18 budynków w zabudowie szeregowej: - 17 mieszkań na parterze z własnym ogrodem ok 22m2 - 17 mieszkań na piętrze z poddaszem oraz tarasem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

279 000 zł63 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowy adres na mapie Rzeszowa to może być Twoje nowe miejsce to może być Twoje nowe mieszkanie! Pierwszy etap inwestycji to łącznie 6 domów podzielonych na 4 mieszkania. Mieszkania na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

383 808 zł60 m² 6 396,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o pow.ok.60m2 w cenie 383 808 zł w nowej inwestycji nad Wisłą. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, a planowany odbiór to sierpień 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Świdnica,dolnośląskie

185 000 zł43 m² 4 265,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Świdnicy na os.Młodych na parterze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie o pow. 43,37m2 składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

391 995 zł87 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowy adres na mapie Rzeszowa to może być Twoje nowe miejsce to może być Twoje nowe mieszkanie. Łącznie 11 jednopiętrowych segmentów z liczbą 22 mieszkań. Do każdego segmentu oddzielne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłońskiego

Gdańsk,pomorskie

405 000 zł63 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Trzypokojowe mieszkanie położone na Chełmie nieopodal Pasażu Chełmskiego, tesco i pętli tramwajowej. Lokal znajduje się na 1 z 4 pięter w budynku z 1994 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł123 m² 15 365,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Elegancki apartament położony na cenionym osiedlu Eko Park, w bezpośrednim sąsiedztwie Pól Mokotowskich. Wysoki standard wykończenia i piękny widok z tarasu pozwalają cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pożarowa

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł67 m² 7 320,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Słoneczne, funkcjonalne, ciche, świetnie skomunikowane dwupoziomowe mieszkanie z południową ekspozycją okien. Gotowe do zamieszkania, nie wymaga żadnego poważniejszego remontu. Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

329 900 zł47 m² 7 019 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 2-pokojowe( 47 m2 ), w pełnym rozkładzie. Oferta znakomita: * jako inwestycja pod wynajem * jako pierwsze mieszkanie * Lokal składa się z: - większego pokoju ( ok. 15 m2 ) - sypialni (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

259 875 zł32 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży dotyczy wyremontowanego mieszkania w poszukiwanej lokalizacji. Sąsiedztwo Dworca Warszawa Wschodnia. Szybki dojazd do Centrum. Przystanki komunikacji miejskiej na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

267 072 zł42 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji~~do zaoferowania , nowa inwestycja w centrum Karpacza z widokiem na Śnieżkę. W bliskiej odległości stoki narciarskie, basen kryty, sztuczne lodowisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

598 900 zł165 m² 3 628,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o pow użytkowej 165,07 m2 w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu "słoneczna Dolina". Osiedle "słoneczna Dolina" to doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słoneczne

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł75 m² 5 348,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż funkcjonale, słoneczne mieszkanie na osiedlu Słonecznym po kapitalnym remoncie. Doskonała lokalizacja, w pobliżu komunikacja miejska, sklepy, szkoły, przychodnia itp. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

279 000 zł67 m² 4 140,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na I piętrze w III piętrowym budynku przy ul. Warszawskiej. Budynek z 2003 roku. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

256 320 zł40 m² 6 408 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kupujący zwolniony Z opłaty prowizji, do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow.ok.40m2 w cenie 256 320 zł w nowej inwestycji .nad Wisłą. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Stronia

Stronia,dolnośląskie

47 900 zł27 m² 1 774,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ofertę ; magda janik, tel. DO remontu Na sprzedaż nieduże mieszkanie znajdujące się w miejscowości Stronia ok.12 km od Oleśnicy. Jego.