dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 098 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Stary Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł35 m² 11 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1946

Stary żoliborz. Ciche mieszkanie o pow. 35 m2 w kamienicy blisko stacji metra Plac Wilsona. Drugie piętro w odnowionej kamienicy położonej przy Teatrze Komedia i Parku im. Żołnierzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Za Łąkami

Warszawa,mazowieckie

697 000 zł67 m² 10 403 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 znajdujące się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną. Na terenie jest dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieradzka

Poznań,wielkopolskie

339 000 zł60 m² 5 688 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne dwu-pokojowe mieszkanie przy ul. Sieradzkiej na poznańskim Grunwaldzie. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 57,5 m + 2,1 m (komórka lokatorska) Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

357 000 zł68 m² 5 266 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Okazja! gotowy lokal 3 pokojowy, bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granitowa

Bieruń,śląskie

159 000 zł52 m² 3 057,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze! Mamy Przyjemność zaprezentować Państwu piękne, ustawne, trzypokojowe mieszkanie typu M4 o powierzchni użytkowej 52 m2, położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł115 m² 11 739 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie na Żoliborzu na ulicy Rydygiera Mieszkanie posiada 3 sypialnie i salon otwarty na kuchnie , dwie łazienki- jedna z wanna, druga z kabiną prysznicową, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

232 000 zł37 m² 6 270 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! bezpośrednio gwarancja najniższej ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

229 000 zł34 m² 6 638 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! bezpośrednio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

218 000 zł35 m² 6 229 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łagiewniki

Bytom,śląskie

160 000 zł63 m² 2 539,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje + widna kuchnia + słoneczny balkon + co + wysoki parter = mieszkanie idealne! Mieszkanie idealne? Oto jego atuty: idealny układ - wejście do każdego pomieszczenia z przedpokoju duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sochaczewska

Brwinów,mazowieckie

320 000 zł55 m² 5 839,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedam wygodne parterowe 3 pokojowe ,słoneczne mieszkanie znajdujące się w Brwinowie. W mieszkaniu są 2 balkony i piękna duża łazienka z wanną i prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł49 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń Tel: do wprowadzenia / rozkład / balkon oferta wstrzymana! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Sosnowiec,śląskie

190 000 zł68 m² 2 794,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkanie. Możliwość zmiany rozkładu mieszkania i wygospodarowanie 3 pokoju. Oferujemy Państwu do sprzedaży apartament w nowo powstałym, wolnostojącym apartamentowcu pola negri.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łaziska Górne

Łaziska Górne,śląskie

130 000 zł48 m² 2 708,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie typu M-4, położone na czwartym piętrze w Łaziskach Górnych. Proponujemy Państwu mieszkanie M-4, o powierzchni 48m 2. Położone na 4 piętrze, w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł121 m² 10 331 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Apartament o powierzchni 121 m2 znajduje się na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2006 roku. Apartament składa się z salonu wraz z otwartą kuchnią i jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

326 000 zł92 m² 3 543,48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta. Powierzchnia mieszkania to 92 m2, na którą składają się 3 pokoje, oddzielna duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 240 000 zł116 m² 10 734 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjny apartament z widokiem na 3 strony świata, w pobliżu dużo zieleni, szkoły, przedszkola, sklepy, kawiarnie i dobra komunikacja. Dodatkowo możliwość zakupu 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bytom,śląskie

150 000 zł78 m² 1 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy do sprzedaży piękne, przestronne mieszkanie. W cenie odrestaurowane drewniane meble! Dla zdecydowanego klienta możliwość poważnej negocjacji ceny! układ mieszkania Sercem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł98 m² 2 540,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

| b.N.WILLA. Mieszkanie po remoncie Z ogródkiem I dwoma garażami! Do sprzedania mieszkanie położone w Śródmieściu w okolicy Placu Tuwima. Lokal składa się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Lecha

Poznań,wielkopolskie

209 000 zł31 m² 6 741,94 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam! Ładną kawalerkę na osiedlu Lecha (rataje) Spółdzielczo własnościowe z możliwością założenia kw lub przekształcenia na pełną własność Pietro 9 w 11 piętrowym Czynsz 380.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

1 125 000 zł73 m² 15 379 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament o pow. 73 mkw na terenie prestiżowego kompleksu mieszkaniowego ekopark, w sercu Starego Mokotowa. Wspaniale położony w bezpośredniej otulinie terenów zielonych Pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolska

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł104 m² 13 462 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wysoki standard wykończenia! Nigdy niezamieszkałe. Świetny rozkład pomieszczeń. Bardzo przestronny salon (ok. 40m2), duże sypialnie, dwie łazienki, garderoba. Do wykończenia użyte materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Katowice,śląskie

348 000 zł106 m² 3 271,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny? Jesteś zwolennikiem solidnego budownictwa z cegły? Spójrz co dla Ciebie mamy! Mieszkanie w doskonałej lokalizacji Katowice Ligota ul. Franciszkańska. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaskowa

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł92 m² 8 913 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż jasne trzypokojowe mieszkanie na pograniczu Woli i Żoliborza. Lokal położony na 5 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2008 roku. Okna z pomieszczeń wychodzą na północny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

470 000 zł88 m² 5 322,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Funkcjonalny 3-pokojowy apartament w nowoczesnej i jednocześnie kameralnej inwestycji w Józefosławiu. Dwa tarasy i ogród! Oferowany apartament o powierzchni 88 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

75 000 zł36 m² 2 060,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Umowa przedwstępna! Oferta na wyłączność! Tylko u nas! Szukasz małego i przytulnego mieszkania na Białym Kamieniu ? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Wyremontowana i zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

169 000 zł77 m² 2 182,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie (z wyposażeniem) w Centrum Lęborka przy ul. Łokietka (naprzeciw Orlika) o metrażu 77,42m2, nie wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł70 m² 7 673,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Idealne dla rodziny, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Mieszkanie składa się z: - salon 20,33 m2 - 2 sypialni (10,80 m2 i 10,5 m2) - oddzielnej kuchni z oknem ( 6,34 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białystok,podlaskie

265 000 zł48 m² 5 463,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ciekawe mieszkanie do sprzedania na osiedlu Białostoczek ul. 1000 Lecia pp. Blok jest nowoczesny i został oddany do użytku w 2010 roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pańska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł96 m² 11 979 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

96 metrowy ekskluzywny apartament w doskonałej lokalizacji na pograniczu Ronda onz. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska / boks na rowery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziesięciny

Białystok,podlaskie

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 w nowoczesny budynku z 2016 roku przy ulicy Dziesięciny. Dużym atutem nieruchomości jest bliskie sąsiedztwo terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

350 000 zł73 m² 4 794,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 usytuowane na czwartym piętrze niskiego czteropiętrowego bloku. Ulica Mikołajczyka na osiedlu Generała Andersa, 10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

360 000 zł65 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Chcecie zamieszkać w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania? Marzycie o balkonie, na którym w ciepłe dni będziecie relaksować się po pracy, nie martwiąc się, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

377 784 zł57 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Victoria Estate prezentuje przestronne 2-pokojowe mieszkanie na północy Krakowa! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na I piętrze VII piętrowego bloku na północy Krakowa - Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawajska

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, własnościowe na Ursynowie. Lokal znajduję się na 3 piętrze. Bardzo blisko metra Imielin. Mieszkanie nie posiada księgi wieczystej. Spółdzielnia jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworska

Białystok,podlaskie

253 000 zł48 m² 5 270,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecamy Państwu zadbane 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 48 m2 na osiedlu Wysoki Stoczek. Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi ze względu na ciszę i spokój osiedla. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

475 678 zł78 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Victoria Estate prezentuje przestronne 4-pokojowe mieszkanie z tarasem na północy Krakowa! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze VII piętrowego bloku na północy Krakowa - Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł64 m² 9 337 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w znakomitym punkcie, na Górnym Mokotowie w wysokim bloku wybudowanym w 1970 roku w technologii rama h, usytuowanym 10 minut piechotą od stacji metra Racławicka. Największym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

506 870 zł78 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Victoria Estate prezentuje przestronne 4-pokojowe mieszkanie na północy Krakowa! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na V piętrze VII piętrowego bloku na północy Krakowa - Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łąkowa

Białystok,podlaskie

265 000 zł36 m² 7 280,22 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

*** nowe dwupokojowe mieszkanie czeka właśnie na Ciebie! *** Polecam Państwu funkcjonalne w pełni wyposażone mieszkanie położone na pierwszym piętrze z windą w bloku z cegły,.