dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 201 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Zwierzyniec

Kraków,małopolskie

405 929 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Victoria Estate prezentuje apartament z tarasem - Wola Justowska! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze II-piętrowego budynku apartamentowego z 2017 roku w dzielnicy Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

175 490 zł38 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura do sprzedanie ostatnie wolne mieszkanie Z ogródkiem W tym etapie Mieszkanie o powierzchni 38,15 - salon z aneksem - sypialnia - łazienka - przedpokój Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Będzin

Będzin,śląskie

207 000 zł45 m² 4 560,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, oferujemy w sprzedaży ostanie 3 mieszkania w nowym bloku powstającym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Będzinie. Inwestor może pochwalić się bogatym portfolio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

513 463 zł86 m² 5 970,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 47,80 m2 na Psim Polu. Usytuowane na 0 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

127 000 zł42 m² 3 060,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwustronne rozkładowe zlokalizowane na Podzamczu. Nieruchomość mieści się na III piętrze w wieżowcu. Ciepłe, środkowe i bardzo słoneczne. Dwa rozkładowe pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ochockiego

Lublin,lubelskie

275 000 zł48 m² 5 705,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania ciche i słoneczne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Ochockiego w Lublinie. Nieruchomość to 3 oddzielne pokoje. Przestronny i słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Równoległa

Łomianki,mazowieckie

380 000 zł82 m² 4 622,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

360 254 zł42 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do obejrzenia innych ofert na stronie biura Nieruchomości Marzena Łasek Nowe mieszkania w spokojnej części Służewca na warszawskim Mokotowie, w otoczeniu biznesowego centrum stolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hołdu Pruskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

176 000 zł47 m² 3 752,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! 176tyś! Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w super lokalizacji w Koszalinie! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,9m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ujeścisko

Gdańsk,pomorskie

453 872 zł70 m² 6 483,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jedno Z najładniejszych osiedli W gdańsku - blisko centrum Deweloper celowo zachował tereny zielone i wkomponował budynki w istniejący krajobraz, abyście mieli przyjazny widok, już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoffmanowej

Rzeszów,podkarpackie

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe, komfortowe mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Hoffmanowej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

179 900 zł85 m² 2 116,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne, obszerne, wygodne mieszkanie na obrzeżach Śródmieścia. Obecnie są trzy pokoje,(ale bez problemu i niewielkim nakładem kosztów można wydzielić czwarty pokój.) duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

330 125 zł53 m² 6 228,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim na Klecinie. Powierzchnia mieszkania 52,82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł64 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Bardzo ładne, 64m mieszkanie o funkcjonalnym układzie, wyremontowane w nowoczesnym stylu. Nieruchomość znajduje się na 9 pietrze z 9 w budynku z 1988r. przy ul. Łukowskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Białystok,podlaskie

250 000 zł59 m² 4 208,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w pięknej okolicy idealne dla Rodziny,Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Zielonka,mazowieckie

350 000 zł84 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie usytuowane na ogrodzonym osiedlu, są tu liczne place zabaw, budynki otaczają leśne drzewa. Blok jednoklatkowy /15 mieszkań tworzących wspólnotę/. Cicha, spokojna okolica, bardzo dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł38 m² 9 342,11 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca - marek pernal kleczków / ok. Reymonta / nowe budownictwo / balkon Mieszkanie o powierzchni 38,3 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodzinna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

293 000 zł61 m² 4 803,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatni apartament z ogródkiem i tarasem! Oferuję do sprzedania nowy apartament w stanie deweloperskim na Wzgórzu Gołonoskim w Dąbrowie Górniczej. Oferowana nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Głuszyca,dolnośląskie

55 000 zł47 m² 1 181,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z 2 pokoi,kuchni,schowka,przedpokoju i łazienki o powierzchni użytkowej 46,55m2 (bez skosów poniżej 1,5m). W budynku wyremontowano cały dach. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bailly

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł64 m² 7 228,35 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzypokojowe słonecznie mieszkanie na Bemowie! lokalizacja: nieruchomość położona w zielonej części dzielnicy Bemowo. W niedalekiej odległości znajduje się przystanek zarówno autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Poznań,wielkopolskie

298 000 zł47 m² 6 286,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe położone na III piętrze w kamienicy zlokalizowanej na ul. Mostowej. Mieszkanie idealne zarówno dla osób ceniących sobie łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Malta

Poznań,wielkopolskie

575 000 zł110 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Zalasewo najbardziej rozchwytywana lokalizacja Gorąco polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na bezpiecznym i kameralnym osiedlu. Osiedle ogrodzone, z bramą otwieraną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Curie-Skłodowskiej

Katowice,śląskie

1 054 584 zł109 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja. Zamieszkaj w apartamentowcu w Centrum Katowic. Najwyższy standard, prestiżowa lokalizacja! Apartamentowiec powstaje przy ul. Skłodowskiej-Curie 44 - w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osobowicka

Wrocław,dolnośląskie

476 000 zł67 m² 7 104,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

-zapraszam na bezpłatną prezentację- opiekun oferty - Ewa Sołtysik osobowice. Nowe, bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami. Ciche I nowe osiedle W zielonym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdyńska

Świnoujście,zachodniopomorskie

246 000 zł30 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta bez prowizji strony kupującej Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży w Pasażu Gryfia ulica Piastowska 5a lokal 16 lub pod numerami telefonów Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Szczecin,zachodniopomorskie

185 000 zł32 m² 5 859,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Adaptacja poddasza w cichym centrum przy ul. Monte Cassino. Mieszkanie dwupokojowe w standardzie "pod klucz". Pokoje o powierzchni 16 i 8m2. Na podłodze w pokojach panele, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Osiedle Avia

Kraków,małopolskie

309 000 zł33 m² 9 307,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2 pokojowe, nowe, wykończone i wyposażone o powierzchni 33,20 m2 z tarasem i ogródkiem, osiedle Avia, czyżyny. Mieszkanie oddane do użytkowania w 2017 roku. Idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

86 900 zł25 m² 3 421,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania kawalerkę w Piechowicach. Nieruchomość położona na poddaszu w budynku z cegły. Lokal o powierzchni 25,40 m2. W skał nieruchomości wchodzi: przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtana

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł68 m² 6 503,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

W rzeczywistości jest to ok. 67 m2. Wejście do mieszkania prowadzi , przez zabudowany oddzielny korytarz z oknem ok. 6 m2. Są to 3 duże pokoje, kuchnia z oknem, łazienka i oddzielne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł32 m² 7 993,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjna kawalerka z ogródkiem 35m2 na Tarchominie.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość obiektów rekreacyjnych ogródekNieruchomość złożona z: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł36 m² 9 041 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum! Mieszkanie dwupokojowe położone na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 70 w dzielnicy Fabryczna Lokal składa się z: - pokój nr 1 ok. 11m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żułowska

Kraków,małopolskie

439 000 zł64 m² 6 859 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania piękne, słoneczne, komfortowe mieszkanie, luksusowo urządzone. Mieszkanie składa się z dużego salonu z balkonem, dwóch sypialni, łazienki z wc, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

330 000 zł88 m² 3 762,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowe osiedle na ul. Staroniwskiej! Osiedle 18 budynków w zabudowie szeregowej: - 17 mieszkań na parterze z własnym ogrodem ok 22m2 - 17 mieszkań na piętrze z poddaszem oraz tarasem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

327 600 zł68 m² 4 816,23 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Prezentowane osiedle przy ul. Lubelskiej usytuowane jest w północnej części miasta w najprężniej rozwijającej się dzielnicy Rzeszowa. Osiedle złożone będzie z dwudziestu nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

77 000 zł26 m² 2 961,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka, położona tuż przy Szczawnie Zdroju, na małej , cichej uliczce, do której dojeżdżają tylko mieszkańcy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. :dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

299 000 zł53 m² 5 638,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Śliczne mieszkanie na zielonej dolinie Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 53,02 m2 na I piętrze pokoje:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przestrzenna

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł115 m² 4 608,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt : Monika Zakrzewska-cichońtel. DO wprowadzenia / media miejskie / 1992r. Mieszkanie o powierzchni ok. 115m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

180 000 zł62 m² 2 922 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Pułtusk/oś Górna Skarpa Mieszkanie 61,6 m2 ,cena 180 000 pln Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,6 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Składa się z: dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Kielce,świętokrzyskie

209 000 zł53 m² 3 921,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na osiedlu ,ksm" przy ul. Chopina. Mieszkanie położone na ósmym piętrze w wieżowcu. Mieszkanie narożne z ekspozycją na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł70 m² 9 643 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio apartament 3 - pokoje W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Nowy budynek o podwyższonym standardzie - wykończenie w stylu odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł37 m² 12 228,30 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do sprzedaży w samym centrum Warszawy! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,8 m2 znajduje się w doskonałej lokalizacji - centrum Warszawy, przy ul.Zgoda. Mieszkanie umeblowane,.